Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie

BRESSER ICD 30.5mm Breedbeeld-okulair

Product- en veiligheidsinstructies


Fabrikant: 
Bresser GmbH, Gutenbergstraße 2, 46414 Rhede

Contact: 
www.bresser.de


Waarschuwingen
  • Bij defecten neemt u contact op met uw verkoper of de fabrikant.
  • Kleine onderdelen kunnen worden ingeslikt. Houd kleine onderdelen buiten het bereik van kinderen, laat kinderen alleen onder toezicht met het apparaat werken.
  • Houd verpakkingsmaterialen uit de buurt van kinderen. Er is verstikkingsgevaar.
Productgalerij overslaan

Klanten kochten ook

%
BRESSER MikrOkular Full HD eyepiece camera
De BRESSER MikrOkular Full HD is een camera met een zeer goede prijs en kwaliteitsverhouding. De camera is uitgevoerd met een CMOS sensor met een effectieve resolutie van 1920x1080 pixels (Full HD). De camera is een zeer goede keus in combinatie met een op- of doorzichtmicroscoop. Dit kan een mono- of een stereomicroscoop zijn. Ook kan de camera gebruikt worden in combinatie met een telescoop. De CMOS sensor is geschikt voor het maken van opnamen van de maan en heldere planeten. De BRESSER MikrOkular Full HD is compatible met Windows 10 en 11. De Full HD camera is heeft een volledig metalen behuizing en is voorzien van een geïntegreerde IR en UV blocking filter. De camera heeft zelf een buiten diameter van 23mm, zodat de camera op veel microscopen aangesloten kan worden. Ook worden er drie extra adapters meegeleverd zodat de camera eenvoudig geplaatst kan worden op microscopen met een oculairopname van 30 en 30,5 mm. Dankzij de meegeleverde 1,25” (31.7mm) adapter kan de camera eenvoudig in de focuser of zenitprisma van een telescoop geplaatst worden. EIGENSCHAPPENOculair Camera met metalen behuizing Resolutie 1920 x 1080 Pixel, Full HD Standaard 23,2mm vatting Geïntegreerde UV/IR blocking filter Adapter voor verschillende microscopen en telescopen Inclusief adapters voor: 30mm, 30,5mm en 31,7mm (1,25") Compatible met Window 10 en 11 LEVERINGSOMVANG1x Camera module 1x USB kabel 1x CamLabLite software downloadlink 1x Adapter 31.7mm (1.25” met locking screw) 1x Adapter 30mm 1x Adapter 30.5mm

Direct beschikbaar

€ 57,89* € 67,90* (14.74% bespaard)
BRESSER Analyth STR Trino 10x - 40x Microscoop
De Analyth STR Trino heeft 3 verschillende objectiefvergrotingen die kunnen worden veranderd door eenvoudigweg het objectief te draaien. Daardoor kunnen de vergrotingen 10x, 20x en 40x direct worden gewisseld. Het stereo-ontwerp toont gestructureerde voorwerpen bijzonder levendig en driedimensionaal. De lage, 10x aanvangsvergroting is bijzonder geschikt voor het werken met kinderen. Hierdoor kunnen voorwerpen tot een grootte van 20 mm in hun geheel worden bekeken. De Analyth STR is daarom bijzonder flexibel in het gebruik. Het is geschikt voor insecten, planten, mineralen en nog veel meer en heeft zijn toepassingen in hobby, school en beroep. De stereomicroscoop kan worden gebruikt voor kwaliteitscontrole, in de tuinbouw en de landbouw, voor hydrologie en nog veel meer. De trinoculaire tubus maakt de comfortabele aansluiting van een camera mogelijk. De microscoop is compatibel (afhankelijk van de adapter) voor microscoopcamera's, spiegelreflexcamera's en systeemcamera's.Vraag ons welke adapter u nodig heeft. De oogafstand en de dioptriecorrectie zijn afzonderlijk instelbaar. De oculairs hebben een groot gezichtsveld van 20 mm. Ze zijn voorzien van afneembare rubberen oogschelpen en beveiligd tegen verwijderen. De microscoop kan worden gevoed met de netspanningsadapter of met 3 batterijen (niet meegeleverd). Dit betekent dat hij ook mobiel kan worden gebruikt, bijvoorbeeld buiten in de tuin of tijdens een uitstapje. KENMERKENMicroscoop met 3 paar objectiefparen, objectiefvergrotingen 1x; 2x; 4xGroothoekoculair met oogschelpen en 20 mm gezichtsveldTrinoculaire tubus met 23,2 mm opnameHeldere, zuinige ledverlichtingVerlichting voor invallend en doorvallend licht kan afzonderlijk worden geschakeldDimmer via membraantoetsen met statusweergaveTwee objectplaten (zwart/wit of glasmat), met prepareerklemmenStofhoesGebruiksaanwijzingStatief met ledverlichting, afzonderlijk of gezamenlijk schakelbaar of dimbaar LEVERINGSOMVANGMicroscoop met 3 vergrotingen 10x; 20x; 40xTrinoculaire tubus, verstelbaarMetalen statief met ledverlichting, netspanningsadapter en batterijcompartiment2 oculairs met rubberen oogschelpenGlazen objectplaatPlastic objectplaat (zwart/wit)StofhoesGebruiksaanwijzing

Direct beschikbaar

€ 299,90*
%
BRESSER Foto Adapter kort 23 mm
De BRESSER Foto Adapter 23 mm is geschikt voor het aansluiten van een spiegelreflexcamera op een microscoop met een 23 mm oculair. De camera wordt met behulp van een optionele T-2 ring met de foto adapter verbonden. De aansluiting op de microscoop gebeurt door het oculair uit de microscoop te nemen en om te wisselen door de foto adapter.Deze foto adapter is kompatibel met de volgende BRESSER microscopen:Researcher Bino (5722100)Researcher Trinocular (5723100)Analyth Bino (5730000)BioScience Bino (5750500)Biolux ICD (5802000)Advance ICD (5804000)

Direct beschikbaar

€ 25,29* € 27,90* (9.35% bespaard)
BRESSER Deluxe Smartphone Adapter voor Telescopen en Microscopen
Leg je waarnemingen vast op foto's, of je nu een hobby-astronoom bent of enthousiast bent over microscopie. Met de BRESSER Deluxe Smartphone Adapter voor telescopen en microscopen kan men eenvoudig opnamen maken met nagenoeg alle smartphones. Schroef de adapter op het oculair en gebruik uw smartphone als camera met een super telelens of super macro-objectief. Zo kunt u zelfs verre objecten of microscopisch kleine objecten fotograferen alsof u heel dichtbij bent. De Deluxe versie biedt een comfortabele en veilige bevestiging aan het oculair. Door het aandraaien van de klemring worden 3 klembekken gelijkmatig op de oculairbehuizing aangebracht en zit de smartphone adapter stevig en centraal op het oculair. De hoogteverstelling van de smartphone-ondersteuning maakt een snelle en nauwkeurige instelling van de kijkhoogte van de smartphone camera boven de oculairlens mogelijk. KENMERKEN Fotograferen met de smartphone via microscoop en/of telescoop Hoogteverstelling van de smartphone-ondersteuning via fijnafstelling Groot verstelbereik voor oculairdiameter Geschikt voor 31,7mm (1,25'') oculairen Oculairopname van 22 38 mm Afmetingen: 145x80x60 mm Gewicht: 80 gram LEVERINGSOMVANG BRESSER Deluxe Smartphone Adapter voor telescopen en microscopen Flexibele vergrendelband voor de smartphone Let op! De Smartphonehouder en de riem mogen alleen voor een korte tijd gebruikt worden om de Smartphone op het oculair te bevestigen. Deze constructie is niet geschikt om de Smartphone gedurende langere tijd vast te zetten! De rubberen doppen en de riem kunnen bij langdurig gebruik losraken waardoor de Smartphone kan vallen en beschadigen.

Direct beschikbaar

€ 21,80*
BRESSER T-2 Ring voor Canon EOS
BRESSER T-2 Ring voor Canon EOS camera's. Dient als verbindingsstuk tussen de camera adapter en de camera. Om zeker te weten welke T-2 adapter u nodig heeft raadpleeg de handleiding van uw camera.LEVERINGSOMVANG1x BRESSER T-2 Ring voor Canon EOS

Direct beschikbaar

€ 24,90*