BRESSER Messier AR-90/900 AZ Nano Lenzentelescoop

Achromatischer Refraktor mit 90 mm Öffnung und 900 mm Brennweite, inkl. leicht zu bedienender azimutaler Montierung, Stativ, Sonnenfilter und Zubehör

  • Hochwertiges Linsenteleskop für Einsteiger
  • Schneller Aufbau und einfache Bedienung
  • Teleskop für Nacht- und Sonnenbeobachtung; ideal für Mond, Planeten und Sternhaufen
  • Refraktor Teleskop mit azimutaler Montierung und Stativ
  • Linsendurchmesser: 90mm / Brennweite: 900mm f/10
  • Maximal empfohlene Vergrößerung: 180x
  • Ideal auch als Reiseteleskop
  • Prismenschiene (Universalschwalbenschwanz für EXOS/GP/EQ5/LXD75)
  • Lieferumfang: opt. Tubus mit Zubehör, Montierung mit Stativ, Objektiv-Sonnenfilter

€ 319,00*

Beschikbaar, levertijd: 1-3 dagen

Productnummer: 4790905
EAN: 4007922059846
WEEE-Reg.-Nr.: DE 34323861

Met BRESSER is een prettige kennismaking met de grote wereld van de astronomie mogelijk. Onze uitgebreide informatie ("Telescoopgids") biedt waardevolle tips voor beginners - maar ook ervaren astronomen kunnen onze verstrekte informatie (bijv. tabellen voor de geografische breedte van alle grote wereldsteden) gebruiken als naslagwerk.

Hier is de inhoudsopgave van de uitgebreide BRESSER Telescoopgids:

Sky Guides van Bresser

De Sky Guide biedt volledige informatie over sterrenbeelden, planetenposities en astronomische evenementen, perfect om je observaties te plannen en dieper in de astronomie te duiken!
Bezoek de gids direct hier om het meeste uit je observaties te halen.
Productinformatie "BRESSER Messier AR-90/900 AZ Nano Lenzentelescoop"
De BRESSER Messier AR-90/900 AZ Nano Lenzentelescoop is een lenzentelescoop met hoogwaardige achromatische optiek en een brandpuntsafstand van 900 mm. Deze telescoop blinkt uit in het waarnemen van de maan en het onderscheiden van de grootste planteten uit ons zonnestelsel. Erg geschikt om me te nemen op reis. De telescoop wordt geleverd met een breed scala aan accessoires en is bijna voor gemonteerd zodat men nagenoeg direct kan beginnen met observeren. De BRESSER Nano AZ montering is een lichte tot middelzware azimutale montering met statief die ontworpen is om kleine tot middelgrote refractors zoals de AR-90s, AR-102s, AR-102xs en de ED-80 APO snel en gemakkelijk te kunnen plaatsen. Lichtgewicht en snelle, kleine newtonians passen ook goed bij de BRESSER Nano AZ montering. Zolang de telescoop niet meer dan 4 kilo weegt en voorzien is van een Vixen-Style zwaluwstaart. Het roestvrijstalen statief dat standaard bij de BRESSER Nano AZ wordt geleverd, heeft verstelbare poten en een brede voetafdruk, waardoor het statief zeer stabiel is. De meegeleverde accessoire plaat wordt ingenieus vergrendeld tegen de binnenkant van de statiefpoten zodat het statief nog verder vast gezet wordt en trillingen tot een minimum te perkt worden.

KENMERKEN
  • Hoogwaardige en compacte refractortelescoop
  • Richfield telescoop
  • Ideaal voor op locatie
  • Gebruiksvriendelijke BRESSER Nano AZ montering
  • Telescoop wordt bijna voor gemonteerd geleverd
  • MgF2-gecoate optiek
  • Vergroting met bijgeleverde accessoires: 35x
  • Maximale zinvolle vergroting van 180x
  • Brandpuntsafstand 900 mm
  • Diafragmaverhouding f/10
  • RVS Veldstatief
  • Oculairdiameter 31.7mm (1.25‘‘)

LEVERINGSOMVANG
  • 1x BRESSER Messier AR-90/900 OTA
  • 1x BRESSER Nano AZ Montering
  • 1x RVS Statief met accessoire plaat
  • 1x BRESSER Super Plössl 26 mm
  • 1x Finderscope 6x30
  • 1x Zenitprisma 31,7 mm (1,25‘‘)
  • 1x Astrosoftware
  • 1x Draaibare sterrenkaart
  • 1x Handleiding (EN/DU)
Aanbevolen maximale vergroting: 180
Batterijen inbegrepen: Nee
Brandpuntsafstand (mm): 900
Brandpuntsverhouding: 10
Diameter tubus (mm): 102
Doelgroep [Telescopen]: Beginner , visuele waarnemers
ED-glas: Nee
Graticule: Nee
In hoogte verstelbaar statief: Nee
Kleur: wit
Kompas: Nee
Lengte tubus (mm): 900
Materiaal: Metaal
Materiaal statief 3): Stainless Steel
Nettogewicht van de montering (incl. accessoires) (kg): 3.4
Nettogewicht van de optische tubus (incl. accessoires) (kg): 2.5
Oculairhouder insteekdiameter (mm): 31.7
Oplossend vermogen (boogseconden): 1.45
Optisch ontwerp: Achromatische refractor
Productfamilie [Telescopen]: Lenzentelescoop
Scherpstellen aandrijving: 1.25" tandheugel- en rondsel-focuser
Spiegel/Lensdiameter (mm): 90
Toepassingsgebied [Telescopen]: Deep Sky observatie , Maanfotografie , Maan observatie , Planetaire fotografie , Planetaire observatie , Zonobservatie
Totaal nettogewicht (incl. accessoires) (g): 5900
Totale breedte (mm): 900
Totale hoogte (mm): 1400
Totale lengte (mm): 1020
Tubusmateriaal: Metaal
Type coating: Meerlaagse coating
Type montering [telescoop]: Azimutaal
Uitgebreide garantie (jaren): 10
Vergroting vanaf: 35
Zoekerkijker: 6 x 30 mm

Product- en veiligheidsinstructies


Fabrikant: 
Bresser GmbH, Gutenbergstraße 2, 46414 Rhede

Contact: 
www.bresser.de


Accessories

Cadeaubon ter waarde van €50
BRESSER Cadeaubon ter waarde van 50€  Elk jaar komen verjaardagen, jubilea, Kerstmis en andere gelegenheden onvermijdelijk op ons af. En daarmee steeds weer dezelfde vraag: Hoe kunnen we onze dierbaren bij deze bijzondere gelegenheden een plezier doen? Stuur met een BRESSER-cadeaubon mannen, vrouwen en kinderen op geheel individuele ontdekkingsreizen.  Geven met vooruitzicht – de BRESSER cadeaubon ter waarde van 50 euro  Een cadeau brengt alleen vreugde voor beide partijen als het bij de ontvanger past. Zo weet u zeker dat een BRESSER cadeaubon gegarandeerd met een blijde glimlach wordt ontvangen: Voldoet de ontvanger aan een of meerdere van de volgende uitspraken?  De ontvanger … … richt bij elke heldere sterrennacht de telescoop naar de hemel. … neemt op vakantie altijd eerst een bodemmonster, dat dan nog in het hotel onder de microscoop grondig wordt onderzocht. … houdt ervan om met open ogen door de natuur te wandelen, kamperen of jagen. … runt met passie een eigen fotostudio. … mist nooit de weersvoorspelling. … is enthousiast over innovatieve technologie en nieuwe gadgets. … staat open voor alles en is altijd bereid om de eigen horizon te verbreden. Treffer? Dan heeft u met een BRESSER cadeaubon het perfecte cadeau gevonden. Want of het nu gaat om een absolute beginner of een gepassioneerde professional: De veelzijdige producten uit de categorieën astronomie, microscopie, sport-optiek, fotostudio, weer & tijd en elektronica bieden uw dierbaren prachtige inzichten in fascinerende werelden. En dat geldt niet alleen voor de grote ontdekkers: Verrassend genoeg is een BRESSER cadeaubon ook ideaal voor kinderen die met ons kindvriendelijke aanbod spelenderwijs kennismaken met de wetenschap.  Zo verkrijgt u de 50-euro-cadeaubon van BRESSER Wilt u een dierbaar iemand nieuwe perspectieven bieden? Niets eenvoudiger dan dat: Kies een van de mooie cadeaubonmotieven. Astronomie, microscopie, elektronica, etc. – voor elk interessegebied is er een prachtige look beschikbaar. Belangrijk: Ongeacht welk motief u kiest, elke cadeaubon is uiteraard in de hele webshop op bresser.de inwisselbaar. Vul uw naam en de naam van de ontvanger in. Vervolgens kunt u een bericht tot 300 tekens toevoegen om uw cadeaubon een persoonlijke touch te geven. Leg de cadeaubon in de winkelwagen en voltooi de betaling. Zodra de bestelling is afgerond, ontvangt u de cadeaubon als PDF direct in uw e-mailinbox. Van daaruit kunt u hem als digitale groet op afstand versturen. Of u print hem uit en overhandigt hem persoonlijk.  Verschenk een blik over de horizon – met de BRESSER 50-euro cadeaubon voor vrouwen, mannen en kinderen. 

€ 50,00*
BRESSER Amici Prisma 90° 31.7 mm / 1.25"
Een Amici Prisma zorgt voor een comfortabele kijkhoek van 90° en creëert een rechtopstaand beeld zonder links-rechts omkering. Dit maakt het vooral geschikt voor natuurobservaties, maar het kan ook erg nuttig zijn bij astronomische observaties. Met name beginners kunnen het gemakkelijker vinden zich te oriënteren in de lucht als ze het zicht door de telescoop vergelijken met wat ze met hun blote ogen kunnen zien. Met dit amici-prisma kan een astronomische telescoop worden gebruikt als een krachtige spotting scope en is daarom geschikt voor refractortelescopen (lenzentelescopen) en Maksutov Cassegrain telescopen met 1,25" visuele achterzijde. KENMERKEN Comfortabele oogafstand voor refractortelescopen 90° Kijkpositie en beeld zonder links-rechts omkering Astronomische telescoop verandert in een krachtige spotting scope LEVERINGSOMVANG BRESSER Amici Prisma 90° 31.7 mm / 1.25"

€ 49,00*
BRESSER 40mm Plössl oculair 31,7mm/1,25"
BRESSER 40 mm Plössl-oculair met 1,25" (31,7 mm) insteekdiameter Een kwaliteitsoculair van Plössl in het klassieke vier-lens ontwerp dat al jaren beproefd en getest is. Ideaal voor het uitbreiden van het oculairbereik van kleinere en middelgrote telescopen tegen een redelijke prijs. Voor een hoge lichttransmissie (beeldhelderheid) en om hinderlijke reflecties te voorkomen, zijn alle lensoppervlakken voorzien van een multi-coating. Alle BRESSER Plössl-oculairs zijn voorzien van een rubberen oogschelp, die extra kijkcomfort biedt en voorkomt dat strooilicht de zijkant van het oog binnendringt. De oculairbehuizingen en de oculairas zijn volledig gemaakt van metaal. Een standaard 1,25" filterdraad voor kleuren- en nevelfilters is uiteraard beschikbaar. Om storende reflecties verder te verminderen, zijn de binnenkanten van de oculairhulzen zorgvuldig zwart gemaakt. De korte brandpuntsafstanden (hoge vergrotingen) zijn ideaal voor het waarnemen van de maan en de planeten. De lange brandpuntsafstanden (lage vergrotingen) maken prachtige overzichtswaarnemingen van sterrengroepen en nevels mogelijk met een comfortabele pupilafstand. Alle Plössl-oculairs bieden een beduidend hoger contrast en beeldscherpte dan de goedkope standaard Kellner- of Huygens-oculairs. De BRESSER Plössl-oculairs verbeteren de prestaties van uw bestaande telescoop tegen een aantrekkelijk prijs. KENMERKEN Brandpuntsafstand: 40 mm Zichtbaar gezichtsveld: 46° Lensontwerp: 4 objectieven in 2 groepen met volledige multi-coating Oculairbehuizing: volledig van metaal Rubberen oogschelp: ja, omkeerbaar Filterdraad: ja Opslag: Twistverpakking van transparante kunststof LEVERINGSOMVANG BRESSER Plössl-oculair met rubberen oogschelp Twistverpakking

€ 35,00*
BRESSER 30mm Plössl ocualair 31,7mm/1,25"
BRESSER 30 mm Plössl-oculair met 1,25" (31,7 mm) insteekdiameter Een kwaliteitsoculair van Plössl in het klassieke vier-lens ontwerp dat al jaren beproefd en getest is. Ideaal voor het uitbreiden van het oculairbereik van kleinere en middelgrote telescopen tegen een redelijke prijs. Voor een hoge lichttransmissie (beeldhelderheid) en om hinderlijke reflecties te voorkomen, zijn alle lensoppervlakken voorzien van een multi-coating. Alle BRESSER Plössl-oculairs zijn voorzien van een rubberen oogschelp, die extra kijkcomfort biedt en voorkomt dat strooilicht de zijkant van het oog binnendringt. De oculairbehuizingen en de oculairas zijn volledig gemaakt van metaal. Een standaard 1,25" filterdraad voor kleuren- en nevelfilters is uiteraard beschikbaar. Om storende reflecties verder te verminderen, zijn de binnenkanten van de oculairhulzen zorgvuldig zwart gemaakt. De korte brandpuntsafstanden (hoge vergrotingen) zijn ideaal voor het waarnemen van de maan en de planeten. De lange brandpuntsafstanden (lage vergrotingen) maken prachtige overzichtswaarnemingen van sterrengroepen en nevels mogelijk met een comfortabele pupilafstand. Alle Plössl-oculairs bieden een beduidend hoger contrast en beeldscherpte dan de goedkope standaard Kellner- of Huygens-oculairs. De BRESSER Plössl-oculairs verbeteren de prestaties van uw bestaande telescoop tegen een aantrekkelijk prijs. KENMERKEN Brandpuntsafstand: 30 mm Zichtbaar gezichtsveld: 50° Lensontwerp: 4 objectieven in 2 groepen met volledige multi-coating Oculairbehuizing: volledig van metaal Rubberen oogschelp: ja, omkeerbaar Filterdraad: ja Opslag: Twistverpakking van transparante kunststof LEVERINGSOMVANG BRESSER Plössl-oculair met rubberen oogschelp Twistverpakking

€ 29,00*
BRESSER 25mm Plössl oculair 31,7mm/1,25"
BRESSER 25 mm Plössl-oculair met 1,25" (31,7 mm) insteekdiameter Een kwaliteitsoculair van Plössl in het klassieke vier-lens ontwerp dat al jaren beproefd en getest is. Ideaal voor het uitbreiden van het oculairbereik van kleinere en middelgrote telescopen tegen een redelijke prijs. Voor een hoge lichttransmissie (beeldhelderheid) en om hinderlijke reflecties te voorkomen, zijn alle lensoppervlakken voorzien van een multi-coating. Alle BRESSER Plössl-oculairs zijn voorzien van een rubberen oogschelp, die extra kijkcomfort biedt en voorkomt dat strooilicht de zijkant van het oog binnendringt. De oculairbehuizingen en de oculairas zijn volledig gemaakt van metaal. Een standaard 1,25" filterdraad voor kleuren- en nevelfilters is uiteraard beschikbaar. Om storende reflecties verder te verminderen, zijn de binnenkanten van de oculairhulzen zorgvuldig zwart gemaakt. De korte brandpuntsafstanden (hoge vergrotingen) zijn ideaal voor het waarnemen van de maan en de planeten. De lange brandpuntsafstanden (lage vergrotingen) maken prachtige overzichtswaarnemingen van sterrengroepen en nevels mogelijk met een comfortabele pupilafstand. Alle Plössl-oculairs bieden een beduidend hoger contrast en beeldscherpte dan de goedkope standaard Kellner- of Huygens-oculairs. De BRESSER Plössl-oculairs verbeteren de prestaties van uw bestaande telescoop tegen een aantrekkelijk prijs. KENMERKEN Brandpuntsafstand: 25 mm Zichtbaar gezichtsveld: 50° Lensontwerp: 4 objectieven in 2 groepen met volledige multi-coating Oculairbehuizing: volledig van metaal Rubberen oogschelp: ja, omkeerbaar Filterdraad: ja Opslag: Twistverpakking van transparante kunststof LEVERINGSOMVANG BRESSER Plössl-oculair met rubberen oogschelp Twistverpakking

€ 29,00*
BRESSER 20mm Plössl oculair 31,7mm/1,25"
BRESSER 20 mm Plössl-oculair met 1,25" (31,7 mm) insteekdiameter Een kwaliteitsoculair van Plössl in het klassieke vier-lens ontwerp dat al jaren beproefd en getest is. Ideaal voor het uitbreiden van het oculairbereik van kleinere en middelgrote telescopen tegen een redelijke prijs. Voor een hoge lichttransmissie (beeldhelderheid) en om hinderlijke reflecties te voorkomen, zijn alle lensoppervlakken voorzien van een multi-coating. Alle BRESSER Plössl-oculairs zijn voorzien van een rubberen oogschelp, die extra kijkcomfort biedt en voorkomt dat strooilicht de zijkant van het oog binnendringt. De oculairbehuizingen en de oculairas zijn volledig gemaakt van metaal. Een standaard 1,25" filterdraad voor kleuren- en nevelfilters is uiteraard beschikbaar. Om storende reflecties verder te verminderen, zijn de binnenkanten van de oculairhulzen zorgvuldig zwart gemaakt. De korte brandpuntsafstanden (hoge vergrotingen) zijn ideaal voor het waarnemen van de maan en de planeten. De lange brandpuntsafstanden (lage vergrotingen) maken prachtige overzichtswaarnemingen van sterrengroepen en nevels mogelijk met een comfortabele pupilafstand. Alle Plössl-oculairs bieden een beduidend hoger contrast en beeldscherpte dan de goedkope standaard Kellner- of Huygens-oculairs. De BRESSER Plössl-oculairs verbeteren de prestaties van uw bestaande telescoop tegen een aantrekkelijk prijs. KENMERKEN Brandpuntsafstand: 20 mm Zichtbaar gezichtsveld: 50° Lensontwerp: 4 objectieven in 2 groepen met volledige multi-coating Oculairbehuizing: volledig van metaal Rubberen oogschelp: ja, omkeerbaar Filterdraad: ja Opslag: Twistverpakking van transparante kunststof LEVERINGSOMVANG BRESSER Plössl-oculair met rubberen oogschelp Twistverpakking

€ 29,00*
BRESSER 15mm Plössl oculair 31,7mm/1,25"
De nieuwe BRESSER Super Plössl oculairen hebben een vernieuwd vier lenzensysteem. Door gebruik te maken van hoogwaardige glassoorten in de Super Plössl oculairen zijn de beeldprestatie onovertroffen. De chromatische en sferische aberratie wordt grotendeels opgeheven. Dit lenzensysteem geeft een hoge randscherpte bij een gezichtsveld van 50° graden. Het oculair is voorzien van een rubberen oogschelp dat voor brildragers eenvoudig omgebouwen kan worden. Met dit universeel 1,25 inch oculair haalt u superieure prestaties uit uw telescoop. KENMERKEN Brandpuntsafstand: 15 mm Schijnbaar gezichtsveld: 50° Lensontwerp: 4 lenzen in 2 groepen met volledige multi-coating Behuizing oculair: volledig van metaal Rubberen oogschelp Filter thread LEVERINGSOMVANG Bresser Super Plössl 15 mm (50° - 1,25 inch)

€ 29,00*
BRESSER Plössl 10 mm oculair (50° - 1,25 inch)
De nieuwe BRESSER Plössl oculairen hebben een vernieuwd vier lenzensysteem. Door gebruik te maken van hoogwaardige glassoorten in de Plössl oculairen zijn de beeldprestatie onovertroffen. De chromatische en sferische aberratie wordt grotendeels opgeheven. Dit lenzensysteem geeft een hoge randscherpte bij een gezichtsveld van 50° graden. Het oculair is voorzien van een rubberen oogschelp dat voor brildragers eenvoudig omgebouwen kan worden. Met dit universeel 1,25 inch oculair haalt u superieure prestaties uit uw telescoop. KENMERKEN Brandpuntsafstand: 10 mm Schijnbaar gezichtsveld: 50° Lensontwerp: 4 lenzen in 2 groepen met volledige multi-coating Behuizing oculair: volledig van metaal Rubberen oogschelp Filter thread LEVERINGSOMVANG Plössl 10 mm (50° - 1,25 inch)

€ 29,00*
BRESSER 6.5mm Plössl oculair 31,7mm/1,25"
De nieuwe BRESSER Plössl oculairen hebben een vernieuwd vier lenzensysteem. Door gebruik te maken van hoogwaardige glassoorten in de Plössl oculairen zijn de beeldprestatie onovertroffen. De chromatische en sferische aberratie wordt grotendeels opgeheven. Dit lenzensysteem geeft een hoge randscherpte bij een gezichtsveld van 50° graden. Het oculair is voorzien van een rubberen oogschelp dat voor brildragers eenvoudig omgebouwen kan worden. Met dit universeel 1,25 inch oculair haalt u superieure prestaties uit uw telescoop. KENMERKEN Brandpuntsafstand: 6,5 mm Schijnbaar gezichtsveld: 50° Lensontwerp: 4 lenzen in 2 groepen met volledige multi-coating Behuizing oculair: volledig van metaal Rubberen oogschelp Filter thread LEVERINGSOMVANG Plössl 15 mm (50° - 1,25 inch)

€ 29,00*
BRESSER 5mm Plössl oculair 31,7mm/1,25"
BRESSER 5 mm Plössl-oculair met 1,25" (31,7 mm) insteekdiameter Een kwaliteitsoculair van Plössl in het klassieke vier-lens ontwerp dat al jaren beproefd en getest is. Ideaal voor het uitbreiden van het oculairbereik van kleinere en middelgrote telescopen tegen een redelijke prijs. Voor een hoge lichttransmissie (beeldhelderheid) en om hinderlijke reflecties te voorkomen, zijn alle lensoppervlakken voorzien van een multi-coating. Alle BRESSER Plössl-oculairs zijn voorzien van een rubberen oogschelp, die extra kijkcomfort biedt en voorkomt dat strooilicht de zijkant van het oog binnendringt. De oculairbehuizingen en de oculairas zijn volledig gemaakt van metaal. Een standaard 1,25" filterdraad voor kleuren- en nevelfilters is uiteraard beschikbaar. Om storende reflecties verder te verminderen, zijn de binnenkanten van de oculairhulzen zorgvuldig zwart gemaakt. De korte brandpuntsafstanden (hoge vergrotingen) zijn ideaal voor het waarnemen van de maan en de planeten. De lange brandpuntsafstanden (lage vergrotingen) maken prachtige overzichtswaarnemingen van sterrengroepen en nevels mogelijk met een comfortabele pupilafstand. Alle Plössl-oculairs bieden een beduidend hoger contrast en beeldscherpte dan de goedkope standaard Kellner- of Huygens-oculairs. De BRESSER Plössl-oculairs verbeteren de prestaties van uw bestaande telescoop tegen een aantrekkelijk prijs. KENMERKEN Brandpuntsafstand: 5 mm Zichtbaar gezichtsveld: 50° Lensontwerp: 4 objectieven in 2 groepen met volledige multi-coating Oculairbehuizing: volledig van metaal Rubberen oogschelp: ja, omkeerbaar Filterdraad: ja Opslag: Twistverpakking van transparante kunststof LEVERINGSOMVANG BRESSER Plössl-oculair met rubberen oogschelp Twistverpakking

€ 29,00*
EXPLORE SCIENTIFIC TELRAD projectiezoeker met voet
De TELRAD-zoeker is een peilzoeker die op elke telescoop kan worden gemonteerd en waarmee het uitlijnen van de telescoop aan de nachtelijke hemel kinderspel wordt. De TELRAD-zoeker is een praktisch alternatief voor klassieke optische zoekers en voor verlichte puntzoekers. U ziet de hele sterrenhemel zonder vergroting, en niet slechts een klein gedeelte zoals met een gewone optische zoeker. Tegen deze achtergrond van de sterrenhemel zijn drie rode lichtgevende concentrische ringen geprojecteerd, met schijnbare diameters van 4 graden, 2° en 0,5° aan de hemel. Zwenk de telescoop zo dat het object dat u zoekt zich in de binnenste ring bevindt, en dat is het, de telescoop staat in de juiste richting gericht. Omdat het object waarnaar u zoekt zich binnen de ring bevindt, wordt het ook niet overbelicht zoals bij een gewone verlichte puntzoeker. De basis van de TELRAD-zoeker is zelfklevend en kan worden bevestigd aan een telescooptubus vanaf ongeveer 10 cm diameter. De lengte van de basis is ongeveer 18 cm. Deze basis blijft op de telescooptubus, de TELRAD-zoeker zelf kan op elk moment worden verwijderd of opgezet door middel van de bijgevoegde snelkoppeling. De TELRAD wordt gevoed door twee normale AA-batterijen (niet inbegrepen). Er zijn sterrenatlassen, zoals de "Deep Sky Reiseatlas" van de uitgeverij Oculum, en planetariumprogramma's voor de PC, zoals het programma "Stellarium", waarin de drie ringen van de TELRAD al op schaal rond de interessante hemelobjecten zijn getekend of kunnen worden weergegeven. Hierdoor wordt het vinden van deze hemellichamen een fluitje van een cent. KENMERKEN Projectiezoeker met verlichte cirkelsVerlichte cirkels met 4 graden, 2° en 0,5° in de luchtSterrenhemel zichtbaar zonder vergrotingZeer eenvoudige montage en bediening Kan op bijna elke telescoop worden geïnstalleerd Voet met snelkoppeling inbegrepenVoeding: 2 AA-batterijen (niet meegeleverd)Zeer lange bedrijfstijd dankzij led-technologie LEVERINGSOMVANG TELRAD-zoeker met projector en batterijcompartiment TELRAD-basis met snelkoppeling voor de zoeker Kleefstrip voor bevestiging aan de telescoop

€ 65,00*
EXPLORE SCIENTIFIC 52° LER Oculair 30 mm AR
Gebruiksgemak, kwaliteit, hoogwaardig. Drie kenmerken van de EXPLORE SCIENTIFIC 52° LER Serie. Met een schijnbaar gezichtsveld van 52 graden beidt dit oculair een ongelooflijke mooi beeld. Zoals je mag verwachten van EXPLORE SCIENTIFIC is dit, met argongas gevulde oculair, van uitzonderlijk hoge kwaliteit en beidt een hoogwaardiger beeld ten opzichte van een vergelijkbaar geprijsde Plossl. Een oculair met een brandpuntsafstand van 30 mm is zeer geliefd is bij deep sky waarnemers. Een grote uittredepupil die je oog overspoelt met licht, wat nodig is om zwakke sterrenstelsels en nevels te kunnen waarnemen. Oculairen met een laag vermogen zijn om verschillende redenen zeer belangrijk voor waarnemers: hun brede gezichtsveld maakt het lokaliseren van objecten. Veel deep sky objecten zijn groot en worden het best bekeken bij de laagste vergrotingen die een telescoop-oculair combinatie kan bereiken. Wanneer de omstandigheden niet optimaal zijn, zullen objecten vaak nog steeds scherp waargenomen kunnen worden bij lage vergrotingen De oculairen uit de EXPLORE SCIENTIFIC 52° Serie zijn dé oculairen voor waarnemers die een bril dragen. Ze bieden uitstekende prestaties en duurzaamheid. De opvouwbare rubberen oogschelpen maken het gebruik in het veld zeer gebruiksvriendelijk. De gepatenteerde EMD-coating garandeert beelden met een hoog contrast en voorkomt hinderlijke reflecties en ghosting. De argonvulling gaat effectief intern tegen en voorkomt dat vuil, schimmels of reinigingsvloeistoffen tussen de lenzen terechtkomen. De oculairen zijn verzegeld, dit zorgt ervoor dat men vele jaren van deze oculairen kunt genieten. KENMERKEN Grote oogafstand Groot beeldveld en grote beeldscherpte Uitstekende kijkpositie voor mensen met een bril Uitstekende scherpte, zelfs met snelle optiek 52° schijnbaar gezichtsveld Argon-gevuld voorkomt intern beslaan Volledige gesealde afdichting Gepatenteerde EMD-coating voor maximaal contrast Zwarte lensranden om reflecties te vermijden Alle oculairen van deze serie zijn parfocaal Roestvrijstalen vatting met conische beveiligingsschakeling Inclusief stofkappen en beschermend tasje LEVERINGSOMVANG EXPLORE SCIENTIFIC 52° LER Oculair 30 mm AR Stofkappen Beschermend tasje

€ 99,00*
EXPLORE SCIENTIFIC 52° LER Oculair 25 mm AR
Gebruiksgemak, kwaliteit, hoogwaardig. Drie kenmerken van de EXPLORE SCIENTIFIC 52° LER Serie. Met een schijnbaar gezichtsveld van 52 graden beidt dit oculair een ongelooflijke mooi beeld. Zoals je mag verwachten van EXPLORE SCIENTIFIC is dit, met argongas gevulde oculair, van uitzonderlijk hoge kwaliteit en beidt een hoogwaardiger beeld ten opzichte van een vergelijkbaar geprijsde Plossl. Het 25 mm oculair is een echt werkpaard voor visuele waarnemers. Als je van een diepe hemel houdt, geven oculairen in dit brandpunt bereik niet alleen een toename van de vergroting, ook geven ze contrastversterking van een donkere achtergrond. Dit kan het verschil maken van hoe sterrenstelsels en nevels weergegeven worden. De oculairen uit de EXPLORE SCIENTIFIC 52° Serie zijn dé oculairen voor waarnemers die een bril dragen. Ze bieden uitstekende prestaties en duurzaamheid. De opvouwbare rubberen oogschelpen maken het gebruik in het veld zeer gebruiksvriendelijk. De gepatenteerde EMD-coating garandeert beelden met een hoog contrast en voorkomt hinderlijke reflecties en ghosting. De argonvulling gaat effectief intern tegen en voorkomt dat vuil, schimmels of reinigingsvloeistoffen tussen de lenzen terechtkomen. De oculairen zijn verzegeld, dit zorgt ervoor dat men vele jaren van deze oculairen kunt genieten. KENMERKEN Grote oogafstand Groot beeldveld en grote beeldscherpte Uitstekende kijkpositie voor mensen met een bril Uitstekende scherpte, zelfs met snelle optiek 52° schijnbaar gezichtsveld Argon-gevuld voorkomt intern beslaan Volledige gesealde afdichting Gepatenteerde EMD-coating voor maximaal contrast Zwarte lensranden om reflecties te vermijden Alle oculairen van deze serie zijn parfocaal Roestvrijstalen vatting met conische beveiligingsschakeling Inclusief stofkappen en beschermend tasje LEVERINGSOMVANG EXPLORE SCIENTIFIC 52° LER Oculair 25 mm AR Stofkappen Beschermend tasje

€ 79,00*
%
EXPLORE SCIENTIFIC 52° LER Oculair 20 mm AR
Gebruiksgemak, kwaliteit, hoogwaardig. Drie kenmerken van de EXPLORE SCIENTIFIC 52° LER Serie. Met een schijnbaar gezichtsveld van 52 graden beidt dit oculair een ongelooflijke mooi beeld. Zoals je mag verwachten van EXPLORE SCIENTIFIC is dit, met argongas gevulde oculair, van uitzonderlijk hoge kwaliteit en beidt een hoogwaardiger beeld ten opzichte van een vergelijkbaar geprijsde Plossl. Het 20 mm oculair is een echt werkpaard voor visuele waarnemers. Als je van een diepe hemel houdt, geven oculairen in dit brandpunt bereik niet alleen een toename van de vergroting, ook geven ze contrastversterking van een donkere achtergrond. Dit kan het verschil maken van hoe sterrenstelsels en nevels weergegeven worden. De oculairen uit de EXPLORE SCIENTIFIC 52° Serie zijn dé oculairen voor waarnemers die een bril dragen. Ze bieden uitstekende prestaties en duurzaamheid. De opvouwbare rubberen oogschelpen maken het gebruik in het veld zeer gebruiksvriendelijk. De gepatenteerde EMD-coating garandeert beelden met een hoog contrast en voorkomt hinderlijke reflecties en ghosting. De argonvulling gaat effectief intern tegen en voorkomt dat vuil, schimmels of reinigingsvloeistoffen tussen de lenzen terechtkomen. De oculairen zijn verzegeld, dit zorgt ervoor dat men vele jaren van deze oculairen kunt genieten. KENMERKEN Grote oogafstand Groot beeldveld en grote beeldscherpte Uitstekende kijkpositie voor mensen met een bril Uitstekende scherpte, zelfs met snelle optiek 52° schijnbaar gezichtsveld Argon-gevuld voorkomt intern beslaan Volledige gesealde afdichting Gepatenteerde EMD-coating voor maximaal contrast Zwarte lensranden om reflecties te vermijden Alle oculairen van deze serie zijn parfocaal Roestvrijstalen vatting met conische beveiligingsschakeling Inclusief stofkappen en beschermend tasje LEVERINGSOMVANG EXPLORE SCIENTIFIC 52° LER Oculair 20 mm AR Stofkappen Beschermend tasje

€ 63,00* € 79,00* (20.25% bespaard)
%
EXPLORE SCIENTIFIC 52° LER Oculair 15 mm AR
Gebruiksgemak, kwaliteit, hoogwaardig. Drie kenmerken van de EXPLORE SCIENTIFIC 52° LER Serie. Met een schijnbaar gezichtsveld van 52 graden beidt dit oculair een ongelooflijke mooi beeld. Zoals je mag verwachten van EXPLORE SCIENTIFIC is dit, met argongas gevulde oculair, van uitzonderlijk hoge kwaliteit en beidt een hoogwaardiger beeld ten opzichte van een vergelijkbaar geprijsde Plossl. Het 15 mm oculair is een echt werkpaard voor visuele waarnemers. Als je van een diepe hemel houdt, geven oculairen in dit brandpunt bereik niet alleen een toename van de vergroting, ook geven ze contrastversterking van een donkere achtergrond. Dit kan het verschil maken van hoe sterrenstelsels en nevels weergegeven worden. De oculairen uit de EXPLORE SCIENTIFIC 52° Serie zijn dé oculairen voor waarnemers die een bril dragen. Ze bieden uitstekende prestaties en duurzaamheid. De opvouwbare rubberen oogschelpen maken het gebruik in het veld zeer gebruiksvriendelijk. De gepatenteerde EMD-coating garandeert beelden met een hoog contrast en voorkomt hinderlijke reflecties en ghosting. De argonvulling gaat effectief intern tegen en voorkomt dat vuil, schimmels of reinigingsvloeistoffen tussen de lenzen terechtkomen. De oculairen zijn verzegeld, dit zorgt ervoor dat men vele jaren van deze oculairen kunt genieten. KENMERKEN Grote oogafstand Groot beeldveld en grote beeldscherpte Uitstekende kijkpositie voor mensen met een bril Uitstekende scherpte, zelfs met snelle optiek 52° schijnbaar gezichtsveld Argon-gevuld voorkomt intern beslaan Volledige gesealde afdichting Gepatenteerde EMD-coating voor maximaal contrast Zwarte lensranden om reflecties te vermijden Alle oculairen van deze serie zijn parfocaal Roestvrijstalen vatting met conische beveiligingsschakeling Inclusief stofkappen en beschermend tasje LEVERINGSOMVANG EXPLORE SCIENTIFIC 52° LER Oculair 15 mm AR Stofkappen Beschermend tasje

€ 63,00* € 79,00* (20.25% bespaard)
EXPLORE SCIENTIFIC 52° LER Oculair 10 mm AR
Gebruiksgemak, kwaliteit, hoogwaardig. Drie kenmerken van de EXPLORE SCIENTIFIC 52° LER Serie. Met een schijnbaar gezichtsveld van 52 graden beidt dit oculair een ongelooflijke mooi beeld. Zoals je mag verwachten van EXPLORE SCIENTIFIC is dit, met argongas gevulde oculair, van uitzonderlijk hoge kwaliteit en beidt een hoogwaardiger beeld ten opzichte van een vergelijkbaar geprijsde Plossl. Het 10 mm oculair is een populaire keuze in combinatie met een groot aan telescopen en levert in de meeste gevallen de hoogste vergroting, welke door veel waarnemers gebruikt zal worden. De oculairen uit de EXPLORE SCIENTIFIC 52° Serie zijn dé oculairen voor waarnemers die een bril dragen. Ze bieden uitstekende prestaties en duurzaamheid. De opvouwbare rubberen oogschelpen maken het gebruik in het veld zeer gebruiksvriendelijk. De gepatenteerde EMD-coating garandeert beelden met een hoog contrast en voorkomt hinderlijke reflecties en ghosting. De argonvulling gaat effectief intern tegen en voorkomt dat vuil, schimmels of reinigingsvloeistoffen tussen de lenzen terechtkomen. De oculairen zijn verzegeld, dit zorgt ervoor dat men vele jaren van deze oculairen kunt genieten. KENMERKEN Grote oogafstand Groot beeldveld en grote beeldscherpte Uitstekende kijkpositie voor mensen met een bril Uitstekende scherpte, zelfs met snelle optiek 52° schijnbaar gezichtsveld Argon-gevuld voorkomt intern beslaan Volledige gesealde afdichting Gepatenteerde EMD-coating voor maximaal contrast Zwarte lensranden om reflecties te vermijden Alle oculairen van deze serie zijn parfocaal Roestvrijstalen vatting met conische beveiligingsschakeling Inclusief stofkappen en beschermend tasje LEVERINGSOMVANG EXPLORE SCIENTIFIC 52° LER Oculair 10 mm AR Stofkappen Beschermend tasje

€ 79,00*
%
EXPLORE SCIENTIFIC 52° LER Oculair 6,5 mm AR
Gebruiksgemak, kwaliteit, hoogwaardig. Drie kenmerken van de EXPLORE SCIENTIFIC 52° LER Serie. Met een schijnbaar gezichtsveld van 52 graden beidt dit oculair een ongelooflijke mooi beeld. Zoals je mag verwachten van EXPLORE SCIENTIFIC is dit, met argongas gevulde oculair, van uitzonderlijk hoge kwaliteit en beidt een hoogwaardiger beeld ten opzichte van een vergelijkbaar geprijsde Plossl. Het 6,5 mm oculair is een populaire keuze in combinatie met een groot aan telescopen en levert in de meeste gevallen de hoogste vergroting, welke door veel waarnemers gebruikt zal worden. De oculairen uit de EXPLORE SCIENTIFIC 52° Serie zijn dé oculairen voor waarnemers die een bril dragen. Ze bieden uitstekende prestaties en duurzaamheid. De opvouwbare rubberen oogschelpen maken het gebruik in het veld zeer gebruiksvriendelijk. De gepatenteerde EMD-coating garandeert beelden met een hoog contrast en voorkomt hinderlijke reflecties en ghosting. De argonvulling gaat effectief intern tegen en voorkomt dat vuil, schimmels of reinigingsvloeistoffen tussen de lenzen terechtkomen. De oculairen zijn verzegeld, dit zorgt ervoor dat men vele jaren van deze oculairen kunt genieten. KENMERKEN Grote oogafstand Groot beeldveld en grote beeldscherpte Uitstekende kijkpositie voor mensen met een bril Uitstekende scherpte, zelfs met snelle optiek 52° schijnbaar gezichtsveld Argon-gevuld voorkomt intern beslaan Volledige gesealde afdichting Gepatenteerde EMD-coating voor maximaal contrast Zwarte lensranden om reflecties te vermijden Alle oculairen van deze serie zijn parfocaal Roestvrijstalen vatting met conische beveiligingsschakeling Inclusief stofkappen en beschermend tasje LEVERINGSOMVANG EXPLORE SCIENTIFIC 52° LER Oculair 6,5 mm AR Stofkappen Beschermend tasje

€ 69,00* € 79,00* (12.66% bespaard)
%
EXPLORE SCIENTIFIC 52° LER Oculair 4,5 mm AR
Gebruiksgemak, kwaliteit, hoogwaardig. Drie kenmerken van de EXPLORE SCIENTIFIC 52° LER Serie. Met een schijnbaar gezichtsveld van 52 graden beidt dit oculair een ongelooflijke mooi beeld. Zoals je mag verwachten van EXPLORE SCIENTIFIC is dit, met argongas gevulde oculair, van uitzonderlijk hoge kwaliteit en beidt een hoogwaardiger beeld ten opzichte van een vergelijkbaar geprijsde Plossl. Het 4,5 mm oculair is een populaire keuze in combinatie met een groot aan telescopen en levert in de meeste gevallen de hoogste vergroting, welke door veel waarnemers gebruikt zal worden. Een ideaal oculair voor het waarnemen van planten en dubbelsterren. Ook zeer geschikt voor heldere, compacte en diepe hemellichamen. De oculairen uit de EXPLORE SCIENTIFIC 52° Serie zijn dé oculairen voor waarnemers die een bril dragen. Ze bieden uitstekende prestaties en duurzaamheid. De opvouwbare rubberen oogschelpen maken het gebruik in het veld zeer gebruiksvriendelijk. De gepatenteerde EMD-coating garandeert beelden met een hoog contrast en voorkomt hinderlijke reflecties en ghosting. De argonvulling gaat effectief intern tegen en voorkomt dat vuil, schimmels of reinigingsvloeistoffen tussen de lenzen terechtkomen. De oculairen zijn verzegeld, dit zorgt ervoor dat men vele jaren van deze oculairen kunt genieten. KENMERKEN Grote oogafstand Groot beeldveld en grote beeldscherpte Uitstekende kijkpositie voor mensen met een bril Uitstekende scherpte, zelfs met snelle optiek 52° schijnbaar gezichtsveld Argon-gevuld voorkomt intern beslaan Volledige gesealde afdichting Gepatenteerde EMD-coating voor maximaal contrast Zwarte lensranden om reflecties te vermijden Alle oculairen van deze serie zijn parfocaal Roestvrijstalen vatting met conische beveiligingsschakeling Inclusief stofkappen en beschermend tasje LEVERINGSOMVANG EXPLORE SCIENTIFIC 52° LER Oculair 4,5 mm AR Stofkappen Beschermend tasje

€ 63,00* € 79,00* (20.25% bespaard)
EXPLORE SCIENTIFIC 52° LER Oculair 3 mm AR
Gebruiksgemak, kwaliteit, hoogwaardig. Drie kenmerken van de EXPLORE SCIENTIFIC 52° LER Serie. Met een schijnbaar gezichtsveld van 52 graden beidt dit oculair een ongelooflijke mooi beeld. Zoals je mag verwachten van EXPLORE SCIENTIFIC is dit, met argongas gevulde oculair, van uitzonderlijk hoge kwaliteit en beidt een hoogwaardiger beeld ten opzichte van een vergelijkbaar geprijsde Plossl. De oculairen uit de EXPLORE SCIENTIFIC 52° Serie zijn dé oculairen voor waarnemers die een bril dragen. Ze bieden uitstekende prestaties en duurzaamheid. De opvouwbare rubberen oogschelpen maken het gebruik in het veld zeer gebruiksvriendelijk. De gepatenteerde EMD-coating garandeert beelden met een hoog contrast en voorkomt hinderlijke reflecties en ghosting. De argonvulling gaat effectief intern tegen en voorkomt dat vuil, schimmels of reinigingsvloeistoffen tussen de lenzen terechtkomen. De oculairen zijn verzegeld, dit zorgt ervoor dat men vele jaren van deze oculairen kunt genieten. KENMERKEN Grote oogafstand Groot beeldveld en grote beeldscherpte Uitstekende kijkpositie voor mensen met een bril Uitstekende scherpte, zelfs met snelle optiek 52° schijnbaar gezichtsveld Argon-gevuld voorkomt intern beslaan Volledige gesealde afdichting Gepatenteerde EMD-coating voor maximaal contrast Zwarte lensranden om reflecties te vermijden Alle oculairen van deze serie zijn parfocaal Roestvrijstalen vatting met conische beveiligingsschakeling Inclusief stofkappen en beschermend tasje LEVERINGSOMVANG EXPLORE SCIENTIFIC 52° LER Oculair 3 mm AR Stofkappen Beschermend tasje

€ 79,00*
EXPLORE SCIENTIFIC Solarix Solar Filter Film A4
Observeer op een veilige manier een zonsverduisteringen, oppervlakte details van de zon en zonnevlekken. Ook planeetovergangen, passerende vliegtuigen en satellieten kunnen waargenomen worden. Dit hoogwaardige Solar Filter voldoet aan de strengste eisen (DIN EN ISO 12312-2: 2015-11) en is uitvoering getest in Duitsland. Het filter is 100% gecertificeerd voor een veilige observatie van de zon. Het Solarix Filiter van Explore Scientific is flexibel en zeer robuust zodat het filter op maat geknipt kan worden voor het gebruikt tijdens het waarnemen met een telescoop, verrekijker of zonnebril. Het filter geeft een zeer aangenaam geel/oranje beeld weer van de zon. Het Explore Scientific Solarix Solar Filter houd 99,999% van het zonlicht tegen, inclusief alle UV en IR golflengten. De Solar Film wordt geleverd met een kartonnen vel met sjablonen voor het vervaardigen van een persoonlijk zonnefilter en zonnebril. Tevens wordt er een handig inlegvel meegeleverd waarop uitgelegd wordt hoe men het filter moet behandelen. Om direct aan de slag te kunnen met het bouwen van het zonnefilter of zonnebril heeft men naast de meegeleverde onderdelen ook dubbelzijdig tap, universele lijm en een papierschaar nodig. LEVERINGSOMVANG1x Filterfolie, formaat A41x Sjabloon zonnebril1x Sjabloon zonnefilter1x Bouwbeschrijving en handleiding

€ 19,90*
BRESSER Deluxe Smartphone Adapter voor Telescopen en Microscopen
Leg je waarnemingen vast op foto's, of je nu een hobby-astronoom bent of enthousiast bent over microscopie. Met de BRESSER Deluxe Smartphone Adapter voor telescopen en microscopen kan men eenvoudig opnamen maken met nagenoeg alle smartphones. Schroef de adapter op het oculair en gebruik uw smartphone als camera met een super telelens of super macro-objectief. Zo kunt u zelfs verre objecten of microscopisch kleine objecten fotograferen alsof u heel dichtbij bent. De Deluxe versie biedt een comfortabele en veilige bevestiging aan het oculair. Door het aandraaien van de klemring worden 3 klembekken gelijkmatig op de oculairbehuizing aangebracht en zit de smartphone adapter stevig en centraal op het oculair. De hoogteverstelling van de smartphone-ondersteuning maakt een snelle en nauwkeurige instelling van de kijkhoogte van de smartphone camera boven de oculairlens mogelijk. KENMERKEN Fotograferen met de smartphone via microscoop en/of telescoop Hoogteverstelling van de smartphone-ondersteuning via fijnafstelling Groot verstelbereik voor oculairdiameter Geschikt voor 31,7mm (1,25'') oculairen Oculairopname van 22 38 mm Afmetingen: 145x80x60 mm Gewicht: 80 gram LEVERINGSOMVANG BRESSER Deluxe Smartphone Adapter voor telescopen en microscopen Flexibele vergrendelband voor de smartphone Let op! De Smartphonehouder en de riem mogen alleen voor een korte tijd gebruikt worden om de Smartphone op het oculair te bevestigen. Deze constructie is niet geschikt om de Smartphone gedurende langere tijd vast te zetten! De rubberen doppen en de riem kunnen bij langdurig gebruik losraken waardoor de Smartphone kan vallen en beschadigen.

€ 14,90*
EXPLORE SCIENTIFIC Filterset 1 - Maan en Planeten - vanaf 50mm (2'')
Deze filterset wordt geadviseerd voor het waarnemen van maan en planten. Filterset 1 is geschikt voor telescopen met een opening (aperture) vanaf 50mm (2"). EXPLORE SCIENTIFIC Filter 1,25'' Light Yellow No.8 - 0310268 Als we naar het oppervlak van de Maan door het filter kijken, zullen de contrasten enorm toenemen. Hetzelfde geldt voor de planeet Mars. Op de grote planeet Jupiter kun je bij gebruik van het filter zelfs de contrasten tussen de wolkenbanden en nog veel meer details zien. Beginnend met een telescoop met een diameter van 8" en een helder zicht, krijg je zelfs verschillende details van Saturnus te zien. EXPLORE SCIENTIFIC Filter 1,25'' Orange No.21 - 0310273 Deze ondersteunt in het waarnemen van de donkere gebieden op de planeet Mars. De details van de wolken van Saturnus en Jupiter zijn ook veel beter zichtbaar door het filter. EXPLORE SCIENTIFIC Filter 1,25'' Blue No.80A - 0310264 De kleur lichtblauw ondersteunt bij het kijken naar de hoge wolken op Mars. Het contrast neemt toe. De donkerrode structuren worden nog donkerder weergegeven, dus dit is het perfecte filter om de grote rode vlekken op de gasplaneet Jupiter te bekijken. De ringen van Saturnus zullen worden geaccentueerd, de structuren van de Venusatmosfeer zullen nog fijner weergegeven worden. EXPLORE SCIENTIFIC Filter Filter 1,25'' Grey ND0.9 - 0310245 Het filter met een neutrale dichtheid spreidt het licht gelijkmatig over het gehele visuele spectrum uit. Het dient als een uitstekend filter om schittering en (over)bestraling te verminderen bij het observeren van de maan met een telescoop van 10,2 cm of meer. Het ND96-filter kan ook worden gebruikt bij het splitsen van nauwe dubbele sterren, waarbij een van de twee binaire paren aanzienlijk meer lichtsterkte heeft dan de andere. Waar is een kleurenfilter en hebben we die echt nodig? Kleurenfilters maken het licht, dat het oog of de sensor van de camera bereikt, iets donkerder. Dit elimineert bijvoorbeeld sterkere overgangen. Het resultaat is dat je beeld en foto meer contrast krijgt en automatisch meer details laat zien. KENMERKEN Geschikt voor telecsopen met een opening van 50mm (2 inch) Filtermaat van 1,25 inch Gemaakt van hoogwaardig optisch glas Filterglas is absoluut evenwijdig aan elkaar Alle optische oppervlakken zijn voorzien van antireflexcoatings Filterbehuizing van zwart geanodiseerd aluminium Filterschroefdraad aan beide zijden (vrouwelijk/mannelijk) Meervoudig gebruik van filters is mogelijk LEVERINGSOMVANG 1x EXPLORE SCIENTIFIC Filter Light Yellow No.8 - 0310268 1x EXPLORE SCIENTIFIC Filter Orange No.21 - 031027 1x EXPLORE SCIENTIFIC Filter Blue No.80A - 0310264 1x EXPLORE SCIENTIFIC Filter Filter Grey ND0.9 - 0310245 4x Beschermdoosje

€ 45,00*
OCULUM VERLAG - Fernrohr-Führerschein in 4 Schritten (IN DUITS)
Let op: dit astronomieboek voor beginners is alleen beschikbaar in het Duits.

€ 19,90*

Kunden kauften auch

BRESSER 6.5mm Plössl oculair 31,7mm/1,25"
De nieuwe BRESSER Plössl oculairen hebben een vernieuwd vier lenzensysteem. Door gebruik te maken van hoogwaardige glassoorten in de Plössl oculairen zijn de beeldprestatie onovertroffen. De chromatische en sferische aberratie wordt grotendeels opgeheven. Dit lenzensysteem geeft een hoge randscherpte bij een gezichtsveld van 50° graden. Het oculair is voorzien van een rubberen oogschelp dat voor brildragers eenvoudig omgebouwen kan worden. Met dit universeel 1,25 inch oculair haalt u superieure prestaties uit uw telescoop. KENMERKEN Brandpuntsafstand: 6,5 mm Schijnbaar gezichtsveld: 50° Lensontwerp: 4 lenzen in 2 groepen met volledige multi-coating Behuizing oculair: volledig van metaal Rubberen oogschelp Filter thread LEVERINGSOMVANG Plössl 15 mm (50° - 1,25 inch)

€ 29,00*
BRESSER 15mm Plössl oculair 31,7mm/1,25"
De nieuwe BRESSER Super Plössl oculairen hebben een vernieuwd vier lenzensysteem. Door gebruik te maken van hoogwaardige glassoorten in de Super Plössl oculairen zijn de beeldprestatie onovertroffen. De chromatische en sferische aberratie wordt grotendeels opgeheven. Dit lenzensysteem geeft een hoge randscherpte bij een gezichtsveld van 50° graden. Het oculair is voorzien van een rubberen oogschelp dat voor brildragers eenvoudig omgebouwen kan worden. Met dit universeel 1,25 inch oculair haalt u superieure prestaties uit uw telescoop. KENMERKEN Brandpuntsafstand: 15 mm Schijnbaar gezichtsveld: 50° Lensontwerp: 4 lenzen in 2 groepen met volledige multi-coating Behuizing oculair: volledig van metaal Rubberen oogschelp Filter thread LEVERINGSOMVANG Bresser Super Plössl 15 mm (50° - 1,25 inch)

€ 29,00*
BRESSER Deluxe Smartphone Adapter voor Telescopen en Microscopen
Leg je waarnemingen vast op foto's, of je nu een hobby-astronoom bent of enthousiast bent over microscopie. Met de BRESSER Deluxe Smartphone Adapter voor telescopen en microscopen kan men eenvoudig opnamen maken met nagenoeg alle smartphones. Schroef de adapter op het oculair en gebruik uw smartphone als camera met een super telelens of super macro-objectief. Zo kunt u zelfs verre objecten of microscopisch kleine objecten fotograferen alsof u heel dichtbij bent. De Deluxe versie biedt een comfortabele en veilige bevestiging aan het oculair. Door het aandraaien van de klemring worden 3 klembekken gelijkmatig op de oculairbehuizing aangebracht en zit de smartphone adapter stevig en centraal op het oculair. De hoogteverstelling van de smartphone-ondersteuning maakt een snelle en nauwkeurige instelling van de kijkhoogte van de smartphone camera boven de oculairlens mogelijk. KENMERKEN Fotograferen met de smartphone via microscoop en/of telescoop Hoogteverstelling van de smartphone-ondersteuning via fijnafstelling Groot verstelbereik voor oculairdiameter Geschikt voor 31,7mm (1,25'') oculairen Oculairopname van 22 38 mm Afmetingen: 145x80x60 mm Gewicht: 80 gram LEVERINGSOMVANG BRESSER Deluxe Smartphone Adapter voor telescopen en microscopen Flexibele vergrendelband voor de smartphone Let op! De Smartphonehouder en de riem mogen alleen voor een korte tijd gebruikt worden om de Smartphone op het oculair te bevestigen. Deze constructie is niet geschikt om de Smartphone gedurende langere tijd vast te zetten! De rubberen doppen en de riem kunnen bij langdurig gebruik losraken waardoor de Smartphone kan vallen en beschadigen.

€ 14,90*
OCULUM VERLAG - Fernrohr-Führerschein in 4 Schritten (IN DUITS)
Let op: dit astronomieboek voor beginners is alleen beschikbaar in het Duits.

€ 19,90*
BRESSER Amici Prisma 90° 31.7 mm / 1.25"
Een Amici Prisma zorgt voor een comfortabele kijkhoek van 90° en creëert een rechtopstaand beeld zonder links-rechts omkering. Dit maakt het vooral geschikt voor natuurobservaties, maar het kan ook erg nuttig zijn bij astronomische observaties. Met name beginners kunnen het gemakkelijker vinden zich te oriënteren in de lucht als ze het zicht door de telescoop vergelijken met wat ze met hun blote ogen kunnen zien. Met dit amici-prisma kan een astronomische telescoop worden gebruikt als een krachtige spotting scope en is daarom geschikt voor refractortelescopen (lenzentelescopen) en Maksutov Cassegrain telescopen met 1,25" visuele achterzijde. KENMERKEN Comfortabele oogafstand voor refractortelescopen 90° Kijkpositie en beeld zonder links-rechts omkering Astronomische telescoop verandert in een krachtige spotting scope LEVERINGSOMVANG BRESSER Amici Prisma 90° 31.7 mm / 1.25"

€ 49,00*
OLIVIA VERLAG - Julius forscht im Weltall
Let op: Dit boek is geschreven in het Duits

€ 15,00*

Kunden haben sich ebenfalls angesehen

%
BRESSER Messier Telescoop AR-90/900 met EQ-4/EXOS1 montering
NIEUW – nu inclusief een hoogwaardige zonnefilter voor veilige observatie van zonnevlekken, verduisteringen en planeetovergangen. Een hoogwaardige telescoop voor nacht- en zonnewaarnemingen. Uitstekend geschikt voor beginners in de astronomie: een opening van 90 mm biedt ongeveer 200 keer meer licht dan het blote oog! Observeer kraters, valleien en rillen op de maan op bijna 400.000 km afstand alsof je met een ruimteschip onderweg bent!De BRESSER Messier AR-90 biedt gedetailleerde afbeeldingen niet alleen van de maan: bekijk de miljoenen kilometers ver verwijderde verdeling van de ringen van Saturnus of ontdek de ''Grote Rode Vlek'' van Jupiter, een gigantische storm in zijn atmosfeer. Volg de seizoenen op Mars en herken de sikkel van Venus.De Messier AR-90 verzamelt al een veelvoud aan licht in vergelijking met het instrument waarmee Galileo Galilei bijna vierhonderd jaar geleden zijn beroemde ontdekkingen deed.KENMERKEN OPTIEK Type: lenstelescoopLensdiameter: 90 mm / Brandpuntsafstand: 900 mm / F/10Maximale nuttige vergroting: 180xTelescoop voor nacht- en zonnewaarnemingen 6x30 zoeker met dradenkruisoculair Geoptimaliseerde zoekerhouder voor comfortabel zicht Zenitspiegel van 31,7 mm (1,25'') Inclusief smartphone-adapter voor hemel navigatie Met geïntegreerde camerahouder (fotoschroefdraad) KENMERKEN MONTERING Stabiele parallactische montering met fijne regeling in beide assen Waterpas voor eenvoudige horizontale uitlijning Stabiel, in hoogte verstelbaar roestvrijstalen statief Uitbreidbaar met een volgmotor voor de rechte klimming as Schaal voor poolhoogte om de breedtegraad in te stellen Geschaalde cirkels voor het gemakkelijk vinden van objecten met behulp van een sterrenatlas of planetariumsoftware Gewicht statief: 4,7 kg Gewicht montering: 4 kg (zonder tegengewicht) Totaal gewicht incl. tegengewicht: 10,7 kg LEVERINGSOMVANG Optische buis Oculair Super Plössl 26 mm (31,7 mm / 1,25") Zenitspiegel van 31,7 mm (1,25") Draaibare sterrenkaart Zonnefilter voor objectief 6x30 zoeker Smartphone-adapter voor navigatie Astronomie-PC-software Stellarium (per download) 1 x 2 kg tegengewicht Equatoriale EXOS-1-montering met roestvrijstalen statief

€ 343,00* € 429,00* (20.05% bespaard)
%
NATIONAL GEOGRAPHIC 10x50 Verrekijker Porro
In samenwerking met NATIONAL GEOGRAPHIC heeft BRESSER een zeer aantrekkelijk serie instrumenten uitgebracht waaronder deze elegante 10x50 Porrokijker. Deze kijker onderscheidt zich door zijn zeer goede prijs-kwaliteitsverhouding. De kijker heeft volledig gecoate optiek wat zorgt voor een hoge lichttransmissie. De kleurweergave en contrast worden hierdoor ook sterk verbeterd. Het rechter oculair beschikt over een dioptrie instelling. Met deze ingrediënten wordt deze kijker een zeer geschikte kijker voor natuur- en vogelwaarnemingen. De lensdiameter van 50 mm zorgen in combinatie met een 10x vergroting voor een pupiluittrede van 5mm. Een zeer geschikte kijker dus voor observatie tijdens mindere lichtomstandigheden. Voor langere observaties is het mogelijk om een optionele statiefadapter aan te sluiten op de kijker zodat deze op een statief geplaatst kan worden. De kijker ligt door de compact bouw en uitstekende grip zeer stabiel in de hand.SPECIFICATIESGezichtsveld: 96 m / 1000 mOptisch design: PorroCoating van het optiek: Gecoat (groen)Pupiluittrede: 5 mmVergroting: 10xObjectief lensdiameter: 50 mmTotaal gewicht (zonder verpakking): 780 gramAfmetingen: 195x190x62LEVERINGSOMVANGNATIONAL GEOGRAPHIC 10x50 Verrekijker PorroNylon draagtas DraagriemHandleiding

€ 69,09* € 69,90* (1.16% bespaard)
%
BRESSER Space Explorer 150/750 Telescoop met EQ-3-montering
De BRESSER Space Explorer 150/750 telescoop met EQ-3 montering laat u de schoonheden van de ruimte zien. Dus vertrek op een reis naar verre werelden: De combinatie van een groot 150 mm diafragma en een korte 750 mm brandpuntsafstand doet u vooral versteld staan van uitgebreide hemelobjecten zoals grootschalige nevels, open sterrengroepen of het Andromada-stelsel. Maar u kunt ook veel dichter bij een populaire ster van ons eigen zonnestelsel komen met de heldere Newton-spiegeltelescoop: Kijk naar de maan door het 25-mm Plössl-oculair bij 30x vergroting. De hoogwaardige parabolische primaire spiegel geeft aanzienlijk scherpe beelden en betere contrasten dan een vergelijkbare telescoop met een eenvoudige sferische spiegel kan bieden. Bovendien verlicht de bijzonder grote spiegel van 55 mm het gezichtsveld perfect - voor een helder enthousiasme bij het waarnemen! Geweldig onderweg - met de 150/750 spiegeltelescoop Het uitzicht op de Orionnevel of de Pleiaden lokt u op donkere avonden het huis uit? Neem dan de tijd om de perfecte observatieplaats te vinden: De korte brandpuntsafstand houdt de tubus kort en het toestel goed vervoerbaar. Met de hoogwaardige equatoriale montering hebben zelfs beginners de telescoop in een handomdraai perfect uitgelijnd. Traceren is ook heel gemakkelijk met dit systeem. Op die manier compenseert u handmatig voor aardbewegingen en verliest u uw waarnemingsobjecten niet uit het oog. Om zo comfortabel mogelijk naar de hemel te kunnen kijken, is de focuser van de Newton-spiegeltelescoop aan de zijkant van de tubus bevestigd. De aluminium statief kan ook in hoogte worden versteld en is uitgerust met een accessoirelade. Zo blijft alles wat belangrijk is altijd binnen handbereik. De lichtpuntzoeker is verantwoordelijk voor de oriëntatie aan de nachtelijke hemel. De rode stip geeft aan waar de telescoop op dat moment staat gericht. Als u een bijzonder mooi beeld hebt gevonden, wilt u dat natuurlijk delen. Daarom bewaart u uw ontdekkingen: Voor mooie kiekjes gebruikt u gewoon de meegeleverde smartphone-adapter. Verken de fascinerende nachthemel met de BRESSER Space Explorer 150/750 telescoop. KENMERKEN Spiegeltelescoop voor nachtelijke observaties Optisch systeem: Newton-reflector (parabolische hoofdspiegel) Objectiefdiameter: 150 mm Brandpuntsafstand: 750 mm Max. aanbevolen vergroting: 300x Brandpuntsverhouding: f/5 eenvoudige handmatige tracering Montering: EQ3, equatoriaal In hoogte verstelbaar aluminium statief met accessoirelade LEVERINGSOMVANG Tubus EQ3-montering In hoogte verstelbaar aluminium statief Plössl-oculairs 10 en 25 mm 6 x 30 zoekerkijker Smartphonehouder Instructies incl. garantiebewijs

€ 379,00* € 499,00* (24.05% bespaard)
BRESSER Space Explorer 90/900 EQ3 refractortelescoop
Fascinatie voor de sterrenhemel - al sinds mensenheugenis kijken nieuwsgierige mensen naar de sterren. De BRESSER 90/900 Space Explorer telescoop laat u de schoonheden van de ruimte zien. Tegelijkertijd vangt het 90 mm diafragma al 165 keer meer licht op dan het menselijk oog. En de lange brandpuntsafstand van 900 mm maakt astronomische hoogtepunten zichtbaar. Onderzoek de natuurlijke satelliet van onze aarde: de maan. Maak een visuele reis naar de planeten. Of waag u buiten ons zonnestelsel en ontdek de eerste, helderdere deep-sky objecten. Voor zorgeloze observaties staat de lenstelescoop stabiel op het aluminium statief. Het geïntegreerde accessoirebakje houdt oculairs, Barlow-lenzen enz. altijd bij de hand. Maar om uw hemelse ontdekkingen niet onmiddellijk uit het oog te verliezen, moet u compenseren voor de bewegingen van de aarde. Met de equatoriale EQ3-montering is het kinderspel om uw blikvangers te volgen terwijl ze zich een weg banen door de nachtelijke hemel. Space Explorer telescoop - alles voor een goed zicht in de ruimte De telescoop voor beginners en gevorderden heeft veel te bieden, zodat u op een heldere nacht met succes het heelal kunt verkennen. Met de lichtpuntzoeker kunt u zich gemakkelijk oriënteren aan de sterrenhemel. Zodra de zoeker is uitgelijnd met de telescoop, laat de kleine rode stip zien waar uw telescoop op dat moment staat gericht. Als u dan eenmaal een fascinerend hemellichaam hebt gevonden, brengt u het dichterbij door de drie oculairs. Bewonder de majestueuze ringen van Saturnus en de gasreus Jupiter bij verschillende vergrotingen met 4 mm, 12 mm en 20 mm brandpuntsafstand oculairs. Aan de donkere, maanloze hemel zijn de helderste gasnevels, melkwegstelsels en sterrengroepen al te zien. De maanfases - bent u altijd al gefascineerd geweest door de maan? Pak dan het maanfilter, schroef het achter in een oculair en klaar is Kees. Het dimt het licht en verhoogt tegelijkertijd het contrast. Zo kunt u van het maanlandschap genieten zonder verblind te worden. Over landschap gesproken: Met de refractortelescoop kunt u ook overdag op verkenning gaan op aarde. Zo komen de charmes van onze natuur en verre dieren binnen handbereik. Ervaar met de BRESSER 90/900 Space Explorer telescoop uw eigen persoonlijke hobbymoment. KENMERKEN Optisch ontwerp: Achromatische refractor Diameter objectief: 90 mm Brandpuntsafstand: 900 mm Ca. 165 keer het lichtverzamelvermogen van het menselijk oog Eenvoudige handmatige tracering Montering: EQ3, equatoriaal Statief: Aluminium met accessoirelade LEVERINGSOMVANGTubusEQ3-monteringIn hoogte verstelbaar aluminium statief3 oculairs: 4 mm, 12 mm, 20 mmBarlow lens, 3x90 graden zenitspiegelMaanfilterLed-zoekerSmartphonehouderBatterij CR2032Instructies

€ 299,00*
BRESSER Messier EQ-5 - EXOS2 montering
De Bresser Messier EXOS2 montering is een stabiele montering voorzien van een verlichte poolzoeker. Dit maakt “op de pool zetten” van de montering een stuk eenvoudiger. De montering kan optioneel uitgevoerd worden met Bresser EXOS Duo motoren op beide assen zodat het te hemelobject gecentreerd in het gezichtsveld blijft. De montering is verder uitgevoerd met dubbele metalen kogellagers zodat correcties m.b.t. de stand van de montering soepel worden overgebracht. Het draagvermogen voor visueel gebruik ligt rond de 12 kg. Dit houdt dat OTA’s (optical tube assembly) met een grote opening gebruikt kunnen worden. Denk hierbij aan de 152 mm refractor en de 203 mm newton reflector OTA’s. Met de EXOS 2 montering heeft u een goede montering voor een lage prijs. Een ideale montering om de wereld van astronomie, zowel visueel als astrofotografisch, te ontdekken.LEVERINGSOMVANGBresser Messier EXOS2 montering1x Gewicht 4,5 kgVerlichte poolzoekerStalen statief

€ 539,00*
BRESSER Messier NT-150S/750 HEXAFOC EQ-5/EXOS2 Telescoop
NIEUW – nu inclusief een hoogwaardige objectieffilter voor de zon voor veilige waarneming van zonnevlekken, verduisteringen en planeetovergangen. Een hoogwaardige telescoop voor nacht- en zonobservatie. Hoge stabiliteit en zeer scherpe optiek met een parabolische hoofdspiegel kenmerken de BRESSER Messier NT-150. De opening van 150 mm maakt het al mogelijk om kleinere nevels in de diepte van de ruimte te observeren. Ontdek de resten van een gigantische sterrenexplosie uit het jaar 1054 in het sterrenbeeld Stier of volg de lichtgevende filamenten van de Grote Orionnevel. Ontdek de beroemde Spiraalvormige Galaxie in het sterrenbeeld Grote Beer of vind de Halternevel in het sterrenbeeld Vosje. De hoge stabiliteit van het apparaat maakt zeer ontspannen waarnemingen mogelijk.Houd er rekening mee dat spiegeltelescopen van het type Newton zeer geschikt zijn voor astronomische observaties van de sterrenhemel, maar niet geschikt zijn voor natuur- en landschapsobservaties overdag. Voor natuur- en landschapsobservaties raden we daarom de BRESSER lenzentelescopen aan. KENMERKEN OPTIEK Type: spiegeltelescoopSpiegeldiameter: 150 mm / Brandpuntsafstand: 750 mm / F/5Maximale nuttige vergroting: 300xTelescoop voor nacht- en zonobservatie Zeer hoogwaardige Hexafoc-oculairfocuser met een vrije binnendiameter van 2,5" Diffractie beperkte optiek met parabolische hoofdspiegel 6x30 zoeker met dradenkruis oculair Geoptimaliseerde zoekermount voor comfortabel kijken Handvat voor comfortabel transport met geïntegreerde camera houder (camera schroefdraad) Smartphone-adapter voor hemel navigatie inbegrepen Prisma rail met roestvrijstalen klemoppervlak (44 mm universele zwaluwstaart voor GP/EQ5/LXD75) T2-adapter voor spiegelreflexcamera's (optionele T2-ring vereist) 50,8 naar 31,7 mm adapter met geïntegreerde T2-adapter (optionele T2-ring vereist); met messing ringklemKENMERKEN MONTERING Stabiele parallactische montering met fijnregeling op beide assen Kogellagers op beide assen voor preciezere bewegingen Stabiel, in hoogte verstelbaar roestvrijstalen statief (Min. 69 cm / Max. 109,5 cm) Belastbaarheid tot 13 kg laadvermogen Upgradebaar met de BRESSER Star Tracker Goto Kit (artikel nr. 4951750) Libel om eenvoudig horizontaal uit te lijnen Poolhoogteschaal voor het instellen van de breedtegraad Geschaalde cirkelringen voor het gemakkelijker vinden van objecten met behulp van een sterrenatlas of planetariumsoftware Poolzoeker met optionele verlichting (artikel nr. 4964212) Gewicht statief: 4,7 kg Gewicht montering: 5,6 kg (zonder contragewicht) Totaalgewicht incl. contragewicht: 14,8 kg Batterijen: niet inbegrepenLEVERINGSOMVANG Optische buis 26 mm Super Plössl oculair (31,7 mm / 1,25") Geïntegreerde 31,7 mm en T2-adapter Prisma rail met roestvrijstalen klemoppervlak Adapter voor 50,8 mm (2") oculairs Draaibare sterrenkaart Objectief zonfilter Buisklemmen met handvat en camera houder 6x30 zoeker Smartphone-adapter voor navigatie Poolzoeker met optionele verlichting Astronomie PC-software Stellarium (via download) BRESSER EXOS-2 montering Roestvrijstalen veldstatief met accessoire tray 1 x 4,5 kg contragewicht

€ 792,00*