BRESSER JM-09 Reflector Houder 10-180cm

verstelbare aluminium reflectorhouder

  • individueel verstelbare reflectorhouder
  • voor opvouwbare reflectors met een lengte/diameter van 10-180 cm
  • met gag gobo grip head voor het bevestigen aan een statief of stang
  • max. legnte: 190 cm, gewicht: 760 g
  • leveringsomvang: 1x reflector houder, 1x statiefklem

€ 22,29*

% € 22,50* (0.93% bespaard)

Beschikbaar, levertijd: 1-3 dagen

Productnummer: F000528
EAN: 4007922019987
WEEE-Reg.-Nr.: DE 34323861

Bresser Fotostudio-apparatuur

Met de fotostudio-apparatuur van Bresser creëer je je eigen studio en breng je je creatieve ideeën tot leven. Het assortiment biedt alles wat je nodig hebt voor een professionele studio-inrichting: een keuze aan achtergronden voor verschillende toepassingen, studiolampen en continue verlichting voor optimale belichting, evenals statieven en veelzijdig cameraccessoires. Of je nu productfoto's, portretten of artistieke opnamen plant, de combinatie van doordachte accessoires en lichtregeling geeft je flexibiliteit en controle over je beeldcompositie – ideaal voor zowel beginners als professionals.

Productinformatie "BRESSER JM-09 Reflector Houder 10-180cm"
Wat soms moeilijk lijkt wordt met de juiste hulpmiddelen een kinderspel. Zo is het ook met de juiste licht beïnvloeding met een reflector als er op dat moment geen assistentie in de buurt is. De BRESSER JM-9 reflectorhouder is in deze situatie de perfect oplossing. De stevige aluminium houder zorgt voor stabiliteit en flexibiliteit die wenselijk is voor de hedendaagse fotografie. In de tot 180 cm uitschuifbare houder kunnen alle soorten reflectieschermen geklemd worden van 10 cm tot maximaal 180 cm. Met de sterke statief/buizenklem kan de houder in elke gewenste positie op een lampstatief of buis geklemd worden en kan de reflector in de juiste positie worden gebracht.

KENMERKEN
  • degelijke aluminium reflector houder
  • traplose klembereik van 10 cm tot 180 cm
  • voor bevestiging aan statieven en stangen
  • makkelijk te transporteren
LEVERINGSOMVANG
  • Reflectorhouder (bracket)
  • GAG GOBO Statiefklem
Batterijen vereist: Nee
Grid: Nee
Kleur: zwart
Materiaal: Kunststof , aluminium
Toepassingsgebied [Fotografie]: Fotografie
Totaal nettogewicht (incl. accessoires) (g): 760
Totale lengte (mm): 1900

Product- en veiligheidsinstructies


Fabrikant: 
Bresser GmbH, Gutenbergstraße 2, 46414 Rhede

Contact: 
www.bresser.de


Waarschuwingen
  • Lees de handleiding: Volg altijd de gebruiksinstructies indien aanwezig en van toepassing
  • Stabiele ondergrond: Voorkom vallen, zorg voor stevige plaatsing
  • Bescherm tegen vocht en hitte: Vermijd regen, hoge luchtvochtigheid en extreme temperaturen
  • Houd afstand van brandbaar materiaal: Lampen en flitsers kunnen heet worden
  • Let op kabels: Voorkom struikelen en beschadiging
  • Veilig gebruik van batterijen: Gebruik alleen geschikte batterijen en voorkom overladen
  • Veilig transport: Bescherm accessoires met tassen of koffers
  • Stevige bevestiging: Controleer of alles goed vastzit. Vast is vast
  • Schakel uit bij onderhoud: Zet apparatuur uit voor schoonmaak of aanpassingen
  • Gebruik correct: Geen improvisaties die veiligheid of werking beïnvloeden

Accessories

Cadeaubon ter waarde van €50
BRESSER Cadeaubon ter waarde van 50€  Elk jaar komen verjaardagen, jubilea, Kerstmis en andere gelegenheden onvermijdelijk op ons af. En daarmee steeds weer dezelfde vraag: Hoe kunnen we onze dierbaren bij deze bijzondere gelegenheden een plezier doen? Stuur met een BRESSER-cadeaubon mannen, vrouwen en kinderen op geheel individuele ontdekkingsreizen.  Geven met vooruitzicht – de BRESSER cadeaubon ter waarde van 50 euro  Een cadeau brengt alleen vreugde voor beide partijen als het bij de ontvanger past. Zo weet u zeker dat een BRESSER cadeaubon gegarandeerd met een blijde glimlach wordt ontvangen: Voldoet de ontvanger aan een of meerdere van de volgende uitspraken?  De ontvanger … … richt bij elke heldere sterrennacht de telescoop naar de hemel. … neemt op vakantie altijd eerst een bodemmonster, dat dan nog in het hotel onder de microscoop grondig wordt onderzocht. … houdt ervan om met open ogen door de natuur te wandelen, kamperen of jagen. … runt met passie een eigen fotostudio. … mist nooit de weersvoorspelling. … is enthousiast over innovatieve technologie en nieuwe gadgets. … staat open voor alles en is altijd bereid om de eigen horizon te verbreden. Treffer? Dan heeft u met een BRESSER cadeaubon het perfecte cadeau gevonden. Want of het nu gaat om een absolute beginner of een gepassioneerde professional: De veelzijdige producten uit de categorieën astronomie, microscopie, sport-optiek, fotostudio, weer & tijd en elektronica bieden uw dierbaren prachtige inzichten in fascinerende werelden. En dat geldt niet alleen voor de grote ontdekkers: Verrassend genoeg is een BRESSER cadeaubon ook ideaal voor kinderen die met ons kindvriendelijke aanbod spelenderwijs kennismaken met de wetenschap.  Zo verkrijgt u de 50-euro-cadeaubon van BRESSER Wilt u een dierbaar iemand nieuwe perspectieven bieden? Niets eenvoudiger dan dat: Kies een van de mooie cadeaubonmotieven. Astronomie, microscopie, elektronica, etc. – voor elk interessegebied is er een prachtige look beschikbaar. Belangrijk: Ongeacht welk motief u kiest, elke cadeaubon is uiteraard in de hele webshop op bresser.de inwisselbaar. Vul uw naam en de naam van de ontvanger in. Vervolgens kunt u een bericht tot 300 tekens toevoegen om uw cadeaubon een persoonlijke touch te geven. Leg de cadeaubon in de winkelwagen en voltooi de betaling. Zodra de bestelling is afgerond, ontvangt u de cadeaubon als PDF direct in uw e-mailinbox. Van daaruit kunt u hem als digitale groet op afstand versturen. Of u print hem uit en overhandigt hem persoonlijk.  Verschenk een blik over de horizon – met de BRESSER 50-euro cadeaubon voor vrouwen, mannen en kinderen. 

€ 50,00*
BRESSER BR-TP240 Lampstatief 240 cm Luchtgeveerd
Een sterk en stabiel aluminium lampstatief, die makkelijk en compact op de vouwen is. Alle delen en koppelstukken zijn van metaal. Bovenop zit een verwisselbare spigot adapter waar een flitser of lamp op geplaatst kan worden. Om reflectie te verminderen is het aluminium met zwarte poedercoating afgewerkt.Om reflectie te verminderen is het aluminium met zwarte poedercoating afgewerkt.KENMERKENAluminium lampstatiefVerwisselbare spigotaansluitingHoogte: 80,5 - 240 cmOpgevouwen hoogte: 71,5 cmDiameter stand: 86 cmLEVERINGSOMVANG1x Lampstatief1x Spigotadapter (1/4'' mannelijk 3/8'' mannelijk)

€ 39,00*
BRESSER BR-TP280 Lampstatief 280cm
Een sterk en stabiel aluminium lampstatief, die makkelijk en compact op de vouwen is. Binnenin het statief zit een aircushion systeem, dat eventuele schokken bij het naar beneden laten van de flitskop of lamp de schokken opvangt. Alle delen en koppelstukken zijn van metaal. Bovenop zit een verwisselbare spigot adapter waar een flitser of lamp op geplaatst kan worden. Om reflectie te verminderen is het aluminium met zwarte poedercoating afgewerkt.KENMERKENAluminium lampstatiefOpgevouwen hoogte: 98 cmIn hoogte verstelbaar tussen 120 en 280 cmAfneembare spigot adapter met 1/4" en 3/8" buitenschroefdraadAircushion systeemZwarte poedercoating voor minder ongewenste reflectieDiameter stand:112 cmLEVERINGSOMVANG1x Lampstatief1x Spigot adapter (1/4" mannelijk, 3/8" mannelijk)

€ 37,00*
BRESSER BR-TP300R Lampstatief 300cm
Een sterk en stabiel aluminium lampstatief, die makkelijk en compact op de vouwen is. Binnenin het statief zit een aircushion systeem,dat eventuele schokken bij het naar beneden laten van de flitskop opvangt. Om reflectie te verminderen is het aluminium met zwarte poedercoating afgewerkt.KENMERKENaluminium lampstatiefopgevouwen hoogte: 114 cmafneembare spigot adapter met 1/4" en 3/8" buitenschroefdraadaircushion systeemzwarte poedercoating voor minder ongewenste reflectieLEVERINGSOMVANG1x lampstatief1x spigot adapter (1/4" mannelijk, 3/8" mannelijk)

€ 39,00*

Kunden kauften auch

BRESSER BR-D36TB Telescopische Dwarsstang voor Support tot 300cm breed
De telescopische stang bestaat uit één deel en is eenvoudig op elk gewenste breedt in te stellen t/m 300 cm breed. Hij is voorzien van bevestigingsgaten, welke perfect passen op een standaard spigotadapter.KENMERKENstabiele dwarsstang voor achtergrondsystemen3 segmenteneendelig, trapploos instelbaarin lengte verstelbaar tot max. 300 cmbevestigingsgaten voor het opsteken op statieven met spigotadapterLEVERINGSOMVANG1 x dwarsstang

€ 34,50*
%
BRESSER BR-TL15 Camera Flitser Houder en S-Bajonet Adapter
Een sterke, universele camera flitser houder met statiefaansluiting en voor talrijke flitser toebehoren zoals snoots, reflectoren of softboxen.De houder is voorzien van een in hoogte verstelbare flitsschoen waaraan de camera flitser kan worden bevestigd. Dankzij de statiefaansluiting kunt u de camera flitser dus makkelijk op een lampstatief plaatsen.De flitshouder heeft bovendien een accessoire adapter waarmee u verschillende flitser mit dessen Hilfe Sie verschiedene Blitzvorsätze unterschiedlicher Marken mit S-Bajonett Anschluss vor dem Kamerablitz anbringen können. KENMERKENUniversele camera flitser houderParapluhouderStatief aansluiting met neigkopBowens S-Bajonet aansluitingLEVERINGSOMVANG1x cameraflitser houder1x spigot adapter (1/4" vrouwelijk,  3/8"vrouwelijk)1x S-Bajonet adapter ring1x flitsschoen adapter met 1/4"

€ 12,67* € 24,50* (48.29% bespaard)
%
BRESSER JM-55 HEX Spigot Adapter 25 mm
De spigot adapter heeft aan beide zijden 6 hoekige kop met een buitenschroefdraad van een 1/4" ofwel 3/8".Spigot adapters zijn handige hulpmiddelen om bestaande koppelingen te verlengen of accessoires,statieven met diverse koppelingen of schroefdraden met elkaar te verbinden.KENMERKENrobuuste spigot adapterverbindt accessoires met verschillende aansluitingenbuitenschroefdraad aan beide kantenschroefdraad: 1/4" en 3/8"lengte: 25 mm (zonder schroefdraad)LEVERINGSOMVANG1x spigot adapter (mannelijk/mannelijk)

€ 2,92* € 5,95* (50.92% bespaard)
BRESSER BR-TR1 5 in 1 Reflectiescherm 100x150cm
Dit is een reflectiescherm met aan de binnenzijde een wit diffuus reflectiescherm, met daaromheen een af te ritsen hoes die aan 4 zijden voorzien is van 4 verschillende reflectiefolies.Te weten: goud, zilver, wit en zwart. Dit, tot een zeer klein pakketje op te vouwen reflectiescherm is een onmisbare accessoire voor de fotostudio. Er kunnen leuke en creatieve effecten mee behaald worden, die de foto's net iets meer inhoud geven.KENMERKENreflectiescherm Diffusor en 4 reflectiefolies (zwart, goud, zilver, wit)veelzijdig te gebruikenideaal om mee te nemenLEVERINGSOMVANGReflectieschermreversibel hoes met 4 reflectiefoliestransporthoes

€ 29,95*
Bresser Fresnel Lens Mount 2x
De Bresser Fresnel Lens Mount 2x is aanpasbar aan elke situatie. Met zijn Bowens Mount-onwerp kan deze fresnel aan een groot aantal lampen worden bevestigd.Wat betekent dat de opties voor het vormen van licht eindeloos zijn. Door gebruik te maken van een nieuw ontwerp dat roterend is, creërt deze fresnel lens een intuïtieve gebruikerservaring, vergelijkbaar met een cameralens. De soepele focus geeft de mogelijkheid om de stralingshoek van de lichtbron nauwkeurig te bepalen. Door aan de lensring te draaien kunt u de lichtfocushoek van fresnel lens traploos van 12 tot 40 graden instellen en kan de lichtopbrengst tot 2x het standaardvermogen worden geïntensiveerd. De lens is zodanig ontworpen dat er geen licht verloren gaat door "lekkage" van het licht. Het materiaal dat wordt gebruikt, is hoogwaardig kunststof en bestand tegen hoge temperaturen.KENMERKENDubbele lichtkrachtGeen lichtlekkageStabieler en soepeler in-en uitzoomenGemaakt van robust en geweldig hittebestendig materiaalCompatibel met Bowens Mount lampenStralingshook (graden) 12° - 40° (traploos instelbar)Diameter lens: 150 mmDiameter totaal: 185 mmMinimale lengte: 255 mmLEVERINGSOMVANG1x Bresser Fresnel Lens Mount 2x

€ 69,00*
BRESSER Honingraat 18,5 cm voor M-7, M-8
Een honingraat zorgt voor een rechte doorlaat van het licht en geeft daardoor een directer licht. Het heeft hetzelfde effect dan een snoot, maar dan op een groter oppervlak. Met een reflector met grid kan dus meer gericht en gecontroleerd belicht worden. De diameter van de gaatjes bepaald de lichthoek.KENMERKENhoningraat voor de reflectors M-7, M-8 diameter: 18,5 cmdiameter gaatjes: 7,5 mmlichtbundel: ongeveer 60°LEVERINGSOMVANG1x honingraat 18,5 cm

€ 15,00*

Kunden haben sich ebenfalls angesehen

BRESSER BR-TP180 Lampstatief 180cm
Een sterk en stabiel aluminium lampstatief, die makkelijk en compact op de vouwen is. Binnenin het lampstatief zit een aircushion systeem, dat eventuele schokken bij het naar beneden laten van de flitskop of lamp de schokken opvangt. Alle delen en koppelstukken zijn van zwaar metaal. Bovenop zit een verwisselbare spigot adapter waar een flitser of lamp op geplaatst kan worden. Om reflectie te verminderen is het aluminium met zwarte poedercoating afgewerkt..KENMERKENdegelijk aluminium lampstatiefkoopelstukken zijn ook van zwaar metaalin hoogte verstelbaar van 82,5 - 180 cmluchtveringLEVERINGSOMVANGlampstatiefspigot adapter (1/4" mannelijk, 3/4" mannelijk)

€ 29,00*
%
BRESSER LR-2000 LED soft-light 200W CRI ≥ 95%
Bresser is een grote speler in de ontwikkeling van hoogwaardige LED lampen voor de foto en video studio. Doorlopend worden deze nieuwe ontwikkelingen in hun modellen toegepast, dit resulteert bij de nieuwe LR-Serie in gebruik van nieuwe LED-SDM-Chips met een CRI van ≥ 95%. De Bresser LR-2000 is uitstekend te gebruiken bij portret- en productfotografie en bij videoproducties. De kleurtemperatuur van 5600K is te vergelijken met daglicht. Met het diffuusfilter kan op korte afstand met floodlicht effect belicht worden. Dankzij het meegeleverde 4 kleppenvoorzetstuk en de unieke demontabele grid kan het licht naar behoefte gebundeld en gericht worden. Verder valt de Bresser LR lamp op door zijn grote (200W) en egale lichtopbrengst over het gehele bereik, welke dimbaar is van 10% tot 100% (digitale weergave) met een handige dimknop op de achterzijde of de optionele afstandsbediening (waarmee in totaal tot negen lampen mee aangestuurd kunnen worden). Op de achterzijde bevindt zich zowel een AC aansluiting als een 24V driepunts-aansluiting waarmee u de lamp eventueel op een accu aan kunt sluiten. Met de stevige aluminium bracket welke voorzien is van een “balhoofd” is de lamp zeer eenvoudig in de juiste positie te manoeuvreren. Bij veel leveranciers wordt van de standaard waarde uitgegaan dat 1 Watt vermogensverbruik van een LED lamp kan worden vergeleken met 5 Watt van een fluorescentielamp en met 25 Watt van een halogeenlamp. U begrijpt dat dit zeer relatief is en afhangt van de kwaliteit en het type LED technologie die er wordt gebruikt. Ook de lichtspreiding van een halogeenlamp is anders dan bij LED, en het blijkt bij nametingen dat deze standaard waarden meestal te hoog gegrepen zijn. Daarom hanteren wij een realistischer vuistregel, namelijk: 1WBresser LED is gelijk aan 16W Halogeen. Een LED lamp van 38 Watt is dus vergelijkbaar met een 600 Watt halogeenlamp (gemeten op een afstand van 1 meter).

€ 269,00* € 539,00* (50.09% bespaard)
BRESSER BR-TP300R Lampstatief 300cm
Een sterk en stabiel aluminium lampstatief, die makkelijk en compact op de vouwen is. Binnenin het statief zit een aircushion systeem,dat eventuele schokken bij het naar beneden laten van de flitskop opvangt. Om reflectie te verminderen is het aluminium met zwarte poedercoating afgewerkt.KENMERKENaluminium lampstatiefopgevouwen hoogte: 114 cmafneembare spigot adapter met 1/4" en 3/8" buitenschroefdraadaircushion systeemzwarte poedercoating voor minder ongewenste reflectieLEVERINGSOMVANG1x lampstatief1x spigot adapter (1/4" mannelijk, 3/8" mannelijk)

€ 39,00*