MikroCam Mini Full HD HDMI Microscoopcamera

Betaalbare HDMI microscoopcamera voor onderwijs, hobby en werk

  • HDMI-poort, voor directe aansluiting op een monitor
  • Sony IMX307 sensor met Full HD resolutie (1920 x 1080)
  • C-mount schroefdraad voor eenvoudige aanpassing
  • SD-kaartaansluiting (SD-kaart niet inbegrepen)
  • Leveringsomvang: MikroCam MINI, voeding, muis, HDMI-kabel

€ 295,90*

Momenteel niet beschikbaar
Naar verwachting weer beschikbaar vanaf 22 mei 2025.

Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en de Google Privacybeleid en Gebruiksvoorwaarden zijn van toepassing.
Privacy
Productnummer: 5914170
EAN: 4007922079936
WEEE-Reg.-Nr.: DE 34323861
Productinformatie "MikroCam Mini Full HD HDMI Microscoopcamera"
De MikroCam MINI Full HD HDMI kan ruimtebesparend worden gebruikt. Een pc of laptop is niet vereist. De camera wordt eenvoudig aangesloten op een bestaande monitor. Als alternatief is het ook mogelijk om een kleine monitor van Bresser te monteren (zie Art. 5914110)
De aansluiting via HDMI is eenvoudig. Dankzij datatransmissie zonder verlies wordt een zeer goede beeldkwaliteit bereikt.

Voor de bediening wordt de meegeleverde USB-muis aangesloten. Hiermee kunt u de drie menu's (Camera-instellingen, Meting* en Weergave) bedienen.
Om metingen met de camera te kunnen doen, is een micrometerschaal voor kalibratie vereist (bv. Art.: 5916710 of 5916720).
De camera is ook zeer geschikt voor presentaties, omdat de camera in de automatische modus werkt wanneer de muis niet is aangesloten. De menu's en de muiscursor zijn dan niet zichtbaar.
De MikroCam MINI Full HD HDMI werkt uitsluitend via HDMI op een monitor.


KENMERKEN
  • HDMI-poort, voor directe aansluiting op een monitor of tv
  • C-mount schroefdraad voor eenvoudige aanpassing
  • SD-kaartaansluiting (SD-kaart niet inbegrepen)
  • Geen PC/laptop nodig


LEVERINGSOMVANG
  • MikroCam MINI Full HD HDMI met c-mount aansluiting
  • Voeding (12 V / 1000 mA)
  • USB muis
  • HDMI kabel (ca. 1,5 m)
Actief gebied: 5,57 x 3,13 mm
Batterijen inbegrepen: 0
Batterijen vereist: 0
Beeldsnelheid: 60 fps
Behuizingsmateriaal: Aluminium
Doelgroep [Microscopen]: Beginners, Experts, Gevorderden
Formaten afbeeldingsbestanden: jpg
Gegevensoverdracht: HDMI
Interfaces: HDMI, SD, USB
Kleur: blauw
Materiaal: aluminium
Menunavigatie: Muis
Nettogewicht (zonder accessoires) (g): 156
Pixelgrootte (µm): 2,9 x 2,9
Resolutie: 1920 x 1080
Stroomvoorziening 1): 12V-netadapter
Toepassingsgebied [Microscopen]: Controle van materialen, biologie, laboratorium, onderwijs
Totaal nettogewicht (incl. accessoires) (g): 430
Totale breedte (mm): 50
Totale hoogte (mm): 64
Totale lengte (mm): 50
Type sensor: CMOS
Verwijderbaar geheugen 2): SD, SDHC (≤ 64 GB)
Video-indelingen: MP4 (Codec: H.264)
Voeding inbegrepen: 1
Waterdicht 8): 0

Product- en veiligheidsinstructies


Fabrikant: 
Bresser GmbH, Gutenbergstraße 2, 46414 Rhede

Contact: 
www.bresser.de


Waarschuwingen
  • GEOORLOOG! Dit apparaat bevat elektronische onderdelen die via een stroombron (netadapter en/of batterijen) worden aangedreven. Laat kinderen nooit zonder toezicht omgaan met het apparaat! Het apparaat mag alleen worden gebruikt zoals beschreven in de handleiding, anders is er GEVAAR VOOR ELEKTRISCHE SCHOKKEN!
  • Bij defecten neemt u contact op met uw verkoper of de fabrikant.
  • Verwijder beschadigde apparaten van de stroomvoorziening of zet ze niet opnieuw in gebruik.
  • Kleine onderdelen kunnen worden ingeslikt. Houd kleine onderdelen buiten het bereik van kinderen, laat kinderen alleen onder toezicht met het apparaat werken.
  • Houd verpakkingsmaterialen uit de buurt van kinderen. Er is verstikkingsgevaar.
  • Leg netwerkkabels of USB-kabels veilig neer. Er bestaat struikelgevaar of de kans op materiële schade.

Accessories

BRESSER reduceerlens 0,5x fix
De BRESSER reduceerlens 0,5x vast wordt gebruikt om de beelddoorsnede van een microscoopcamera te vergroten. De lichtintensiteit wordt verhoogd, waardoor de belichtingstijd wordt verkort. Bij trinoculaire microscopen kan het brandpunt met de adapter gewoonlijk worden aangepast aan het brandpunt van het oculair.Het is compatibel met oculairfocusers met 23,2 mm steekopname. Deze adapter is speciaal ontworpen voor camera's met een sensorformaat van 1/2'' of 1/3''. De verbinding wordt gemaakt via een 1'' C-mount schroefdraad. KENMERKENC-mount schroefdraadSteekopname aan microscoopzijde: 23,2 mmVergrotingsfactor: 0,5x LEVERINGSOMVANGReduceeroptiek 0,5x (vast)

€ 64,90*
%
BRESSER Reductielens 0.5x Variabel
Deze BRESSER variabele 0,5x adapter (focal reducer) voor microscopen wordt gebruikt om de detaillering van het beeld te vergroten en de licht intensiteit te vergroten zodat de belichtingstijd sterk gereduceerd wordt. Deze adapter maakt het mogelijk om bij gebruik met een trinoculaire microscoop de focus van het oculair en de camera apart aan te passen. Zo kunnen beide, het oculair en de camera, parfocal gebruikt worden (dat oculair en camera hetzelfde beeld qua vergroting geven). De adapter is te gebruiken met een tube diameter van 23mm. Het lensontwerp van deze focal reducer is speciaal ontwikkelend voor, en werkt goed samen met, CMOS en CCD camera’s met een sensorgrootte van 1/2” = 6,40 x 4,80mm (diagonaal 8 mm) of 1/3” = 4,80 x 3,60mm (diagonaal 6 mm). De verbinding van de adapter is een 1” C-Mount draad. De adapter werkt ook prima met CMOS en CCD camera’s welke een sensor hebben welke kleiner is dan 1/2”. Bij een sensor groter dan 1/3” zal vignettering optreden. Voor de juiste grootte van de CMOS of CCD van uw camera raadpleeg dan de handleiding van uw camera.SPECIFICATIESVergroting: 0,5xAfmetingen: 60 x 35 x 35 mmGewicht: 70 gram

€ 106,09* € 119,90* (11.52% bespaard)
%
BRESSER Reductielens 0.75x Variabel
Deze BRESSER variabele 0,75x adapter (focal reducer) voor microscopen wordt gebruikt om de detaillering van het beeld te vergroten en de licht intensiteit te vergroten zodat de belichtingstijd sterk gereduceerd wordt. Deze adapter maakt het mogelijk om bij gebruik met een trinoculaire microscoop de focus van het oculair en de camera apart aan te passen. Zo kunnen beide, het oculair en de camera, parfocal gebruikt worden (dat oculair en camera hetzelfde beeld qua vergroting geven). De adapter is te gebruiken met een tube diameter van 23mm. Het lensontwerp van deze focal reducer is speciaal ontwikkelend voor, en werkt goed samen met, CMOS en CCD camera’s met een sensorgrootte van 2/3”. De verbinding van de adapter is een 1” C-Mount draad. Voor de juiste grootte van de CMOS of CCD van uw camera raadpleeg dan de handleiding van uw camera.SPECIFICATIESVergroting: 0,75xAfmetingen: 60 x 35 x 35 mmGewicht: 70 gram

€ 95,92* € 119,90* (20% bespaard)
BRESSER Reductielens 1.0x variabel
Met de BRESSER reductielens 1x wordt het brandpunt van de camera verschoven. De beelduitsnede van de camera kan ook enigszins worden gevarieerd. Speciaal voor trinoculaire microscopen maakt de adapter het mogelijk om de focus van de camera aan te passen aan de focus van het oculair. De reductielens is compatibel met oculair opnamediameter van 23,2 mm. Deze adapter is speciaal ontworpen voor camera's met een sensorgrootte van 1''. De aansluiting gescheidt via een 1'' C-Mount schroefdraad. Deze adapter wordt speciaal aanbevolen voor de BRESSER MikroCam II 20MP (Artikelnummer: 5914200). KENMERKEN Voor camera's met 1'' C-mount draad Speciaal voor camera's met 1'' CMOS-sensor Voor het aanpassen van de focuspositie Voor 23,2 mm insteekcontacten LEVERINGSOMVANG 1x Reductielens 1x Variabel

€ 129,90*
BRESSER HDMI Display Full HD (13.3") voor MikroCam Pro
Het Full HD Display is de perfecte aanvulling op de BRESSER MikroCam Pro HDMI en MINI HDMI Je kunt het display met een verstelbare houder direct op de camera monteren. Het scherm levert stralende beelden zonder artefacten, omdat het display dezelfde resolutie heeft als het uitvoerbeeld van de camera. Met de set van MikroCam en HDMI Display kun je bijna elke trinoculaire microscoop met camera-aansluiting upgraden naar een digitale microscoop. Zo kun je onafhankelijk van een PC observeren. De grootte van het display is ideaal gekozen, zodat de microscoopgebruiker zoals gewoonlijk kan microscoperen en tegelijkertijd het beeld op de monitor kan bekijken. Het display biedt een optimale beeldkwaliteit met een grote kijkhoek van 178°! Hierdoor kunnen meerdere personen tegelijkertijd het beeld bekijken zonder kwaliteitsverlies. Het beeld van de microscoopcamera wordt op het HDMI-scherm altijd zonder vertraging en met een hoge beeldverversingsfrequentie van 60 FPS weergegeven. Daarom is de weergave via een HDMI microscoopcamera op een HDMI-monitor meestal van betere kwaliteit dan het gebruik van een USB-camera op een laptop of PC. Dit is vooral handig voor werkzaamheden die onder microscopische controle moeten worden uitgevoerd. Veel gebruikers profiteren ook van de verbeterde ergonomie wanneer het beeld op het HDMI-display bekeken kan worden. Vooral hogere vergrotingen met hun hoge numerieke diafragma kunnen ongemakkelijk zijn voor mensen met oogproblemen zoals Mouches Volantes (glasvocht vertroebelingen). Digitale observatie kan hier een oplossing bieden. Het display kan met de meegeleverde Y-kabel met dezelfde voeding als de camera worden bediend. Ook is er een geschikte, korte, haakse HDMI-kabel inbegrepen, zodat kabelwarboel op de werkplek wordt voorkomen. De montage op een MikroCam PRO of MINI wordt gedaan met twee schroeven. Schroeven en gereedschap zijn inbegrepen. EIGENSCHAPPEN: 16:9 Full HD-monitor met een resolutie van 1920 x 1080 pixels Actief oppervlak: 16,5 x 29,4 cm Eenvoudige montage direct op een MikroCam PRO of MINI Grote kijkhoek (178°) Geen aparte voeding nodig INHOUD VAN DE LEVERING: 13.3” display HDMI-kabel Y-kabel voor stroomvoorziening via de cameravoeding Bevestigingsschroeven (2 stuks) Inbussleutel Instructies

€ 375,90*
%
BRESSER Foto-Adapter 23,2 mm / C-Mount
Deze adapter is nodig voor het aansluiten van een MicroCam of C-Mount-camera wanneer de microscoop is uitgerust met een 23,2 mm buis. Dit kan een Trino-buis zijn (bijvoorbeeld in de Advance ICD, Researcher Trino) of gewoon een oculairbuis (bijvoorbeeld in de Erudit DLX, Researcher Bino).Deze adapter is reeds inbegrepen bij onze MicroCams van de SP- en MikroCamII-serie. De MicroCam Pro HDMI-camera's hebben echter deze adapter of een overeenkomstige verloopadapter nodig als er geen C-Mount schroefdraad beschikbaar is aan de microscoopzijde.De adapter kan ook worden gebruikt voor C- of CS-Mount camera's van andere merken.

€ 10,00* € 12,90* (22.48% bespaard)
%
BRESSER Photo-Adapter 30.5mm / C-Mount
BRESSER Foto Adapter 30,5 mm / C-Mount De BRESSER Foto Adapter 30,5 mm / C-Mount is ontworpen om een koppeling mogelijk te maken tussen de 0,5x reductie lens (Art.nr.: 5914005) en de C-Mount MiKroCam Adapter (Art.nr. 5942101). Zo kan met een MikroCam een groter beeldveld en een hogere lichtintensiteit worden bereikt. Kenmerken C-Mount binnendraad Binnendiameter van 23,2 mm Geschikt voor 30,5 mm oculairhouders Hoogte adapter: 30 mm Gewicht adapter: 24 gram Leveringsomvang 1x Bresser Foto Adapter 30,5 mm / C-Mount

€ 14,52* € 17,90* (18.88% bespaard)
%
BRESSER Objectglas met 1/10 en 1/100mm schaalverdeling
Een hoogwaardig objectglas met twee schaalindelingen (0,1 en 0,01mm) om uw meting te calibreren. Ze worden gebruikt in combinatie met een micrometer oculair. LEVERINGSOMVANG1x Bresser Microscoop Objectglas met 1/10 (0,1 mm) en 1/100 (0,01 mm) schaalverdeling

€ 51,79* € 62,90* (17.66% bespaard)
%
BRESSER Microscoop Objectglas met 1/100 schaalverdeling (0,01 mm)
Objectglaasjes: een must voor iedere biologische microscoop. Deze BRESSER objectglaasjes zijn ideaal om uw preparaat op te leggen, u kunt deze dan desgewenst afdekken met een dekglaasje zodat het 'object' tussen het dekglaasje en het objectglaasje ligt. Alle objecten die vloeibaar zijn zoals bacteriën in water, bloed en zeer kleine organismen worden op een objectglaasje gelegd. Het objectglaasje kan daarna desgewenst afgedekt worden met een dekglaasje zodat het vloeibare object tussen beide glaasjes 'vastplakt' en niet van het preparaat afglijdt. Objectglaasjes worden meestal gebruikt voor biologische microscopen met een relatief hoge vergroting. Omdat objectglaasjes doorzichtig zijn (en biologische microscopen meestal onderlicht hebben) schijnt het licht er doorheen en kan er goed geobserveerd worden. Daarnaast hebben de meeste biologische microscopen ook een kruistafel welke precies gemaakt is om het objectglaasje vast te klemmen en gemakkelijk heen en weer te schuiven.Een hoogwaardig objectglas met een micrometer schaalverdeling om uw meting te calibreren. Ze worden gebruikt in combinatie met een micrometer oculair.LEVERINGSOMVANG1x BRESSER Microscoop Objectglas met 1/100 schaalverdeling (0,01 mm)

€ 34,59* € 39,90* (13.31% bespaard)

Kunden kauften auch

BRESSER reduceerlens 0,5x fix
De BRESSER reduceerlens 0,5x vast wordt gebruikt om de beelddoorsnede van een microscoopcamera te vergroten. De lichtintensiteit wordt verhoogd, waardoor de belichtingstijd wordt verkort. Bij trinoculaire microscopen kan het brandpunt met de adapter gewoonlijk worden aangepast aan het brandpunt van het oculair.Het is compatibel met oculairfocusers met 23,2 mm steekopname. Deze adapter is speciaal ontworpen voor camera's met een sensorformaat van 1/2'' of 1/3''. De verbinding wordt gemaakt via een 1'' C-mount schroefdraad. KENMERKENC-mount schroefdraadSteekopname aan microscoopzijde: 23,2 mmVergrotingsfactor: 0,5x LEVERINGSOMVANGReduceeroptiek 0,5x (vast)

€ 64,90*
%
BRESSER C-mount adapter voor Micro-Cam naar Science
Met deze adapter kunnen all BRESSER Micro-Cam camera's op een BRESSER Science microscoop gemonteerd worden. Aan de ene zijde zit het C-Mount draad, die op de camera geschroefd kan worden en aand e andere zijde zit de aansluiting voor de Science Trino oculair opening (32mm naar binnentaps toelopend). De camera kan dan direct of samen met de 0,5 lens, die standaard bij de MicroCam camera's wordt meegeleverd, op de microscoop gezet worden.geschikt voor:BioScience Trino (5750600)Science TRM-301 (5760100)Science ADL-601P (5770200)Science ADL-601F (5770500)Science MPO-401 (5780000)Science IVM-401 (5790000)Science MTL-201 (5807000)Science ETD-301 (5806300)LEVERINGSOMVANGBRESSER Camera Adapter voor Science

€ 35,00* € 37,90* (7.65% bespaard)
%
BRESSER Researcher Trino Microscoop 40x-1000x
De BRESSER Researcher Trino microscoop heeft als basis een massief metalen behuizing en voorziet in een breed vergrotingsgebied van 40-1000x. Dit wordt bereikt met 4 objectieven (4x, 10x, 40x en 100x) en één paar (verwisselbare) oculairs. Het 40x en 100x objectief zijn geveerd (dit biedt bescherming tegen preparaat beschadigingen). Het 100x objectief is geschikt voor olie-immersie microscopie (immersie-olie bijgeleverd). De LED verlichting is helder en de intensiteit is traploos in te stellen met een dimmer. De instelbare Abbe condensor is voorzien van een blauwfilter en een iris instelling. De BRESSER Trino Researcher microscoop heeft een scherpstelling met een grove en een fijne drive voor haarscherpe beelden. Daarnaast heeft deze microscoop een kruistafel voor perfecte positionering van het object. De kop is 360 graden draaibaar en heeft dioptie-instelling voor beide ogen. In plaats van een binoculaire kop heeft de BRESSER Trino Researcher microscoop een trinoculaire kop. Hierdoor kan de observeerder met beide ogen observeren en tegelijkertijd foto's nemen (u kunt een PC oculair gebruiken).SPECIFICATIESDoorlichtmicroscoopType kop: Trinoculair, 360° draaibaarVergroting: 40x - 1000xOculair(s): WF 10x (23 mm)Objetieven: DIN 4x / 10x / 40x / 100 olieType objectief: AchromatischCondensator: Abbe N.A. 1.25Verlichting: LEDStroomvoorziening: 230V NetstroomLEVERINGSOMVANGBRESSER Trino Researcher Microscoop 40x-1000x1 Paar DIN oculairen WF10xObjectiefrevolver met 4 objectiefhouders4 DIN Objectieven: 4x/0.1, 10x/0.25, 40x/0.65, 100x/1.25 olieCondensatorKruistafel met Nonius-schaalverdelingFijn- en grofafstellingEenvoudige stofkapImmersie-olie220V/240V Netstroom

€ 429,09* € 499,90* (14.16% bespaard)
BRESSER Science ETD-201 Microscoop Trino
De BRESSER Science ETD-201 is een hoogwaardige stereomicroscoop met een vergrotingsfactor van 8x tot 50x. Uitgevoerd met LED boven- en onderverlichting. De Science ETD-201 is uitermate geschikt voor medische toepassingen, het gebruik in de land- en bosbouw, criminologie, academische en wetenschappelijke instituten en scholen, maar ook voor de assemblage en kwaliteitsborging van componenten in precisie mechanica en elektronica. De extra brede voet met tafel biedt ruimte aan grote objecten. Maximale werkafstand is 105mm. De geïntegreerde boven- en onderverlichting kan in combinatie gebruikt worden en is natuurlijk dimbaar. De invalshoek van de bovenverlichting kan gebruiksvriendelijk aangepast en vergrendeld worden. De visuele vergrotingen van de Science ETD-201 liggen tussen de 8x en 50x door gebruik te maken van de verwisselbare groothoek oculairen (WF10x) met een diameter van 30mm en de 6,25x stereo zoomobjectief (0,8x - 5x). De oogafstand en dioptrie compensatie kan individueel worden aangepast. De meegeleverde WF-10 oculairen hebben een VOF (Field Of View), ook wel veldgetal genoemd, van 23mm. De trinoculaire microscoopkop is draaibaar (360°) en wordt geleverd met twee onder 45° geplaatste oculairbuizen en een aparte camerabuis voor de bevestiging van een C-Mount MikroCam. De zeer veelzijdige stroomvoorziening maakt deze microscoop ruim inzetbaar. De microscoop kan via de USB-poort kabel of lichtnetadapter voorzien worden van stroom (beide adapters worden meegeleverd). LEVERINGSOMVANG1x Microscoop 2x Oculair (WF10x) 1x USB lichtnetadapter en kabel 1x Glazen bord 1x Plastic plaat (zwart-wit) 1x Stofkap

€ 799,90*
%
BRESSER Objectglas met 1/10 en 1/100mm schaalverdeling
Een hoogwaardig objectglas met twee schaalindelingen (0,1 en 0,01mm) om uw meting te calibreren. Ze worden gebruikt in combinatie met een micrometer oculair. LEVERINGSOMVANG1x Bresser Microscoop Objectglas met 1/10 (0,1 mm) en 1/100 (0,01 mm) schaalverdeling

€ 51,79* € 62,90* (17.66% bespaard)
%
BRESSER Science infinity Microscoop 40x-1000x (30)
De nieuwe BRESSER Science Infinity microscoop is het nieuwe topmodel van de biologie microscoop serie van BRESSER. Het is gebaseerd op oneindig gecorrigeerde planachormatic objectieven met fantastische beeldkwaliteit. Door de moderne vormgeving en optica is de montage van accessoires zeer eenvoudig en kent vele mogelijkheden. De WF 10x oculairs bieden een groot gezichtsveld van 22 mm en zijn ook geschikt voor brildragers. Met het oog op de bescherming van de oculairen zijn deze met rubber bekleed. De oogafstand kan worden ingesteld van circa 55mm tot 75mm. Dioptrie aanpassingen zijn mogelijk met beide oculairen. De lichte en duurzame LED-verlichting is dimbaar. Stroomvoorziening gaat via de USB-poort en kabel of lichtnetadapter (beide worden meegeleverd). De BRESSER Science Infinity geeft de volgende vergrotingen: 40x, 100x, 400x, 1000x (olie). De Köhler verlichting is regelbaar met de geïntegreerde Abbe condensor. Deze Abbe condensor is hoogte verstelbaar en kan eenvoudig gecentreerd worden. Tevens is de condensor uitgevoerd met een iris diafragma met een opening van 1,25. De coaxiale kruistafel wordt soepel aangedreven zodat men snel een zeer nauwkeurig de positie kan bepalen van het preparaat t.o.v. het objectief. De coaxiale grof-en fijn focusinrichting maakt zeer nauwkeurig focussen mogelijk. Op de trinoculaire tube bevindt zich een directe aansluiting voor een C-Mount camera. EIGENSCHAPPENOneindig (infinity) gecorrigeerd optiek Planachromatische objectieven 4x, 10x ,40x ,100x (olie) WF10x oculair met groot gezichtsveld (22mm) Köhlner verlichting met geïntegreerde iris diafragma Coaxiale kruistafel Coaxiale grof- en fijn focussering Trinoculairtube voor aansluiting C-Mount camera Dimbare 3W LED verlichting LEVERINGSOMVANG1x Microscoop 4x Planachromatische objectieven (4x, 10x, 40x, 100x olie) 2x WF10x oculairen 1x Immersieolie 1x Stofkap 1x Netstroom (EU, GB) met USB-Stroomkabel 1x Handleiding (EN/DU)

€ 1.099,00* € 1.109,90* (0.98% bespaard)

Kunden haben sich ebenfalls angesehen

BRESSER HDMI Display Full HD (13.3") voor MikroCam Pro
Het Full HD Display is de perfecte aanvulling op de BRESSER MikroCam Pro HDMI en MINI HDMI Je kunt het display met een verstelbare houder direct op de camera monteren. Het scherm levert stralende beelden zonder artefacten, omdat het display dezelfde resolutie heeft als het uitvoerbeeld van de camera. Met de set van MikroCam en HDMI Display kun je bijna elke trinoculaire microscoop met camera-aansluiting upgraden naar een digitale microscoop. Zo kun je onafhankelijk van een PC observeren. De grootte van het display is ideaal gekozen, zodat de microscoopgebruiker zoals gewoonlijk kan microscoperen en tegelijkertijd het beeld op de monitor kan bekijken. Het display biedt een optimale beeldkwaliteit met een grote kijkhoek van 178°! Hierdoor kunnen meerdere personen tegelijkertijd het beeld bekijken zonder kwaliteitsverlies. Het beeld van de microscoopcamera wordt op het HDMI-scherm altijd zonder vertraging en met een hoge beeldverversingsfrequentie van 60 FPS weergegeven. Daarom is de weergave via een HDMI microscoopcamera op een HDMI-monitor meestal van betere kwaliteit dan het gebruik van een USB-camera op een laptop of PC. Dit is vooral handig voor werkzaamheden die onder microscopische controle moeten worden uitgevoerd. Veel gebruikers profiteren ook van de verbeterde ergonomie wanneer het beeld op het HDMI-display bekeken kan worden. Vooral hogere vergrotingen met hun hoge numerieke diafragma kunnen ongemakkelijk zijn voor mensen met oogproblemen zoals Mouches Volantes (glasvocht vertroebelingen). Digitale observatie kan hier een oplossing bieden. Het display kan met de meegeleverde Y-kabel met dezelfde voeding als de camera worden bediend. Ook is er een geschikte, korte, haakse HDMI-kabel inbegrepen, zodat kabelwarboel op de werkplek wordt voorkomen. De montage op een MikroCam PRO of MINI wordt gedaan met twee schroeven. Schroeven en gereedschap zijn inbegrepen. EIGENSCHAPPEN: 16:9 Full HD-monitor met een resolutie van 1920 x 1080 pixels Actief oppervlak: 16,5 x 29,4 cm Eenvoudige montage direct op een MikroCam PRO of MINI Grote kijkhoek (178°) Geen aparte voeding nodig INHOUD VAN DE LEVERING: 13.3” display HDMI-kabel Y-kabel voor stroomvoorziening via de cameravoeding Bevestigingsschroeven (2 stuks) Inbussleutel Instructies

€ 375,90*
%
BRESSER LCD-Microscoop 3,5 inch 50x - 500x (2000x Digitaal) 5 MP
Ontdek de fascinerende wereld van microscopie met de BRESSER LCD Microscoop! Dit geavanceerde instrument is de perfecte keuze voor scholen, hobbyisten en iedereen die geïnteresseerd is in de wonderen van de natuur op microscopisch niveau. Dankzij het 3,5 inch LCD-scherm kunnen meerdere mensen tegelijkertijd de kleinste details van een object bewonderen. Deze functie maakt het ideaal voor onderwijsdoeleinden, waarbij leerlingen en studenten samen kunnen leren en discussiëren over wat ze zien. Of het nu gaat om cellen, micro-organismen of de structuur van planten, de BRESSER LCD Microscoop biedt een ongeëvenaarde kijkervaring. Met zowel doorlicht- als oplichtmogelijkheden, kan deze microscoop een breed scala aan objecten verlichten en visualiseren, van transparante weefsels tot ondoorzichtige mineralen en insecten. De LED-verlichting en het kleurenfilterwiel zorgen voor heldere, contrastrijke beelden, waardoor elk detail duidelijk zichtbaar wordt. Bovendien maakt de camera van 5 MP het mogelijk om foto's en video's te maken van uw observaties, die u vervolgens gemakkelijk kunt opslaan op een SD-kaart of overzetten via USB. Dit is ideaal voor projecten, presentaties of gewoon om uw ontdekkingen te delen met anderen. De microscoop wordt geleverd met een uitgebreide set accessoires, waaronder objectieven van 4x, 10x en 40x, een kruistafel, kleurenfilters, en voorbereide objectglaasjes. Bovendien ontvangt u experimenteermateriaal zoals gist, zeezout, en garnaleneieren om direct aan de slag te kunnen gaan. Beleef nu het wonder van microscopie met de BRESSER LCD Microscoop en beleef een wereld die het blote oog nooit zou kunnen zien! Perfect voor educatieve instellingen, thuisonderwijs en nieuwsgierige geesten. KENMERKEN Type: Biologische gereflecteerde en doorvallende lichtmicroscoop Verlichting: LED met voedingseenheid Kleurenfilterwiel: rood, groen (donker, licht), geel, blauw Cameraresolutie: 5 MP Opslag op SD-kaart (niet meegeleverd) SPECIFICATIES Vergroting: 50x-500x, 2000x digitaal Scherm: 3,5" (89 mm) Objectieven: 4x, 10x, 40x (achromatisch) LEVERINGSOMVANG Microscoop 4x/10x/40x objectieven Kruistafel met nonius schaalverdeling USB-kabel Kleurenfilter schijf 5 permanente objectglaasjes 10 microscoopglaasjes 20 dekglaasjes Uitgebreide accessoireset

€ 199,00* € 244,90* (18.74% bespaard)
BRESSER MikroCam PRO HDMI Autofocus Microscoop Camera
De BRESSER MikroCam PRO HDMI Autofocus overtuigt door, mede dankzij de Sony® IMX185 CMOS Sensor, zijn uitstekende beeldkwaliteit en gebruikersvriendelijke bediening. De camera levert het microscoopbeeld live en zonder vertraging. Door middel van het HDMI-signaal wordt het beeld in Full HD-resolutie doorgegeven aan een monitor of TV. Een optionele 11'' BRESSER HDMI monitor (Artikelnummer: 5914110) kan direct op de camera worden aangesloten en levert briljante en contrastrijke beelden. Door de zeer hoge lichtgevoeligheid wordt ook bij weinig licht een goede beeldkwaliteit gegarandeerd. Daarom wordt dit model sterk aanbevolen voor donkerveld of fasecontrast. De autofocus maakt een optimale scherpstelling van de camera mogelijk zonder gebruik te maken van de focusknop van de microscoop. Dit zorgt voor parfocaliteit op een groot aantal trinoculaire microscopen. Het focusbereik strekt zich uit van de 0-stand, wat overeenkomt met de C-mount afstand, over een scherpstelafstand van maximaal 5,4 mm naar voren, waardoor ook de CS-mount afstand wordt bereikt, en bovendien tot 10,6 mm naar binnen om een nog groter bereik te bestrijken. Naast de autofocus kan de camera ook handmatig met de muis worden scherpgesteld. Een aanpassing van de focus op een bepaald gebied is ook mogelijk. De camerafuncties kunnen met de muis direct in het menu op het scherm worden bediend. Metingen kunnen worden uitgevoerd via het menu op het scherm, zodat uw microscoop een volwaardige digitale meetmicroscoop wordt. Met de WiFi-module kan de camera ook de beelden in een draadloos netwerk versturen. Hierdoor is er geen permanente verbinding met een PC via USB nodig. De professionele software MikroCamLab II wordt ook meegeleverd met de camera. Deze software kan gebruikt worden voor verdere beeldanalyse. KENMERKENHoogwaardige Sony® IMX185 CMOS SensorHDMI-aansluiting voor een monitor of een compatibele TVBriljante beelden in Full HDHDMI geeft 60 beelden per secondenWIFI geeft maximaal tot 25 beelden per secondenDirecte meetfunctieBreed dynamisch bereik (WDR) Sla beelden en video’s op via SD-kaart (max. 32 GB, niet inbegrepen) Focusbereik: -5,4 mm tot 0 (C-Mount) tot 10,6 mm1/4" StatiefaansluitingC-Mount SYSTEMEISENWindows 10 / 11Intel i3-, i5-, i7- of i9-processor van de 6e generatie ofAMD Ryzen-processorOptische drive of internetverbinding om software te downloadenUSB 2.0 LEVERINGSOMVANG1x BRESSER MikroCam PRO HDMI Autofocus1x Netstroomadapter1xUSB Muis1x HDMI Kabel1x WIFI Dongle 1x Software (CD-ROM)

€ 999,90*
BRESSER MikroCam SF UHD Microscoopcamera
De BRESSER MikroCam SF-camera’s zijn uitstekend geschikt voor het vastleggen van foto’s en video’s met een microscoop. Hiermee kunnen observaties eenvoudig worden gedocumenteerd en gedeeld. De hoge beeldsnelheid van de MikroCam SF-serie maakt vloeiende videoweergave mogelijk. De ingebouwde Sony-sensoren zorgen voor een uitstekende beeldkwaliteit, kleurechtheid en dynamisch bereik. De meegeleverde software ondersteunt onder andere de volgende talen: Duits, Engels, Frans, Spaans, Italiaans, Pools, Turks. De MikroCamLabII-software biedt een breed scala aan functies. De essentiële instellingen (zoals belichtingstijd en gevoeligheid) kunnen zowel automatisch als handmatig worden aangepast. Zeer handig zijn de functies voor focus stacking (voor een grotere scherptediepte) en het maken van mozaïeken of panorama’s. Deze functies kunnen worden toegepast op een eerder opgenomen reeks afbeeldingen of direct in de liveweergave. Het creëren van haarscherpe beelden met Live Focus Stacking (EDF) is binnen enkele minuten mogelijk met de MikroCamLabII-software. Terwijl je de microscoop scherpstelt, bouwt de software automatisch het uiteindelijke, volledig scherpe beeld op zonder extra handelingen. Dit levert in korte tijd indrukwekkend scherpe resultaten op. De ingebouwde meetfunctie* in de software helpt bij het bepalen van afmetingen of het toevoegen van een schaal. Met slechts een paar klikken kun je lengtes, hoeken of oppervlakken meten. Uitgebreide functies ondersteunen hierbij, zoals het berekenen van de oppervlakte en straal van een cirkel of het meten van complexe polygonen. Metingen kunnen zowel op opgeslagen beelden als in de liveweergave worden uitgevoerd. De MikroCamLabII-software beschikt ook over geavanceerde algoritmen voor geautomatiseerde beeldanalyse, zoals deeltjes telling en oppervlakte-analyse. De behuizing heeft een C-Mount-aansluiting en is daardoor compatibel met microscopen van verschillende fabrikanten. Wij adviseren je graag over welke MikroCam het beste geschikt is voor jouw microscoop. Voor gebruik met 23,2 mm oculairhouders is een optionele 0,5x reductie-optiek beschikbaar (art.nr. 5914015 – vast, art.nr. 5914005 – variabel). Voor speciale toepassingen, zoals met een C-Mount-objectief, kan de camera ook worden gemonteerd op de geïntegreerde 1/4"-statiefaansluiting. *Voor de kalibratie van de meetfunctie is een geschikt meetmiddel nodig, zoals art.nr. 5916710 of 5916720. KENMERKEN 3840x2160-pixel sensor (UHD), 6,22 x 3,5 mm (1/2,5") Beeldsnelheid: tot 30 fps Hoogwaardige metalen behuizing Uitgebreide softwarefuncties: metingen, focus stacking (het combineren van meerdere opnames voor een grotere scherptediepte), mozaïek (voor een breder gezichtsveld) Foto- en video-opname, inclusief time-lapse-functie Compatibel met microscopen van alle fabrikanten SYSTEEMVEREISTEN Windows 10 of 11 Intel i3, i5, i7 of i9-processor van de 6e generatie of nieuwer, of AMD FX- of Ryzen-processor van de 1e generatie of nieuwer Internetverbinding voor het downloaden van de software Minimaal USB 2.0 LEVERINGSOMVANG Cameramodule USB 2.0-kabel (ca. 1,8 m) Adapters voor 23,2 mm-, 30 mm- en 30,5 mm-oculairhouders CamLabLite-software als download, beschikbaar in Duits, Engels, Frans, Spaans, Catalaans, Italiaans, Turks, Russisch, Pools, Portugees, Indonesisch, Chinees, Bulgaars

€ 252,02*
%
BRESSER Reductielens 0.5x Variabel
Deze BRESSER variabele 0,5x adapter (focal reducer) voor microscopen wordt gebruikt om de detaillering van het beeld te vergroten en de licht intensiteit te vergroten zodat de belichtingstijd sterk gereduceerd wordt. Deze adapter maakt het mogelijk om bij gebruik met een trinoculaire microscoop de focus van het oculair en de camera apart aan te passen. Zo kunnen beide, het oculair en de camera, parfocal gebruikt worden (dat oculair en camera hetzelfde beeld qua vergroting geven). De adapter is te gebruiken met een tube diameter van 23mm. Het lensontwerp van deze focal reducer is speciaal ontwikkelend voor, en werkt goed samen met, CMOS en CCD camera’s met een sensorgrootte van 1/2” = 6,40 x 4,80mm (diagonaal 8 mm) of 1/3” = 4,80 x 3,60mm (diagonaal 6 mm). De verbinding van de adapter is een 1” C-Mount draad. De adapter werkt ook prima met CMOS en CCD camera’s welke een sensor hebben welke kleiner is dan 1/2”. Bij een sensor groter dan 1/3” zal vignettering optreden. Voor de juiste grootte van de CMOS of CCD van uw camera raadpleeg dan de handleiding van uw camera.SPECIFICATIESVergroting: 0,5xAfmetingen: 60 x 35 x 35 mmGewicht: 70 gram

€ 106,09* € 119,90* (11.52% bespaard)