Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Verzenddeadline voor alle bestellingen: 17 December 2025

NATIONAL GEOGRAPHIC Microscoop 300x-1200x

Wij zijn de Bresser Family

Wij zijn Lukas en Tom!

MICROSCOPIE

Samen ontdekken we de allerkleinste dingen die je met het blote oog niet kunt zien. Kijk met mij door de microscoop!

Op naar Lukas’ wereld

Wij zijn Luna en Ferg!

ASTRONOMIE

Luna houdt van de sterrenhemel. Samen met Ferg en haar telescoop speurt ze naar planeten, sterrenstelsels en sterren.

Op naar Luna’s wereld

Wij zijn Flora en Avery!

DE NATUUR ONTDEKKEN

Flora en haar kleine vogel Avery zijn het liefst buiten. Met verrekijker en kompas verkennen ze de geheimen van de natuur.

Op naar Flora’s wereld

Wij zijn de Bresser Family

Lukas

Wij zijn Lukas en Tom!

MICROBIOLOGIE

Lukas is dol op wetenschappelijke ontdekkingen en verkent samen met Tom de mier het microkosmos.

Op naar Lukas’ wereld

Luna

Wij zijn Luna en Ferg!

ASTRONOMIE

Luna houdt van de sterrenhemel. Samen met Ferg en haar telescoop speurt ze naar planeten, sterrenstelsels en sterren.

Op naar Luna’s wereld

Flora

Wij zijn Flora en Avery!

BUITENAVONTUREN

Flora gaat graag op ontdekking in de natuur. Avery en haar verrekijker zijn altijd van de partij, want er valt altijd iets nieuws te ontdekken!

Op naar Flora’s wereld

Product- en veiligheidsinstructies


Fabrikant: 
Bresser GmbH, Gutenbergstraße 2, 46414 Rhede

Contact: 
www.bresser.de


Waarschuwingen
  • Dit artikel is niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar.
  • Houd verpakkingsmaterialen (plastiekzakken, elastieken, enz.) en kleine onderdelen uit de buurt van kinderen! Er is verstikkingsgevaar!
  • Dit apparaat bevat elektronische onderdelen die worden aangedreven door een stroombron (batterijen). Laat kinderen nooit onbeheerd omgaan met het apparaat! Het gebruik mag alleen plaatsvinden zoals beschreven in de handleiding, anders is er GEVAAR voor ELEKTRISCHE SCHOKKEN!
  • Risico op materiële schade! Demonteer het apparaat niet! Neem bij een defect contact op met uw vakhandelaar. De vakhandelaar neemt contact op met het servicecentrum en kan het apparaat indien nodig ter reparatie opsturen. Stel het apparaat niet bloot aan temperaturen boven de 60°C!
  • Batterijen horen niet in handen van kinderen! Let bij het plaatsen van de batterij op de juiste polariteit. Uitgelekte of beschadigde batterijen veroorzaken chemische verbrandingen bij contact met de huid. Gebruik eventueel geschikte handschoenen.
  • Voor het werken met dit apparaat worden vaak scherpte en puntige hulpmiddelen gebruikt. Bewaar daarom dit apparaat en al het toebehoren op een voor kinderen ontoegankelijke plaats. Er is LETSELSRISICO!
Productgalerij overslaan

Klanten kochten ook

NATIONAL GEOGRAPHIC Lenzentelescoop 50/600
In samenwerking met NATIONAL GEOGRAPHIC heeft BRESSER een zeer aantrekkelijk serie instrumenten uitgebracht waaronder deze lenzentelescoop met een lensopening van 50mm en een brandpunt van 600mm. Deze NATIONAL GEOGRAPHIC 50/600mm telescoop is perfect voor de beginner die op zoek is naar een prima instrument om de wonderen van heelal te verkennen. Met een paar eenvoudige stappen is deze telescoop klaar voor gebruik en u ontdekt de wereld van de maan en planeten. Een kleine zoeker maakt het vinden van objecten een stuk eenvoudiger en de drie verschillende oculairen zorgen voor verschillende vergrotingen. De werking van de telescoop is eenvoudig: de telescoop kan men eenvoudig van richting veranderen door de centrale fixatieknop iets los te draaien. Het focussysteem aan het einde van de telescoop wordt gebruikt om het hemellichaam scherp te stellen. Door de in hoogte verstelbare statief kan de telescoop worden ingesteld op de juiste hoogte voor kleine of grote sterrenkijkers. De meegeleverde zenitspiegel zorgt voor comfortabel kijken.Geschikt voorMaanwaarnemingenPlaneetwaarnemingenSPECIFICATIESOptisch design: RefractorDiameter objectief: 50 mmBrandpunt: 600 mm f/12Maximale (zinvolle) vergroting: 100xLEVERINGSOMVANG1x NATIONAL GEOGRAPHIC Lenzentelescoop 50/6001x Eenvoudig aluminium statief3x Oculairen (4 mm, 12.5mm en 20 mm)1x Zenitspiegel1x Zoeker 5x241x Maanfilter1x Draaibare sterrenkaart1x CD met Astronomie-Software

Direct beschikbaar

€ 64,90*
NATIONAL GEOGRAPHIC walkietalkies met groot bereik tot 6 km en handsfreefunctie
De NATIONAL GEOGRAPHIC walkietalkies voor kinderen in een set van 2 vergezellen je op elk avontuur. Deel geheime berichten tijdens spionagemissies of speel een spelletje politie en dief: Met de walkietalkies kun je zeer ver uit elkaar staan in open terrein, want het bereik is extra groot met maximaal 6 km. Om ervoor te zorgen dat niemand meeluistert, kun je de 8 kanalen kiezen en het volume instellen. En tussen met de 10 verschillende oproepmelodieën vind je gegarandeerd de juiste voor jou. Je wilt je handen vrij hebben tijdens het ravotten en verkennen in de natuur? Bevestig dan de walkietalkies aan je broek, rugzak of jas met de gordelclips en gebruik de hoofdtelefoonaansluiting. Praktisch: Met de handsfreefunctie wordt de zender automatisch ingeschakeld als je spreekt. Speel zorgeloos - met de lichtgewicht, handige walkietalkies Door het kleine formaat en het lichte gewicht vinden de walkietalkies voor kinderen snel hun plaats in elk gebruik! Het menu is intuïtief en kan gemakkelijk worden bediend via de 5 functietoetsen. Voor de donkere dagen vind je op elk van de toestellen een lampje, dat je gemakkelijk met één druk op de knop kunt inschakelen. Perfect ook voor het verzenden van morsecodes en geheime lichtsignalen! En omdat het display oplicht in het donker, kun je tijdens de volgende nachtwandeling altijd in contact blijven. We geven om de toekomst: Als je oplaadbare batterijen gebruikt (niet meegeleverd), kun je deze direct opladen in de walkietalkies van NATIONAL GEOGRAPHIC. De bijbehorende micro-USB-kabel is al inbegrepen! KENMERKEN Set van 2 walkietalkies voor kinderen vanaf 14 jaar Bijzonder groot bereik tot 6 km in open ruimte Handsfreefunctie (VOX) voor handsfree gebruik 8 kanalen instelbaar 10 verschillende oproepmelodieën Hoofdtelefoonaansluiting Volume instelbaar Werkt op batterijen (3 AAA-batterijen vereist per apparaat) Praktische riemclip Ingebouwde zaklamp Oplaadbare accu's mogelijk LEVERINGSOMVANG 2x Walkietalkie voor kinderen 2x Riemclip Micro-USB-kabel Gebruiksaanwijzing

Direct beschikbaar

€ 44,90*
OLIVIA VERLAG - Julius forscht im Weltall
Let op: Dit boek is geschreven in het Duits

Direct beschikbaar

€ 15,00*