EXPLORE SCIENTIFIC 100° AR-oculair 14 mm (2")

14 mm argongevuld oculair met hoge resolutie en 100° inherent gezichtsveld

  • Oculair met argonvulling
  • Gepatenteerde EMD"-coating voor een hoog contrast
  • Argonvulling voorkomt beslaan van het oculair
  • Waterdicht afgesloten oculair
  • De zwart gemaakte lensranden zijn vrij van reflecties
  • Alle technische gegevens en afmetingen van de oculairs in pdf in de "Media"-map

€ 298,00*

% € 439,00* (32.12% bespaard)

Beschikbaar, levertijd: 2-4 dagen

Productnummer: 0218414
EAN: 4007922197524
WEEE-Reg.-Nr.: DE 34323861

Met BRESSER is een prettige kennismaking met de grote wereld van de astronomie mogelijk. Onze uitgebreide informatie ("Telescoopgids") biedt waardevolle tips voor beginners - maar ook ervaren astronomen kunnen onze verstrekte informatie (bijv. tabellen voor de geografische breedte van alle grote wereldsteden) gebruiken als naslagwerk.

Hier is de inhoudsopgave van de uitgebreide BRESSER Telescoopgids:

Sky Guides van Bresser

De Sky Guide biedt volledige informatie over sterrenbeelden, planetenposities en astronomische evenementen, perfect om je observaties te plannen en dieper in de astronomie te duiken!
Bezoek de gids direct hier om het meeste uit je observaties te halen.
Productinformatie "EXPLORE SCIENTIFIC 100° AR-oculair 14 mm (2")"
De nieuwe 100° oculairs van EXPLORE SCIENTIFIC overtuigen door hun unieke combinatie van uitstekende randscherpte, zelfs bij snelle optiek en een enorm gezichtsveld. U vergeet dat u door een telescoop kijkt wanneer u het enorme, schijnbaar onbeperkte gezichtsveld bewondert. Een observatie die u nooit zult vergeten!
Dankzij het perfecte samenspel van een grote verscheidenheid aan moderne glasmaterialen bereiken de oculairs van EXPLORE SCIENTIFIC een uitstekende beeldkwaliteit en scherpte tot aan de rand van het beeldveld. Deze oculairs staan voorprestatie en levensduur. Het met rubber beklede gripoppervlak en de omklapbare oogschelpen zorgen voor optimaal gebruikscomfort. De gepatenteerde EMD"-coating in combinatie met interne afschermingen zorgt voor een hoog contrast en vermijdt hinderlijke reflecties. De argonvulling voorkomt effectief het beslaan van de binnenkant, en u hoeft zich geen zorgen te maken over stof, glasschimmel of het binnendringen van reinigingsvloeistof. De oculairs zijn waterdicht verzegeld. Dit garandeert dat u vele jaren plezier zult hebben van deze hoogwaardige oculairs en ontelbare waarnemingen.


Batterijen vereist: Nee
Brandpuntsafstand (mm): 14
Kleur: zwart
Lengte van de steekhuls (mm): 39
Lenzen/groepen [Oculair]: 9/6
Materiaal: Roestvrij staal
Nettogewicht (zonder accessoires) (g): 845
Oculairhouder insteekdiameter (mm): 50.8
Oogschelpen: Rubberen oogschelpen - vouwbaar
Schijnbaar gezichtsveld (graden): 100
Uitgebreide garantie (jaren): 10
Waterdicht 8): Ja

Product- en veiligheidsinstructies


Fabrikant: 
Bresser GmbH, Gutenbergstraße 2, 46414 Rhede

Contact: 
www.bresser.de


Waarschuwingen
  • Algemene veiligheidsinstructies GEVAAR Lichaamsbeschadiging! Kijk nooit direct in de zon of in de buurt van de zon met dit apparaat. Er is GEVAAR VOOR BLINDHEID! Kinderen mogen het apparaat alleen onder toezicht gebruiken. Houd verpakkingsmaterialen (plastic zakken, elastiekjes, enz.) uit de buurt van kinderen! Er is VERSTIKKINGSGEVAAR! BRANDGEVAAR! Stel het apparaat – vooral de lenzen – niet bloot aan direct zonlicht! Door de lichtbundeling kunnen branden ontstaan. GEVAAR voor materiële schade! Demonteer het apparaat niet! Neem bij een defect contact op met uw vakhandelaar. Deze neemt contact op met het servicecentrum en kan het apparaat indien nodig ter reparatie opsturen. Stel het apparaat niet bloot aan temperaturen boven de 60° C!
  • Kijk nooit zonder een goedgekeurd beschermfilter door een oculair/telescoop naar de zon. Een maanfilter mag nooit gebruikt worden voor zonne-observatie. Het maanfilter is alleen voor maanobservatie geschikt. Het zonnenfilter moet vóór de telescoopopening gemonteerd worden, niet op het oculair. Het licht dat door de optiek wordt gebundeld, zal anders onmiddellijk het filterfolie vernietigen, wat onmiddellijk leidt tot ernstige oogbeschadiging tot volledige blindheid.
  • Laat de optiek nooit onbeheerd achter. Kinderen en onervaren volwassenen zouden het telescoop zonder de nodige voorzorgsmaatregelen naar de zon kunnen richten en daarbij hun gezichtsvermogen verliezen.
  • Stel het apparaat niet bloot aan hoge temperaturen

Accessories

Cadeaubon ter waarde van €50
BRESSER Cadeaubon ter waarde van 50€  Elk jaar komen verjaardagen, jubilea, Kerstmis en andere gelegenheden onvermijdelijk op ons af. En daarmee steeds weer dezelfde vraag: Hoe kunnen we onze dierbaren bij deze bijzondere gelegenheden een plezier doen? Stuur met een BRESSER-cadeaubon mannen, vrouwen en kinderen op geheel individuele ontdekkingsreizen.  Geven met vooruitzicht – de BRESSER cadeaubon ter waarde van 50 euro  Een cadeau brengt alleen vreugde voor beide partijen als het bij de ontvanger past. Zo weet u zeker dat een BRESSER cadeaubon gegarandeerd met een blijde glimlach wordt ontvangen: Voldoet de ontvanger aan een of meerdere van de volgende uitspraken?  De ontvanger … … richt bij elke heldere sterrennacht de telescoop naar de hemel. … neemt op vakantie altijd eerst een bodemmonster, dat dan nog in het hotel onder de microscoop grondig wordt onderzocht. … houdt ervan om met open ogen door de natuur te wandelen, kamperen of jagen. … runt met passie een eigen fotostudio. … mist nooit de weersvoorspelling. … is enthousiast over innovatieve technologie en nieuwe gadgets. … staat open voor alles en is altijd bereid om de eigen horizon te verbreden. Treffer? Dan heeft u met een BRESSER cadeaubon het perfecte cadeau gevonden. Want of het nu gaat om een absolute beginner of een gepassioneerde professional: De veelzijdige producten uit de categorieën astronomie, microscopie, sport-optiek, fotostudio, weer & tijd en elektronica bieden uw dierbaren prachtige inzichten in fascinerende werelden. En dat geldt niet alleen voor de grote ontdekkers: Verrassend genoeg is een BRESSER cadeaubon ook ideaal voor kinderen die met ons kindvriendelijke aanbod spelenderwijs kennismaken met de wetenschap.  Zo verkrijgt u de 50-euro-cadeaubon van BRESSER Wilt u een dierbaar iemand nieuwe perspectieven bieden? Niets eenvoudiger dan dat: Kies een van de mooie cadeaubonmotieven. Astronomie, microscopie, elektronica, etc. – voor elk interessegebied is er een prachtige look beschikbaar. Belangrijk: Ongeacht welk motief u kiest, elke cadeaubon is uiteraard in de hele webshop op bresser.de inwisselbaar. Vul uw naam en de naam van de ontvanger in. Vervolgens kunt u een bericht tot 300 tekens toevoegen om uw cadeaubon een persoonlijke touch te geven. Leg de cadeaubon in de winkelwagen en voltooi de betaling. Zodra de bestelling is afgerond, ontvangt u de cadeaubon als PDF direct in uw e-mailinbox. Van daaruit kunt u hem als digitale groet op afstand versturen. Of u print hem uit en overhandigt hem persoonlijk.  Verschenk een blik over de horizon – met de BRESSER 50-euro cadeaubon voor vrouwen, mannen en kinderen. 

€ 50,00*

Klanten kochten ook

LUNT blauw glas 20mm voor B400 tot B1800 blokkeerfilter
Vervangingsonderdeel voor blokkeerfilters van LUNT SOLAR SYSTEMS, geschikt voor B400, B500, B600, B1200 en B1800 blokkeerfilters.De H-alfa telescopen en filtersystemen van Lunt Solar Systems hebben elk een blokkeerfilter. De blokkeerfilters hebben elk een blauwachtig filterelement aan de kant die naar de telescoop is gericht. Dit blauwachtige filterelement kan op oudere blokkeerfilters uiteindelijk melkwit worden als het blokkeerfilter enige tijd aan een hogere luchtvochtigheid is blootgesteld. Berg H-alfa-telescopen en filters altijd zo droog mogelijk op. Indien dit blauwachtige filterelement melkachtig wit is geworden, kan het worden vervangen door dit reserveonderdeel. Vervanging is eenvoudig en kan door de gebruiker worden gedaan. Installatie-instructies vindt u hier onder het tabblad ''Instructies'' als pdf-download.Let op: dit reserveonderdeel kan alleen worden gebruikt voor Lunt Solar Systems blokkeerfilters B400 tot B1800. Als het probleem zich voordoet met het grote B3400-blokkeerfilter, moet het ter reparatie naar onze serviceafdeling worden gezonden.KENMERKENDiameter: 20 mmKan niet afzonderlijk worden gebruikt, alleen als vervangingsonderdeel op Lunt Solar Systems blokkeerfiltersVoor B400, B500, B600, B1200 en B1800 blokkeerfiltersHet maakt niet uit of de blokkeerfilters in 90° zenitspiegels of in rechte verlenghulzen zijn ingebouwdLEVERINGSOMVANGReserveonderdeel 20mm blauw glas voor B400 tot B1800 blokkeerfilters

€ 15,00*
EXPLORE SCIENTIFIC Focal Extender 3x 50,8mm/2"
Een zeer goede Focal Extender, ook wel Barlowlens genoemd, zorgt voor veelzijdigheid in combinatie met een telescoop. In de eerste plaats maakt het mogelijk om de vergroting van elk oculair te verhogen met dezelfde telescoop. Ten tweede, oculairen met een kleine vergroting hebben een grotere eye relief (oogafstand) dan oculairen met een hoge vergroting. Bij het gebruik van een barlowlens, wordt de vergroting groter maar blijft de grote eye relief (oogafstand) behouden. Een barlowlens komt het best tot zijn recht bij objecten welke veel licht reflecteren zoals de maan en planten.EIGENSCHAPPENGeschikt voor visuele waarnemingen en fotografieVerdrievoudigd het effectieve brandpuntVolledig meervoudig gecoate lensdelenFilterschroefdraadLEVERINGSOMVANGExplore Scientific Focal Extender 3x - 2 Inch

€ 195,00*
EXPLORE SCIENTIFIC Focal Extender 2x 50,8mm/2"
Een zeer goede Focal Extender, ook wel Barlowlens genoemd, zorgt voor veelzijdigheid in combinatie met een telescoop. In de eerste plaats maakt het mogelijk om de vergroting van elk oculair te verhogen met dezelfde telescoop. Ten tweede, oculairen met een kleine vergroting hebben een grotere eye relief (oogafstand) dan oculairen met een hoge vergroting. Bij het gebruik van een barlowlens, wordt de vergroting groter maar blijft de grote eye relief (oogafstand) behouden. Een barlowlens komt het best tot zijn recht bij objecten welke veel licht reflecteren zoals de maan en planten. EIGENSCHAPPENGeschikt voor visuele waarnemingen en fotografieVerdubbeld het effectieve brandpuntVolledig meervoudig gecoate lensdelenFilterschroefdraad LEVERINGSOMVANGExplore Scientific Focal Extender 2x - 2 Inch

€ 185,00*
EXPLORE SCIENTIFIC 100° AR-oculair 5,5 mm (2")
De nieuwe 100° oculairs van EXPLORE SCIENTIFIC overtuigen door hun unieke combinatie van uitstekende randscherpte, zelfs bij snelle optiek en een enorm gezichtsveld. U vergeet dat u door een telescoop kijkt wanneer u het enorme, schijnbaar onbeperkte gezichtsveld bewondert. Een observatie die u nooit zult vergeten!Dankzij het perfecte samenspel van een grote verscheidenheid aan moderne glasmaterialen bereiken de oculairs van EXPLORE SCIENTIFIC een uitstekende beeldkwaliteit en scherpte tot aan de rand van het beeldveld. Deze oculairs staan voorprestatie en levensduur. Het met rubber beklede gripoppervlak en de omklapbare oogschelpen zorgen voor optimaal gebruikscomfort. De gepatenteerde EMD"-coating in combinatie met interne afschermingen zorgt voor een hoog contrast en vermijdt hinderlijke reflecties. De argonvulling voorkomt effectief het beslaan van de binnenkant, en u hoeft zich geen zorgen te maken over stof, glasschimmel of het binnendringen van reinigingsvloeistof. De oculairs zijn waterdicht verzegeld. Dit garandeert dat u vele jaren plezier zult hebben van deze hoogwaardige oculairs en ontelbare waarnemingen.

€ 369,00*
%
BRESSER BR-BS2 Zandzak Contragewicht 36x44cm
Deze zandzak kan met zand of gewichten gevuld worden, en kan aan een boom arm gehangen worden. Ook kan een lampsatief er mee verzwaard worden om de stabiliteit te verhogen.KENMERKENvulbare zandzak2 separate vakken, telkens van ca. 36 x 20 cmContragewicht voor boom armenmeerdere bevestigingsmogelijkheden: handvat, musketonhaak en oogLEVERINGSOMVANG 1x zandzak

€ 3,00* € 11,95* (74.9% bespaard)
%
EXPLORE SCIENTIFIC EXOS-2 PMC-Eight GOTO Montering
THE PMC-EIGHT GOTO SYSTEM JUST AWARDED A SKY AND TELESCOPE HOT PRODUCT FOR 2018. De innovatieve EXPLORE SCIENTIFIC EXOS-2 PMC-Eight GOTO montering heeft een volledig nieuw en volgens de Amerikaanse militaire standaarden ontwikkelde Goto controller. De PMC-8 elektronica is duurzaam en degelijk gebouwd en omvat een 2-Channel Multiprocessor Micro-controller met 8 CPU's die onafhankelijk van elkaar werken. Vergelijkbare monteringen op de markt zijn uitgevoerd met maar 2 CPU’s. De montering bestaat uit een Wifi Controller, die alle noodzakelijke interfaces ondersteunt. De stappenmotoren worden rechtstreeks met een kabel op deze controller aangesloten. Natuurlijk beschikt de controller ook over een ST-4 autoguider interface. De controller stuurt de microstappenmotoren aan zodat het zeer nauwkeurig volgen van een object gegarandeerd is. Stroom wordt geleverd door 12 V DC en het stroomverbruik is maximaal 1,6 Ampère. Om de montering aan te sturen kan men gebruikmaken van een Windows 10 PC, Android Tablet of Android Smartphone met WiFi functie. De speciaal ontwikkelde APP ExploreStars biedt een grafisch een zeer succesvolle gebruikersinterface. Zo wordt het mogelijk om op de meest accurate wijze de montering uit te lijnen en initialiseren. De starmap met objecten en bibliotheek met informatie kunnen eenvoudig bekeken en geselecteerd worden. Zoals aangegeven bestaat hart van de controller uit een volledig zelfvoorzienende 2-kanaals multiprocessor met 8 CPU's en een Wifi Ethernet 10/100 adapter met IP-functie, waar gebruik gemaakt kan worden via een browser, ASCOM, APP of seriële verbinding. De naam Open Goto geeft aan dat de mogelijkheid bestaat om eigen firmware te schrijven en in de controller te laden. Zo zijn individuele aanpassingen van verschillende functies van het apparaat, evenals het maken van eigen objectlijsten mogelijk. BELANGRIJK INFORMATIE Voordat het systeem voor het eerst opgestart wordt, moet de APP ExploreStars geïnstalleerd zijn op het te gebruiken Windows-apparaat. Voor meer informatie, bezoek  http://www.explorescientific.com/pmc-eight/SOFTWARE DOWNLOADhttps://explorescientificusa.com/pages/software-and-downloads-for-pmc-eight-system KENMERKEN Uniek PMC-Eight Open Goto Systeem Gruiksvriendelijk grafische gebruikersinterface ExploreStars OpenGoto APP inbegrepen (via download) Aan te sturen vanuit Windows PC, Android Tablet of Smartphone Vier-knop patroon en joystick voor centreren Intuïtieve 2 star and 3 star alignment procedure Multiprocessor Micro Controller met 8 CPU's Micro-Stepper Motoren NEMA-11 Zeer nauwkeurig en stil Belt Drive System ASCOM Drivers U kunt uw eigen code schrijven en importeren in deze software LEVERINGSOMVANG 1x Explore Scientific EXOS2-GT met Open GOTO PMC-8 1x RVS Statief ST-3 met 2 inch statiefpoten en waterpas 2x Contragewicht 4,5 kg 1x Verlichte poolzoeker 1x Voedingsenheed 12 volts / 2,0 ampere 1x ExploreStars Software (via download)

€ 798,00* € 939,00* (15.02% bespaard)