BRESSER Analyth LCD-Microscoop

Microscoop voor veelzijdig gebruik in industrie, werkplaats en hobby

  • Professionele werkplaatsmicroscoop met ringlicht en zoom
  • Digitaal beeldscherm met 22,5 cm diagonaal
  • Geschikt voor metingen en kwaliteitstests
  • Grof- en fijnfocus, ledlicht met 5 helderheidsniveaus
  • Camera met geavanceerde Sony IMX335 CMOS-beeldsensor
  • Voedingseenheid: 12V, 2A

€ 499,00*

% € 549,90* (9.26% bespaard)

Beschikbaar, levertijd: 2-4 dagen

Productnummer: 5809100
EAN: 4007922071305
WEEE-Reg.-Nr.: DE 34323861
Productinformatie "BRESSER Analyth LCD-Microscoop"
De BRESSER Analyth lcd-microscoop is bijzonder geschikt voor waarnemingen bij oplicht. Met zijn zoomoptiek, maakt de oplichtmicroscoop een snelle en optimale vergroting mogelijk voor kwaliteitscontrole van fijne structuren en kleine objecten.

Het display met een diagonaal van 22,5 cm maakt het gemakkelijk om het preparaat te observeren. De digitale microscoop is dus bijzonder geschikt voor dagelijks gebruik in de werkplaats door zijn gemakkelijke en gebruikersvriendelijke bediening. Metingen, kwaliteitscontrole van oppervlakken of het testen van onderdelen en grondstoffen kunnen met de werkplaatsmicroscoop gemakkelijk worden uitgevoerd. Insecten, planten en gesteentes zijn ook indrukwekkend te bekijken.

Om het object gelijkmatig en zonder schaduwen te verlichten, is de werkplaatsmicroscoop uitgerust met een invallende lichtringverlichting met 21 leds. De waarneming van doorzichtige voorwerpen daarentegen wordt mogelijk gemaakt met de geïntegreerde doorlicht-verlichting. Beide verlichtingsopties kunnen afzonderlijk worden ingesteld in 5 helderheidsniveaus elk en zorgen zo voor een optimale verlichting van de preparaten.

Bij hoge vergrotingen wordt het beeld nauwkeurig scherpgesteld via de grove en fijne scherpstelling.

Zelfs onervaren gebruikers voeren gemakkelijk en efficiënt analyses uit met de werkplaatsmicroscoop. Aangezien de microscoop is uitgerust met een camera, kunnen foto's en video's gemakkelijk met een muisklik op een SD-kaart worden opgeslagen. De besturing gebeurt met een USB-muis via het schermmenu. Dus er is geen pc nodig om de digitale microscoop te bedienen.

Metingen kunnen ook worden verricht met een optioneel kalibratiepreparaat (bijv. art. nr. 5916720).

KENMERKEN MICROSCOOP
  • Traploze zoom (0,7x - 4,5x)
  • Beeldveld bij de laagste vergroting: 17,5 mm x 10,0 mm
  • Beeldveld bij de hoogste vergroting: 4,7 mm x 2,5 mm
  • Vergroting op het geïntegreerde beeldscherm: ca. 8,2x tot ca. 52,7x
  • Grof en fijn scherpstellen
  • Heldere ringverlichting met 21 leds voor invallend licht zonder schaduwwerking
  • Doorvallend licht voor transparante monsters, afzonderlijk schakelbaar en dimbaar
KENMERKEN SONY IMX335 SENSOR
  • Camera met moderne Sony IMX335-beeldsensor, sensorgrootte 1/2,8"
  • Biedt een resolutie van 5 megapixels
  • De pixelgrootte is 2,0 µm
  • Displayresolutie: 1024x600px
LEVERINGSOMVANG
  • Digitale microscoop met geïntegreerd zoomobjectief en display
  • Ingebouwde ledverlichting (oplicht en doorlicht)
  • Contrastvenster en doorlichtvenster
  • Gebruiksaanwijzing
  • USB-muis
  • Stofhoes
  • Micro-SD-kaart (16 GB)
  • Netspanningsadapter EU 12V 2A
Batterijen inbegrepen: Nee
Batterijen vereist: Nee
Dimmer: Verlichting dimbaar
Dioptriecompensatie: Nee
Doelgroep [Microscopen]: Beginners , Experts , Gevorderden
Kleur: wit
Kruistafel: Nee
Materiaal: Kunststof , aluminium
Max. objectiefhoogte (mm): 17
Objecttafel-uitrusting: 2 Object platen, verwisselbare
Optisch ontwerp: digitaal
Productfamilie [Microscopen]: Reflectie- en doorlichtmicroscoop
Schermtype: LCD
Scherpstellen aandrijving: Grof- & fijn-focus
Soort verlichting: Dimbaar , LED
Toepassingsgebied [Microscopen]: Controle van materialen , Entomologie , Mineralogie , biologie , munten , onderwijs , plantkunde , postzegel
Totaal nettogewicht (incl. accessoires) (g): 2780
Totale breedte (mm): 225
Totale hoogte (mm): 300
Totale lengte (mm): 270
Traploze vergroting: Ja
Type sensor: CMOS
Uitgebreide garantie (jaren): 5
Vergroting tot: 4.5
Vergroting vanaf: 0.7
Verlichting 5): oplicht/doorlicht
Verwijderbaar geheugen 2): MicroSD (tot 32 GB)
Voeding inbegrepen: Nee
Werkafstand (ca., mm): 97
bekijken: digitaal met beeldscherm

Product- en veiligheidsinstructies


Fabrikant: 
Bresser GmbH, Gutenbergstraße 2, 46414 Rhede

Contact: 
www.bresser.de


Waarschuwingen
  • GEOORLOOG! Voor dit apparaat worden vaak scherpe en puntige hulpmiddelen gebruikt. Bewaar het apparaat en alle accessoires en hulpmiddelen op een plaats die niet toegankelijk is voor kinderen. Er is een RISICO OP VERWONDINGEN!
  • Bij defecten neemt u contact op met uw verkoper of de fabrikant.
  • Verwijder beschadigde apparaten van de stroomvoorziening of zet ze niet opnieuw in gebruik.
  • Kleine onderdelen kunnen worden ingeslikt. Houd kleine onderdelen buiten het bereik van kinderen, laat kinderen alleen onder toezicht met het apparaat werken.
  • Houd verpakkingsmaterialen uit de buurt van kinderen. Er is verstikkingsgevaar.
  • Er bestaat gevaar voor kneuzingen of schaafwonden door mechanische onderdelen zoals tandhekken of aandrijvingen.
  • Kijk niet direct in de lichtbron. Stel de helderheid van de lichtbron in met de dimmer op een comfortabel niveau.
  • Leg netwerkkabels of USB-kabels veilig neer. Er bestaat struikelgevaar of de kans op materiële schade.

Accessories

Cadeaubon ter waarde van €50
BRESSER Cadeaubon ter waarde van 50€  Elk jaar komen verjaardagen, jubilea, Kerstmis en andere gelegenheden onvermijdelijk op ons af. En daarmee steeds weer dezelfde vraag: Hoe kunnen we onze dierbaren bij deze bijzondere gelegenheden een plezier doen? Stuur met een BRESSER-cadeaubon mannen, vrouwen en kinderen op geheel individuele ontdekkingsreizen.  Geven met vooruitzicht – de BRESSER cadeaubon ter waarde van 50 euro  Een cadeau brengt alleen vreugde voor beide partijen als het bij de ontvanger past. Zo weet u zeker dat een BRESSER cadeaubon gegarandeerd met een blijde glimlach wordt ontvangen: Voldoet de ontvanger aan een of meerdere van de volgende uitspraken?  De ontvanger … … richt bij elke heldere sterrennacht de telescoop naar de hemel. … neemt op vakantie altijd eerst een bodemmonster, dat dan nog in het hotel onder de microscoop grondig wordt onderzocht. … houdt ervan om met open ogen door de natuur te wandelen, kamperen of jagen. … runt met passie een eigen fotostudio. … mist nooit de weersvoorspelling. … is enthousiast over innovatieve technologie en nieuwe gadgets. … staat open voor alles en is altijd bereid om de eigen horizon te verbreden. Treffer? Dan heeft u met een BRESSER cadeaubon het perfecte cadeau gevonden. Want of het nu gaat om een absolute beginner of een gepassioneerde professional: De veelzijdige producten uit de categorieën astronomie, microscopie, sport-optiek, fotostudio, weer & tijd en elektronica bieden uw dierbaren prachtige inzichten in fascinerende werelden. En dat geldt niet alleen voor de grote ontdekkers: Verrassend genoeg is een BRESSER cadeaubon ook ideaal voor kinderen die met ons kindvriendelijke aanbod spelenderwijs kennismaken met de wetenschap.  Zo verkrijgt u de 50-euro-cadeaubon van BRESSER Wilt u een dierbaar iemand nieuwe perspectieven bieden? Niets eenvoudiger dan dat: Kies een van de mooie cadeaubonmotieven. Astronomie, microscopie, elektronica, etc. – voor elk interessegebied is er een prachtige look beschikbaar. Belangrijk: Ongeacht welk motief u kiest, elke cadeaubon is uiteraard in de hele webshop op bresser.de inwisselbaar. Vul uw naam en de naam van de ontvanger in. Vervolgens kunt u een bericht tot 300 tekens toevoegen om uw cadeaubon een persoonlijke touch te geven. Leg de cadeaubon in de winkelwagen en voltooi de betaling. Zodra de bestelling is afgerond, ontvangt u de cadeaubon als PDF direct in uw e-mailinbox. Van daaruit kunt u hem als digitale groet op afstand versturen. Of u print hem uit en overhandigt hem persoonlijk.  Verschenk een blik over de horizon – met de BRESSER 50-euro cadeaubon voor vrouwen, mannen en kinderen. 

Sofort verfügbar

€ 50,00*
%
BRESSER Microscoopbestek, Solinger Staal
Hoogwaardige zevendelig microscoopbestek voor de amateur en laborant "Made in Germany"! Een microscoopbestek waar zeer precies mee gewerkt kan worden.LEVERINGSOMVANG1x Pincet, puntige1x Poederspatel1x Scalpel, solide1x Schaar1x Catcher, vast1x Naald, recht1x Naald, gebogen1x Kunstlederen opberghoes (uitvoering kan variëren)

Sofort verfügbar

€ 66,09* € 67,90* (2.67% bespaard)
%
BRESSER Objectglas met 1/10 en 1/100mm schaalverdeling
Een hoogwaardig objectglas met twee schaalindelingen (0,1 en 0,01mm) om uw meting te calibreren. Ze worden gebruikt in combinatie met een micrometer oculair. LEVERINGSOMVANG1x Bresser Microscoop Objectglas met 1/10 (0,1 mm) en 1/100 (0,01 mm) schaalverdeling

Sofort verfügbar

€ 60,00* € 62,90* (4.61% bespaard)
%
BRESSER Microscoop Objectglas met 1/100 schaalverdeling (0,01 mm)
Objectglaasjes: een must voor iedere biologische microscoop. Deze BRESSER objectglaasjes zijn ideaal om uw preparaat op te leggen, u kunt deze dan desgewenst afdekken met een dekglaasje zodat het 'object' tussen het dekglaasje en het objectglaasje ligt. Alle objecten die vloeibaar zijn zoals bacteriën in water, bloed en zeer kleine organismen worden op een objectglaasje gelegd. Het objectglaasje kan daarna desgewenst afgedekt worden met een dekglaasje zodat het vloeibare object tussen beide glaasjes 'vastplakt' en niet van het preparaat afglijdt. Objectglaasjes worden meestal gebruikt voor biologische microscopen met een relatief hoge vergroting. Omdat objectglaasjes doorzichtig zijn (en biologische microscopen meestal onderlicht hebben) schijnt het licht er doorheen en kan er goed geobserveerd worden. Daarnaast hebben de meeste biologische microscopen ook een kruistafel welke precies gemaakt is om het objectglaasje vast te klemmen en gemakkelijk heen en weer te schuiven.Een hoogwaardig objectglas met een micrometer schaalverdeling om uw meting te calibreren. Ze worden gebruikt in combinatie met een micrometer oculair.LEVERINGSOMVANG1x BRESSER Microscoop Objectglas met 1/100 schaalverdeling (0,01 mm)

Sofort verfügbar

€ 34,59* € 39,90* (13.31% bespaard)

Klanten kochten ook

%
BRESSER Researcher LCD microscoop
Een digitale microscoop brengt de microkosmos heel eenvoudig op het scherm. Lange tijd waren dergelijke complete microscopen alleen te vinden in de instapsector. Met de Researcher LCD zet de succesvolle Researcher-serie nu een stap in de digitale wereld en opent nieuwe mogelijkheden op school, studie en werk. De optische en mechanische uitrusting komt overeen met de beproefde Researcher Bino-/Trinomodellen. Met 4 DIN-objectieven, Abbe-condensor, coaxiaal fijnfocus en kruistafel, is de microscoop zo goed uitgerust dat hij niets te wensen overlaat in hobby, school en beroep. De hoogste vergroting met het 60x objectief (gelijk aan ongeveer 600x in een optische microscoop) maakt ook het bekijken van kleine micro-organismen mogelijk, zoals microalgen, flagellaten en bacteriën. Andere objectiefvergrotingen (bv. 20x, 100x olie) kunnen achteraf worden ingebouwd, de Researcher LCD is ook compatibel met onze plan-achromatische objectieven voor tubuslengte 160 mm. De geïntegreerde, moderne Sony-camerasensor IMX206 met 16MP brengt het beeld van de microscoop op de monitor met briljante kleuren en een goed contrast. De bediening geschiedt door middel van een touchscreen. Foto's met een resolutie van 16MP en Full HD-video's kunnen direct op SD-kaart worden opgeslagen. Er is ook een HDMI-aansluiting waarmee het live beeld direct in full HD-kwaliteit kan worden doorgestuurd naar een monitor, tv, beamer of smartboard. Het resultaat kan bijvoorbeeld worden gepresenteerd aan een groot publiek tijdens een lezing of in het onderwijs. KENMERKEN Digitale microscoop met geïntegreerd 7'' touchscreen 4 achromatische DIN-objectieven (RMS-schroefdraad), instellengte 45 mm Objectiefvergrotingen 4x, 10x, 40x, 60x (40x en 60x met preparaatbescherming) Abbe-condensor met irisdiafragma, volledig instelbaar en in hoogte verstelbaar contrastrijk scherm met natuurlijke kleuren, 1024x600px geïntegreerde Sony IMX206-camerasensor met 16MP HDMI-poort voor aansluiting op externe monitor Sleuf voor SD-kaart (max. 32GB (niet meegeleverd) USB-poort (voor overdracht van gegevens naar SD-kaart) LEVERINGSOMVANG Researcher LCD Digitale Microscoop Set met 5 permanente objectglaasjes en 5 lege objectglaasjes Netspanningsadapter (EU ) 5V 2A HDMI-kabel USB-kabel voor het overbrengen van de opgeslagen gegevens naar een pc Stofhoes

Sofort verfügbar

€ 499,00* € 499,90* (0.18% bespaard)
BRESSER Messier MC-152/1900 HEXAFOC EQ-4/EXOS1 Telescoop
NIEUW - nu inclusief een hoogwaardig objectief-zonnefilter voor veilige observatie van zonnevlekken, verduisteringen en planeetovergangen. Een hoogwaardige telescoop voor nacht- en zonobservatie.De combinatie van compacte optiek en gering gewicht kenmerkt de MESSIER MC-150 Hexafoc EXOS-II. De lange brandpuntsafstand van het apparaat maakt ontspannen planeetobservaties bij hoge vergrotingen mogelijk, en de korte bouwlengte van het apparaat maakt het tot de ideale telescoop voor mobiel gebruik. De opening van 150mm stelt u in staat om kleinere nevels in de uitgestrektheid van de ruimte te observeren. Vind de resten van een gigantische sterrenexplosie uit het jaar 1054 in het sterrenbeeld Stier of volg de lichtende filamenten van de Grote Orionnevel. Ontdek de beroemde Spiraalnevel in het sterrenbeeld Grote Beer of vind de Halternevel in het sterrenbeeld Vosje. De stabiliteit van het apparaat maakt zeer ontspannen observaties mogelijk en ondersteunt de eerste pogingen in astrofotografie.KENMERKEN OPTIEKTelescoop voor nacht- en zonobservatieHoogwaardige BRESSER Maksutov-Cassegrain optiekIdeaal voor planeten, dubbelsterren en planetaire nevelsInclusief objectief-zonnefilterOptiek: Maksutov-Cassegrain Maximale bruikbare vergroting: 300xObjectiefdiameter: 152 mm Brandpuntsafstand: 1900 mm Openingsverhouding: f/12,5Oculairinsteekdiameter: 31,7 mm (1.25") en 50,8 mm (2") (met optionele 2" zenitspiegel)Handgreep voor comfortabel transport met geïntegreerde camerabevestiging (fotodraadschroef)Inclusief smartphone-camera-adapter voor hemel navigatiePrismarail met klembasis van roestvrij staal (44mm universele zwaluwstaart voor GP/EQ5/LXD75)T2-adapter voor spiegelreflexcamera's (optionele T2-ring vereist) Uitstekende oculairfocuser met 65 mm diameter6x30 zoeker met dradenkruisoculair; geoptimaliseerde zoekerhouder voor comfortabel zicht31,7 mm (1,25") zenitspiegel50,8 naar 31,7 mm adapter met geïntegreerde T2-adapter (optionele T2-ring vereist) , met messing ringklem KENMERKEN MONTERING Stabiele parallactische montering met fijnregeling op beide assen Waterpas voor eenvoudige horizontale uitlijning Stabiel in hoogte verstelbaar roestvrijstalen statief Achteraf te monteren met een volgmotor voor de rechte klimming as Polhoogteschaal voor het instellen van de breedtegraad Geschaalde ringen voor eenvoudige objectlokalisatie met behulp van sterrenatlas of planetariumsoftware Gewicht statief: 4,7 kg Gewicht montering: 4 kg (zonder tegengewicht) Totaal gewicht incl. tegengewicht: 13,2 kg LEVERINGSOMVANGOptische buisEXOS-I EQ-monterings met roestvrijstalen statiefObjectief-zonnefilterSmartphone-adapter voor navigatie26mm Super Plössl oculair (31,7mm / 1,25")Geïntegreerde 31,7 mm en T2 adapterAdapter voor 50,8 mm (2") oculairsBuisringen met prismarailHandgreep en camerabevestiging6x30 zoekerAstronomie-PC-software Stellarium1 x 4,5 kg tegengewichtDraaibare sterrenkaart

Derzeit nicht verfügbar

€ 1.319,00*

Klanten bekeken ook

%
BRESSER Researcher LCD microscoop
Een digitale microscoop brengt de microkosmos heel eenvoudig op het scherm. Lange tijd waren dergelijke complete microscopen alleen te vinden in de instapsector. Met de Researcher LCD zet de succesvolle Researcher-serie nu een stap in de digitale wereld en opent nieuwe mogelijkheden op school, studie en werk. De optische en mechanische uitrusting komt overeen met de beproefde Researcher Bino-/Trinomodellen. Met 4 DIN-objectieven, Abbe-condensor, coaxiaal fijnfocus en kruistafel, is de microscoop zo goed uitgerust dat hij niets te wensen overlaat in hobby, school en beroep. De hoogste vergroting met het 60x objectief (gelijk aan ongeveer 600x in een optische microscoop) maakt ook het bekijken van kleine micro-organismen mogelijk, zoals microalgen, flagellaten en bacteriën. Andere objectiefvergrotingen (bv. 20x, 100x olie) kunnen achteraf worden ingebouwd, de Researcher LCD is ook compatibel met onze plan-achromatische objectieven voor tubuslengte 160 mm. De geïntegreerde, moderne Sony-camerasensor IMX206 met 16MP brengt het beeld van de microscoop op de monitor met briljante kleuren en een goed contrast. De bediening geschiedt door middel van een touchscreen. Foto's met een resolutie van 16MP en Full HD-video's kunnen direct op SD-kaart worden opgeslagen. Er is ook een HDMI-aansluiting waarmee het live beeld direct in full HD-kwaliteit kan worden doorgestuurd naar een monitor, tv, beamer of smartboard. Het resultaat kan bijvoorbeeld worden gepresenteerd aan een groot publiek tijdens een lezing of in het onderwijs. KENMERKEN Digitale microscoop met geïntegreerd 7'' touchscreen 4 achromatische DIN-objectieven (RMS-schroefdraad), instellengte 45 mm Objectiefvergrotingen 4x, 10x, 40x, 60x (40x en 60x met preparaatbescherming) Abbe-condensor met irisdiafragma, volledig instelbaar en in hoogte verstelbaar contrastrijk scherm met natuurlijke kleuren, 1024x600px geïntegreerde Sony IMX206-camerasensor met 16MP HDMI-poort voor aansluiting op externe monitor Sleuf voor SD-kaart (max. 32GB (niet meegeleverd) USB-poort (voor overdracht van gegevens naar SD-kaart) LEVERINGSOMVANG Researcher LCD Digitale Microscoop Set met 5 permanente objectglaasjes en 5 lege objectglaasjes Netspanningsadapter (EU ) 5V 2A HDMI-kabel USB-kabel voor het overbrengen van de opgeslagen gegevens naar een pc Stofhoes

Sofort verfügbar

€ 499,00* € 499,90* (0.18% bespaard)
%
BRESSER LCD-Microscoop 3,5 inch 50x - 500x (2000x Digitaal) 5 MP
Ontdek de fascinerende wereld van microscopie met de BRESSER LCD Microscoop! Dit geavanceerde instrument is de perfecte keuze voor scholen, hobbyisten en iedereen die geïnteresseerd is in de wonderen van de natuur op microscopisch niveau. Dankzij het 3,5 inch LCD-scherm kunnen meerdere mensen tegelijkertijd de kleinste details van een object bewonderen. Deze functie maakt het ideaal voor onderwijsdoeleinden, waarbij leerlingen en studenten samen kunnen leren en discussiëren over wat ze zien. Of het nu gaat om cellen, micro-organismen of de structuur van planten, de BRESSER LCD Microscoop biedt een ongeëvenaarde kijkervaring. Met zowel doorlicht- als oplichtmogelijkheden, kan deze microscoop een breed scala aan objecten verlichten en visualiseren, van transparante weefsels tot ondoorzichtige mineralen en insecten. De LED-verlichting en het kleurenfilterwiel zorgen voor heldere, contrastrijke beelden, waardoor elk detail duidelijk zichtbaar wordt. Bovendien maakt de camera van 5 MP het mogelijk om foto's en video's te maken van uw observaties, die u vervolgens gemakkelijk kunt opslaan op een SD-kaart of overzetten via USB. Dit is ideaal voor projecten, presentaties of gewoon om uw ontdekkingen te delen met anderen. De microscoop wordt geleverd met een uitgebreide set accessoires, waaronder objectieven van 4x, 10x en 40x, een kruistafel, kleurenfilters, en voorbereide objectglaasjes. Bovendien ontvangt u experimenteermateriaal zoals gist, zeezout, en garnaleneieren om direct aan de slag te kunnen gaan. Beleef nu het wonder van microscopie met de BRESSER LCD Microscoop en beleef een wereld die het blote oog nooit zou kunnen zien! Perfect voor educatieve instellingen, thuisonderwijs en nieuwsgierige geesten. KENMERKEN Type: Biologische gereflecteerde en doorvallende lichtmicroscoop Verlichting: LED met voedingseenheid Kleurenfilterwiel: rood, groen (donker, licht), geel, blauw Cameraresolutie: 5 MP Opslag op SD-kaart (niet meegeleverd) SPECIFICATIES Vergroting: 50x-500x, 2000x digitaal Scherm: 3,5" (89 mm) Objectieven: 4x, 10x, 40x (achromatisch) LEVERINGSOMVANG Microscoop 4x/10x/40x objectieven Kruistafel met nonius schaalverdeling USB-kabel Kleurenfilter schijf 5 permanente objectglaasjes 10 microscoopglaasjes 20 dekglaasjes Uitgebreide accessoireset

Derzeit nicht verfügbar

€ 199,00* € 244,90* (18.74% bespaard)
BRESSER zonnefilter 138,2 mm voor carbon-look telescopen
Oorspronkelijk BRESSER objectief-zonnefilter voor veilige zonne-observatie in het witlichtspectrum. Geeft een aangenaam zonnebeeld in geel/oranje en maakt het mogelijk zonnevlekken, zonsverduisteringen en planeetovergangen waar te nemen. Dit filter kan gemakkelijk in de opening van de telescoop worden geplaatst. Geschikt voor tubusbinnendiameter van ca. 83,2 mm. Geschikt voor de BRESSER carbon-look telescopen 4630100 Spica en 9430110 Spica als reserveonderdeel of als uitbreiding van bestaande accessoires. BELANGRIJK: Kijk nooit naar de zon zonder een geschikt beschermingsfilter!!!!LEVERINGSOMVANGObjectief-zonnefilter (1)

Sofort verfügbar

€ 24,90*
%
BRESSER Erudit DLX 40x - 600x Microscoop
De BRESSER Erudit DLX is een hoogwaardige, robuuste en goed uitgeruste microscoop geschikt voor diverse onderzoek toepassingen voor scholen, studie of hobby. De variabel instelbare LED-verlichting en een in hoogte verstelbare condensor (met iris diafragma en filterhouder) maken flexibel werken mogelijk. Alle lenzen zijn DIN-lenzen. De 40x en de 100x lenzen hebben een verende preparaatbescherming. De individuele oogafstand en de dioptrie kunnen naar de persoonlijke wensen ingesteld worden. Op de 360​​° draaibare binoculaire kop zijn de ​​45° schuine oculairbuizen bevestigd. Het oculair is uitgevoerd met een aanwijsnaald (needle pointer) om het aanwijzen en oriënteren binnen het preparaat te vergemakkelijken. Deze naald is overigens eenvoudig te verwijderen mocht men deze aanwijsnaald niet willen gebruiken.SPECIFICATIESDoorlichtmicroscoopType kop: MonoculairVergroting: 40x - 600xOculair(s): WF 10xObjetieven: DIN 4x / 10x / 40x / 60xFocus: Grof- en fijnafstellingCondensator: Abbe N.A. 1.25Verlichting: LEDStroomvoorziening: 230V Netstroom (5,5V / 300 mA)LEVERINGSOMVANGBRESSER Erudit DLX 40x - 600x MicroscoopKruistafelStofkap1 oculair (10x vergroting met aanwijsnaald)4 objectieven (4x, 10x, 40x, 60x)230V Netstroom (5,5V / 300 mA)

Sofort verfügbar

€ 227,29* € 274,90* (17.32% bespaard)
%
BRESSER WiFi Comfort weerstation met 7-in-1 profi-sensor en modern kleurenscherm
Eenvoudige elegantie gecombineerd met veel kleur voor het ultieme weeroverzicht: Zo past het BRESSER WiFi Comfort weerstation met 7-in-1 profi-sensor ook perfect in uw huis. Landhuisstijl of Scandinavische chic - met wandmontage of op de standaard vindt u snel de juiste plaats voor het moderne basisapparaat. En waar dat ook is: Het lcd-display contrastaanpassing garandeert dat u de weersomstandigheden op het ruime 7,4'' kleurendisplay vanuit vrijwel elke kijkhoek in de gaten kunt houden. De meeste gegevens hiervoor komen van de draadloze sensor. Het voedt uw weerstation met actuele metingen van buitentemperatuur, luchtvochtigheid, windsnelheid, windrichting, regenval, uv-niveau en lichtintensiteit. Maar niet alleen het weer buiten, ook het binnenklimaat draagt bij tot ons welzijn. Daarom meet de console binnentemperatuur, luchtvochtigheid en luchtdruk en berekent daaruit het comfortniveau - voor een meteorologisch compleet beeld. Koel hoofd bij elk weertype - met het WiFi-weerstation Hebt u het ooit koud gehad na een bevestigende blik op de thermometer wanneer u het huis verlaat? Daarom berekent het WiFi weerstation de gevoelstemperatuur uit de relevante waarden, wind, luchtvochtigheid en temperatuur. Om in de zomer zorgeloos van de warme zonnestralen te genieten, volstaat daarentegen een blik op de actuele zontijd in minuten. Omdat het u precies vertelt hoe lang uw huid er ook onder de huidige omstandigheden plezier van zal hebben. Het weerstation toont u ook waar de wind vandaan waait of hoe sterk hij is, met de weergave van 16 windrichtingen en de Beaufort Index. En het hoog/laag-alarm maakt het gemakkelijk om te worden gewaarschuwd voor relevante veranderingen. Actuele gegevens - niet genoeg voor u? Kijk dan in de toekomst en het verleden van het weer. De grafische weertrendvoorspelling vertelt u snel wat u in de komende 12 uur kunt verwachten. De meteorologische terugblik slaagt met het min/max waardegeheugen, waarmee u toegang heeft tot de gegevens tot 24 uur. Praktisch voor plantenliefhebbers: de weergave van de hoeveelheid neerslag op verschillende tijdstippen. Zo kunt u gericht plannen wanneer de gazonsproeier of tuinslang weer gebruikt moet worden. De slimme manier om met het weer om te gaan Facebook, Instagram en meer - in de wereld van vandaag wordt veel gedeeld. U kunt uw weergegevens ook publiceren op speciale platforms zoals bv. Weather Cloud via de WiFi-verbinding. Dit geeft u toegang tot uw weerstationgegevens via verschillende weerplatforms. Het Duitstalige portaal AWEKAS biedt een extra voordeel voor Smart Home-eigenaars: Stuur de metingen van de 7-in-1 sensor over temperatuur, luchtvochtigheid etc. naar uw Smart Home-besturing. U kunt ook andere optionele draadloze sensors, zoals vloersensoren of zwembadthermometers (beide niet inbegrepen), in uw systeem integreren. U hoeft het alleen maar in te stellen via de volgende link van onze partner AWEKAS: https://www.awekas.at/for2/index.php?thread/17080-software-api-stations-api-beschreibung-beta/ Alles behalve tijdloos - het weerstation Op het juiste moment op de juiste plaats zijn: Om u te helpen dit op een betrouwbare manier te doen, vindt u op het display van het basisstation een duidelijk gedeelte met tijd, datum en dag van de week. De tijd is altijd up-to-date dankzij de tijdsynchronisatie via het internet. Wie altijd een bijzonder zicht op de maan heeft, zal blij zijn met de maanfaseweergave. Bent u meer geïnteresseerd in de zon? Kijk dan naar de tijden voor de zonsopgang en zonsondergang en geniet van het fascinerende kleurenspel aan de hemel. Om op tijd uw bed uit te komen hoeft u alleen maar de basisconsole van uw weerstation op uw nachtkastje te zetten. De geïntegreerde wekker zorgt voor een betrouwbaar alarm. 5 minuten extra waren al meegerekend in de wektijd? Druk dan gewoon op de sluimerknop en dommel weer verder. En om ervoor te zorgen dat alles ook in de winter soepel verloopt, wekt het ijs-/vorstalarm u 30 minuten eerder als de buitentemperatuur lager is dan -3 °C. Lokaal en actueel - profiteer van uw eigen meteorologische meetgegevens met het BRESSER WiFi Comfort weerstation met 7-in-1 buitensensor. KENMERKEN BASISSTATION 7,4" kleurendisplay voor gedetailleerde tijd- en weerinformatie Lcd-display contrastinstelling voor aanpassing aan verschillende kijkhoeken WiFi-verbinding voor het publiceren van gegevens op platforms zoals Weather Underground, AWEKAS of Weather Cloud Binnentemperatuur (°C/°F) en luchtvochtigheid met comfortweergave Buitentemperatuur (°C/°F) en luchtvochtigheid Uv-index met uv-niveau-indicator Lichtintensiteitsweergave Weergave zonnebrandtijd (min.) Windsnelheidsindicator (windvlagen of gemiddelde snelheid) Beaufort-index (schaal voor de classificatie van windsnelheid) Weergave van windrichting (actueel en heersend op basis van 16 windrichtingen) Weergave van neerslaghoeveelheid (per uur, dagelijks, wekelijks, maandelijks, totale neerslag) Weersvoorspelling (zonnig, half bewolkt, bewolkt, regenachtig, stormachtig, sneeuw) Luchtdrukmeter Waargenomen buitentemperatuur Weerindex voor dauwpunt, windchill- en hitte-index Min/max waarde geheugen (tot 24 uur) Hoog/laag alarm met knipperend symbool op het display Wekker met ijs-/vorstwaarschuwing Tijd (internettijdsynchronisatie), datum, dag van de week en maanfase Zonsopgang en zonsondergang Kalibratie van weergegevens 3 verschillende helderheidsniveaus: Hoog / Laag / Uit 7 talen voor weekdagen (EN, DE, FR, ES, IT, NL, RU) Ondersteuning voor firmware-updates Type beveiliging: ondersteunt WPA3-codering Ondersteunt een 7-in-1 draadloze profi-sensor Ondersteunt tot 7 extra draadloze sensoren (7009999, SP60010000000, SM60020000000) Afmetingen: 202 x 138 x 38 mm / Gewicht: 510 g Voeding: Netspanningsadapter (inbegrepen) en 3x AAA back-upbatterij (niet meegeleverd) Montage: Wand of standaard KENMERKEN 7-in-1 BUITENSENSOR Meet de buitentemperatuur en luchtvochtigheid Meet windsnelheid, windrichting en neerslaghoeveelheid Meet uv-niveaus en lichtintensiteit Tot 150 m zendbereik Plaats op een onbelemmerde plaats om de zon- en regengegevens goed te meten Afmetingen: 343,5 x 393,5 x 136 mm / gewicht: Voeding: 3x AA-batterijen (niet inbegrepen!) LEVERINGSOMVANG Basisstation 7-in-1 profi-sensor Netspanningsadapter Gebruiksaanwijzing

Sofort verfügbar

€ 199,00* € 249,00* (20.08% bespaard)
%
BRESSER Researcher ICD LED met ingebouwde Accu Microscoop
De BRESSER ICD LED biedt dankzij de grote flexibiliteit en de zeer hoge werkafstand, een uitstekende basis voor een verscheidenheid aan waarnemingen. Een stevige metalen behuizing in combinatie met een uitstekend optiek, maken deze oplicht microscoop tot een waardevol instrument.. Zowel de amateur als veeleisende professionele gebruiker zullen veel plezier aan deze microscoop beleven. De LED verlichting is traploos te regelen. De werkhoogte is minimaal 63mm en maximaal 100mm. De vergroting kan met een simpele draai aan het objectief ingesteld worden op 20x, 40x of 80x. De binoculaire inkijk is eenvoudig op de oogafstand in te stellen en op het oculair zit een snel werkende oogcorrectie. Voor andere vergrotingen zijn er optioneel sterkere oculairen verkrijgbaar.SPECIFICATIESOpzichtmicroscoopType kop: BinoculairVergroting: 20x, 40x of 80xOculair(s): Paar WF 10x / WF20xObjetieven: 1x StereoVerlichting: 10W staaflampStroomvoorziening: 230V NetstroomLEVERINGSOMVANGBRESSER Researcher ICD LED/Accu MicroscoopStofkap1 paar kunstof oogschelpen230 V Netstroomkabel (13V / 3,3 A)

Sofort verfügbar

€ 219,49* € 264,90* (17.14% bespaard)
%
BRESSER USB Digitale Microscoop DST-1028 5MP
Met de DST-1028 5MP USB digitale microscoop kunt u uw objecten eenvoudig en gemakkelijk op uw pc bekijken met gedetailleerde beelden. De digitale handmicroscoop is bijzonder geschikt voor het onderzoeken van materiaalmonsters, printplaten en elektronische componenten, maar ook planten, insecten en nog veel meer. Naast toepassingen in school en hobby, is de digitale microscoop ook geschikt voor taken in kwaliteitszorg. Het apparaat heeft een hoogwaardige optiek met traploze zoom. Dit maakt documentatie van het monster tussen vergrotingen van 10x en 280x mogelijk. Afhankelijk van het te onderzoeken voorwerp kan altijd de juiste vergroting worden gekozen. De digitale oplichtmicroscoop met zijn ringlicht zorgt voor een optimale belichting en contrastrijke beelden van uw preparaat. De ringverlichting bestaat uit acht leds. De helderheid kan gemakkelijk worden aangepast met de dimmer die is geïntegreerd in de USB-aansluitkabel. De microscoop heeft een stabiel, aanpasbaar metalen statief, dat in hoogte kan worden versteld, afhankelijk van de hoogte van het object en de gebruikte vergroting. Dit betekent dat zowel grotere als zeer platte voorwerpen (b.v. gedrukte documenten) kunnen worden onderzocht. Bij lage vergrotingen bedraagt de werkafstand 110 mm, zodat het werken met gereedschap, bv. voor het ontleden, eronder mogelijk is. TOEPASSINGEN Kwaliteitszorg Industrie Forensisch onderzoek (sporenmateriaal, echtheidscontrole) Wetenschappelijk onderzoek (bijv. oppervlakken, structuren) Sieraden en verzamelobjecten, horloges Planten en plantenziekten, plagen, bv. in de tuinbouw en de landbouw Sieraden en verzamelobjecten KENMERKEN Digitale USB-oplichtmicroscoop met led-ringlicht Hoogwaardige optiek met traploze zoom Ruime werkafstand voor grotere objecten Stevige metalen constructie Kabellengte: 1,2 m Afbeeldingsvelden: 10x: 42 x 32 mm / 100x: 4,2 x 3,2 mm / 280x: 1,6 x 1,2 mm Maximale objecthoogte: 10x – ca. 45 mm / 100x – ca. 160 mm / 280x – ca. 170 mm LEVERINGSOMVANG Digitale microscoop incl. softwaredownload (alleen voor Windows) Geïntegreerde USB-poort met lichtintensiteitsknop Metalen statief met geïntegreerde scherpstelling Verlengstuk voor statief Windows 10 / 11

Im Zulauf

€ 169,00* € 169,90* (0.53% bespaard)