BRESSER Microscoop Science TFM-201 Bino 40x-1000x (30)

moderne cursusmicroscoop met heldere ledverlichting

  • Semi-plan objectieven: 4x,10x,40x,100x (olie)
  • WF 10x oculairs met groot gezichtsveld (20 mm)
  • Köhler-verlichting met lichtdiafragma
  • Coaxiale objecttafelafstelling
  • Coaxiale grove en fijne scherpstelling
  • Ledverlichting met lange levensduur van 3W (instelbaar)
  • Voedingseenheid: 5V, 1A

€ 799,00*

% € 799,90* (0.11% bespaard)

Beschikbaar, levertijd: 1-3 dagen

Productnummer: 5750800
EAN: 4007922038797
WEEE-Reg.-Nr.: DE 34323861
Productinformatie "BRESSER Microscoop Science TFM-201 Bino 40x-1000x (30)"
De nieuwe BRESSER Science TFM-201 microscoop is uitgevoerd met semiplan objectieven welke zorgen voor een zeer gedetailleerde beeldkwaliteit. Door de moderne vormgeving en optica is de montage van accessoires zeer eenvoudig en kent vele mogelijkheden. De WF 10x oculairs bieden een groot gezichtsveld van 20 mm en zijn ook geschikt voor brildragers. Met het oog op de bescherming van de oculairs zijn deze met rubber bekleed. De oogafstand kan worden ingesteld van circa 55mm tot 75mm. Dioptrie aanpassingen zijn mogelijk met beide oculairen. De lichte en duurzame LED-verlichting is dimbaar. Stroomvoorziening gaat via de USB-poort en kabel of lichtnetadapter (beide worden meegeleverd). De BRESSER Science TFM-201 geeft de volgende vergrotingen: 40x, 100x, 400x, 1000x (olie).

De Köhler verlichting is regelbaar met de geïntegreerde Abbe condensor. Deze Abbe condensor is hoogte verstelbaar en kan eenvoudig gecentreerd worden. Tevens is de condensor uitgevoerd met een iris diafragma met een opening van 1,25. De coaxiale kruistafel wordt soepel aangedreven zodat men snel een zeer nauwkeurig de positie kan bepalen van het preparaat t.o.v. het objectief. De coaxiale grof-en fijn focusinrichting maakt zeer nauwkeurig focussen mogelijk.

EIGENSCHAPPEN
  • Semiplan objectieven: 4x, 10x, 40x, 100x (olie)
  • 2x WF10x oculairen
  • Köhlner verlichting met geïntegreerde iris diafragma
  • Coaxiale kruistafel
  • Grof- en fijn focussering
  • Dimbare 3W LED verlichting
LEVERINGSOMVANG
  • 1x microscoop
  • 4x Semiplan objectieven (4x, 10x, 40x, 100x olie)
  • 2x WF10x oculairen
  • 1x Immersieolie
  • 1x Stofkap
  • 1x Netstroom (EU, GB) met USB-Stroomkabel
  • 1x Handleiding (EN/DU)
Doelgroep [Microscopen]: Experts, Gevorderden, Professionele gebruikers, Wetenschap en onderzoek
Kleur: wit
Kruistafel type: DeLuxe kruistafel met een-hands-bediening
Materiaal: Kunststof, aluminium
Optisch ontwerp: biologisch
Productfamilie [Microscopen]: Doorlichtmicroscoop
Waarschuwingsmelding 1: GEOORLOOG! Voor dit apparaat worden vaak scherpe en puntige hulpmiddelen gebruikt. Bewaar het apparaat en alle accessoires en hulpmiddelen op een plaats die niet toegankelijk is voor kinderen. Er is een RISICO OP VERWONDINGEN!
Waarschuwingsmelding 2: Immersieolie: Schadelijk bij inslikken.
Waarschuwingsmelding 3: Immersieolie is zeer giftig voor waterorganismen met langdurige effecten.
Waarschuwingsmelding 4: Bij defecten neemt u contact op met uw verkoper of de fabrikant.
Waarschuwingsmelding 5: Verwijder beschadigde apparaten van de stroomvoorziening of zet ze niet opnieuw in gebruik.
Waarschuwingsmelding 6: Kleine onderdelen kunnen worden ingeslikt. Houd kleine onderdelen buiten het bereik van kinderen, laat kinderen alleen onder toezicht met het apparaat werken.
Waarschuwingsmelding 7: Houd verpakkingsmaterialen uit de buurt van kinderen. Er is verstikkingsgevaar.
Waarschuwingsmelding 8: Er bestaat gevaar voor kneuzingen of schaafwonden door mechanische onderdelen zoals tandhekken of aandrijvingen.
Waarschuwingsmelding 9: Kijk niet direct in de lichtbron. Stel de helderheid van de lichtbron in met de dimmer op een comfortabel niveau.
Waarschuwingsmelding 10: Leg netwerkkabels of USB-kabels veilig neer. Er bestaat struikelgevaar of de kans op materiële schade.

Product- en veiligheidsinstructies


Fabrikant: 
Bresser GmbH, Gutenbergstraße 2, 46414 Rhede

Contact: 
www.bresser.de


Accessories

BRESSER Set objectglaasjes / dekglaasjes 50/100 gebruiksklaar, met Boro 3.3 dekglaasjes
Objectglaasjes en dekglaasjes zijn een onmisbaar verbruiksartikel in de microscopie, dat ook de beeldkwaliteit beïnvloedt. Bij de meeste biologische microscopen is de dikte van het dekglas opgenomen in de optische parameters van de objectieven. U kunt dit herkennen aan het gedrukte getal 0,17 op het objectief, dat staat voor de dikte van het dekglaasje in millimeters. Voor veeleisende toepassingen in het laboratorium of bij de microfotografie is een geschikt dekglaasje van goede kwaliteit dan ook onontbeerlijk. De borosilicaatglas (Boro 3.3) dekglaasjes in deze set voldoen zeer nauwkeurig aan deze eis met een dikte van 0,16-0,19, waardoor een optimale beeldkwaliteit wordt verkregen bij gebruik van standaard objectieven met een dekglasdikte van 0,17 mm. De dekglaasjes van borosilicaatglas zijn hagelwit, streeploos en gebruiksklaar schoongemaakt. Zij zijn ook uitstekend geschikt voor fluorescentiemicroscopie.De 50 objectglaasjes zijn gemaakt van kalk-natronglas. De randen zijn geslepen en de hoeken afgeschuind. De objectglaasjes zijn aan beide zijden (boven en onder) voorzien van een gematteerd etiketteringsveld. Objectglaasjes en dekglaasjes worden in afzonderlijke kartonnen doosjes verpakt en vacuüm gezogen, zodat zij zonder enig kwaliteitsverlies door hydrolyse praktisch onbeperkt kunnen worden opgeslagen en zonder problemen kunnen worden verwijderd.

€ 14,90*
Cadeaubon ter waarde van €50
BRESSER Cadeaubon ter waarde van 50€  Elk jaar komen verjaardagen, jubilea, Kerstmis en andere gelegenheden onvermijdelijk op ons af. En daarmee steeds weer dezelfde vraag: Hoe kunnen we onze dierbaren bij deze bijzondere gelegenheden een plezier doen? Stuur met een BRESSER-cadeaubon mannen, vrouwen en kinderen op geheel individuele ontdekkingsreizen.  Geven met vooruitzicht – de BRESSER cadeaubon ter waarde van 50 euro  Een cadeau brengt alleen vreugde voor beide partijen als het bij de ontvanger past. Zo weet u zeker dat een BRESSER cadeaubon gegarandeerd met een blijde glimlach wordt ontvangen: Voldoet de ontvanger aan een of meerdere van de volgende uitspraken?  De ontvanger … … richt bij elke heldere sterrennacht de telescoop naar de hemel. … neemt op vakantie altijd eerst een bodemmonster, dat dan nog in het hotel onder de microscoop grondig wordt onderzocht. … houdt ervan om met open ogen door de natuur te wandelen, kamperen of jagen. … runt met passie een eigen fotostudio. … mist nooit de weersvoorspelling. … is enthousiast over innovatieve technologie en nieuwe gadgets. … staat open voor alles en is altijd bereid om de eigen horizon te verbreden. Treffer? Dan heeft u met een BRESSER cadeaubon het perfecte cadeau gevonden. Want of het nu gaat om een absolute beginner of een gepassioneerde professional: De veelzijdige producten uit de categorieën astronomie, microscopie, sport-optiek, fotostudio, weer & tijd en elektronica bieden uw dierbaren prachtige inzichten in fascinerende werelden. En dat geldt niet alleen voor de grote ontdekkers: Verrassend genoeg is een BRESSER cadeaubon ook ideaal voor kinderen die met ons kindvriendelijke aanbod spelenderwijs kennismaken met de wetenschap.  Zo verkrijgt u de 50-euro-cadeaubon van BRESSER Wilt u een dierbaar iemand nieuwe perspectieven bieden? Niets eenvoudiger dan dat: Kies een van de mooie cadeaubonmotieven. Astronomie, microscopie, elektronica, etc. – voor elk interessegebied is er een prachtige look beschikbaar. Belangrijk: Ongeacht welk motief u kiest, elke cadeaubon is uiteraard in de hele webshop op bresser.de inwisselbaar. Vul uw naam en de naam van de ontvanger in. Vervolgens kunt u een bericht tot 300 tekens toevoegen om uw cadeaubon een persoonlijke touch te geven. Leg de cadeaubon in de winkelwagen en voltooi de betaling. Zodra de bestelling is afgerond, ontvangt u de cadeaubon als PDF direct in uw e-mailinbox. Van daaruit kunt u hem als digitale groet op afstand versturen. Of u print hem uit en overhandigt hem persoonlijk.  Verschenk een blik over de horizon – met de BRESSER 50-euro cadeaubon voor vrouwen, mannen en kinderen. 

€ 50,00*
%
BRESSER Objectglas met 1/10 en 1/100mm schaalverdeling
Een hoogwaardig objectglas met twee schaalindelingen (0,1 en 0,01mm) om uw meting te calibreren. Ze worden gebruikt in combinatie met een micrometer oculair. LEVERINGSOMVANG1x Bresser Microscoop Objectglas met 1/10 (0,1 mm) en 1/100 (0,01 mm) schaalverdeling

€ 60,00* € 62,90* (4.61% bespaard)
BRESSER Object- en Dekglaasjes 50/100 stuks
Objectglaasjes: een must voor iedere biologische microscoop. Deze BRESSER objectglaasjes zijn ideaal om uw preparaat op te leggen, u kunt deze dan desgewenst afdekken met een dekglaasje zodat het 'object' tussen het dekglaasje en het objectglaasje ligt. Alle objecten die vloeibaar zijn zoals bacteriën in water, bloed en zeer kleine organismen worden op een objectglaasje gelegd. Het objectglaasje kan daarna desgewenst afgedekt worden met een dekglaasje zodat het vloeibare object tussen beide glaasjes 'vastplakt' en niet van het preparaat afglijdt. Objectglaasjes worden meestal gebruikt voor biologische microscopen met een relatief hoge vergroting. Omdat objectglaasjes doorzichtig zijn (en biologische microscopen meestal onderlicht hebben) schijnt het licht er doorheen en kan er goed geobserveerd worden. Daarnaast hebben de meeste biologische microscopen ook een kruistafel welke precies gemaakt is om het objectglaasje vast te klemmen en gemakkelijk heen en weer te schuiven. Deze BRESSER object- en dekglaasjes zijn onder meer compatibel met de volgende BRESSER microscopen:Duolux (5012000)BioDiscover (5013000)BIORIT (5101000)ERUDIT MO (5110000)Erudit DLX (5102000)ERUDIT MO (5110000)Researcher Bino (5722100)Researcher Trino (5723100)LCD Mikroskop (521000, 5201002)Science TRM 301 (5760100)BioScience Bino (5750500)BioScience Trino (5750600)Science ADL 601 P (5770200)Science ADL 601 F (5770500)Science MPO 401 (5780000)LEVERINGSOMVANG50x Objectglaasjes100x Dekglaasjes

€ 9,90*
BRESSER MikroCamII 12MP USB 3.0 Microscoop Camera
De BRESSER MikroCam II 12 MP microscoop camera maakt het mogelijk foto’s en video’s te maken met een microscoop. De moderne Sony® IMX226 CMOS Sensor geeft zeer briljante kleuren met zeer weinig ruis (noise). De perfecte keus wanneer natuurgetrouwe kleuren belangrijk zijn. De meegeleverde software is zeer geavanceerd en heeft zeer mooie opties voor het maken van foto’s en video’s. De geïntegreerde meetmogelijkheid maakt het mogelijk om meting te verrichten in het livebeeld van de camera. De software kan in de volgende talen worden ingesteld: Duits, Engels, Frans, Pools, Russisch, Turks en Chinees. De camera behuizing bevat de standaard C-Mount draad. Voor gebruik bij een 23,2mm aanpassingen kan de optionele, variabele 0,5x reducer (artikelnummer 5914005) gebruikt worden. Een erg mooie functie welke standaard ondersteund wordt is focus-stacking. Zo kunnen meerdere afbeeldingen gecombineerd worden voor meer scherptediepte). Ook is het mogelijk om via de mozaïek functie beelden te monteren zodat er een groter beeldveld ontstaat. De BRESSER MikroCam II is uitgerust met een USB 3.0-poort. Dit zorgt voor een maximale data overdracht welke 8 keer sneller is dan de standaard USB 2.0. De camera kan meer dan 25 beelden per seconde leveren (afhankelijk van resolutie, belichtingstijd en PC-prestatie). Dit is vooral belangrijk bij het observeren van levende micro-organismen. Daarnaast is de camera uitzonderlijk gevoelig. Zelfs bij weinig licht (hoge vergrotingen, contrastmethoden) kunnen korte belichtingstijden gebruikt worden. ENKELE KENMERKENSony® IMX226 CMOS Sensor 7,53mm x 5,64mm (1/1.7'')Highspeed USB 3.0Hoogwaardige metalen behuizingBeeld en video opname (inclusief tijdopnamen)Compatibiliteit met verschillende microscopen SYSTEMEISENWindows 10 / 11Intel i3-, i5-, i7- of i9-processor van de 6e generatie ofAMD Ryzen-processorOptische drive of internetverbinding om software te downloadenUSB 3.0, 3.1 LEVERINGSOMVANG1x Bresser MikroCam II 12 MP microscoop camera1x USB 3.0 kabel (ca. 1,8 m)1x Adapter voor 23,2mm oculairhouders1x Adapter voor 30,0 mm oculairhouders1x Adapter voor 30,5 mm oculairhouders1x Capture- en beeldverwerkingssoftware1x Handleiding (EN/D)

€ 819,90*
BRESSER MikroCam SP 5.0 Microscoop Camera
De BRESSER MikroCam SP 5.0 microscoop camera maakt het mogelijk foto’s en video’s te maken met een microscoop. De moderne CMOS sensoren geven zeer briljante kleuren met zeer weinig ruis (noise). De perfecte keus wanneer natuurgetrouwe kleuren belangrijk zijn. De meegeleverde software is zeer geavanceerd en heeft zeer mooie opties voor het maken van foto’s en video’s. De geïntegreerde meetmogelijkheid maakt het mogelijk om meting te verrichten in het livebeeld van de camera. De software kan in de volgende talen worden ingesteld: Duits, Engels, Frans, Pools, Russisch, Turks en Chinees. De camera behuizing bevat de standaard C-Mount draad. Voor gebruik bij een 23,2mm aanpassingen kan de optionele, variabele 0,5x reducer (artikelnummer 5914005) gebruikt worden. Een erg mooie functie welke standaard ondersteund wordt is focus-stacking. Zo kunnen meerdere afbeeldingen gecombineerd worden voor meer scherptediepte). Ook is het mogelijk om via de mozaïek functie beelden te monteren zodat er een groter beeldveld ontstaat. ENKELE KENMERKEN2592 x 1944 Pixel Sensor 5,70 mm x 4,28 mm (1/2,5'')Hoogwaardige metalen behuizingBeeld en video opname (inclusief tijdopnamen)Compatibiliteit met verschillende microscopen SYSTEMEISENWindows 10 / 11Intel i3-, i5-, i7- of i9-processor van de 6e generatie ofAMD Ryzen-processorOptische drive of internetverbinding om software te downloadenUSB 2.0 LEVERINGSOMVANG1x Bresser MikroCam SP 5.0 microscoop camera1x USB 2.0 kabel (ca. 1,8 m)1x Adapter voor 23,2mm oculairhouders1x Adapter voor 30,0 mm oculairhouders1x Adapter voor 30,5 mm oculairhouders1x Capture- en beeldverwerkingssoftware1x Handleiding (EN/D)

€ 319,90*
%
BRESSER Microscoop preparaten 100 stuks - Biologie
Ontdek de natuur met deze voorgeprepareerde objectglaasjes. De objectglaasjes zijn voorzien van geconserveerde biologische objecten. Voor de contrastverhoging zijn deze alvast ingekleurd. De preparaten opgenomen in deze set zijn:Three Types of BacteriaPenicillium,W.M.Aspergillus,W.M.Rhizopus,W.M.Actinomyces,W.M.Chlamydomonas,W.M.Diatoms,W.M.Stellato-Pilosus W.M.Spirogyra,W.M.Spirogyra ConJugation, W.M.Lichenrons Ox, SecFern Leaf, SecFern Prothallium,W.M.Leaf of Winther Jasmine,C.S.Elodes Stem, C.S.Elodes Leaf,C.S.Pine Leaf, C.S.Pinus Male Strobile,L.S.Pinus Female Strobile L.S.Rubber Tree Leaf,C.S.Corn Root Tip,L.S.Vicia Faba Young Root C.S.Corn Stem, C.S.Corn Stem, L.S.Cucurbita Stem, C.S.Cucurbita Stem, L.S.Helianthus Stem,C.S.Moss Antheridia L.S.Moss Archegonia,L.S.Moss Protonemata W.M.Basswood Stem C.S.Basswood Stem L.S.Pelargonium Stem C.S.Vicia Dicot Leaf W.M.Pollen Germination W.M.Pollen W.M.Tomato Fruit SecCymbidium Aerial Root C.S.Mitosis Onion Root Tip CellsCorn Seed With Endosperm L.S.Plasmodesma SecLily Ovary C.S.Lily Anther C.S.Lily Leaf C.S.Capsella Old Embryo SecCapsella Young Embryo SecAllium Scale Epidermis,W.M.Euglena W.M.Paramecium W.M.Hydra W.M.Hydra L.S.Planaria, C.S.Schistosoma Male W.M.Schistosoma Female, W.M.Ascaris Egg W.M.Earthworm W.M.Snake Skin, W.M.Daphnia Sp W.M.Rotifer W.M.Mosquito Female Mouth Parts W.M.Honey Bee Mouth parts, W.M.Honey Bee Hind Leg, W.M.Butterfly Mouth Parts W.M.Musca Mouth Parts, W.M.Grasshopper Mouth Parts W.M.Ant W.M.Fish Scale W.M.Planaria C.S.TracheaClam Gill C.S.Blood Smear HumanBlood Smear FishCiliated Epithelium SecSimple Flat Epthelium W.M.Stratified Flat Epthelium W.M.Mitosis Horse Ascaris EggsSmall Intestine, C.S.Dense Bone SecTendon Dog SecLoose Connective Tissue, W.M.Skeletal Muscle L.S,C.S.Cardiac Muscle SecSpinal Cord C.S.Motor Neurous W.MSmooth Muscle Teased Preparation W.M.Lungs SecStomach SecLiver SecLymph Node SecLung With Blood Vessels Injected RatKidney With Blood Vessels Injected Rat SecKidney Rat L.S.Testis SecOvary Cat SecSquamous Epithelium SmearDNA RNAPancreas Gland, SecFrog Egg SecHuman Chromosome (Male)Human Chromosome (Female)LEVERINGSOMVANG100x voorgeprepareerde objectglaasjes1x kunststof doos

€ 125,09* € 129,90* (3.7% bespaard)
%
BRESSER Microscoop preparaten 25 stuks - Biologie
Ontdek de natuur met deze voorgeprepareerde objectglaasjes. De objectglaasjes zijn voorzien van geconserveerde biologische objecten. Voor de contrastverhoging zijn deze alvast ingekleurd. De preparaten opgenomen in deze set zijn:Penicillium,W.M.Rhizopus Sporongia,W.M.Chlamydomonas,W.M.Pine Leaf,C.S.Leaf of Winter Jasmine,C.S.Corn Root Tip, L.S.Vicia Faba Young Root C.S.Corn Stem C.S.Corn Stem L.S.Cucurbita Stem C.S.Cucurbita Stem L.S.Basswood Stem C.S.Basswood Stem L.S.Pollen W.M.Daphnia Sp W.M.Hydra W.M.Paramecium W.M.Rotifer W.M.Honey Bee Mouth Parts W.M.Cardiac Muscle Sec.Skeletal Muscle L.S,C.S.Dog Small Intestine C.S.Spinal Cord C.S.Motor Neurons Cell W.M.Blood Smear HumanLEVERINGSOMVANG25x voorgeprepareerde objectglaasjes1x kunststof doos

€ 37,99* € 39,90* (4.79% bespaard)
%
BRESSER Microscoop preparaten 50 stuks - Biologie
Ontdek de natuur met deze voorgeprepareerde objectglaasjes. De objectglaasjes zijn voorzien van geconserveerde biologische objecten. Voor de contrastverhoging zijn deze alvast ingekleurd. De preparaten opgenomen in deze set zijn: Penicillum.W.M. Croton stellatopilosus Fern Leaf Sec Pine Leaf C.S. Corn Stem C.S. Corn Stem L.S. Helianthus Stem L.S. Hydrilla Stem L.S. Vicia, dicot Leaf W.M. Pollen W.M. Plasmodesma Sec Leaf of Winter Jasmine C.S. Allium Scale Epidermis W.M. Paramecium W.M. Hydra W.M. Daphnia W.M. Rotifer W.M. Culex, House Mosquito Larva Blood Smear Human Fish Scale W.M. Blood Smear Chicken Skeletal Muscle C.S. Smooth Muscle Teased Prep. Motor Neurous Cell W.M. Stomach Sec Small Intestine Sec Lymph Node C.S. Spinal Cord C.S. Ciliated Epithelium Sec Testis Sec Ant W.M. Butterfly Wing W.M. Honey Bee Hind Leg W.M. Butterfly Antennular W.M. Musca Leg W.M. Mosquito Leg W.M. Spirogyra W.M. Spirogyra Conjugation W.M. Euglena W.M. Blood, Fish Smear Lichenrons Ox Sec Potato Sec Basswood Stem C.S. Letter “e Planaria C.S. Skin of Frog W.M. Honey Bee, Mouth Parts W.M. Liver Sec Dense Bone Sec Clam Gill C.S.LEVERINGSOMVANG50x preparaten1x kunststof doos

€ 69,00* € 69,90* (1.29% bespaard)
BRESSER Microscoop preparaten 10 stuks
Deze set bevat bijzonder goed voor geprepareerde, dunne preparaten, erg mooi van kleur en met zeer fijne details. Hoogwaardige preparaten worden veel gebruikt in het onderwijs, beginners en door amateur-microscopisten. Ze zijn echt een genot om naar te kijken! De preparaten opgenomen in deze set zijn Diatoms Volvox Zea Mays Stem c.s. Mouth Smear Human Sperm Smear Mitosis of Animal Cell Onion Root Tips Fly Head Lily Anther Tomato leaf. c.s. LEVERINGSOMVANG 10x voorgeprepareerde objectglaasjes

€ 22,90*
BRESSER Microscoop preparaten 30 stuks - Histologie
De volgende preparaten zijn opgenomen in deze set:Loose Connective Tissue, W.M.Hyaline Cartilage, Sec.Elastic Cartilage, Sec.Spinal Cord, C.S.Clavicle, S.S.Dense Bone, Sec.Smooth Muscle Teased Preparation W.M.Skeletal Muscle, L.S.C.S.Tendon Rabbit, Sec.Squamous Epithelium Smear From Human MouthSimple Flat Epithelikum W.M.Stratified Flat Epithelium, Sec.Ciliated Epithelium, Sec.Human Skin Sec, Through Hair FollicleHuman Skin Sec, Through Sewat FollicleLung, Sec.Lung With Blood Vessels Lnjectde, Sec.Kidney with Blood. Vessels Injected. Rat. Sec.Artery & Vein, C.S.Human Blood, Smear.Lymph Node, Sec.Thyroid GlandWall of Stomach, Sec.Small Lntesine, C.S.Liver, Sec.Cardiac Muscle SecTestis Sec.Ovary, Sec.Kidney L.SHuman ChromosomeLEVERINGSOMVANG30 voorgeprepareerde objectglaasjes

€ 49,90*
BRESSER Microscoop preparaten 30 stuks - Dieren
Voorgeprepareerde objectglaasjes rond het onderwerp dieren. Voor de contrastverhoging zijn deze alvast ingekleurd. De volgende preparaten zijn opgenomen in deze set:Paramecium W.M.Paramecium Conjugation, W.M.Paramecium in Fission, W.M.Euglena W.M.Hydra C.S.Hydra, Spermary, C.S.Hydra L.S.Hydra With Bud, W.M.Schistosoma Male, W.M.Schistosoma Female, W.M.Ascaris Egg, C.S.Schistosoma Miracidia, W.M.Schistosoma Ceraroae, W.M.Schistosoma Adults in Copula, W.M.Bladder Worm, W.M.Tapeworm, Mature Proglottid, W.M.Ascaris Female and Male, C.S.Mitosis Horse Ascaris Eggs, Sec.Earthworm C.S.Honey Bee Mouth Parts, W.M.Mosquite Mouth Parts, W.M.Culex Common House Mosquitw, Larva, W.M.House Fly Mouth Parts, W.M.Butterfly Mouth Parts, W.M.Honey Bee Hind Leg, W.M.Ant W.M.Clam Gill, C.S.Frog Egg, C.S.Frog Liver, Sec.Blood Pigcon, SmearLEVERINGSOMVANG30 voorgeprepareerde objectglaasjes

€ 49,90*
BRESSER Dekglaasjes 100 stuks
BRESSER dekglaasjes om op uw microscopisch preparaat te leggen.LEVERINGSOMVANG100x Dekglaasjes 22x22x0,17 mm

€ 4,90*
BRESSER Microscoopbestek, Solinger Staal
Hoogwaardige zevendelig microscoopbestek voor de amateur en laborant "Made in Germany"! Een microscoopbestek waar zeer precies mee gewerkt kan worden.LEVERINGSOMVANG1x Pincet, puntige1x Poederspatel1x Scalpel, solide1x Schaar1x Catcher, vast1x Naald, recht1x Naald, gebogen1x Kunstlederen opberghoes (uitvoering kan variëren)

€ 67,90*
BRESSER BR-LP15 Schoonmaaksetje voor Lenzen - 3-delig
De BRESSER BR-LP15 is een handige schoonmaakset voor camera's en optische instrumenten. De set bestaat uit drie onderdelen die samen zorgen voor een effectieve reiniging van lenzen en andere gevoelige oppervlakken. Hier zijn de details van elk onderdeel: Blaasbalg Een sterke rubberen blaasbalg is ontworpen om stof en kleine deeltjes van de lens of het instrument te blazen zonder direct contact, wat krassen kan voorkomen. Lenspen Deze pen heeft een zachte borstel aan het ene einde en een schoonmaaktip aan het andere einde. Het is bedoeld voor het verwijderen van vingerafdrukken en ander vet van de lensoppervlakken. Vezelvrij doekje Een microvezeldoekje dat geen vezels achterlaat op de lens. Dit doekje is perfect voor het verwijderen van strepen of vegen na het gebruik van de blaasbalg en lenspen. Deze set is dus ideaal voor foto- en videografen of iedereen die zijn optische apparatuur in topconditie wil houden. Het compacte formaat van de set maakt het ook gemakkelijk om mee te nemen in een cameratas. LEVERINGSOMVANG 1x Rubberen blaasbalg 1x Lenspen 1x Vezelvrij doekje

€ 4,95*
BRESSER BR-LP10 Lenspen voor het Reinigen van Objectieven en Filters
Met deze Bresser BR-LP10 Lenspen heb je het perfecte hulpmiddel in handen om de lens van jouw optiek stof- en vetvrij te houden. Een noodzakelijk instrument voor de perfectionistische gebruiker van een verrekijker, telescoop, microscoop of camera en bovendien zeer verstandig als je zuinig op jouw spullen bent. Aan de ene kant bevindt zich een superfijne borstel waarmee je in een oogwenk stof en vuil van de lens verwijderd. De reinigingskop die andere kant van de Bresser BR-LP10 Lenspen zit is twee ledig en kan men omdraaien. Zo kan men zonder problemen vetvlekken als sneeuw voor de zon te laten verdwijnen. Je hoeft alleen maar de dop van de pen te halen en je verwijdert iedere vetvlek door lichtjes over de lens van jouw objectief te draaien. Met deze lenspen van Bresser hoef je je niet langer zorgen te maken en houd je je apparatuur klaar voor gebruik. KENMERKEN Schoonmaakpen voor het veilig reinigen van optisch en gecoat glas Borstel om stof te verwijderen Twee zachte polijstsponsjes Lengte: ca. 12 cm LEVERINGSOMVANG 1x Bresser BR-LP10 Lenspen

€ 2,75*
%
BRESSER universele netspanningsadapter 230/ 5V, 1,0 A EU/UK/US
Universele netspanningsadapter voor Bresser microscopen met 5V aansluiting. Er worden verschillende adapters meegeleverd voor de EU (Eurostekker), Groot-Brittannië, de VS, Canada, Midden-Amerika, Japan en China. Geschikt voor o.a. de volgende microscopen/microscoopseries:- Junior MikroSet* Serie- Biolux* Serie- LCD-Mikroskop (5201000)- Biolux Touch (5201020)- Science TFM-201 und TFM-301 (5750800 und 5750900)- Science Infinity (5760700)- Researcher ICD LED (5803100)- Science ETD-201 (5806200) Als u niet zeker weet of uw microscoop geschikt is, kunt u het ons vragen. *niet geschikt voor toestellen met batterijvoeding KENMERKEN Input: 100-240 V - 50/60 Hz Uitgang: 5V / 1000 mA Steek: 5,5 mm buiten, 2,1 mm binnen Polariteit: + in het midden, - buiten LEVERINGSOMVANG: Netspanningsadapter Adapter voor EU (Eurostekker) Adapter voor UK Adapter voor VS, Canada, Midden-Amerika, China en Japan

€ 16,50* € 17,90* (7.82% bespaard)

Kunden kauften auch

BRESSER Set objectglaasjes / dekglaasjes 50/100 gebruiksklaar, met Boro 3.3 dekglaasjes
Objectglaasjes en dekglaasjes zijn een onmisbaar verbruiksartikel in de microscopie, dat ook de beeldkwaliteit beïnvloedt. Bij de meeste biologische microscopen is de dikte van het dekglas opgenomen in de optische parameters van de objectieven. U kunt dit herkennen aan het gedrukte getal 0,17 op het objectief, dat staat voor de dikte van het dekglaasje in millimeters. Voor veeleisende toepassingen in het laboratorium of bij de microfotografie is een geschikt dekglaasje van goede kwaliteit dan ook onontbeerlijk. De borosilicaatglas (Boro 3.3) dekglaasjes in deze set voldoen zeer nauwkeurig aan deze eis met een dikte van 0,16-0,19, waardoor een optimale beeldkwaliteit wordt verkregen bij gebruik van standaard objectieven met een dekglasdikte van 0,17 mm. De dekglaasjes van borosilicaatglas zijn hagelwit, streeploos en gebruiksklaar schoongemaakt. Zij zijn ook uitstekend geschikt voor fluorescentiemicroscopie.De 50 objectglaasjes zijn gemaakt van kalk-natronglas. De randen zijn geslepen en de hoeken afgeschuind. De objectglaasjes zijn aan beide zijden (boven en onder) voorzien van een gematteerd etiketteringsveld. Objectglaasjes en dekglaasjes worden in afzonderlijke kartonnen doosjes verpakt en vacuüm gezogen, zodat zij zonder enig kwaliteitsverlies door hydrolyse praktisch onbeperkt kunnen worden opgeslagen en zonder problemen kunnen worden verwijderd.

€ 14,90*