BRESSER BR-210 stang 210cm met spigot adapter

  • Lengte: 210 cm, diameter: 25 mm
  • Spigotadapter in 1/4"
  • Te gebruiken als verlenging of achtergrondsteun
  • Leveringsomvang: Stang, spigotadapter

€ 19,90*

Momenteel niet beschikbaar

Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en de Google Privacybeleid en Gebruiksvoorwaarden zijn van toepassing.
Privacy
Productnummer: F002139
EAN: 4007922038636
WEEE-Reg.-Nr.: DE 34323861

Bresser Fotostudio-apparatuur

Met de fotostudio-apparatuur van Bresser creëer je je eigen studio en breng je je creatieve ideeën tot leven. Het assortiment biedt alles wat je nodig hebt voor een professionele studio-inrichting: een keuze aan achtergronden voor verschillende toepassingen, studiolampen en continue verlichting voor optimale belichting, evenals statieven en veelzijdig cameraccessoires. Of je nu productfoto's, portretten of artistieke opnamen plant, de combinatie van doordachte accessoires en lichtregeling geeft je flexibiliteit en controle over je beeldcompositie – ideaal voor zowel beginners als professionals.

Productinformatie "BRESSER BR-210 stang 210cm met spigot adapter"
Deze buis kan als verlengstang gebruikt worden, of in combinatie met de BR-125 adapter op een statief worden gezet en als achtergronddrager dienen. Ook als boom-arm te gebruiken.

LEVERINGSOMVANG
  • 1x stand 210cm + spigot adapter
Batterijen vereist: 0
Materiaal: aluminium

Product- en veiligheidsinstructies


Fabrikant: 
Bresser GmbH, Gutenbergstraße 2, 46414 Rhede

Contact: 
www.bresser.de


Accessories

Cadeaubon ter waarde van €50
BRESSER Cadeaubon ter waarde van 50€  Elk jaar komen verjaardagen, jubilea, Kerstmis en andere gelegenheden onvermijdelijk op ons af. En daarmee steeds weer dezelfde vraag: Hoe kunnen we onze dierbaren bij deze bijzondere gelegenheden een plezier doen? Stuur met een BRESSER-cadeaubon mannen, vrouwen en kinderen op geheel individuele ontdekkingsreizen.  Geven met vooruitzicht – de BRESSER cadeaubon ter waarde van 50 euro  Een cadeau brengt alleen vreugde voor beide partijen als het bij de ontvanger past. Zo weet u zeker dat een BRESSER cadeaubon gegarandeerd met een blijde glimlach wordt ontvangen: Voldoet de ontvanger aan een of meerdere van de volgende uitspraken?  De ontvanger … … richt bij elke heldere sterrennacht de telescoop naar de hemel. … neemt op vakantie altijd eerst een bodemmonster, dat dan nog in het hotel onder de microscoop grondig wordt onderzocht. … houdt ervan om met open ogen door de natuur te wandelen, kamperen of jagen. … runt met passie een eigen fotostudio. … mist nooit de weersvoorspelling. … is enthousiast over innovatieve technologie en nieuwe gadgets. … staat open voor alles en is altijd bereid om de eigen horizon te verbreden. Treffer? Dan heeft u met een BRESSER cadeaubon het perfecte cadeau gevonden. Want of het nu gaat om een absolute beginner of een gepassioneerde professional: De veelzijdige producten uit de categorieën astronomie, microscopie, sport-optiek, fotostudio, weer & tijd en elektronica bieden uw dierbaren prachtige inzichten in fascinerende werelden. En dat geldt niet alleen voor de grote ontdekkers: Verrassend genoeg is een BRESSER cadeaubon ook ideaal voor kinderen die met ons kindvriendelijke aanbod spelenderwijs kennismaken met de wetenschap.  Zo verkrijgt u de 50-euro-cadeaubon van BRESSER Wilt u een dierbaar iemand nieuwe perspectieven bieden? Niets eenvoudiger dan dat: Kies een van de mooie cadeaubonmotieven. Astronomie, microscopie, elektronica, etc. – voor elk interessegebied is er een prachtige look beschikbaar. Belangrijk: Ongeacht welk motief u kiest, elke cadeaubon is uiteraard in de hele webshop op bresser.de inwisselbaar. Vul uw naam en de naam van de ontvanger in. Vervolgens kunt u een bericht tot 300 tekens toevoegen om uw cadeaubon een persoonlijke touch te geven. Leg de cadeaubon in de winkelwagen en voltooi de betaling. Zodra de bestelling is afgerond, ontvangt u de cadeaubon als PDF direct in uw e-mailinbox. Van daaruit kunt u hem als digitale groet op afstand versturen. Of u print hem uit en overhandigt hem persoonlijk.  Verschenk een blik over de horizon – met de BRESSER 50-euro cadeaubon voor vrouwen, mannen en kinderen. 

€ 50,00*
BRESSER BR-125 T-verbindingsstuk met 25 mm diafragma
Deze universele BRESSER BR-125 adapter kan bovenop een statief worden gezet. Door de adapter kan een buis worden geschoven met een diameter van 25mm. Leveringsomvang:1x statief adapter

€ 8,95*

Kunden haben sich ebenfalls angesehen

BRESSER BR-53 Achtergrondklem DE LUXE 3"
Een handige, universele kunststof klem met een extra sterke veer om achtergrondpapier, achtergronddoeken, achtergrondvinyl of reflectieschermen aan een stang of buis te klemmen. Ook zorgt deze klem er bijvoorbeeld voor dat uw achtergrondpapier/vinyl rol niet verder afrolt. De klem is voorzien van beweegbare rode klembekjes. Deze zorgen voor een stabiele grip en gelijke druk op het vast te zetten object.Let op!Deze klemmen dienen aan de zijkant van de achtergrondrol bevestigd te worden, op de kern van de rol en op/tegen de dwarsstang van uw achtergrondsysteem (niet om de rol zelf bevestigen).KENMERKENsterke veerbeweegbare klembekjesLengte: 10 cmMax. diameter opening: +/- 4 cmGewicht: 25 gramLEVERINGSMOVANG1x Achtergrondklem

€ 9,99*