BRESSER BR-TL15 Camera Flitser Houder en S-Bajonet Adapter

Kamerablitzhalter mit S-Bajonettanschluss

  • Gebruik uw studioflitsaccessoires ook met cameraflitsers
  • Flitshouder met kantelbare statiefaansluiting
  • Parapluhouder
  • S-bajonet aansluiting voor flitsers

€ 12,67*

% € 24,50* (48.29% bespaard)

Beschikbaar, levertijd: 1-3 dagen

Productnummer: F000360
EAN: 4007922018430
WEEE-Reg.-Nr.: DE 34323861

Bresser Fotostudio-apparatuur

Met de fotostudio-apparatuur van Bresser creëer je je eigen studio en breng je je creatieve ideeën tot leven. Het assortiment biedt alles wat je nodig hebt voor een professionele studio-inrichting: een keuze aan achtergronden voor verschillende toepassingen, studiolampen en continue verlichting voor optimale belichting, evenals statieven en veelzijdig cameraccessoires. Of je nu productfoto's, portretten of artistieke opnamen plant, de combinatie van doordachte accessoires en lichtregeling geeft je flexibiliteit en controle over je beeldcompositie – ideaal voor zowel beginners als professionals.

Productinformatie "BRESSER BR-TL15 Camera Flitser Houder en S-Bajonet Adapter"
Een sterke, universele camera flitser houder met statiefaansluiting en voor talrijke flitser toebehoren zoals snoots, reflectoren of softboxen.

De houder is voorzien van een in hoogte verstelbare flitsschoen waaraan de camera flitser kan worden bevestigd. Dankzij de statiefaansluiting kunt u de camera flitser dus makkelijk op een lampstatief plaatsen.

De flitshouder heeft bovendien een accessoire adapter waarmee u verschillende flitser mit dessen Hilfe Sie verschiedene Blitzvorsätze unterschiedlicher Marken mit S-Bajonett Anschluss vor dem Kamerablitz anbringen können. 

KENMERKEN
  • Universele camera flitser houder
  • Parapluhouder
  • Statief aansluiting met neigkop
  • Bowens S-Bajonet aansluiting
LEVERINGSOMVANG
  • 1x cameraflitser houder
  • 1x spigot adapter (1/4" vrouwelijk,  3/8"vrouwelijk)
  • 1x S-Bajonet adapter ring
  • 1x flitsschoen adapter met 1/4"
Batterijen vereist: 0
Compatibel Merk: universeel
Kleur: zwart
Materiaal: Metaal
Nettogewicht (zonder accessoires) (g): 270
Totaal nettogewicht (incl. accessoires) (g): 500
Totale breedte (mm): 115
Totale hoogte (mm): 75
Totale lengte (mm): 140

Product- en veiligheidsinstructies


Fabrikant: 
Bresser GmbH, Gutenbergstraße 2, 46414 Rhede

Contact: 
www.bresser.de


Waarschuwingen
  • Lees de handleiding: Volg altijd de gebruiksinstructies indien aanwezig en van toepassing
  • Stabiele ondergrond: Voorkom vallen, zorg voor stevige plaatsing
  • Bescherm tegen vocht en hitte: Vermijd regen, hoge luchtvochtigheid en extreme temperaturen
  • Houd afstand van brandbaar materiaal: Lampen en flitsers kunnen heet worden
  • Let op kabels: Voorkom struikelen en beschadiging
  • Veilig gebruik van batterijen: Gebruik alleen geschikte batterijen en voorkom overladen
  • Veilig transport: Bescherm accessoires met tassen of koffers
  • Stevige bevestiging: Controleer of alles goed vastzit. Vast is vast
  • Schakel uit bij onderhoud: Zet apparatuur uit voor schoonmaak of aanpassingen
  • Gebruik correct: Geen improvisaties die veiligheid of werking beïnvloeden

Accessories

Cadeaubon ter waarde van €50
BRESSER Cadeaubon ter waarde van 50€  Elk jaar komen verjaardagen, jubilea, Kerstmis en andere gelegenheden onvermijdelijk op ons af. En daarmee steeds weer dezelfde vraag: Hoe kunnen we onze dierbaren bij deze bijzondere gelegenheden een plezier doen? Stuur met een BRESSER-cadeaubon mannen, vrouwen en kinderen op geheel individuele ontdekkingsreizen.  Geven met vooruitzicht – de BRESSER cadeaubon ter waarde van 50 euro  Een cadeau brengt alleen vreugde voor beide partijen als het bij de ontvanger past. Zo weet u zeker dat een BRESSER cadeaubon gegarandeerd met een blijde glimlach wordt ontvangen: Voldoet de ontvanger aan een of meerdere van de volgende uitspraken?  De ontvanger … … richt bij elke heldere sterrennacht de telescoop naar de hemel. … neemt op vakantie altijd eerst een bodemmonster, dat dan nog in het hotel onder de microscoop grondig wordt onderzocht. … houdt ervan om met open ogen door de natuur te wandelen, kamperen of jagen. … runt met passie een eigen fotostudio. … mist nooit de weersvoorspelling. … is enthousiast over innovatieve technologie en nieuwe gadgets. … staat open voor alles en is altijd bereid om de eigen horizon te verbreden. Treffer? Dan heeft u met een BRESSER cadeaubon het perfecte cadeau gevonden. Want of het nu gaat om een absolute beginner of een gepassioneerde professional: De veelzijdige producten uit de categorieën astronomie, microscopie, sport-optiek, fotostudio, weer & tijd en elektronica bieden uw dierbaren prachtige inzichten in fascinerende werelden. En dat geldt niet alleen voor de grote ontdekkers: Verrassend genoeg is een BRESSER cadeaubon ook ideaal voor kinderen die met ons kindvriendelijke aanbod spelenderwijs kennismaken met de wetenschap.  Zo verkrijgt u de 50-euro-cadeaubon van BRESSER Wilt u een dierbaar iemand nieuwe perspectieven bieden? Niets eenvoudiger dan dat: Kies een van de mooie cadeaubonmotieven. Astronomie, microscopie, elektronica, etc. – voor elk interessegebied is er een prachtige look beschikbaar. Belangrijk: Ongeacht welk motief u kiest, elke cadeaubon is uiteraard in de hele webshop op bresser.de inwisselbaar. Vul uw naam en de naam van de ontvanger in. Vervolgens kunt u een bericht tot 300 tekens toevoegen om uw cadeaubon een persoonlijke touch te geven. Leg de cadeaubon in de winkelwagen en voltooi de betaling. Zodra de bestelling is afgerond, ontvangt u de cadeaubon als PDF direct in uw e-mailinbox. Van daaruit kunt u hem als digitale groet op afstand versturen. Of u print hem uit en overhandigt hem persoonlijk.  Verschenk een blik over de horizon – met de BRESSER 50-euro cadeaubon voor vrouwen, mannen en kinderen. 

€ 50,00*

Kunden kauften auch

BRESSER BR-X8053 Achtergronddoek met Print 3,0x3,0m
Het achtergrondmotief is gedrukt op een licht doek. De print is erg scherp en veelzijdig inzetbaar. Omdat de stof erg licht is, is het doek eenvoudig te bevestigen aan een achtergrondsysteem of direct aan de muur met dubbelzijdige tape. Met de optionele multifunctionele klemmen kan het achtergronddoek snel worden opgehangen en in positie worden veranderd.Het doek is op een stang opgerold, dus zonder vouwen en kan direct in de studio of ter plaatse worden gebruikt. De stof wordt in twee delen gedrukt en is bijna onzichtbaar met elkaar verbonden. KENMERKEN Scherpe print Motief: Witte houten muur + deurHeel lichte doek, eenvoudig met plakband op te hangen Onze aanbeveling: Gebruik multifunctionele klemmen om het doek te bevestigen LEVERINGSOMVANG1x Bedrukt doek 300 x 300 cm

€ 32,50*
BRESSER JM-09 Reflector Houder 10-180cm
Wat soms moeilijk lijkt wordt met de juiste hulpmiddelen een kinderspel. Zo is het ook met de juiste licht beïnvloeding met een reflector als er op dat moment geen assistentie in de buurt is. De BRESSER JM-9 reflectorhouder is in deze situatie de perfect oplossing. De stevige aluminium houder zorgt voor stabiliteit en flexibiliteit die wenselijk is voor de hedendaagse fotografie. In de tot 180 cm uitschuifbare houder kunnen alle soorten reflectieschermen geklemd worden van 10 cm tot maximaal 180 cm. Met de sterke statief/buizenklem kan de houder in elke gewenste positie op een lampstatief of buis geklemd worden en kan de reflector in de juiste positie worden gebracht.KENMERKENdegelijke aluminium reflector houdertraplose klembereik van 10 cm tot 180 cmvoor bevestiging aan statieven en stangenmakkelijk te transporterenLEVERINGSOMVANGReflectorhouder (bracket)GAG GOBO Statiefklem

€ 22,50*
BRESSER BR-RC15 Raincover DSRL Camera's
De BRESSER BR-RC15 Raincover in de kleur zwart beschermt uw camera en (tele)lens tegen regen, sneeuw, zand, zout, stof en vuil. U kunt deze hoes gemakkelijk om uw apparatuur schuiven. Deze raincover is ontworpen voor gebruik met spiegelreflexcamera's met objectieven met een maximale lengte van 25cm. De hoes kan gemakkelijk aangepast worden naar de grootte van uw objectief. De Bresser BR-RC15 zorgt voor een optimale bescherming van uw apparatuur. Let op: het is belangrijk dat u de raincover eerst laat drogen voordat u hem opbergt. U kunt deze regenhoes alleen schoonmaken met water. Heet wassen of stomen is afgeraden. KENMERKEN Waterdichte regenhoes Lichtgewicht en gebruiksvriendelijk Gemakkelijke toegang tot de camera Geschikt voor DSLR's met een objectief LEVERINGSOMVANG Bresser BR-RC15 Raincover Klitteband

€ 19,95*
Bresser Fresnel Lens Mount 2x
De Bresser Fresnel Lens Mount 2x is aanpasbar aan elke situatie. Met zijn Bowens Mount-onwerp kan deze fresnel aan een groot aantal lampen worden bevestigd.Wat betekent dat de opties voor het vormen van licht eindeloos zijn. Door gebruik te maken van een nieuw ontwerp dat roterend is, creërt deze fresnel lens een intuïtieve gebruikerservaring, vergelijkbaar met een cameralens. De soepele focus geeft de mogelijkheid om de stralingshoek van de lichtbron nauwkeurig te bepalen. Door aan de lensring te draaien kunt u de lichtfocushoek van fresnel lens traploos van 12 tot 40 graden instellen en kan de lichtopbrengst tot 2x het standaardvermogen worden geïntensiveerd. De lens is zodanig ontworpen dat er geen licht verloren gaat door "lekkage" van het licht. Het materiaal dat wordt gebruikt, is hoogwaardig kunststof en bestand tegen hoge temperaturen.KENMERKENDubbele lichtkrachtGeen lichtlekkageStabieler en soepeler in-en uitzoomenGemaakt van robust en geweldig hittebestendig materiaalCompatibel met Bowens Mount lampenStralingshook (graden) 12° - 40° (traploos instelbar)Diameter lens: 150 mmDiameter totaal: 185 mmMinimale lengte: 255 mmLEVERINGSOMVANG1x Bresser Fresnel Lens Mount 2x

€ 69,00*

Kunden haben sich ebenfalls angesehen

Bresser Quick Parabolic Deep Octa 60cm
De Bresser Quick Parabolic Deep Octa 60cm heeft een duurzaam en betrouwbaar ontwerp. Er is gebruikgemaakt van hoogwaardige materialen zoals sterke baleinen. De Bresser Super Quick Parabolic Softbox is een veelzijdige, lichtgewicht softbox met een diameter van 60 centimeter en een diepte van 42 centimenter. Door zijn Bowens-mount is de softbox compatibel met een breed assortiment aan studiolampen. De Bresser Super Quick Parabolic Softbox is uitgerust met een handig snelkoppelingsontwerp, waardoor hij in een zeer korte tijd eenvoudig te monteren en demonteren is. De Bresser Super Quick Parabolic Softbox zorgt met zijn sterk reflecterende coating voor een natuurlijke kleurtemperatuur wat resulteert in een gelijkmatig, zacht licht. Er worden twee diffusers meegeleverd voor een zachter licht of een hogere lichttransmissie. Voeg in een handomdraai dimensie en detail toe aan een opname en krijg eenvoudig betere controle over het licht. De parabolische vorm van de softbox zorgt voor een betere controle van licht. Tip voor bij het opzetten van de Bresser Super Quick Parabolische Softbox, zorg er voor dat de klittenbandsluitingen (velcro) van het doek volledig geopend zijn. Dit maakt het opzetten een stuk eenvoudiger en voorkomt dat er te veel spanning tijdens het opzetten op het doek komt. Sluit na het opzetten de klittenbandsluitingen volledig. KENMERKEN Compact en zeer lichte softbox Quick-Fit functie voor het snel in- en uitklappen van de softbox Compatibel met LED-lampen met Bowens-mount Compatibel met flitsers met Bowens-mount Eenvoudig monteren/demonteren Met diffusor voor zacht licht Perfect voor beautyfotografen en portretten Zorgt voor een groot, egaal verlicht oppervlak Buitendiameter van 60 cm Diepte van 42 cm LEVERINGSOMVANG Bresser Quick Parabolic Deep Octa 60cm Buitendiffuser Binnendiffuser Rubberen beschermring Bowens Mount Rubberen beschermring Quick Clicksysteem Transporttas

€ 69,00*