NATIONAL GEOGRAPHIC Adventurer 20-60x80 Spotting Scope met WiFi-oculaircamera

Leg de schoonheid van de natuur vast – met de waterdichte zoom-spotting scope en de WiFi-oculaircamera voor video's en foto's in hoge resolutie!

  • Hoogwaardige zoom-spotting scope voor universeel gebruik buitenshuis
  • Vergroting: 20-60x / 80-mm objectief / Gezichtsveld: 35–17,5 m op 1.000 m
  • Gebruiksvriendelijke oculaircamera voor 2K-video's en foto's in hoge resolutie
  • Afmetingen: 397 x 96 x 157 mm / Gewicht: 1.240 g
  • Leveringsomvang: Spotting scope, stofkap voor objectief, tas, oculaircamera, USB-C-kabel, handleiding
  • Waterdichte spotting scope-behuizing
  • Twist-up oogschelp voor gebruik met en zonder bril
  • Videoresolutie: 2K (30 fps) / 1.080 px (Full HD)
  • Fotoresolutie: 1.920 x 1.080 px / 2.304 x 1.296 px

€ 299,00*

Beschikbaar, levertijd: 2-4 dagen

Productnummer: 15094
EAN: 4007922098449
WEEE-Reg.-Nr.: DE 34323861
Con Bresser ottiche per il tempo libero, sei sempre perfettamente equipaggiato! Ti avviciniamo all'unicità del momento. 

 
La vera arte di vivere consiste nel vedere il meraviglioso nella quotidianità. (Pearl S. Buck)

La nostra vasta gamma comprende: binocoli, dispositivi per la visione notturna, ottiche di mira e di precisione, telecamere di sorveglianza, cannocchiali e telescopi. Bresser significa alta qualità combinata con prezzi convenienti. Con il nostro ABC del Binocolo, la nostra Guida del Binocolo e un'introduzione alla storia e alle principali specifiche del binocolo, ti offriamo consulenza prima e dopo l'acquisto.
Productinformatie "NATIONAL GEOGRAPHIC Adventurer 20-60x80 Spotting Scope met WiFi-oculaircamera"
Met de NATIONAL GEOGRAPHIC Adventurer 20–60x80 Spotting Scope met WiFi-oculaircamera beleef je de natuur in al haar facetten en leg je elk fascinerend moment eenvoudig vast op foto of video. Of je nu vogels observeert of de natuur en wilde dieren bekijkt, de traploze 20-60x zoom brengt je dicht bij elk detail zonder het waargenomen object te storen. De twist-up oogschelp zorgt ervoor dat je kunt genieten van het volledige gezichtsveld van 35 tot 17,5 m op 1.000 m afstand, met of zonder bril.

Krachtige optiek voor scherpe details

Dankzij de grote 80-mm objectieflens en de volledige meerlaagse coating verschijnt elk beeld door de spotting scope met camera helder en duidelijk – zelfs bij schemering of moeilijke lichtomstandigheden heb je altijd goed zicht. Naast comfortabel observeren over lange afstanden, zorgt de dichtbij-focus vanaf 6 m ervoor dat je nooit een blikvanger mist, zelfs niet van dichtbij.

Robuust en flexibel – Jouw trouwe metgezel buitenshuis

De waterdichte behuizing van de spotting scope beschermt de gevoelige optiek tegen vocht, waardoor hij ideaal is voor gebruik, zelfs bij wisselvallig weer. Met de statiefaansluiting bevestig je het optische apparaat snel en veilig op een statief (niet inbegrepen). Zo kun je genieten van trillingsvrije waarnemingen dankzij de comfortabele kijkhoek van 45°.

Eenvoudig digiscopen met je smartphone

Met de bijgeleverde WiFi-oculaircamera leg je jouw spectaculaire waarnemingen door de spotting scope moeiteloos vast in haarscherpe foto's en video's met of zonder geluid. Snel bevestigd op de optiek krijgt u een overzicht van uw avonturen in digiscoping via een livebeeld op het ingebouwde 1,47-inch (3,7 cm) scherm. Vervolgens bedient u alles gemakkelijk met uw mobiele apparaat via de gebruiksvriendelijke app. De camera maakt indruk met video's in hoge resolutie van 2K en gedetailleerde foto's, die je dankzij direct kunt delen.

Ga op ontdekkingsreis met de NATIONAL GEOGRAPHIC Adventurer 20–60x80 Spotting Scope met WiFi-oculaircamera en herbeleef elke fascinerende blikvanger keer op keer in indrukwekkende opnamen!



KENMERKEN SPOTTING SCOPE

  • Hoogwaardige spotting scope voor universeel gebruik buitenshuis
  • Vergroting: 20-60x
  • Diameter objectief: 80 mm
  • Traploze zoomfunctie
  • Coating: Volledige meerlaagse coating
  • Gezichtsveld: 35–17,5 m op 1.000 m
  • Dichtbij focus: vanaf 6 m
  • Twist-up oogschelp voor gebruik met en zonder bril
  • Comfortabele kijkhoek van 45°
  • Waterdichte behuizing
  • Statiefaansluiting


KENMERKEN OCULAIRCAMERA

  • Geïntegreerd 1,47-inch (3,7 cm) display
  • Videoresolutie: 2K (30 fps)
  • Fotoresolutie: 1.920 x 1.080 px
  • CMOS-sensorresolutie: 4 MP
  • Bestandsformaten: MP4 (video), JPG (foto)
  • Video’s met en zonder geluidsopname
  • Loop-opnamefunctie: 1 / 3 / 5 min
  • App (Android / iOS) met gebruiksvriendelijke video- en fotobewerkingsfuncties
  • Maximale opnametijd met WiFi: 130 minuten
  • Geschikt voor oculairbehuizingen met een diameter van 30 – 65 mm
  • Opslagmedium: MicroSD-kaart tot 128 GB (niet inbegrepen)


LEVERINGSOMVANG

  • Spotting scope
  • Stofkap voor objectief
  • Tas
  • Oculaircamera
  • USB-C-kabel
  • Handleiding
2) Aanwijzing: niet inbegrepen in de leveringsomvang
7) Aanwijzing: voor zoomfunctie gerelateerd aan het kleinste vergrotingsniveau
Batterijen inbegrepen: Ja
Batterijen vereist: Ja
Close-up van 7) (m): 6
Dioptriecompensatie: Nee
ED-glas: Nee
Formaten afbeeldingsbestanden: jpg
Gegevensoverdracht: USB , WiFi
Gevuld met inert gas: Nee
Gezichtsveld op 1000 m afstand 7) (m): 35
Interfaces: USB Type-C , WIFI
Kleur: zwart
LE-oculairs: Nee
Materiaal: Kunststof , aluminium
Nettogewicht (zonder accessoires) (g): 1240
Oculairs voor brildragers: Nee
Oogschelpen: TwistUp oogschelpen
Resolutie: 2K , 1080p (30 fps) (videoresolutie) , 1920 x 1080 , 2304 x 1296
Spiegel/Lensdiameter (mm): 80
Statiefschroefdraad: Ja
Stroomvoorziening 1): Ingebouwde accu
Toepassingsgebied [Spotting scopes]: Vogel- en natuurobservatie
Totale breedte (mm): 96
Totale hoogte (mm): 157
Totale lengte (mm): 397
Type: Lithium-Polymer
Type [spotting scope]: Zoom-spotting scope
Type coating: Volledige meerlaagse coating
Type sensor: CMOS
Uitgebreide garantie (jaren): 5
Vergroting Zoom max.: 60
Vergroting Zoom min.: 20
Verwijderbaar geheugen 2): MicroSD
Video-indelingen: MP4
Waterdicht 8): Ja
Zoomfunctie: Ja
bekijken: mono

Product- en veiligheidsinstructies


Fabrikant: 
Bresser GmbH, Gutenbergstraße 2, 46414 Rhede

Contact: 
www.bresser.de


Waarschuwingen
  • BLINDHEIDSGEVAAR! Kijk nooit direct in de zon of dicht bij de zon met dit apparaat. Er is BLINDHEIDSGEVAAR!
  • Stel het apparaat – vooral de lenzen – niet bloot aan direct zonlicht! Door de lichtbundeling kunnen branden ontstaan.
  • Demonteer het apparaat niet! Neem bij een defect contact op met uw vakhandelaar. Deze neemt contact op met het servicecentrum en kan het apparaat indien nodig ter reparatie opsturen.
  • Stel het apparaat niet bloot aan hoge temperaturen.
  • BESCHERMING van de privacy! Het verrekijker is voor privégebruik. Respecteer de privacy van anderen - kijk bijvoorbeeld niet met dit apparaat in andermans woningen!

Klanten bekeken ook

BRESSER bliksemsensor
De BRESSER bliksemsensor houdt u tijdens onweer voortdurend op de hoogte. Want zodra een flits is gedetecteerd binnen een bereik van ca. 40 km , verschijnt een lichtsignaal direct op het toestel. Maar de bliksemdetector komt pas echt tot zijn recht in combinatie met uw bestaande BRESSER weerstation: Naast de tijdspanne sinds de laatste blikseminslag en de geschatte afstand, is ook het aantal blikseminslagen per uur beschikbaar. Perfecte omstandigheden: Om de bliksemsensor aan de omgeving aan te passen, kan de gevoeligheid van de sensor in 3 stappen worden aangepast. De bliksemsensor is compatibel met de volgende BRESSER weerstations:  7003210, 7003220, 7003230, 7003240 KENMERKEN Bliksemsensor voor het meten van bliksemflitsen Lichtsignaal op de sensor wanneer een blikseminslag wordt gedetecteerd In combinatie met een bestaand, compatibel BRESSER weerstation kunnen de volgende gegevens worden opgevraagd:Tijdspanne sinds laatste blikseminslag incl. geschatte afstandAantal flitsen per uur Led-weergave voor de gegevensoverdracht Bereik ca. 100 m Sensorgevoeligheid selecteerbaar (Hi/Mid/Lo) Voeding: 2x AA-batterijen (niet inbegrepen!) LEVERINGSOMVANG Bliksemsensor Gebruiksaanwijzing

Sofort verfügbar

€ 45,00*
%
NATIONAL GEOGRAPHIC Adventurer 20–60x80 spotting scope
Kom dicht bij de wonderen van de natuur met de NATIONAL GEOGRAPHIC Adventurer 20-60x80 spotting scope. Dus voor het observeren van vogels, wilde dieren en de natuur kunt u vergrotingen van 20x tot 60x bereiken met de traploze zoom. Dit garandeert dat u elk detail over grote afstanden kunt zien, zonder een verlegen waarnemingsobject in zijn natuurlijke omgeving te storen. De grote 80mm-objectieflens en volledig multicoated optiek laten veel licht door - genoeg om je helder te houden, zelfs bij weinig licht en in schemerige omstandigheden. Er is ook veel te ontdekken in de directe omgeving? Geen probleem, want u kunt op de spotting scope met de close focus vanaf 6 m scherpstellen.  Gebruiksvriendelijke spotting scope voor natuurliefhebbende avonturiers Voor degenen die een bril nodig hebben voor een spannend uitzicht wordt de Adventurer 20-60x80 spotting scope geleverd met een twist-up-oogschelp. Want daarmee kan in een handomdraai de optimale afstand voor het kijken met en zonder bril worden ingesteld. U geniet dus altijd van een ongestoord zicht op het volledige gezichtsveld van 35 tot 17,5 m op 1000 m afstand. Het aangename 45° zicht biedt het beste kijkcomfort. Om de optiek ook tijdens ontdekkingstochten in wisselvallig weer goed beschermd te houden, voorkomt de waterdichte behuizing het binnendringen van vocht. Perfect voor lange observaties op dezelfde plaats: Met de statiefaansluiting zorgt u in een handomdraai voor een stabiele stand op een statief (niet meegeleverd). Ga op een fascinerende verkenningstocht met de NATIONAL GEOGRAPHIC Adventurer 20-60x80 spotting scope. KENMERKEN Hoogwaardige spotting scope voor universeel gebruik buitenshuis Vergroting: 20-60x Objectiefdiameter: 80 mm Traploze zoomfunctie Coating: Volledige multicoating Scherpstelling dichtbij: vanaf 6 m Gezichtsveld: 35–17,5 m op 1000 m Twist-up-oogschelp voor gebruik met en zonder bril Comfortabel zicht van 45° Waterdichte behuizing Statiefschroefdraad Gewicht: 1240 g LEVERINGSOMVANG Spotting scope Lensstofkap Tas Gebruiksaanwijzing

Sofort verfügbar

€ 199,00* € 279,00* (28.67% bespaard)