NATIONAL GEOGRAPHIC Lenzentelescoop 90/900 EQ3

Lenzentelescoop, equatoriale montering, 90mm-opening

  • Gemakkelijk te gebruiken lenzentelescoop voor beginners
  • Objectiefdiameter: 90 mm / brandpuntsafstand: 900 mm
  • Montering: Equatoriaal met statief
  • Vergroting met accessoires inbegrepen: 45x-675x
  • Leveringsomvang: Telescoop, montering, statief, accessoires
  • goede lichtprestaties
  • lange brandpuntsafstand
  • eenvoudige handmatige tracering

Niet beschikbaar op dit moment

Productnummer: 9070000
EAN: 4007922001012
WEEE-Reg.-Nr.: DE 34323861


WIJ ZIJN DE BRESSERS


Lukas
Lukas en Tom

Microbiologie
Lukas wil alles precies weten. Hij is vooral geïnteresseerd in wetenschappelijke ontdekkingen. Samen met zijn mier Tom verkent hij de microkosmos.


Ga de wereld van de Microbiologie in

Luna
Luna

Astronomie
Luna houdt van de sterrenhemel. Wanneer het weer meewerkt, haalt ze haar telescoop tevoorschijn en kijkt naar planeten, sterrenhopen, sterrenstelsels en nog veel meer. Haar naam betekent in het Nederlands "Maan".


Grijp naar de sterren

Flora
Flora

Buiten / Avontuur
Flora gaat graag op ontdekkingsreis in de natuur. Haar vaste metgezel is haar verrekijker, waarmee ze nauwlettend in de gaten houdt wat er allemaal beweegt in het bos en op de weide.


Ga op avontuur

Met BRESSER is een prettige kennismaking met de grote wereld van de astronomie mogelijk. Onze uitgebreide informatie ("Telescoopgids") biedt waardevolle tips voor beginners - maar ook ervaren astronomen kunnen onze verstrekte informatie (bijv. tabellen voor de geografische breedte van alle grote wereldsteden) gebruiken als naslagwerk.

Hier is de inhoudsopgave van de uitgebreide BRESSER Telescoopgids:

Sky Guides van Bresser

De Sky Guide biedt volledige informatie over sterrenbeelden, planetenposities en astronomische evenementen, perfect om je observaties te plannen en dieper in de astronomie te duiken!
Bezoek de gids direct hier om het meeste uit je observaties te halen.
Productinformatie "NATIONAL GEOGRAPHIC Lenzentelescoop 90/900 EQ3"
In samenwerking met NATIONAL GEOGRAPHIC heeft BRESSER een zeer aantrekkelijk serie instrumenten uitgebracht waaronder deze lenzentelescoop in combinatie met een degelijke EQ3 montering en aluminium statief. Een perfecte telescoop voor zowel de beginner als de gevorderde waarnemers. Door de profi-montering kunnen objecten tijdens het observeren eenvoudig handmatig gevolgd worden. Het uitgebreide accessoirepakket maakt dat deze telescoop zeer ruim inzetbaar is. De meegeleverde astro-software stelt je in staat de sterrenwereld te ontdekken met je PC. De telescoop wordt geleverd met een parallactische montering (in plaats van een azimutale montering) die normaal alleen bij de veel duurdere telescopen wordt geleverd. Met deze telescoop kunt u uitstekend de maan observeren, de ringen van Saturnus, de details van Jupiter maar ook zeer lichtsterke deep-sky objecten, zoals dubbele sterren en de meest lichtsterke nevels.

LEVERINGSOMVANG:
  • NATIONAL GEOGRAPHIC Lenzentelescoop 90/900
  • 1x Aluminium veldstatief
  • 1x EQ3 Montering
  • 1x Contragewicht
  • 3x Oculairen (4, 12,5 en 20 mm)
  • 1x Maanfilter
  • 1x Draaibare sterrenkaart
  • 1x Zenitprisma
  • 1x LED Finder
  • 1x Barlowlens 3x
  • 1x Omkeerlens 1,5x
SPECIFICATIES
  • Optisch design: Achromatische refractor
  • Diameter objectief: 90 mm
  • Brandpunt: 900 mm f/10
  • Maximale (zinvolle) vergroting: 180x
  • Coating optiek: MgF2 coating
  • Visuele grensmagnitude: 11,3 mag
  • Gewicht tube (OTA) en montering: 6,50 kg
  • Montering: Aluminium EQ3-Montering
Aanbevolen maximale vergroting: 180
Batterijen inbegrepen: 0
Batterijen vereist: 0
Brandpuntsafstand (mm): 900
Doelgroep [Telescopen]: Beginner, Gevorderden
In hoogte verstelbaar statief: 0
Kleur: zwart
Leeftijdsaanbeveling vanaf: 14
Materiaal: aluminium
Productfamilie [Telescopen]: Lenzentelescoop
Spiegel/Lensdiameter (mm): 90
Toepassingsgebied [Telescopen]: Deep Sky observatie , Landobservatie, Maan observatie, Planetaire observatie
Vergroting tot: 675
Vergroting vanaf: 45
Waarschuwingen: Niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar.
Zoekerkijker: LED verlichte puntzoeker

Product- en veiligheidsinstructies


Fabrikant: 
Bresser GmbH, Gutenbergstraße 2, 46414 Rhede

Contact: 
www.bresser.de


Waarschuwingen
- Niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar.
Waarschuwingen
  • Dit artikel is niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar.
  • Houd verpakkingsmaterialen (plastiekzakken, elastieken, enz.) en kleine onderdelen uit de buurt van kinderen! Er is verstikkingsgevaar!
  • Kijk nooit direct met dit apparaat in de zon of dicht bij de zon. Er is RISICO OP BLINDHEID!
  • Risico op materiële schade! Demonteer het apparaat niet! Neem bij een defect contact op met uw vakhandelaar. De vakhandelaar neemt contact op met het servicecentrum en kan het apparaat indien nodig ter reparatie opsturen. Stel het apparaat niet bloot aan temperaturen boven de 60°C!

Accessories

OCULUM VERLAG - Fernrohr-Führerschein in 4 Schritten (IN DUITS)
Let op: dit astronomieboek voor beginners is alleen beschikbaar in het Duits.

€ 19,90*
Cadeaubon ter waarde van €50
BRESSER Cadeaubon ter waarde van 50€  Elk jaar komen verjaardagen, jubilea, Kerstmis en andere gelegenheden onvermijdelijk op ons af. En daarmee steeds weer dezelfde vraag: Hoe kunnen we onze dierbaren bij deze bijzondere gelegenheden een plezier doen? Stuur met een BRESSER-cadeaubon mannen, vrouwen en kinderen op geheel individuele ontdekkingsreizen.  Geven met vooruitzicht – de BRESSER cadeaubon ter waarde van 50 euro  Een cadeau brengt alleen vreugde voor beide partijen als het bij de ontvanger past. Zo weet u zeker dat een BRESSER cadeaubon gegarandeerd met een blijde glimlach wordt ontvangen: Voldoet de ontvanger aan een of meerdere van de volgende uitspraken?  De ontvanger … … richt bij elke heldere sterrennacht de telescoop naar de hemel. … neemt op vakantie altijd eerst een bodemmonster, dat dan nog in het hotel onder de microscoop grondig wordt onderzocht. … houdt ervan om met open ogen door de natuur te wandelen, kamperen of jagen. … runt met passie een eigen fotostudio. … mist nooit de weersvoorspelling. … is enthousiast over innovatieve technologie en nieuwe gadgets. … staat open voor alles en is altijd bereid om de eigen horizon te verbreden. Treffer? Dan heeft u met een BRESSER cadeaubon het perfecte cadeau gevonden. Want of het nu gaat om een absolute beginner of een gepassioneerde professional: De veelzijdige producten uit de categorieën astronomie, microscopie, sport-optiek, fotostudio, weer & tijd en elektronica bieden uw dierbaren prachtige inzichten in fascinerende werelden. En dat geldt niet alleen voor de grote ontdekkers: Verrassend genoeg is een BRESSER cadeaubon ook ideaal voor kinderen die met ons kindvriendelijke aanbod spelenderwijs kennismaken met de wetenschap.  Zo verkrijgt u de 50-euro-cadeaubon van BRESSER Wilt u een dierbaar iemand nieuwe perspectieven bieden? Niets eenvoudiger dan dat: Kies een van de mooie cadeaubonmotieven. Astronomie, microscopie, elektronica, etc. – voor elk interessegebied is er een prachtige look beschikbaar. Belangrijk: Ongeacht welk motief u kiest, elke cadeaubon is uiteraard in de hele webshop op bresser.de inwisselbaar. Vul uw naam en de naam van de ontvanger in. Vervolgens kunt u een bericht tot 300 tekens toevoegen om uw cadeaubon een persoonlijke touch te geven. Leg de cadeaubon in de winkelwagen en voltooi de betaling. Zodra de bestelling is afgerond, ontvangt u de cadeaubon als PDF direct in uw e-mailinbox. Van daaruit kunt u hem als digitale groet op afstand versturen. Of u print hem uit en overhandigt hem persoonlijk.  Verschenk een blik over de horizon – met de BRESSER 50-euro cadeaubon voor vrouwen, mannen en kinderen. 

€ 50,00*
OCULUM VERLAG - Hobby-Astronom in 4 Schritten (Boek in het Duits)
Let op: dit astronomieboek voor beginners is alleen beschikbaar in het Duits.

€ 14,90*
BRESSER Amici Prisma 90° 31.7 mm / 1.25"
Een Amici Prisma zorgt voor een comfortabele kijkhoek van 90° en creëert een rechtopstaand beeld zonder links-rechts omkering. Dit maakt het vooral geschikt voor natuurobservaties, maar het kan ook erg nuttig zijn bij astronomische observaties. Met name beginners kunnen het gemakkelijker vinden zich te oriënteren in de lucht als ze het zicht door de telescoop vergelijken met wat ze met hun blote ogen kunnen zien. Met dit amici-prisma kan een astronomische telescoop worden gebruikt als een krachtige spotting scope en is daarom geschikt voor refractortelescopen (lenzentelescopen) en Maksutov Cassegrain telescopen met 1,25" visuele achterzijde. KENMERKEN Comfortabele oogafstand voor refractortelescopen 90° Kijkpositie en beeld zonder links-rechts omkering Astronomische telescoop verandert in een krachtige spotting scope LEVERINGSOMVANG BRESSER Amici Prisma 90° 31.7 mm / 1.25"

€ 49,00*
OLIVIA VERLAG - Julius forscht im Weltall
Let op: Dit boek is geschreven in het Duits

€ 15,00*
OCULUM VERLAG - Teleskop-1x1 (Boek in het Duits)
Let op: dit astronomieboek voor beginners is alleen beschikbaar in het Duits.

€ 12,90*
Vixen NPL 50° oculair 25 mm (1,25'')
Hoogwaardig NPL-oculair voor beginners die goede resultaten willen behalen en toch binnen een betaalbare prijsklasse willen blijven. Het 2-groepen 4-elementen Plössl optisch ontwerp van de NPL-oculairs levert vlakke en heldere beelden met een goede kleurcorrectie. De lenzen zijn volledig multicoating voor hoge lichttransmissie en de oculairs hebben een comfortabele oogafstand. De NPL20-, NPL25-, NPL30- en NPL40-oculairs hebben draaibare oogschelpen die een comfortabele oogafstand bieden en die voor brildragers naar beneden kunnen worden gedraaid. De chromatische adderatie is verder gereduceerd in tegenstelling tot de vorige modellen en u zult ook onder de indruk zijn van de randscherpte. Een standaard 1,25'' filterdraad voor kleur- en nevelfilters is uiteraard aanwezig. Om storende reflecties verder te verminderen, zijn de binnenkanten van de oculairhulzen zorgvuldig zwart gemaakt. KENMERKEN Insteekdiameter: 31,7 mm Zichtbaar gezichtsveld: 50° Pupilafstand: 19,5 mm 1,25'' filterdraad Hoog draaibare oogschelpen Gewicht: 130 g LEVERINGSOMVANG 1x 25mm-oculair (1,25'') Stofkappen

€ 59,00*
Vixen NPL 50° Oculaire 30mm (1,25'')
Het 2-groeps 4-elementen Plossl optisch ontwerp van de NPL-oculairs levert vlakke en heldere beelden met een goede kleurcorrectie. De NPL20-, NPL25-, NPL30- en NPL40-oculairs hebben draaibare oogschelpen voor kijkcomfort. De lenzen zijn voorzien van multicoating voor een hoge lichttransmissie. KENMERKENInsteekdiameter: 31,7 mm Zichtbaar gezichtsveld: 50° Pupilafstand: 24 mm Gewicht: 120 g LEVERINGSOMVANG 1x oculair 30 mm (1,25'')Stofkappen

€ 62,00*
Vixen NPL 50° oculair 8 mm (1,25'')
Het Vixen 2-groep 4-element Plössl oculair van de NPL-oculairs geeft randscherpe en heldere beelden met goede kleurcorrectie. De lenzen zijn volledig multigecoat voor hoge lichttransmissie.De NPL20 mm, 30 mm en 40 mm oculairs hebben een ingebouwde draaibare oogschelp voor comfortabel kijken en bescherming tegen strooilicht.Het Plössl-systeem bevat 4 lenselementen in 2 groepen, met goed gecorrigeerde chromatische aberratie.Deze hoogwaardige oculairs met volledige multicoating zijn een betaalbaar alternatief voor veeleisende astronomie-beginners.KENMERKENInsteekdiameter: 31,7 mm Zichtbaar gezichtsveld: 50° Pupilafstand: 4,5 mm Gewicht: 79 g LEVERINGSOMVANG 1x oculair 8 mm (1,25'')

€ 49,00*
Vixen NPL oculair 40mm (1,25") Plössl
De nieuwe vier-lenzen, multicoated Plössl NPL oculairs maken indruk met hun contrastrijke, heldere beeld en een zeer gunstige prijs-prestatieverhouding. Het 40 mm oculair van de nieuwe Plössl serie wordt geleverd met hoog-draaibare oogschelp. Uitstekend overzichtsoculair voor veeleisende beginners in de astronomie Kan niet worden gecombineerd met de volgende accessoires: #3919 Universele camera-adapter #3931 Camera-adapter SX #3911 Camera-adapter 36,4 mm KENMERKEN Vier-lenzen Plössl oculair met 31,7 steekhulsGoede scherpte, contrast en weinig kleurfoutenzeer goede prijs-prestatieverhoudingInclusief hoog-draaibare oogschelpComfortabele oogafstand van 36 mmGewicht: 120 g LEVERINGSOMVANG NPL oculair 40 mmStofkappen

€ 65,00*

Kunden kauften auch

OLIVIA VERLAG - Julius forscht im Weltall
Let op: Dit boek is geschreven in het Duits

€ 15,00*
%
BRESSER smartphonehouder voor telescopen met 1,25'' oculair
Fotograferen met de smartphone door de telescoop! Met de smartphone camera-adapter is dit nu kinderspel! Schroef de adapter op het oculair en gebruik uw smartphone als een camera met een supertelelens. Hierdoor kunt u zelfs verre objecten fotograferen alsof u er heel dichtbij bent. KENMERKEN Fotograferen met de smartphone door de telescoop De smartphonecamera gebruiken als supertelelens Geschikt voor 31,7 mm (1,25'') oculairs Voor oculairbehuizingen met een diameter van 32-34 mm LEVERINGSOMVANG Smartphone camera-adapter Vergrendelingsring voor de smartphone

€ 8,00* € 9,90* (19.19% bespaard)
BRESSER Researcher Bino Microscoop 40x-1000x
De Researcher Bino microscoop is de best verkochte biologische microscoop van BRESSER in de medium range, mede door de onverslaanbare prijs. De microscoop staat op een massief metalen body en presteert met een breedbeeld vergrotingsbereik van 40x-1000x. Dit wordt bereikt met 4 objectieven en een paar DIN oculairs. Dit instrument voldoet aan hoge eisen. De 40x en het 100x DIN objectieven zijn intrekbaar (dit geeft bescherming tegen beschadigingen). Het 100x-objectief is bedoeld voor olie-immersie microscopie (immersie-olie wordt bijgeleverd). De LED verlichting is helder, de intensiteit is instelbaar met een dimmer. De instelbare Abbe condensor is voorzien van een blauw filter en iris diafragma. Deze microscoop heeft een focuser met groffe en fijne drive, dit zorgt voor haarscherpe beelden. Verder heeft dit instrument ook een objecttafel voor exacte objectpositionering. De kop is 360 graden draaibaar, het is ook mogelijk om het individuele oog reliëf en de dioptrie instelling aan te passen.SPECIFICATIESDoorlichtmicroscoopType kop: Binoculair, 360° draaibaarVergroting: 40x - 1000xOculair(s): WF 10xObjetieven: DIN 4x / 10x / 40x / 100 olieType objectief: AchromatischCondensator: Abbe N.A. 1.25Verlichting: LEDStroomvoorziening: 230V NetstroomLEVERINGSOMVANGBRESSER Bino Researcher Microscoop 40x-1000x1 Paar DIN oculairen WF10xObjectiefrevolver met 4 objectiefhouders4 DIN Objectieven: 4x/0.1, 10x/0.25, 40x/0.65, 100x/1.25 olieCondensatorKruistafel met Nonius-schaalverdelingFijn- en grofafstellingImmersie-olieEenvoudige stofkap220V/240V Netstroom

€ 389,90*
%
BRESSER USB Digitale Microscoop DST-1028 5MP
Met de DST-1028 5MP USB digitale microscoop kunt u uw objecten eenvoudig en gemakkelijk op uw pc bekijken met gedetailleerde beelden. De digitale handmicroscoop is bijzonder geschikt voor het onderzoeken van materiaalmonsters, printplaten en elektronische componenten, maar ook planten, insecten en nog veel meer. Naast toepassingen in school en hobby, is de digitale microscoop ook geschikt voor taken in kwaliteitszorg. Het apparaat heeft een hoogwaardige optiek met traploze zoom. Dit maakt documentatie van het monster tussen vergrotingen van 10x en 280x mogelijk. Afhankelijk van het te onderzoeken voorwerp kan altijd de juiste vergroting worden gekozen. De digitale oplichtmicroscoop met zijn ringlicht zorgt voor een optimale belichting en contrastrijke beelden van uw preparaat. De ringverlichting bestaat uit acht leds. De helderheid kan gemakkelijk worden aangepast met de dimmer die is geïntegreerd in de USB-aansluitkabel. De microscoop heeft een stabiel, aanpasbaar metalen statief, dat in hoogte kan worden versteld, afhankelijk van de hoogte van het object en de gebruikte vergroting. Dit betekent dat zowel grotere als zeer platte voorwerpen (b.v. gedrukte documenten) kunnen worden onderzocht. Bij lage vergrotingen bedraagt de werkafstand 110 mm, zodat het werken met gereedschap, bv. voor het ontleden, eronder mogelijk is. TOEPASSINGEN Kwaliteitszorg Industrie Forensisch onderzoek (sporenmateriaal, echtheidscontrole) Wetenschappelijk onderzoek (bijv. oppervlakken, structuren) Sieraden en verzamelobjecten, horloges Planten en plantenziekten, plagen, bv. in de tuinbouw en de landbouw Sieraden en verzamelobjecten KENMERKEN Digitale USB-oplichtmicroscoop met led-ringlicht Hoogwaardige optiek met traploze zoom Ruime werkafstand voor grotere objecten Stevige metalen constructie Kabellengte: 1,2 m Afbeeldingsvelden: 10x: 42 x 32 mm / 100x: 4,2 x 3,2 mm / 280x: 1,6 x 1,2 mm Maximale objecthoogte: 10x – ca. 45 mm / 100x – ca. 160 mm / 280x – ca. 170 mm LEVERINGSOMVANG Digitale microscoop incl. softwaredownload (alleen voor Windows) Geïntegreerde USB-poort met lichtintensiteitsknop Metalen statief met geïntegreerde scherpstelling Verlengstuk voor statief Windows 10 / 11

€ 169,00* € 169,90* (0.53% bespaard)
BRESSER Pirsch ED 10x50 verrekijker Phase Coating
De verrekijkers van de Pirsch ED-serie van BRESSER zijn nog helderder en kleurgetrouwer. Net als de hoogwaardige allround verrekijkers van de Pirsch-serie van BRESSER is de Pirsch ED geschikt voor elk toepassingsgebied, of het nu gaat om reizen, wandelen of jagen. De in 3 standen verstelbare twist-up-oogschelpen bieden optimaal kijkcomfort voor brildragers. De rubberen ommanteling van de verrekijker zorgt voor een goede grip. Alle Pirsch ED modellen zijn uitgerust met een brede, comfortabele draagriem en een hoogwaardige tas. ED-glas: Deze verrekijker is uitgerust met een hoogwaardig ED-glas dat de kleuren nog helderder en het beeld nog kleurechter maakt. Kleurranden worden voorkomen door het speciale hoogwaardige ED-glas. Fasecoating op de prisma's Dankzij de nieuwste fasecoating ziet u het beeld met meer contrast en hoge resolutie dan zonder deze speciale coating. U neemt bijvoorbeeld veren of vachtstructuren van dieren beter waar. Dit is vooral een voordeel bij slechte lichtomstandigheden. Diëlektrische coating op de prisma's Vooral bij schemering of slecht weer is zo'n diëlektrische coating goud waard. Hierdoor komt er meer licht door het prisma. Het resultaat is een helderder en duidelijker beeld dat u waardevolle minuten geeft om uw onderwerp te observeren, zelfs in moeilijke lichtomstandigheden. Argon inert gas Argon wordt niet geabsorbeerd door water en reageert er niet mee. Bovendien behoudt dit hoogwaardige gas zijn beschermende eigenschappen over een breder temperatuurbereik dan stikstof. Deze verrekijker met argonvulling is daarom geschikt voor extremere omstandigheden en heeft een langere levensduur. Het gas voorkomt dat de lenzen van binnenuit beslaan. Waterdicht Alle Pirsch ED-modellen zijn uiteraard waterdicht. Zo bent u perfect uitgerust met uw verrekijker in elk weer. Zelfs een bad in een beek schaadt uw verrekijker niet. KENMERKEN Compacte, veelzijdige verrekijker Hoogwaardig ED-glas voor meer kleurgetrouwheid Hoogwaardige fasecoating voor heldere, contrastrijke beelden Waterdicht en gevuld met argon tegen beslaan van binnenuit Rubber ommanteling Ideaal ook voor brildragers, +/- 4 dioptriecompensatie LEVERINGSOMVANG Verrekijker Nylon tas met schouderriem Brede, gevoerde draagriem Objectiefdop Oculairdop Groot lensdoekje Gebruiksaanwijzing

€ 379,00*
Bresser Lens Cleaning Kit
De Bresser Lens Cleaning Kit kan gebruikt worden om bijvoorbeeld lensdelen van een camera, verrekijker of spotting scope schoon te maken. De Bresser Lens Cleaning Kit is speciaal samengesteld voor degenen die hun uitrusting mee willen nemen tijdens outdoor-activiteiten en hun uitrustig in uitmuntende staat willen houden. De set richt zich niet alleen op kwaliteit, maar ook op veelzijdigheid. De cleaning kit bevat reinigingsgereedschap voor camera’s en verrekijkers, maar kan ook voor andere optische apparaten worden gebruikt. De losse items in de cleaning kit worden geleverd in een stevige opbergetui om ze te beschermen tegen verlies en verontreiniging. In de set bevindt zich ook een praktische lenspen met aan het ene uiteinde een nylon borstel en aan de andere kant een met koolstof gecoate draaischijf. Perfect voor het voorzichtig verwijderen van vuil van gevoelige optica. Zonder aanraking, kan het fijnste stof, zand of pluizen verwijderd worden met behulp van de mini-luchtblazer (blower); de punt van het mondstuk komt zelfs in de kleinste hoekjes en gaatjes. De lensreinigingsvloeistof is ook geschikt voor het onderhouden van alle optische oppervlakken van bijvoorbeeld camera body's, beeldschermen, lenzen en filters. Vijf hoogwaardige microvezeldoeken zijn ook inbegrepen om vuil en vocht permanent te absorberen zonder stof en pluisjes te creëren. Tien vochtige poetsdoekjes maken het assortiment reinigingsmaterialen compleet. KENMERKEN Ideaal voor het reinigen van lenzen, verrekijkers, spotting scopes, camera’s en filters Praktisch bij reizen Verwijdert effectief vingerafdrukken, vetvlekken, stof en vuil Geschikt voor nat en droog reinigenLEVERINGSOMVANG 1x Lenspen 1x Blower 5x Microvezeldoekje 1x Fluwelen doekje 1x Reinigingsvloeistof 10x Reinigingsdoekjes 1x Opbergetui met karabijnhaak

€ 29,95*

Kunden haben sich ebenfalls angesehen

BRESSER First Light AR-102/1000 Telescoop
Ambitieuze beginners en gevorderden kunnen met de BRESSER First Light AR-102/1000 Telescoop nu al de helderste objecten buiten het zonnestelsel vinden. Ontdek structuren in de Orionnevel op een ongelooflijke afstand van 1500 lichtjaar (14.200.000.000.000 km)! De stabiele montering maakt ontspannen observatie mogelijk, zelfs bij hogere vergrotingen. Dankzij de hoogwaardige mechanica kunt u met dit apparaat uw eigen maanfoto's maken. Het opsporen van de licht-donker grens (terminator) op de maan is geweldig. Deze refractortelescoop heeft een equatoriale montering (ook wel een parallactische montering genoemd). Met dit mechanisme met twee assen is het mogelijk de draaiing van de aarde te compenseren en het waargenomen hemellichaam nauwkeurig te volgen. De uitgebreide bijgeleverde accessoires maken vele interessante hemelobservaties mogelijk. Zelfs een prisma voor een rechtopstaande en zijdelings correcte beeldweergave is inbegrepen. KENMERKEN Achromatische lenzentelescoop van hoge kwaliteit Diameter: 102 mm / brandpuntsafstand: 1000 mm f/9.8 Equatoriale EQ-3 montering In hoogte verstelbaar statief met accessoirelade Telescoop voornamelijk van metaal Uitstekende focuser Prisma voor een rechtopstaand en lateraal correct beeld Uitgebreide accessoires reeds inbegrepenLEVERINGSOMVANG Optische tubus First Light AR-102/1000 EQ3-montering Statief met accessoirelade 2 oculairs (PL10 & PL25) Led-zoeker met rode punt Rechtopstaand prisma 90° Barlow-lens 3x Smartphonehouder

€ 399,00*
BRESSER Space Explorer 90/900 EQ3 refractortelescoop
Fascinatie voor de sterrenhemel - al sinds mensenheugenis kijken nieuwsgierige mensen naar de sterren. De BRESSER 90/900 Space Explorer telescoop laat u de schoonheden van de ruimte zien. Tegelijkertijd vangt het 90 mm diafragma al 165 keer meer licht op dan het menselijk oog. En de lange brandpuntsafstand van 900 mm maakt astronomische hoogtepunten zichtbaar. Onderzoek de natuurlijke satelliet van onze aarde: de maan. Maak een visuele reis naar de planeten. Of waag u buiten ons zonnestelsel en ontdek de eerste, helderdere deep-sky objecten. Voor zorgeloze observaties staat de lenstelescoop stabiel op het aluminium statief. Het geïntegreerde accessoirebakje houdt oculairs, Barlow-lenzen enz. altijd bij de hand. Maar om uw hemelse ontdekkingen niet onmiddellijk uit het oog te verliezen, moet u compenseren voor de bewegingen van de aarde. Met de equatoriale EQ3-montering is het kinderspel om uw blikvangers te volgen terwijl ze zich een weg banen door de nachtelijke hemel. Space Explorer telescoop - alles voor een goed zicht in de ruimte De telescoop voor beginners en gevorderden heeft veel te bieden, zodat u op een heldere nacht met succes het heelal kunt verkennen. Met de lichtpuntzoeker kunt u zich gemakkelijk oriënteren aan de sterrenhemel. Zodra de zoeker is uitgelijnd met de telescoop, laat de kleine rode stip zien waar uw telescoop op dat moment staat gericht. Als u dan eenmaal een fascinerend hemellichaam hebt gevonden, brengt u het dichterbij door de drie oculairs. Bewonder de majestueuze ringen van Saturnus en de gasreus Jupiter bij verschillende vergrotingen met 4 mm, 12 mm en 20 mm brandpuntsafstand oculairs. Aan de donkere, maanloze hemel zijn de helderste gasnevels, melkwegstelsels en sterrengroepen al te zien. De maanfases - bent u altijd al gefascineerd geweest door de maan? Pak dan het maanfilter, schroef het achter in een oculair en klaar is Kees. Het dimt het licht en verhoogt tegelijkertijd het contrast. Zo kunt u van het maanlandschap genieten zonder verblind te worden. Over landschap gesproken: Met de refractortelescoop kunt u ook overdag op verkenning gaan op aarde. Zo komen de charmes van onze natuur en verre dieren binnen handbereik. Ervaar met de BRESSER 90/900 Space Explorer telescoop uw eigen persoonlijke hobbymoment. KENMERKEN Optisch ontwerp: Achromatische refractor Diameter objectief: 90 mm Brandpuntsafstand: 900 mm Ca. 165 keer het lichtverzamelvermogen van het menselijk oog Eenvoudige handmatige tracering Montering: EQ3, equatoriaal Statief: Aluminium met accessoirelade LEVERINGSOMVANGTubusEQ3-monteringIn hoogte verstelbaar aluminium statief3 oculairs: 4 mm, 12 mm, 20 mmBarlow lens, 3x90 graden zenitspiegelMaanfilterLed-zoekerSmartphonehouderBatterij CR2032Instructies

€ 299,00*
NATIONAL GEOGRAPHIC 70/900 lenzentelescoop NG
In samenwerking met NATIONAL GEOGRAPHIC heeft BRESSER een zeer aantrekkelijk serie instrumenten uitgebracht waaronder deze 70/900 lenzentelescoop NG. Een perfecte telescoop voor zowel de beginner als de ietwat gevorderde waarnemers. Door de NG montering kunnen objecten eenvoudig gevonden worden. Men kan de montering ook in de gevorderde EQ-stand plaatsen. De vele accessoires geven de juiste middelen om met astronomie te starten. De bijgeleverde astro software stelt in staat de sterrenwereld te ontdekken via de PC. Met deze telescoop kan uitstekend de maan en de planeten geobserveerd worden. Onder goede omstandigheden kan men ook de meest extreem lichtsterke nevels bekijken. Al met al een uitdagend instrument voor zowel de beginnende als de gevorderde astronoom.Geschikt voorMaanwaarnemingenPlaneetwaarnemingenSPECIFICATIES Optisch design: Achromatische refractorDiameter objectief: 70 mmbrandpunt: 900 mm f/12,9Maximale (zinvolle) Vergroting: 140xTube (OTA) lengte: 920 mmTube (OTA) diameter: 72 mmGewicht tube (OTA) en Montering: 7,20 kgMontering: NG MonteringGarantie: 5 jaarLEVERINGSOMVANG1x NATIONAL GEOGRAPHIC 70/900 lenzentelescoop NG1x Aluminium Statief3x Kelner oculair (20, 12 en 4mm)1x ZenithPrisma: 1x Omkeerlens 1,5x1x Zoeker 5x241x Draaibare sterrenkaartHandleiding (EN/DE)

€ 169,90*