BRESSER Biolux DLX microscoop

Hoogwaardige microscoop voor beginners met veel accessoires voor een snelle en eenvoudige start met microscopie

  • Microscoop met zoomsysteem, vergroting 20x–1280x
  • Metalen behuizing
  • Condensor met irisdiafragma
  • Uitgebreide accessoires voor onmiddellijke start
  • Leveringsomvang: Microscoop, accessoires, preparaten

€ 119,00*

Beschikbaar, levertijd: 1-3 dagen

Productnummer: 5014000
EAN: 4007922072418
WEEE-Reg.-Nr.: DE 34323861
Productinformatie "BRESSER Biolux DLX microscoop"
De BRESSER Biolux DLX microscoop met zijn brede scala aan accessoires en zeer eenvoudige bediening is de ideale manier om snel met microscopie te beginnen. Hier worden de verschillende vergrotingen bereikt via de drie objectieven (4x, 10x, 40x) en de twee oculairs (5x, 16x). Het Barlow-zoomsysteem maakt ook een extra, traploze zoom mogelijk. Zo biedt de microscoop een vergrotingsbereik van 20x tot 1280x. Om ervoor te zorgen dat de scherpstelling ook bij hoge vergrotingen altijd goed is, is het optische apparaat uitgerust met gevoelige scherpstelling. 

Voor doorvallend licht observaties heeft de Biolux DLX microscoop een instelbare led waarmee de verlichting altijd optimaal kan worden afgesteld. De voeding wordt verzorgd door drie batterijen (type AA, niet meegeleverd), zodat microscopie ook mogelijk is zonder stopcontact in de buurt. Als alternatief kunnen gelijkwaardige oplaadbare batterijen worden gebruikt. Om ervoor te zorgen dat de microscoop altijd ideale beeldresultaten levert, is de condensor uitgerust met een instelbaar irisdiafragma.

Om meteen met de waarnemingen te kunnen beginnen, zijn vijf kant-en-klare voorbereidingen al bij de levering inbegrepen. Bovendien kunt u met de objectglaasjes en dekglaasjes uw eigen preparaten maken. Tijdens de microscopie wordt het desbetreffende preparaat stevig vastgehouden door de objectklemmen. Een pincet, een pipet, een spatel en een kommetje behoren ook tot de accessoires. En het schoonmaakdoekje maakt het makkelijk om alles schoon te houden.

Voor documentatie is de microscoop compatibel met onze MikrOkular Full HD (art.-nr. 5913650).


KENMERKEN

  • Barlow-zoomsysteem
  • Ledverlichting
  • irisdiafragma
  • Werkt op batterijen: 3x AA (niet inbegrepen!)
  • Uitgebreide accessoires voor onmiddellijke start


LEVERINGSOMVANG*

  • Microscoop
  • 3 objectieven (4x, 10x, 40x)
  • 2 oculairs (5x, 16x)
  • 2x Barlow-zoomsysteem
  • 5 kant-en-klare preparaten
  • 5 lege objectglaasjes met dekglaasjes
  • Pincet
  • Pipet
  • Spatel
  • Kom
  • Poetsdoek
  • Gebruiksaanwijzing

*z. T. voorgemonteerd
Batterijen inbegrepen: 0
Behuizingsmateriaal: metaal/kunststof
Dioptriecompensatie: 0
Doelgroep [Microscopen]: Beginners
Kleur: wit
Optisch ontwerp: biologisch
Productreeks: Biolux
Scherpstellen aandrijving: Focus-wiel
Toepassingsgebied [Microscopen]: Entomologie, biologie, onderwijs, plantkunde, postzegel
Totale breedte (mm): 110
Totale hoogte (mm): 275
Totale lengte (mm): 160
Uitgebreide garantie (jaren): 5
Vergroting tot: 1280
Vergroting vanaf: 20
Verlichting 5): doorlicht
bekijken: mono

Product- en veiligheidsinstructies


Fabrikant: 
Bresser GmbH, Gutenbergstraße 2, 46414 Rhede

Contact: 
www.bresser.de


Accessories

BRESSER BR-LP15 Schoonmaaksetje voor Lenzen - 3-delig
De BRESSER BR-LP15 is een handige schoonmaakset voor camera's en optische instrumenten. De set bestaat uit drie onderdelen die samen zorgen voor een effectieve reiniging van lenzen en andere gevoelige oppervlakken. Hier zijn de details van elk onderdeel: Blaasbalg Een sterke rubberen blaasbalg is ontworpen om stof en kleine deeltjes van de lens of het instrument te blazen zonder direct contact, wat krassen kan voorkomen. Lenspen Deze pen heeft een zachte borstel aan het ene einde en een schoonmaaktip aan het andere einde. Het is bedoeld voor het verwijderen van vingerafdrukken en ander vet van de lensoppervlakken. Vezelvrij doekje Een microvezeldoekje dat geen vezels achterlaat op de lens. Dit doekje is perfect voor het verwijderen van strepen of vegen na het gebruik van de blaasbalg en lenspen. Deze set is dus ideaal voor foto- en videografen of iedereen die zijn optische apparatuur in topconditie wil houden. Het compacte formaat van de set maakt het ook gemakkelijk om mee te nemen in een cameratas. LEVERINGSOMVANG 1x Rubberen blaasbalg 1x Lenspen 1x Vezelvrij doekje

€ 4,95*
Cadeaubon ter waarde van €50
BRESSER Cadeaubon ter waarde van 50€  Elk jaar komen verjaardagen, jubilea, Kerstmis en andere gelegenheden onvermijdelijk op ons af. En daarmee steeds weer dezelfde vraag: Hoe kunnen we onze dierbaren bij deze bijzondere gelegenheden een plezier doen? Stuur met een BRESSER-cadeaubon mannen, vrouwen en kinderen op geheel individuele ontdekkingsreizen.  Geven met vooruitzicht – de BRESSER cadeaubon ter waarde van 50 euro  Een cadeau brengt alleen vreugde voor beide partijen als het bij de ontvanger past. Zo weet u zeker dat een BRESSER cadeaubon gegarandeerd met een blijde glimlach wordt ontvangen: Voldoet de ontvanger aan een of meerdere van de volgende uitspraken?  De ontvanger … … richt bij elke heldere sterrennacht de telescoop naar de hemel. … neemt op vakantie altijd eerst een bodemmonster, dat dan nog in het hotel onder de microscoop grondig wordt onderzocht. … houdt ervan om met open ogen door de natuur te wandelen, kamperen of jagen. … runt met passie een eigen fotostudio. … mist nooit de weersvoorspelling. … is enthousiast over innovatieve technologie en nieuwe gadgets. … staat open voor alles en is altijd bereid om de eigen horizon te verbreden. Treffer? Dan heeft u met een BRESSER cadeaubon het perfecte cadeau gevonden. Want of het nu gaat om een absolute beginner of een gepassioneerde professional: De veelzijdige producten uit de categorieën astronomie, microscopie, sport-optiek, fotostudio, weer & tijd en elektronica bieden uw dierbaren prachtige inzichten in fascinerende werelden. En dat geldt niet alleen voor de grote ontdekkers: Verrassend genoeg is een BRESSER cadeaubon ook ideaal voor kinderen die met ons kindvriendelijke aanbod spelenderwijs kennismaken met de wetenschap.  Zo verkrijgt u de 50-euro-cadeaubon van BRESSER Wilt u een dierbaar iemand nieuwe perspectieven bieden? Niets eenvoudiger dan dat: Kies een van de mooie cadeaubonmotieven. Astronomie, microscopie, elektronica, etc. – voor elk interessegebied is er een prachtige look beschikbaar. Belangrijk: Ongeacht welk motief u kiest, elke cadeaubon is uiteraard in de hele webshop op bresser.de inwisselbaar. Vul uw naam en de naam van de ontvanger in. Vervolgens kunt u een bericht tot 300 tekens toevoegen om uw cadeaubon een persoonlijke touch te geven. Leg de cadeaubon in de winkelwagen en voltooi de betaling. Zodra de bestelling is afgerond, ontvangt u de cadeaubon als PDF direct in uw e-mailinbox. Van daaruit kunt u hem als digitale groet op afstand versturen. Of u print hem uit en overhandigt hem persoonlijk.  Verschenk een blik over de horizon – met de BRESSER 50-euro cadeaubon voor vrouwen, mannen en kinderen. 

€ 50,00*
BRESSER BR-LP10 Lenspen voor het Reinigen van Objectieven en Filters
Met deze Bresser BR-LP10 Lenspen heb je het perfecte hulpmiddel in handen om de lens van jouw optiek stof- en vetvrij te houden. Een noodzakelijk instrument voor de perfectionistische gebruiker van een verrekijker, telescoop, microscoop of camera en bovendien zeer verstandig als je zuinig op jouw spullen bent. Aan de ene kant bevindt zich een superfijne borstel waarmee je in een oogwenk stof en vuil van de lens verwijderd. De reinigingskop die andere kant van de Bresser BR-LP10 Lenspen zit is twee ledig en kan men omdraaien. Zo kan men zonder problemen vetvlekken als sneeuw voor de zon te laten verdwijnen. Je hoeft alleen maar de dop van de pen te halen en je verwijdert iedere vetvlek door lichtjes over de lens van jouw objectief te draaien. Met deze lenspen van Bresser hoef je je niet langer zorgen te maken en houd je je apparatuur klaar voor gebruik. KENMERKEN Schoonmaakpen voor het veilig reinigen van optisch en gecoat glas Borstel om stof te verwijderen Twee zachte polijstsponsjes Lengte: ca. 12 cm LEVERINGSOMVANG 1x Bresser BR-LP10 Lenspen

€ 2,75*

Kunden kauften auch

BRESSER Object- en Dekglaasjes 50/100 stuks
Objectglaasjes: een must voor iedere biologische microscoop. Deze BRESSER objectglaasjes zijn ideaal om uw preparaat op te leggen, u kunt deze dan desgewenst afdekken met een dekglaasje zodat het 'object' tussen het dekglaasje en het objectglaasje ligt. Alle objecten die vloeibaar zijn zoals bacteriën in water, bloed en zeer kleine organismen worden op een objectglaasje gelegd. Het objectglaasje kan daarna desgewenst afgedekt worden met een dekglaasje zodat het vloeibare object tussen beide glaasjes 'vastplakt' en niet van het preparaat afglijdt. Objectglaasjes worden meestal gebruikt voor biologische microscopen met een relatief hoge vergroting. Omdat objectglaasjes doorzichtig zijn (en biologische microscopen meestal onderlicht hebben) schijnt het licht er doorheen en kan er goed geobserveerd worden. Daarnaast hebben de meeste biologische microscopen ook een kruistafel welke precies gemaakt is om het objectglaasje vast te klemmen en gemakkelijk heen en weer te schuiven. Deze BRESSER object- en dekglaasjes zijn onder meer compatibel met de volgende BRESSER microscopen:Duolux (5012000)BioDiscover (5013000)BIORIT (5101000)ERUDIT MO (5110000)Erudit DLX (5102000)ERUDIT MO (5110000)Researcher Bino (5722100)Researcher Trino (5723100)LCD Mikroskop (521000, 5201002)Science TRM 301 (5760100)BioScience Bino (5750500)BioScience Trino (5750600)Science ADL 601 P (5770200)Science ADL 601 F (5770500)Science MPO 401 (5780000)LEVERINGSOMVANG50x Objectglaasjes100x Dekglaasjes

€ 9,90*
%
BRESSER Microscoop preparaten 100 stuks - Biologie
Ontdek de natuur met deze voorgeprepareerde objectglaasjes. De objectglaasjes zijn voorzien van geconserveerde biologische objecten. Voor de contrastverhoging zijn deze alvast ingekleurd. De preparaten opgenomen in deze set zijn:Three Types of BacteriaPenicillium,W.M.Aspergillus,W.M.Rhizopus,W.M.Actinomyces,W.M.Chlamydomonas,W.M.Diatoms,W.M.Stellato-Pilosus W.M.Spirogyra,W.M.Spirogyra ConJugation, W.M.Lichenrons Ox, SecFern Leaf, SecFern Prothallium,W.M.Leaf of Winther Jasmine,C.S.Elodes Stem, C.S.Elodes Leaf,C.S.Pine Leaf, C.S.Pinus Male Strobile,L.S.Pinus Female Strobile L.S.Rubber Tree Leaf,C.S.Corn Root Tip,L.S.Vicia Faba Young Root C.S.Corn Stem, C.S.Corn Stem, L.S.Cucurbita Stem, C.S.Cucurbita Stem, L.S.Helianthus Stem,C.S.Moss Antheridia L.S.Moss Archegonia,L.S.Moss Protonemata W.M.Basswood Stem C.S.Basswood Stem L.S.Pelargonium Stem C.S.Vicia Dicot Leaf W.M.Pollen Germination W.M.Pollen W.M.Tomato Fruit SecCymbidium Aerial Root C.S.Mitosis Onion Root Tip CellsCorn Seed With Endosperm L.S.Plasmodesma SecLily Ovary C.S.Lily Anther C.S.Lily Leaf C.S.Capsella Old Embryo SecCapsella Young Embryo SecAllium Scale Epidermis,W.M.Euglena W.M.Paramecium W.M.Hydra W.M.Hydra L.S.Planaria, C.S.Schistosoma Male W.M.Schistosoma Female, W.M.Ascaris Egg W.M.Earthworm W.M.Snake Skin, W.M.Daphnia Sp W.M.Rotifer W.M.Mosquito Female Mouth Parts W.M.Honey Bee Mouth parts, W.M.Honey Bee Hind Leg, W.M.Butterfly Mouth Parts W.M.Musca Mouth Parts, W.M.Grasshopper Mouth Parts W.M.Ant W.M.Fish Scale W.M.Planaria C.S.TracheaClam Gill C.S.Blood Smear HumanBlood Smear FishCiliated Epithelium SecSimple Flat Epthelium W.M.Stratified Flat Epthelium W.M.Mitosis Horse Ascaris EggsSmall Intestine, C.S.Dense Bone SecTendon Dog SecLoose Connective Tissue, W.M.Skeletal Muscle L.S,C.S.Cardiac Muscle SecSpinal Cord C.S.Motor Neurous W.MSmooth Muscle Teased Preparation W.M.Lungs SecStomach SecLiver SecLymph Node SecLung With Blood Vessels Injected RatKidney With Blood Vessels Injected Rat SecKidney Rat L.S.Testis SecOvary Cat SecSquamous Epithelium SmearDNA RNAPancreas Gland, SecFrog Egg SecHuman Chromosome (Male)Human Chromosome (Female)LEVERINGSOMVANG100x voorgeprepareerde objectglaasjes1x kunststof doos

€ 116,99* € 129,90* (9.94% bespaard)

Kunden haben sich ebenfalls angesehen

BRESSER Microscoop Biorit SE 1600x
School, studie of hobby – de hoogwaardige BRESSER Microscoop Biorit SE 1600x is geschikt voor diverse toepassingsgebieden. Bovendien is hij dankzij de optionele batterijvoeding ook mobiel inzetbaar. De ideale verlichting wordt mogelijk gemaakt door de dimbare LED-verlichting van de Biorit SE 1600x. Want LED-door- en oplicht kunnen apart worden ingeschakeld en gedimd. De microscoop biedt een vergrotingsbereik tussen 40x en 1600x, waarbij de 2x Barlow-lens kan worden gebruikt om te zoomen. Bovendien zijn voor precieze observaties grove en fijne focus beschikbaar. Om beschadigingen aan het preparaat te voorkomen, is het 40x-objectief veerbelast. Verschillende details van uw monsters kunt u eenvoudig benadrukken met het kleurfilterwiel. Dankzij het moderne ontwerp met naar achteren gerichte revolver kenmerkt de microscoop zich door een bijzonder gebruiksvriendelijke bediening. Daarnaast is de Biorit SE 1600x uitgerust met een 360° draaibare monokulaire inkijk. Met de meegeleverde netadapter met USB-kabel kan het apparaat voor mobiel gebruik ook via de computer of een powerbank (niet inbegrepen) worden gevoed. Om direct aan de slag te kunnen, wordt de microscoop geleverd met 5 permanente preparaten en lege objectglaasjes voor uw eigen onderzoeksobjecten. Met behulp van de smartphone-camera-houder maakt u eenvoudig de eerste snapshots en video's via het oculair. KENMERKEN Biologische microscoop voor beginners en gevorderden Vergroting: 40x – 1600x 3 objectieven in de objectiefrevolver: 4x, 10x, 40x Oculairs: WF10x, WF20x 2x Barlow-lens Oculairdiameter: 23,2 mm Toepassingsgebieden: Biologie, Botanica, Onderwijs Op- en doorvallende verlichting (LED) Ingebouwde dimmer Grove en fijne focus Comfortabele monokulaire inkijk met 360° draaibare kop Voeding: 3 AA-batterijen (niet inbegrepen), netadapter met USB-kabel LEVERINGSOMVANG Microscoop 5 permanente preparaten Lege objectglaasjes Smartphone-houder Oculairs, WF10x, WF20x 2x Barlow-lens 2 pipetten Beschermhoes Netadapter USB-kabel Handleiding  

€ 129,00*
NATIONAL GEOGRAPHIC 40x-1280x Microscope met Smartphone Adapter
Bresser heeft in nauwe samenwerking met National Geographic een aantal zeer mooie instrumenten ontwikkeld zoals deze National Geographic All-Round Microscoop met smartphone adapter. Deze opzicht- en doorzichtmicroscoop 40x-1280x is meer dan een klassieke microscoop. Het is robuust vormgegeven en kan tegen een stootje. Hij is flexibel inzetbaar en door middel van de smartphone adapter kan men opnamen maken van het preparaat met nagenoeg elke smartphone. Ook zeer geschikt voor scholen en groepen. De set wordt compleet geleverd met preparaat- en dekglaasjes zodat men zelf preparaten kan maken. Met het microscoopbestek is het mogelijk om zeer kleine objecten op de juiste plaats te leggen zodat ze goed bekeken kunnen worden. In de set bevindt zich ook een kweekbakje voor garnalen. Deze kan men kweken en het hele groeiproces kan gevolgd worden onder de microscoop. LEVERINGSOMVANG1x National Geographic Microscoop 40x-1280x1x Smartphone Adapter1x WF10x Oculair1x WF16x Oculair1x Barlowlens1x Microscoopbestek5x Preparaatglaasjes20x Dekglaasjes5x Preparaten1x Stofkap1x Netstroomadapter1x Handleiding (Engels/Duits)

€ 114,90*
%
BRESSER Erudit DLX 40x - 600x Microscoop
De BRESSER Erudit DLX is een hoogwaardige, robuuste en goed uitgeruste microscoop geschikt voor diverse onderzoek toepassingen voor scholen, studie of hobby. De variabel instelbare LED-verlichting en een in hoogte verstelbare condensor (met iris diafragma en filterhouder) maken flexibel werken mogelijk. Alle lenzen zijn DIN-lenzen. De 40x en de 100x lenzen hebben een verende preparaatbescherming. De individuele oogafstand en de dioptrie kunnen naar de persoonlijke wensen ingesteld worden. Op de 360​​° draaibare binoculaire kop zijn de ​​45° schuine oculairbuizen bevestigd. Het oculair is uitgevoerd met een aanwijsnaald (needle pointer) om het aanwijzen en oriënteren binnen het preparaat te vergemakkelijken. Deze naald is overigens eenvoudig te verwijderen mocht men deze aanwijsnaald niet willen gebruiken.SPECIFICATIESDoorlichtmicroscoopType kop: MonoculairVergroting: 40x - 600xOculair(s): WF 10xObjetieven: DIN 4x / 10x / 40x / 60xFocus: Grof- en fijnafstellingCondensator: Abbe N.A. 1.25Verlichting: LEDStroomvoorziening: 230V Netstroom (5,5V / 300 mA)LEVERINGSOMVANGBRESSER Erudit DLX 40x - 600x MicroscoopKruistafelStofkap1 oculair (10x vergroting met aanwijsnaald)4 objectieven (4x, 10x, 40x, 60x)230V Netstroom (5,5V / 300 mA)

€ 219,09* € 274,90* (20.3% bespaard)