BRESSER JUNIOR Microscoop 40x-2000x

  • Microscoop met 40x-2000x vergroting & smartphonehouder
  • Oculair: 10x 25x; objectief: 4x, 10x, 40x; 2x barlow-lens
  • Filterschijf met 12 verschillende kleuren
  • Afmetingen: 30x 16x 10 cm/ gewicht: 772 g
  • Incl.: Microscoop, smartphonehouder, accessoires, gebruiksaanwijzing
  • Werkt op batterijen: 3x AA, niet inbegrepen
  • Objecttafel met objectklemmen

€ 99,90*

Beschikbaar, levertijd: 1-3 dagen

Productnummer: 8855500
EAN: 4007922061245
WEEE-Reg.-Nr.: DE 34323861


WIJ ZIJN DE BRESSERS


Lukas
Lukas en Tom

Microbiologie
Lukas wil alles precies weten. Hij is vooral geïnteresseerd in wetenschappelijke ontdekkingen. Samen met zijn mier Tom verkent hij de microkosmos.


Ga de wereld van de Microbiologie in

Luna
Luna

Astronomie
Luna houdt van de sterrenhemel. Wanneer het weer meewerkt, haalt ze haar telescoop tevoorschijn en kijkt naar planeten, sterrenhopen, sterrenstelsels en nog veel meer. Haar naam betekent in het Nederlands "Maan".


Grijp naar de sterren

Flora
Flora

Buiten / Avontuur
Flora gaat graag op ontdekkingsreis in de natuur. Haar vaste metgezel is haar verrekijker, waarmee ze nauwlettend in de gaten houdt wat er allemaal beweegt in het bos en op de weide.


Ga op avontuur

Productinformatie "BRESSER JUNIOR Microscoop 40x-2000x"
De BRESSER JUNIOR microscoop is een goede kennismaking met de grote wereld van microscopie. Ideaal voor kinderen, onderwijs of thuis. De microscoop is stevig en kan tegen een stootje. Vegroot objecten tot wel 2000 keer en kan het beeld goed weergeven dankzij de twee groothoek oculairs. De set komt met preparaat- en dekglazen om zelf preparaten te maken. Daarnaast wordt deze microscoop geleverd met een uitgebreide accessoireset. De instelbare LED-verlichting kan worden gebruikt als invallend licht voor het bekijken van ondoorzichtige objecten en als doorvallend licht voor het bekijken van transparante objecten.

De microscoop kent verschillende vergrotingen tussen de 40x – 2000x waarmee de bijgeleverde materie goed onderzocht kan worden. De verlichting van de microscoop werkt via de drie meegeleverde AA batterijen. Zo is de microscoop multi-inzetbaar en overal te gebruiken. Met behulp van het kleurenfilterwiel kan de kleur van het licht ingesteld worden. De kop van de microscoop kan 360° gedraaid worden, zo kan eenvoudig de gewenste kijkpositie ingesteld worden. Het voordeel van deze microscoopset is dat er standaard een smartphone adapter meegeleverd wordt. Zo kan men waarnemingen eenvoudig vastleggen en gedeeld worden.

KENMERKEN
  • Beginnersmicroscoop
  • Op- en doorzicht
  • LED-verlichting
  • Smartpbone adapter
  • Kleurenfilterwiel
  • Groothoek oculairs
  • Interne barlowlens
  • Accessoireset
  • Voorgeprepareerde preparaten

LEVERINGSOMVANG
  • BRESSER JUNIOR Microscoop 40x-2000x
  • BRESSER WF25x Oculair
  • BRESSER WF10x Oculair
  • Barlowlens
  • Kleurfilterwiel (voorgemonteerd)
  • Experimenteerset
  • Preparaten
  • Microscoopbestek
  • Handleiding
1) Aanwijzing : Batterijen extra nodig
2) Aanwijzing: niet inbegrepen in de leveringsomvang
Batterijen inbegrepen: Nee
Batterijen vereist: Ja
Batterijen vereist 2): 3x AA (Mignon), 1.5V
Dioptriecompensatie: Nee
Kleur: wit
Leeftijdsaanbeveling vanaf: 6
Materiaal: Kunststof , aluminium
Totaal nettogewicht (incl. accessoires) (g): 772
Totale breedte (mm): 115
Totale hoogte (mm): 280
Totale lengte (mm): 160
Type: AA
Uitgebreide garantie (jaren): 5
Vergroting tot: 2000
Vergroting vanaf: 40
Voeding inbegrepen: Nee
Waarschuwingen: Niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar.

Product- en veiligheidsinstructies


Fabrikant: 
Bresser GmbH, Gutenbergstraße 2, 46414 Rhede

Contact: 
www.bresser.de


Waarschuwingen
- Niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar.
Waarschuwingen
  • Dit artikel is niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar.
  • Houd verpakkingsmaterialen (plastiekzakken, elastieken, enz.) en kleine onderdelen uit de buurt van kinderen! Er is verstikkingsgevaar!
  • Dit apparaat bevat elektronische onderdelen die worden aangedreven door een stroombron (batterijen). Laat kinderen nooit onbeheerd omgaan met het apparaat! Het gebruik mag alleen plaatsvinden zoals beschreven in de handleiding, anders is er GEVAAR voor ELEKTRISCHE SCHOKKEN!
  • Risico op materiële schade! Demonteer het apparaat niet! Neem bij een defect contact op met uw vakhandelaar. De vakhandelaar neemt contact op met het servicecentrum en kan het apparaat indien nodig ter reparatie opsturen. Stel het apparaat niet bloot aan temperaturen boven de 60°C!
  • Batterijen horen niet in handen van kinderen! Let bij het plaatsen van de batterij op de juiste polariteit. Uitgelekte of beschadigde batterijen veroorzaken chemische verbrandingen bij contact met de huid. Gebruik eventueel geschikte handschoenen.
  • Voor het werken met dit apparaat worden vaak scherpte en puntige hulpmiddelen gebruikt. Bewaar daarom dit apparaat en al het toebehoren op een voor kinderen ontoegankelijke plaats. Er is LETSELSRISICO!

Accessories

Cadeaubon ter waarde van €50
BRESSER Cadeaubon ter waarde van 50€  Elk jaar komen verjaardagen, jubilea, Kerstmis en andere gelegenheden onvermijdelijk op ons af. En daarmee steeds weer dezelfde vraag: Hoe kunnen we onze dierbaren bij deze bijzondere gelegenheden een plezier doen? Stuur met een BRESSER-cadeaubon mannen, vrouwen en kinderen op geheel individuele ontdekkingsreizen.  Geven met vooruitzicht – de BRESSER cadeaubon ter waarde van 50 euro  Een cadeau brengt alleen vreugde voor beide partijen als het bij de ontvanger past. Zo weet u zeker dat een BRESSER cadeaubon gegarandeerd met een blijde glimlach wordt ontvangen: Voldoet de ontvanger aan een of meerdere van de volgende uitspraken?  De ontvanger … … richt bij elke heldere sterrennacht de telescoop naar de hemel. … neemt op vakantie altijd eerst een bodemmonster, dat dan nog in het hotel onder de microscoop grondig wordt onderzocht. … houdt ervan om met open ogen door de natuur te wandelen, kamperen of jagen. … runt met passie een eigen fotostudio. … mist nooit de weersvoorspelling. … is enthousiast over innovatieve technologie en nieuwe gadgets. … staat open voor alles en is altijd bereid om de eigen horizon te verbreden. Treffer? Dan heeft u met een BRESSER cadeaubon het perfecte cadeau gevonden. Want of het nu gaat om een absolute beginner of een gepassioneerde professional: De veelzijdige producten uit de categorieën astronomie, microscopie, sport-optiek, fotostudio, weer & tijd en elektronica bieden uw dierbaren prachtige inzichten in fascinerende werelden. En dat geldt niet alleen voor de grote ontdekkers: Verrassend genoeg is een BRESSER cadeaubon ook ideaal voor kinderen die met ons kindvriendelijke aanbod spelenderwijs kennismaken met de wetenschap.  Zo verkrijgt u de 50-euro-cadeaubon van BRESSER Wilt u een dierbaar iemand nieuwe perspectieven bieden? Niets eenvoudiger dan dat: Kies een van de mooie cadeaubonmotieven. Astronomie, microscopie, elektronica, etc. – voor elk interessegebied is er een prachtige look beschikbaar. Belangrijk: Ongeacht welk motief u kiest, elke cadeaubon is uiteraard in de hele webshop op bresser.de inwisselbaar. Vul uw naam en de naam van de ontvanger in. Vervolgens kunt u een bericht tot 300 tekens toevoegen om uw cadeaubon een persoonlijke touch te geven. Leg de cadeaubon in de winkelwagen en voltooi de betaling. Zodra de bestelling is afgerond, ontvangt u de cadeaubon als PDF direct in uw e-mailinbox. Van daaruit kunt u hem als digitale groet op afstand versturen. Of u print hem uit en overhandigt hem persoonlijk.  Verschenk een blik over de horizon – met de BRESSER 50-euro cadeaubon voor vrouwen, mannen en kinderen. 

€ 50,00*
BRESSER BR-LP15 Schoonmaaksetje voor Lenzen - 3-delig
De BRESSER BR-LP15 is een handige schoonmaakset voor camera's en optische instrumenten. De set bestaat uit drie onderdelen die samen zorgen voor een effectieve reiniging van lenzen en andere gevoelige oppervlakken. Hier zijn de details van elk onderdeel: Blaasbalg Een sterke rubberen blaasbalg is ontworpen om stof en kleine deeltjes van de lens of het instrument te blazen zonder direct contact, wat krassen kan voorkomen. Lenspen Deze pen heeft een zachte borstel aan het ene einde en een schoonmaaktip aan het andere einde. Het is bedoeld voor het verwijderen van vingerafdrukken en ander vet van de lensoppervlakken. Vezelvrij doekje Een microvezeldoekje dat geen vezels achterlaat op de lens. Dit doekje is perfect voor het verwijderen van strepen of vegen na het gebruik van de blaasbalg en lenspen. Deze set is dus ideaal voor foto- en videografen of iedereen die zijn optische apparatuur in topconditie wil houden. Het compacte formaat van de set maakt het ook gemakkelijk om mee te nemen in een cameratas. LEVERINGSOMVANG 1x Rubberen blaasbalg 1x Lenspen 1x Vezelvrij doekje

€ 4,95*
BRESSER BR-LP10 Lenspen voor het Reinigen van Objectieven en Filters
Met deze Bresser BR-LP10 Lenspen heb je het perfecte hulpmiddel in handen om de lens van jouw optiek stof- en vetvrij te houden. Een noodzakelijk instrument voor de perfectionistische gebruiker van een verrekijker, telescoop, microscoop of camera en bovendien zeer verstandig als je zuinig op jouw spullen bent. Aan de ene kant bevindt zich een superfijne borstel waarmee je in een oogwenk stof en vuil van de lens verwijderd. De reinigingskop die andere kant van de Bresser BR-LP10 Lenspen zit is twee ledig en kan men omdraaien. Zo kan men zonder problemen vetvlekken als sneeuw voor de zon te laten verdwijnen. Je hoeft alleen maar de dop van de pen te halen en je verwijdert iedere vetvlek door lichtjes over de lens van jouw objectief te draaien. Met deze lenspen van Bresser hoef je je niet langer zorgen te maken en houd je je apparatuur klaar voor gebruik. KENMERKEN Schoonmaakpen voor het veilig reinigen van optisch en gecoat glas Borstel om stof te verwijderen Twee zachte polijstsponsjes Lengte: ca. 12 cm LEVERINGSOMVANG 1x Bresser BR-LP10 Lenspen

€ 2,75*

Kunden kauften auch

BRESSER JUNIOR experimenteerset met 24 permanente preparaten microscoop starterset
BRESSER JUNIOR - Spelenderwijs de wereld van de optiek ervaren Met deze geweldige starterset kunt u de wereld van de microkosmos ontdekken met uw microscoop! 24 verschillende preparaten staan tot uw beschikking om spannende onderzoeken & experimenten te ondernemen. Onderzoek bijvoorbeeld een uienschil, een garnalenei, een konijnenhaar of zelfs een vleugel van een sprinkhaan! KENMERKEN 6 objectglaasjes met in totaal 24 verschillende permanente preparaten Dieren: Muizenvacht, konijnenhaar, hondenhaar, schapenhaar Planten: Arachis hypogaea-stam, ficusblad, uienschil, schubharen van oliewilg Insecten: Bijenbuik, honingbijpoot, sprinkhaanvleugel, huisvliegpoot Textielvezels: gekleurde draden, handgeschept papier, vingerafdruk, bemberg (vezel van geregenereerde cellulose) Stuifmeel en sporen: Leliestuifmeel, dennenstuifmeel, spore van een flessenborstel, spore van een varen kleine wezens: Bladluis, mier, garnalenei, daphnia kindvriendelijke verpakking LEVERINGSOMVANG Experimenteer set incl. 6 objectglaasjes met een totaal van 24 glaasjes Gebruiksaanwijzing

€ 9,90*
BRESSER JUNIOR 24 permanente microscooppreparaten startset
Je bezit al een microscoop en wilt er zoveel mogelijk mee ontdekken? Dan biedt de BRESSER JUNIOR 24 permanente preparaten voor de microscoop je voldoende onderzoeksobjecten voor een snelle en gemakkelijke start. Bovendien worden de diverse monsters uit verschillende gebieden zoals planten, algen en insecten kant-en-klaar geleverd op een totaal van 6 objectglaasjes. Je kunt ze gewoon uitpakken, op de objecttafel van je microscoop plaatsen en beginnen met microscoperen. Je zult versteld staan van de kleine details die plotseling zichtbaar worden. En dit telkens weer, omdat de microscopische preparaten bijzonder duurzaam zijn. Je zult zeker bewonderende blikken krijgen van je vrienden en familie. Met deze 24 permanente exemplaren voor je microscoop ga je op ontdekkingsreis in de microkosmos: Algen: Schroefwier, draadwier, ulotrichaceae, springvis (cyclops) Bladen en meel: Ligusterblad, oleanderblad, maïszetmeel, aardappelzetmeel Planten: Maïswortel, pindawortel, steel van sponskalebas, pijnboomstam Textielvezels: Katoenvezel, nylonvezel, zijdevezel, letter "e" Dieren: Visschubben, kameelhaar, kippenveer, eendenveer Insecten: Honingbijvleugel, libellenvleugel, keverpoot, kakkerlakkenpoot KENMERKEN 6 objectglaasjes met in totaal 24 permanente preparaten voor kinderen vanaf 6 jaar 4 monsters van elk van de vakgebieden: Algen, blad en zetmeel, planten, textielvezels, dieren en insecten Perfect voor een snelle start met een microscoop voor kinderen Robuust en stabiel Kindvriendelijke verwerking en verpakking LEVERINGSOMVANG 6 objectglaasjes met in totaal 24 verschillende permanente preparaten Gebruiksaanwijzing

€ 9,90*
BRESSER Set objectglaasjes / dekglaasjes 50/100 gebruiksklaar, met Boro 3.3 dekglaasjes
Objectglaasjes en dekglaasjes zijn een onmisbaar verbruiksartikel in de microscopie, dat ook de beeldkwaliteit beïnvloedt. Bij de meeste biologische microscopen is de dikte van het dekglas opgenomen in de optische parameters van de objectieven. U kunt dit herkennen aan het gedrukte getal 0,17 op het objectief, dat staat voor de dikte van het dekglaasje in millimeters. Voor veeleisende toepassingen in het laboratorium of bij de microfotografie is een geschikt dekglaasje van goede kwaliteit dan ook onontbeerlijk. De borosilicaatglas (Boro 3.3) dekglaasjes in deze set voldoen zeer nauwkeurig aan deze eis met een dikte van 0,16-0,19, waardoor een optimale beeldkwaliteit wordt verkregen bij gebruik van standaard objectieven met een dekglasdikte van 0,17 mm. De dekglaasjes van borosilicaatglas zijn hagelwit, streeploos en gebruiksklaar schoongemaakt. Zij zijn ook uitstekend geschikt voor fluorescentiemicroscopie.De 50 objectglaasjes zijn gemaakt van kalk-natronglas. De randen zijn geslepen en de hoeken afgeschuind. De objectglaasjes zijn aan beide zijden (boven en onder) voorzien van een gematteerd etiketteringsveld. Objectglaasjes en dekglaasjes worden in afzonderlijke kartonnen doosjes verpakt en vacuüm gezogen, zodat zij zonder enig kwaliteitsverlies door hydrolyse praktisch onbeperkt kunnen worden opgeslagen en zonder problemen kunnen worden verwijderd.

€ 14,90*
BRESSER JUNIOR Lenzentelescoop 70/900 EL
De BRESSER JUNIOR Lenzentelescoop 70/900 EL is een perfecte telescoop voor zowel de beginner als de gevorderde waarnemers. Door de NG montering kunnen objecten eenvoudig gevonden worden. Men kan de montering ook in de gevorderde EQ-stand plaatsen. De vele accessoires geven de juiste middelen om met astronomie te starten. De bijgeleverde astro software stelt in staat de sterrenwereld te ontdekken via de PC. Met deze telescoop kan uitstekend de maan en de planeten geobserveerd worden. Onder zeer goede omstandigheden kan men ook de meest extreem lichtsterke nevels bekijken. Al met al een uitdagend instrument voor zowel de beginnende als de gevorderde astronoom.Geschikt voorMaanwaarnemingenPlaneetwaarnemingenLEVERINGSOMVANG1x BRESSER JUNIOR Lenzentelescoop 70/900 EL1x Aluminium Statief3x Kelner oculair (20, 12 en 4mm)1x Zenithprisma1x Omkeerlens 1,5x (voor landwaarnemingen)1x Zoeker 6x251x Astro SoftwareHandleiding (EN/DE)

€ 119,90*
%
BRESSER JUNIOR Experimenteer Set
Dit is een geweldige beginnersset met accessoires! De BRESSER Experimenteer Set is een geweldige beginners set vol accessoires voor een goede start in het uitoefenen van microscopie. In de set zitten ook 4 garnalen kweekkamers die je kunt gebruiken om de garnaleneieren (inclusief) uit te laten komen. Zowel de eieren als de uiteindelijke garnalen kun je dan onder de microscoop bekijken. Je kan hierdoor de volledige levenscyclus bekijken van de garnaal. Geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar.LEVERINGSOMVANGPipetScalpel (onsherp)Naald (onsherp, niet-puntig)Pincet4 Plastic broedkamersGumBenodigheden om echte zoutwater garnalen te kwekenGarnalen eierenGistZeezoutPreparaat van een honingbijPreparaat van textielPreparaat van een vliegVergrootglas (2x vergroting)ObjectglaasjesDekglaasjes, etc.

€ 22,09* € 27,90* (20.82% bespaard)
BRESSER JUNIOR 6x21 kinderverrekijker in diverse kleuren
Heb je zin om op ontdekkingsreis te gaan? Durf dan eens in de verte te kijken met de BRESSER JUNIOR 6x21 kinderverrekijker. Kies gewoon je favoriete kleur en daar ga je! Observeer Bambi's soortgenoten tijdens een wandeling in het bos. Volg het pad van de vogels in de lucht. Of ontdek je vrienden als eerste in een spelletje verstoppertje. Dieren, planten, mensen - wat je ook tegenkomt op je avonturen, je kunt het zien met deze verrekijker 6x groter. De verrekijker is speciaal voor kinderhanden gemaakt: Het gerubberde oppervlak zorgt dat je altijd een stevige grip heeft. Een snelle blik met de kinderverrekijkerHet gebruik is kinderspel: Je kunt de afstand van de lenzen van deze opvouwbare verrekijker eenvoudig aanpassen aan de afstand van je ogen. Kijk er dan doorheen en draai aan het scherpstelwiel tot je het onderwerp scherp ziet. Draag je een bril? Geen probleem: je klapt gewoon de oogschelpen naar beneden en houdt de verrekijker voor je bril. Om ervoor te zorgen dat je nieuwe kinderverrekijker onderweg goed beschermd is, krijgt je er een bijpassende tas met klittenbandsluiting bij. Je kunt de verrekijker aan je riem vastmaken. Je wilt immers snel je verrekijker tevoorschijn halen als er een dier langskomt. Als er per ongeluk wat vuil op de lenzen komt, is er niets aan de hand. Met het lensreinigingsdoekje zijn ze snel weer schoon. Onze wereld biedt veel meer dan je met het blote oog ziet. Kijk eens goed met de BRESSER JUNIOR 6x21 kinderverrekijker. KENMERKEN Verrekijker in een kindvriendelijk ontwerp Leeftijdsadvies: vanaf 6 jaarRobuust en antislip dankzij de siliconen bekledingMiddenwiel voor focus Opvouwbare oogschelpen voor brildragers Instelbare pupilafstand LEVERINGSOMVANG Verrekijker Draagriem Tas Gebruiksaanwijzing

Van € 28,79*

Kunden haben sich ebenfalls angesehen

BRESSER JUNIOR Biolux SEL Studenten Microscoop
De BRESSER JUNIOR Biolux Studenten Microscoop, met een uitgebreid assortiment aan accessoires, biedt een optimale start van de microscopie. Uniek aan deze modellen is het Barlow-Zoom-Systeem. Door middel van een uitschuifbare, extra, lens kan de vergroting tijdens de visuele observatie traploos worden ingesteld, zodat vergrotingen van 40x tot 1600x kunnen worden bereikt. De BRESSER JUNIOR Studenten Microscoop heeft instelbare LED-verlichting voor opzicht- en doorzichtpreparaten. De kruistafel is uitgevoerd met een filterwiel welke is voorzien van kleurenfilters en verschillende openingen. Zo kan de verlichting altijd optimaal worden ingesteld en aangepast. De voeding wordt geleverd door batterijen (driemaal type AA), zodat een stopcontact in de buurt niet nodig is en er overal gewerkt kan worden met de microscoop. Als accessoire worden naast kant-en-klare preparaten ook lege object- en dekglaasjes geleverd, voor het maken van eigen preparaten. De Smartphone adapter maakt het mogelijk om de opnamen via een smartphone te maken zodat deze afbeeldingen opgeslagen en gedeeld kunnen worden met anderen. KENMERKEN Biologische microscoop Monoculair Veelzijdig inzetbaar Barlow Zoom Systeem LED verlichting Geschikt voor op- en doorzichtpreparaten Universele smartphone adapter Mobiel inzetbaar vanwege de batterijvoeding Uitgebreid assortiment aan accessoires LEVERINGSOMVANG 1x BRESSER JUNIOR Biolux SEL Microscoop 1x Smartphone adapter 1x WF10x oculair 1x WF20x oculair 1x Barlowlens 2x 5x Preparaatglaasjes 5x Afdekglaasjes 1x Microscoopbestek 1x Stofhoes

Van € 83,29*
%
BRESSER MR-300 Elektrisch Achtergrondsysteem voor 1 Papieren Achtergrondrol
Optimaliseer de ruimte in je fotostudio met het BRESSER MR-300 elektrische achtergrondsysteem! Ontworpen voor maximale efficiëntie, biedt dit innovatieve systeem een eenvoudige en snelle manier om achtergronden te wisselen. Dankzij de ingebouwde motor en afstandsbediening bedien je met gemak één achtergrondrol, zonder gedoe. De stevige dwarsstang met motor zorgt ervoor dat je achtergrond soepel op- en afrolt. Met verstelbare houders blijft alles veilig en stabiel, en het systeem is geschikt voor papieren achtergrondrollen tot 2,72 meter breed. De totale breedte van het systeem bedraagt 300 cm, perfect voor diverse studiosettings. Om kreukels en omkrullen van de achtergrond te voorkomen, wordt een verzwaringsstang meegeleverd die de rol strak houdt. Bovendien helpen ingebouwde waterpasjes aan beide zijden voor een perfecte horizontale uitlijning. Het systeem biedt veelzijdige installatieopties: bevestig het eenvoudig aan je studio's muren of plafonds, of gebruik het op lampstatieven met een Spigot-adapter. Aanbevolen statieven zijn onder andere de BRESSER BR-C30 en BR-LS310 PRO, beide stabiel en robuust. Of je nu een professionele fotograaf bent of werkt in een dynamische studio, het BRESSER MR-300 systeem biedt ultieme flexibiliteit en gebruiksgemak voor het wisselen van achtergronden. KENMERKEN Elektrisch, flexibel achtergrondsysteem Eenvoudige bediening met afstandsbediening Verzwaringsstang voor strakke achtergronden Geschikt voor papierrollen Montage aan wand, plafond of statief LEVERINGSOMVANG 1x Aluminium stang van 102 cm 2x Aluminium stang van 99 cm 1x Verzwaringsstang 1x Plakband 2x Rollenbevestiging 2x Vleugelmoer 1x Stroomkabel met afstandsbediening 2x Wandhouder

€ 148,79* € 169,00* (11.96% bespaard)