BRESSER Microscoop Biorit SE 1600x

Hoogwaardige studiemicroscoop met dimbare op- en doorvallende verlichting, fijne focus en modern, gebruiksvriendelijk ontwerp

  • Biologische microscoop voor beginners en gevorderden
  • Vergroting: 40x – 1600x
  • 3 objectieven in de objectiefrevolver: 4x, 10x, 40x
  • Afmetingen: 310 x 190 x 135 mm / Gewicht: 1.660 g
  • Leveringsomvang: Microscoop, accessoires, beschermhoes, netadapter, USB-kabel, handleiding
  • Op- en doorvallende verlichting (LED), apart inschakelbaar en dimbaar
  • Grove en fijne focus
  • Comfortabele monokulaire inkijk met 360° draaibare kop
  • Geschikt voor mobiel gebruik

€ 124,49*

% € 129,00* (3.5% bespaard)

Momenteel niet beschikbaar

Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en de Google Privacybeleid en Gebruiksvoorwaarden zijn van toepassing.
Privacy
Productnummer: 14950
EAN: 4007922041179
WEEE-Reg.-Nr.: DE 34323861
Productinformatie "BRESSER Microscoop Biorit SE 1600x"
School, studie of hobby – de hoogwaardige BRESSER Microscoop Biorit SE 1600x is geschikt voor diverse toepassingsgebieden. Bovendien is hij dankzij de optionele batterijvoeding ook mobiel inzetbaar. De ideale verlichting wordt mogelijk gemaakt door de dimbare LED-verlichting van de Biorit SE 1600x. Want LED-door- en oplicht kunnen apart worden ingeschakeld en gedimd.

De microscoop biedt een vergrotingsbereik tussen 40x en 1600x, waarbij de 2x Barlow-lens kan worden gebruikt om te zoomen. Bovendien zijn voor precieze observaties grove en fijne focus beschikbaar. Om beschadigingen aan het preparaat te voorkomen, is het 40x-objectief veerbelast. Verschillende details van uw monsters kunt u eenvoudig benadrukken met het kleurfilterwiel.

Dankzij het moderne ontwerp met naar achteren gerichte revolver kenmerkt de microscoop zich door een bijzonder gebruiksvriendelijke bediening. Daarnaast is de Biorit SE 1600x uitgerust met een 360° draaibare monokulaire inkijk. Met de meegeleverde netadapter met USB-kabel kan het apparaat voor mobiel gebruik ook via de computer of een powerbank (niet inbegrepen) worden gevoed.

Om direct aan de slag te kunnen, wordt de microscoop geleverd met 5 permanente preparaten en lege objectglaasjes voor uw eigen onderzoeksobjecten. Met behulp van de smartphone-camera-houder maakt u eenvoudig de eerste snapshots en video's via het oculair.



KENMERKEN

  • Biologische microscoop voor beginners en gevorderden
  • Vergroting: 40x – 1600x
  • 3 objectieven in de objectiefrevolver: 4x, 10x, 40x
  • Oculairs: WF10x, WF20x
  • 2x Barlow-lens
  • Oculairdiameter: 23,2 mm
  • Toepassingsgebieden: Biologie, Botanica, Onderwijs
  • Op- en doorvallende verlichting (LED)
  • Ingebouwde dimmer
  • Grove en fijne focus
  • Comfortabele monokulaire inkijk met 360° draaibare kop
  • Voeding: 3 AA-batterijen (niet inbegrepen), netadapter met USB-kabel


LEVERINGSOMVANG

  • Microscoop
  • 5 permanente preparaten
  • Lege objectglaasjes
  • Smartphone-houder
  • Oculairs, WF10x, WF20x
  • 2x Barlow-lens
  • 2 pipetten
  • Beschermhoes
  • Netadapter
  • USB-kabel
  • Handleiding
1) Aanwijzing : Batterijen extra nodig
2) Aanwijzing: Batterijvoeding facultatief. Batterijen zijn niet inbegrepen.
Batterijen inbegrepen: Nee
Batterijen vereist: Ja
Batterijen vereist 2): 3x AA (Mignon), 1.5V
Dioptriecompensatie: Nee
Doelgroep [Microscopen]: Beginners , Gevorderden
Kleur: zwart/wit
Kruistafel: Nee
Optisch ontwerp: biologisch
Productfamilie [Microscopen]: Reflectie- en doorlichtmicroscoop
Scherpstellen aandrijving: Grof- & fijn-focus
Soort verlichting: Dimbaar , LED
Stroomvoorziening 1): Batterijen , Netvoeding
Toepassingsgebied [Microscopen]: biologie , onderwijs , plantkunde
Uitgebreide garantie (jaren): 5
Vergroting tot: 1600
Vergroting vanaf: 40
Verlichting 5): oplicht/doorlicht
Vervoerbaarheid: zeer goed
Voeding inbegrepen: Ja
bekijken: mono

Product- en veiligheidsinstructies


Fabrikant: 
Bresser GmbH, Gutenbergstraße 2, 46414 Rhede

Contact: 
www.bresser.de


Waarschuwingen
  • GEOORLOOG! Voor dit apparaat worden vaak scherpe en puntige hulpmiddelen gebruikt. Bewaar het apparaat en alle accessoires en hulpmiddelen op een plaats die niet toegankelijk is voor kinderen. Er is een RISICO OP VERWONDINGEN!
  • Bij beschadigde artikelen is er een verhoogd risico op verwondingen door glasscherven.
  • Bij defecten neemt u contact op met uw verkoper of de fabrikant.
  • Gebruik alleen de aanbevolen batterijen. Kortsluit het apparaat en de batterijen niet en gooi ze niet in het vuur! Door overmatige hitte en onjuiste behandeling kunnen batterijen barsten en corrosieve stoffen vrijkomen! Houd batterijen uit de buurt van kinderen!
  • Kleine onderdelen kunnen worden ingeslikt. Houd kleine onderdelen buiten het bereik van kinderen, laat kinderen alleen onder toezicht met het apparaat werken.
  • Houd verpakkingsmaterialen uit de buurt van kinderen. Er is verstikkingsgevaar.
  • Er bestaat gevaar voor kneuzingen of schaafwonden door mechanische onderdelen zoals tandhekken of aandrijvingen.
  • Kijk niet direct in de lichtbron. Stel de helderheid van de lichtbron in met de dimmer op een comfortabel niveau.

Kunden kauften auch

BRESSER Set objectglaasjes / dekglaasjes 50/100 gebruiksklaar, met Boro 3.3 dekglaasjes
Objectglaasjes en dekglaasjes zijn een onmisbaar verbruiksartikel in de microscopie, dat ook de beeldkwaliteit beïnvloedt. Bij de meeste biologische microscopen is de dikte van het dekglas opgenomen in de optische parameters van de objectieven. U kunt dit herkennen aan het gedrukte getal 0,17 op het objectief, dat staat voor de dikte van het dekglaasje in millimeters. Voor veeleisende toepassingen in het laboratorium of bij de microfotografie is een geschikt dekglaasje van goede kwaliteit dan ook onontbeerlijk. De borosilicaatglas (Boro 3.3) dekglaasjes in deze set voldoen zeer nauwkeurig aan deze eis met een dikte van 0,16-0,19, waardoor een optimale beeldkwaliteit wordt verkregen bij gebruik van standaard objectieven met een dekglasdikte van 0,17 mm. De dekglaasjes van borosilicaatglas zijn hagelwit, streeploos en gebruiksklaar schoongemaakt. Zij zijn ook uitstekend geschikt voor fluorescentiemicroscopie.De 50 objectglaasjes zijn gemaakt van kalk-natronglas. De randen zijn geslepen en de hoeken afgeschuind. De objectglaasjes zijn aan beide zijden (boven en onder) voorzien van een gematteerd etiketteringsveld. Objectglaasjes en dekglaasjes worden in afzonderlijke kartonnen doosjes verpakt en vacuüm gezogen, zodat zij zonder enig kwaliteitsverlies door hydrolyse praktisch onbeperkt kunnen worden opgeslagen en zonder problemen kunnen worden verwijderd.

€ 14,90*
BRESSER Object- en Dekglaasjes 50/100 stuks
Objectglaasjes: een must voor iedere biologische microscoop. Deze BRESSER objectglaasjes zijn ideaal om uw preparaat op te leggen, u kunt deze dan desgewenst afdekken met een dekglaasje zodat het 'object' tussen het dekglaasje en het objectglaasje ligt. Alle objecten die vloeibaar zijn zoals bacteriën in water, bloed en zeer kleine organismen worden op een objectglaasje gelegd. Het objectglaasje kan daarna desgewenst afgedekt worden met een dekglaasje zodat het vloeibare object tussen beide glaasjes 'vastplakt' en niet van het preparaat afglijdt. Objectglaasjes worden meestal gebruikt voor biologische microscopen met een relatief hoge vergroting. Omdat objectglaasjes doorzichtig zijn (en biologische microscopen meestal onderlicht hebben) schijnt het licht er doorheen en kan er goed geobserveerd worden. Daarnaast hebben de meeste biologische microscopen ook een kruistafel welke precies gemaakt is om het objectglaasje vast te klemmen en gemakkelijk heen en weer te schuiven. Deze BRESSER object- en dekglaasjes zijn onder meer compatibel met de volgende BRESSER microscopen:Duolux (5012000)BioDiscover (5013000)BIORIT (5101000)ERUDIT MO (5110000)Erudit DLX (5102000)ERUDIT MO (5110000)Researcher Bino (5722100)Researcher Trino (5723100)LCD Mikroskop (521000, 5201002)Science TRM 301 (5760100)BioScience Bino (5750500)BioScience Trino (5750600)Science ADL 601 P (5770200)Science ADL 601 F (5770500)Science MPO 401 (5780000)LEVERINGSOMVANG50x Objectglaasjes100x Dekglaasjes

€ 9,90*
%
BRESSER MikrOkular Full HD eyepiece camera
De BRESSER MikrOkular Full HD is een camera met een zeer goede prijs en kwaliteitsverhouding. De camera is uitgevoerd met een CMOS sensor met een effectieve resolutie van 1920x1080 pixels (Full HD). De camera is een zeer goede keus in combinatie met een op- of doorzichtmicroscoop. Dit kan een mono- of een stereomicroscoop zijn. Ook kan de camera gebruikt worden in combinatie met een telescoop. De CMOS sensor is geschikt voor het maken van opnamen van de maan en heldere planeten. De BRESSER MikrOkular Full HD is compatible met Windows 10 en 11. De Full HD camera is heeft een volledig metalen behuizing en is voorzien van een geïntegreerde IR en UV blocking filter. De camera heeft zelf een buiten diameter van 23mm, zodat de camera op veel microscopen aangesloten kan worden. Ook worden er drie extra adapters meegeleverd zodat de camera eenvoudig geplaatst kan worden op microscopen met een oculairopname van 30 en 30,5 mm. Dankzij de meegeleverde 1,25” (31.7mm) adapter kan de camera eenvoudig in de focuser of zenitprisma van een telescoop geplaatst worden. EIGENSCHAPPENOculair Camera met metalen behuizing Resolutie 1920 x 1080 Pixel, Full HD Standaard 23,2mm vatting Geïntegreerde UV/IR blocking filter Adapter voor verschillende microscopen en telescopen Inclusief adapters voor: 30mm, 30,5mm en 31,7mm (1,25") Compatible met Window 10 en 11 LEVERINGSOMVANG1x Camera module 1x USB kabel 1x CamLabLite software downloadlink 1x Adapter 31.7mm (1.25” met locking screw) 1x Adapter 30mm 1x Adapter 30.5mm

€ 54,99* € 67,90* (19.01% bespaard)
%
BRESSER Microscoop Kruistafel
Universele kruistafel voor de microscoop. Het is een handig en onmisbaar hulpmiddel om de geprepareerde glaasje uiterst precies onder het objectief van de microscoop te manouvreren.Geschikt voor de volgende microscopenBresser Junior Biolux Sets 8855000, 8855001, 8855002, 8855003Bresser Duolux 5012000Bresser BioDiscover 5013000Bresser Erudit MO 5110000Bresser Micro Set 5011100Bresser Biolux NV 5116200Bresser Biolux Advance 5203000Bresser LCD Mikroskop 5201000Bresser LCD Touch Mikroskop 5201002National Geographic Mikroskop 9039000, 9039100LEVERINGSOMVANG1x Kruistafel

€ 26,00* € 27,90* (6.81% bespaard)
%
BRESSER Venus 76/700 AZ Spiegeltelescoop
De BRESSER Venus 76/700 AZ is een klassieke newton reflector telescoop. Met een goede prijs-kwaliteit verhouding is het een doorslaand succes. Een uitdagende telescoop voor de beginnende astronoom. De kijker is uitermate geschikt voor maan- en planeeetwaarnemingen. Door de mooie carbon look van de OTA (Optical Tube Assembly) ziet de kijker er ook nog eens erg professioneel uit. Met de meegeleverde smartphone camera adapter kan men eenvoudig een foto maken van heldere objecten zoals de maan. Geschikt voorMaanwaarnemingenPlaneetwaarnemingenSPECIFICATIESOptisch design: Newton reflectorBrandpunt: 700 mm f/9,2Montering: Azimutale aluminium monteringGarantie: 5 jaarLEVERINGSOMVANGBRESSER Venus 76/700LED Zoeker (Reddot finder)StatiefSmartphone Camera Adapter1.5x Omkeerlens2 Oculairen (20 mm / 4 mm)Azimutale aluminium monteringAstrosoftware (Stellarium)

€ 100,89* € 125,00* (19.29% bespaard)
%
BRESSER Microscoop preparaten 10 stuks
Deze set bevat bijzonder goed voor geprepareerde, dunne preparaten, erg mooi van kleur en met zeer fijne details. Hoogwaardige preparaten worden veel gebruikt in het onderwijs, beginners en door amateur-microscopisten. Ze zijn echt een genot om naar te kijken! De preparaten opgenomen in deze set zijn Diatoms Volvox Zea Mays Stem c.s. Mouth Smear Human Sperm Smear Mitosis of Animal Cell Onion Root Tips Fly Head Lily Anther Tomato leaf. c.s. LEVERINGSOMVANG 10x voorgeprepareerde objectglaasjes

€ 20,00* € 22,90* (12.66% bespaard)

Kunden haben sich ebenfalls angesehen

%
BRESSER Biolux NV 20x-1280x Microscoop met USB HD camera
De BRESSER Biolux NV wordt geleverd met een breed scala aan accessoires en is een ideale beginnersmicroscoop. De Biolux NV 12x-1280x microscoop kan zowel voor op- als doorzichtpreparaten gebruikt worden vanwege de twee LED lampen welke zorgen voor een optimale verlichting. In combinatie met het kleurenfilterwiel kan zo een optimale belichting bereikt worden, bij op- en doorzichtpreparaten. Een uniek kenmerk van deze microscoop is de interne barlowlens. Met de barlowlens kan de vergroting bij visuele observatie worden traploos worden aangepast. Deze functie, samen met 3 objectieven en 2 verwisselbare widefield oculairen, geeft een vergrotingsbereik van 20x tot 1280x. Met de mechanische kruistafel kunnen preparaten precies gepositioneerd worden. De stroomvoorziening wordt geleverd door batterijen (3x AA). Dit maakt de microscoop zeer flexibel inzetbaar en kan dus eenvoudig buitenshuis gebruikt worden. Met de meegeleverde HD camera (1280x720) kunnen preparaten op het computerscherm bekeken worden. Ook kunnen beelden vastgelegd worden in de vorm van een foto of een video met de meegeleverde Windows-software. De software is compatibel met Windows 8.1, 10 en 11. KENMERKEN Biologische microscoop met HD camera Geschikt voor op- en doorzichtpreparaten Stroomvoorziening door batterijen Veel accessoires Opzichtobjecten maximaal 4mm hoog LEVERINGSOMVANG 1x Bresser Biolux NV Microscoop 1x Mechanische kruistafel 1x HD camera met metalen behuizing 1x Installatie CD 3x Objectief (4x, 10x en 40x) 2x Oculair (WF5x, WF16) 1x Internet barlowlens 1x Microscoopgereedschap 5x Voorbereide preparaat 5x Preparaatglas 5x Dekglas 1x Stofkap 1x Transportkoffer

€ 139,90* € 169,90* (17.66% bespaard)
%
BRESSER Microscoop Erudit Basic Mono 40x-400x (23)
De BRESSER Erudit Basic Mono is een veelzijdige biologische microscoop. Met zijn optiek van hoge kwaliteit is het de perfecte keuze voor gebruik op school of hobby. Met de op batterij werkende LED-verlichting kan de microscoop overal worden gebruikt, bijvoorbeeld voor veldwerk of excursies. De microscoop kan worden gebruikt om een grote verscheidenheid van preparaten te beoordelen zoals: fijne preparaten, vijver leven of bloed uitstrijkjes. Het is ook een zeer nuttig instrument om te kijken naar parasieten van huisdieren en vee (coccidia, wormen, huid- en vacht parasieten). De microscoop geeft drie vergrotingen (40x, 100x en 400x) welke een goede resolutie geven om de kleinste details te zien. De achromatische DIN-objectieven leveren scherpe en gedetailleerde beelden. Het 40x objectief is uitgevoerd met een veer (spring loaded) om zo het risico van schade tijdens het werken met dit objectief te minimaliseren. Een stevige koffer zorgt voor optimale bescherming tijdens transport en opslag. Als accessoire wordt een smartphone adapter meegeleverd zodat men eenvoudig foto’s en video’s kan maken van het preparaat. KENMERKENDoorzichtmicroscoop Geschikt voor biologie Werkt op batterijen Long Life LED voor mobiel gebruik High End XY Stage Kruistafel met een hand bediening Grove en fijne focuser Verstelbare Abbe Condensor met diafragma en filterhouder 360 ° draaibare oculairbuis Stevige transportkoffer LEVERINGSOMVANG1x Bresser Erudit Basic Mono 40x-400x microscoop 1x WF10 Oculair 3x Achromatische DIN-Objectieven (4x, 10x en 40x) 1x Abbe Condensor N.A. 1,25 (verstelbaar, met diafragma en filterhouder) 1x Smartphone houder 1x Transportkoffer 1x Perparaat- en dekglaasjes 1x Handleiding (DE/EN)

€ 190,09* € 199,90* (4.91% bespaard)
BRESSER Erudit DLX Microscoop 40x - 1000x
De BRESSER Erudite DLX is een hoogwaardige, robuuste en goed uitgeruste microscoop, geschikt voor diverse onderzoek toepassingen op scholen, studie of hobby. De variabel instelbare LED-verlichting en een in hoogte verstelbare condensor (met iris diafragma en filterhouder) maken flexibel werken mogelijk. Alle lenzen zijn DIN-lenzen. De 40x en de 100x lenzen hebben een preparaatbescherming. Met de 100x olie-immersie lens kan men grotere vergrotingen verwezenlijken (olie-immersie is inbegrepen). Het gebruik van immersie-olie- is in de microscopie een techniek om een sterkere vergroting van het object mogelijk te maken. De individuele oogafstand en de dioptrie kunnen naar de persoonlijke wensen ingesteld worden. Op de 360° draaibare binoculaire kop zijn de 45° schuine oculairbuizen bevestigd. Het oculair is uitgevoerd met een aanwijsnaald (needle pointer) om het aanwijzen en oriënteren binnen het preparaat te vergemakkelijken. Deze naald is overigens eenvoudig te verwijderen mocht men deze aanwijsnaald niet willen gebruiken.SPECIFICATIESDoorlichtmicroscoopType kop: MonoculairVergroting: 40x - 1000xOculair(s): WF 10xObjetieven: DIN 4x / 10x / 40x / 100x-olieFocus: Grof- en fijnafstellingCondensator: Abbe N.A. 1.25Verlichting: LEDStroomvoorziening: 230V Netstroom (5,5V / 300 mA)LEVERINGSOMVANGBRESSER Erudit DLX 40x - 1000x MicroscoopKruistafelStofkap1 oculair (10x vergroting met aanwijsnaald)4 objectieven (4x, 10x, 40x, 100x-olie)230V Netstroom (5,5V / 300 mA)

€ 274,90*
%
OREGON SCIENTIFIC Bluetooth Lautsprecher-Uhr
Mit der OREGON SCIENTIFIC Bluetooth Lautsprecher-Uhr können Sie dank der Bluetooth-Funktion und des eingebauten Mikrofons Telefonate annehmen und führen. Auch Musik lässt sich damit ganz einfach synchronisieren. Auf dem Full-Dot-Matrix-Display werden die aktuelle Uhrzeit, Datum, Wochentag und die Symbole für den Dual-Wecker angezeigt, mit dem Sie zwei Weckzeiten einstellen können. Ausgestattet ist die Uhr mit einem 3,5-mm-Kopfhörerausgang und einem Micro-USB-Anschluss, um das Gerät per Micro-USB-Netzteil (inklusive!) mit Strom zu versorgen.  EIGENSCHAFTENEingebauter Breitbandlautsprecher in AudioqualitätAnzeige von Uhrzeit und DatumDual-Wecker mit SchlummerfunktionEingebautes Mikrofon für LautsprecherAnnehmen und Führen von Telefonaten möglichSynchronisation der mobilen Musik via BluetoothFull-Dot-Matrix-Display mit HintergrundbeleuchtungAudio-Bluetooth3,5-mm-KopfhörerausgangMicro-USB-Netzteil LIEFERUMFANGBluetooth-LautsprecherMicro-USB-NetzteilAnleitung

€ 14,99* € 29,99* (50.02% bespaard)
%
BRESSER Condor 8x42 verrekijker
De veelzijdige BRESSER Condor 8x42 Dakkant kijker is voorzien van een nieuwe waterdichte behuizing. Deze is met stikstof gevuld en daardoor 100% waterdicht en beslaan de lenzen ook niet van binnenuit. Het is een handzame, maar wel robuuste kijker van hoge kwaliteit die tegen een stootje kan. Dit model is voorzien van nieuwe rubberen lensdoppen die gemakkelijk te openen en sluiten zijn. Het grote en soepel lopende scherpstelwiel zit in het midden en werkt supersnel en uiterst acuraat. Volledig dioptrische instelbare LE-(Long Eye) oculairen met in hoogte verstelbare oogschelpen die u in staat stellen om de verrekijker aan het persoonlijk gezichtsvermogen aan te passen (ook voor brildragers). De kijker is standaard uitgevoerd met schroefdraad aan de voorzijde van de middenas, waardoor de kijker met behulp van een statiefadapter, makkelijk op ieder camera statief te monteren is. Dankzij het FMC-gecoate BaK-4 glasmateriaal geeft de BRESSER Condor 8x42 een scherp, contrastrijk en gedetailleerd en natuurgetrouw beeld. De 8x vergroting, in combinatie met het brede gezichtsveld, maakt de BRESSER Condor 8x42 een ideale natuur en vogelkijker, die zeker niet mag ontbreken bij uw bos- en bergwandeling, safaritocht, of tijdens het spotten van vogels.SPECIFICATIESOptisch design: DakkantCoating van het optiek: Volledig gecoat, groenPrisma's: BaK-4Vergroting: 8xObjectief lensdiameter: 42 mmLichtsterkte: 28,9Schemergetal: 18,33Gezichtsveld op 1000 meter afstand: 114 mAfmetingen: 140x130x55 mmTotaal gewicht (zonder verpakking): 687 gramScherp te stellen vanaf: 5 meterWaterdichtLEVERINGSOMVANGVerrekijker BRESSER Condor 8x42Nylon draagtas met binnenvakDraagriemHandleiding

€ 141,99* € 189,00* (24.87% bespaard)
BRESSER Microscoop Erudit Basic Bino 40x-400x (23)
De BRESSER Erudit Basic Bino is een veelzijdige biologische microscoop met een binoculaire kop. Het observeren met twee ogen maakt het bekijken van preparaten zeer comfortabel en ergonomisch en verbetert het herkennen van details. Met optiek van hoge kwaliteit is het de perfecte keuze voor gebruik op school of hobby. Met de op batterij werkende LED-verlichting kan de microscoop overal worden gebruikt, bijvoorbeeld voor veldwerk of excursies. De microscoop kan worden gebruikt om een grote verscheidenheid van preparaten te beoordelen zoals: fijne preparaten, vijver leven of bloed uitstrijkjes. Het is ook een zeer nuttig instrument om te kijken naar parasieten van huisdieren en vee (coccidia, wormen, huid- en vacht parasieten). De microscoop geeft drie vergrotingen (40x, 100x en 400x) welke een goede resolutie geven om de kleinste details te zien. De achromatische DIN-objectieven leveren scherpe en gedetailleerde beelden. Het 40x objectief is uitgevoerd met een veer (spring loaded) om zo het risico van schade tijdens het werken met dit objectief te minimaliseren. Een stevige koffer zorgt voor optimale bescherming tijdens transport en opslag. Als accessoire wordt een smartphone adapter meegeleverd zodat men eenvoudig foto’s en video’s kan maken van het preparaat. KENMERKENDoorzichtmicroscoop Binoculaire kop Geschikt voor biologie Werkt op batterijen Long Life LED voor mobiel gebruik High End XY Stage Kruistafel met een hand bediening Grove en fijne focuser Verstelbare Abbe Condensor met diafragma en filterhouder 360 ° draaibare oculairbuis Stevige transportkoffer LEVERINGSOMVANG1x Bresser Erudit Basic Bino 40x-400x microscoop 2x WF10 Oculair 3x Achromatische DIN-Objectieven (4x, 10x en 40x) 1x Abbe Condensor N.A. 1,25 (verstelbaar, met diafragma en filterhouder) 1x Smartphone houder 1x Transportkoffer 1x Perparaat- en dekglaasjes 1x Handleiding (DE/EN)

€ 259,90*