Vixen A80Mf Porta II Telescoopset

Sehr hochwertiges Teleskop mit 80-mm-Öffnung für Einsteiger und Fortgeschrittene mit benutzerfreundlicher Montierung, Stativ und umfangreichem Zubehör

  • Achromatische lenstelescoop met montering en statief
  • Toepassingsgebied: Astrofotografie, aarde-observatie, maan, planeten, nevels, melkwegstelsels
  • Diafragmaverhouding: f/11,4
  • Montering: Porta II met statief
  • Oculairdiameter: 31,7 mm (1.25")
  • 3 oculairs: Plössl 20 mm, Plössl 6,3 mm (inbegrepen toebehoor)
  • Telescoop zoeker: 6x30 (inbegrepen toebehoor)
  • Zenit prisma 31,7 mm (inbegrepen toebehoor)
  • Totaal gewicht: 9 kg

€ 599,00*

Beschikbaar, levertijd: 2-4 dagen

Productnummer: X002519
EAN: 4955295399529
WEEE-Reg.-Nr.: DE 34323861

Met BRESSER is een prettige kennismaking met de grote wereld van de astronomie mogelijk. Onze uitgebreide informatie ("Telescoopgids") biedt waardevolle tips voor beginners - maar ook ervaren astronomen kunnen onze verstrekte informatie (bijv. tabellen voor de geografische breedte van alle grote wereldsteden) gebruiken als naslagwerk.

Hier is de inhoudsopgave van de uitgebreide BRESSER Telescoopgids:

Sky Guides van Bresser

De Sky Guide biedt volledige informatie over sterrenbeelden, planetenposities en astronomische evenementen, perfect om je observaties te plannen en dieper in de astronomie te duiken!
Bezoek de gids direct hier om het meeste uit je observaties te halen.
Productinformatie "Vixen A80Mf Porta II Telescoopset"
Het Vixen A80Mf Porta II telescoopset omvat alles wat men nodig heeft voor de start in de astronomie.
De A80Mf is een achromatische refractor met een goede kleurcorrectie en uitstekend geschikt voor de observatie van maan en planeten.
Ook de observatie van heldere nevels is mogelijk met dit apparaat.
De PORTA II montering is niet alleen erg populair bij beginners, maar biedt ook ervaren astronomen de mogelijkheid hun apparaten snel en eenvoudig te monteren. De PORTA II biedt u een goede kwaliteit en bezit een fijnafstelling in beide assen.
De PORTA II heeft geen klemming nodig, hij bezit een slipkoppeling, waardoor de montering eenvoudig kan worden ingesteld op een object. Deze houdt automatisch de positie vast en kan zodoende eenvoudig door iedereen worden bediend.

EIGENSCHAPPEN
  • Objectief lenzen: 80 mm 2-lenzen achromaat, multi-coated
  • Brandpuntsafstand: 910 mm (f11,4)
  • Resolutie en beperkende grootte: 1,45 boogseconden; 11,3
  • Lichtverzamelend vermogen: 131x
  • Totaal gewicht: 9 kg
  • Adapter en aansluitingen: 31,7 mm bus met T2 aansluiting voor camera‘s

OMVANG VAN DE LEVERING
  • Montering Porta II
  • A80Mf telescoop
  • 2 oculairs Plössl 20 mm en Plössl 6,3 mm
  • Telescoop zoeker 6x30
  • Zenit prisma 31,7 mm
  • Statief
  • Statief vak voor toebehoor
  • Golven voor fijnafstelling
  • Buisklemmen en zwaluwstaart adapter
  • Dauwkap
  • Montagegereedschap

Batterijen inbegrepen: Nee
Brandpuntsafstand (mm): 910
Brandpuntsverhouding: 11.4
Doelgroep [Telescopen]: Beginner , Gevorderden
ED-glas: Nee
Graticule: Nee
In hoogte verstelbaar statief: Nee
Kleur: wit , zilver/wit
Kompas: Nee
Materiaal: Metaal , aluminium
Materiaal statief 3): aluminium
Oculairhouder insteekdiameter (mm): 31.7
Oplossend vermogen (boogseconden): 1.45
Optisch ontwerp: Achromatische refractor
Productfamilie [Telescopen]: Lenzentelescoop
Spiegel/Lensdiameter (mm): 80
Stofhoes: Stofkapjes voor frontlens en oculair-aansluiting
Toepassingsgebied [Telescopen]: Deep Sky observatie , Landobservatie , Maanfotografie , Maan observatie , Planetaire fotografie , Planetaire observatie
Type coating: Meerlaagse coating
Type montering [telescoop]: Azimutaal
Vervoerbaarheid: goed
Visuele stellare grensmagnitude (ca., mag): 11.3
Zoekerkijker: 6 x 30 mm

Product- en veiligheidsinstructies


Fabrikant: 
Bresser GmbH, Gutenbergstraße 2, 46414 Rhede

Contact: 
www.bresser.de


Accessories

Vixen NPL 50° 10mm-oculair (1,25'')
Het 2-groepen 4-elementen Plössl optisch ontwerp van de NPL-oculairs levert vlakke en heldere beelden met een goede kleurcorrectie. De lenzen zijn voorzien van multicoating voor een hoge lichttransmissie. De NPL 20mm-, 30mm- en 40mm-oculairs hebben een ingebouwde draaibare oogschelp voor comfortabel kijken en bescherming tegen strooilicht. Het Plössl-systeem bevat 4 lenselementen in 2 groepen, met goed gecorrigeerde chromatische aberratie. Deze hoogwaardige oculairs met volledige multicoating zijn een betaalbaar alternatief voor veeleisende astronomie-beginners. Een standaard 1,25'' filterdraad voor kleuren- en nevelfilters is uiteraard beschikbaar. Om storende reflecties verder te verminderen, zijn de binnenkanten van de oculairhulzen zorgvuldig zwart gemaakt. KENMERKEN Insteekdiameter: 31,7 mm Zichtbaar gezichtsveld: 50° Pupilafstand: 6,5 mm Gewicht: 80 g 1,25'' filterdraad Multicoating LEVERINGSOMVANG 1x 10mm-oculair (1,25'') Stofkappen

€ 49,00*
Cadeaubon ter waarde van €50
BRESSER Cadeaubon ter waarde van 50€  Elk jaar komen verjaardagen, jubilea, Kerstmis en andere gelegenheden onvermijdelijk op ons af. En daarmee steeds weer dezelfde vraag: Hoe kunnen we onze dierbaren bij deze bijzondere gelegenheden een plezier doen? Stuur met een BRESSER-cadeaubon mannen, vrouwen en kinderen op geheel individuele ontdekkingsreizen.  Geven met vooruitzicht – de BRESSER cadeaubon ter waarde van 50 euro  Een cadeau brengt alleen vreugde voor beide partijen als het bij de ontvanger past. Zo weet u zeker dat een BRESSER cadeaubon gegarandeerd met een blijde glimlach wordt ontvangen: Voldoet de ontvanger aan een of meerdere van de volgende uitspraken?  De ontvanger … … richt bij elke heldere sterrennacht de telescoop naar de hemel. … neemt op vakantie altijd eerst een bodemmonster, dat dan nog in het hotel onder de microscoop grondig wordt onderzocht. … houdt ervan om met open ogen door de natuur te wandelen, kamperen of jagen. … runt met passie een eigen fotostudio. … mist nooit de weersvoorspelling. … is enthousiast over innovatieve technologie en nieuwe gadgets. … staat open voor alles en is altijd bereid om de eigen horizon te verbreden. Treffer? Dan heeft u met een BRESSER cadeaubon het perfecte cadeau gevonden. Want of het nu gaat om een absolute beginner of een gepassioneerde professional: De veelzijdige producten uit de categorieën astronomie, microscopie, sport-optiek, fotostudio, weer & tijd en elektronica bieden uw dierbaren prachtige inzichten in fascinerende werelden. En dat geldt niet alleen voor de grote ontdekkers: Verrassend genoeg is een BRESSER cadeaubon ook ideaal voor kinderen die met ons kindvriendelijke aanbod spelenderwijs kennismaken met de wetenschap.  Zo verkrijgt u de 50-euro-cadeaubon van BRESSER Wilt u een dierbaar iemand nieuwe perspectieven bieden? Niets eenvoudiger dan dat: Kies een van de mooie cadeaubonmotieven. Astronomie, microscopie, elektronica, etc. – voor elk interessegebied is er een prachtige look beschikbaar. Belangrijk: Ongeacht welk motief u kiest, elke cadeaubon is uiteraard in de hele webshop op bresser.de inwisselbaar. Vul uw naam en de naam van de ontvanger in. Vervolgens kunt u een bericht tot 300 tekens toevoegen om uw cadeaubon een persoonlijke touch te geven. Leg de cadeaubon in de winkelwagen en voltooi de betaling. Zodra de bestelling is afgerond, ontvangt u de cadeaubon als PDF direct in uw e-mailinbox. Van daaruit kunt u hem als digitale groet op afstand versturen. Of u print hem uit en overhandigt hem persoonlijk.  Verschenk een blik over de horizon – met de BRESSER 50-euro cadeaubon voor vrouwen, mannen en kinderen. 

€ 50,00*
%
Vixen NPL 50° oculair 15 mm (1,25'')
Hoogwaardig NPL oculair voor beginners die goede resultaten willen behalen en toch binnen een betaalbare prijsklasse willen blijven. Het 2-groepen 4-elementen Plössl optisch ontwerp van de NPL-oculairs levert vlakke en heldere beelden met een goede kleurcorrectie. De lenzen hebben een volledige multicoating voor een hoge lichttransmissie en de oculairs hebben een comfortabele oogafstand. De NPL20-, NPL25-, NPL30- en NPL40-oculairs hebben draaibare oogschelpen die een comfortabele oogafstand bieden en die voor brildragers naar beneden kunnen worden gedraaid. De chromatische adderatie is verder gereduceerd in tegenstelling tot de vorige modellen en u zult ook onder de indruk zijn van de randscherpte. Een standaard 1,25'' filterdraad voor kleur- en nevelfilters is uiteraard aanwezig. Om storende reflecties verder te verminderen, zijn de binnenkanten van de oculairhulzen zorgvuldig zwart gemaakt. KENMERKEN Insteekdiameter: 31,7 mm Zichtbaar gezichtsveld: 50° Pupilafstand: 11 mm 1,25'' filterdraad Multicoating Gewicht: 100 g LEVERINGSOMVANG 1x 15mm-oculair (1,25'') Stofkappen

€ 39,00* € 49,00* (20.41% bespaard)
Vixen NPL 50° oculair 25 mm (1,25'')
Hoogwaardig NPL-oculair voor beginners die goede resultaten willen behalen en toch binnen een betaalbare prijsklasse willen blijven. Het 2-groepen 4-elementen Plössl optisch ontwerp van de NPL-oculairs levert vlakke en heldere beelden met een goede kleurcorrectie. De lenzen zijn volledig multicoating voor hoge lichttransmissie en de oculairs hebben een comfortabele oogafstand. De NPL20-, NPL25-, NPL30- en NPL40-oculairs hebben draaibare oogschelpen die een comfortabele oogafstand bieden en die voor brildragers naar beneden kunnen worden gedraaid. De chromatische adderatie is verder gereduceerd in tegenstelling tot de vorige modellen en u zult ook onder de indruk zijn van de randscherpte. Een standaard 1,25'' filterdraad voor kleur- en nevelfilters is uiteraard aanwezig. Om storende reflecties verder te verminderen, zijn de binnenkanten van de oculairhulzen zorgvuldig zwart gemaakt. KENMERKEN Insteekdiameter: 31,7 mm Zichtbaar gezichtsveld: 50° Pupilafstand: 19,5 mm 1,25'' filterdraad Hoog draaibare oogschelpen Gewicht: 130 g LEVERINGSOMVANG 1x 25mm-oculair (1,25'') Stofkappen

€ 59,00*
Vixen NPL 50° Oculaire 30mm (1,25'')
Het 2-groeps 4-elementen Plossl optisch ontwerp van de NPL-oculairs levert vlakke en heldere beelden met een goede kleurcorrectie. De NPL20-, NPL25-, NPL30- en NPL40-oculairs hebben draaibare oogschelpen voor kijkcomfort. De lenzen zijn voorzien van multicoating voor een hoge lichttransmissie. KENMERKENInsteekdiameter: 31,7 mm Zichtbaar gezichtsveld: 50° Pupilafstand: 24 mm Gewicht: 120 g LEVERINGSOMVANG 1x oculair 30 mm (1,25'')Stofkappen

€ 62,00*
Vixen NPL 50° oculair 8 mm (1,25'')
Het Vixen 2-groep 4-element Plössl oculair van de NPL-oculairs geeft randscherpe en heldere beelden met goede kleurcorrectie. De lenzen zijn volledig multigecoat voor hoge lichttransmissie.De NPL20 mm, 30 mm en 40 mm oculairs hebben een ingebouwde draaibare oogschelp voor comfortabel kijken en bescherming tegen strooilicht.Het Plössl-systeem bevat 4 lenselementen in 2 groepen, met goed gecorrigeerde chromatische aberratie.Deze hoogwaardige oculairs met volledige multicoating zijn een betaalbaar alternatief voor veeleisende astronomie-beginners.KENMERKENInsteekdiameter: 31,7 mm Zichtbaar gezichtsveld: 50° Pupilafstand: 4,5 mm Gewicht: 79 g LEVERINGSOMVANG 1x oculair 8 mm (1,25'')

€ 49,00*
%
Vixen Nikon T2-ring
T2-ringen dienen als verbindingsstuk tussen de camera-adapter en de camera. Let op: voor elk type camera is een andere T-ring nodig.KENMERKENT2-adapterring voor Nikon-camera'sPast de camera aan telescoop en microscoop aanGewicht: 22 gLEVERINGSOMVANGVixen Nikon T2-ring

€ 22,00* € 28,00* (21.43% bespaard)
%
Vixen Canon EOS T-ring
T-ringen dienen als verbindingsstuk tussen de camera-adapter en de camera. Let op: voor elk type camera is een andere T-ring nodig.KENMERKENVixen T-ring voor Canon EOS-camera'sVerbindt een camera-adapter met de cameraVoor microscopen, telescopen en T2-objectievenGewicht: 52 gLEVERINGSOMVANGVixen Canon EOS T-ring

€ 22,00* € 28,00* (21.43% bespaard)
OCULUM VERLAG - Teleskop-1x1 (Boek in het Duits)
Let op: dit astronomieboek voor beginners is alleen beschikbaar in het Duits.

€ 12,90*
Vixen SLV 50° Oculair 10mm (1,25'')
De SLV-oculairs met hoogwaardig lanthaanglas leveren opmerkelijk heldere en contrastrijke sterrenbeelden tot aan de rand. De lenzen met volledige multicoating voor hoge lichttransmissie. Dankzij de grote pupilafstand van 20 mm wordt het oog ook bij langere waarnemingen niet moe en zelfs met een bril is het hele gezichtsveld duidelijk zichtbaar. De oogschelpen kunnen omhoog of omlaag worden gedraaid. KENMERKEN Zeer hoge scherpte en contrast over het gehele gezichtsveldComfortabele oogafstand van 20 mmbijna geen kleurafwijkingen door lanthaan-glas31,7 mm steekhulzen aansluitingDraaibare oogschelp voor brildragersGewicht: 173 g LEVERINGSOMVANG Vixen SLV 50° oculairStofkappen

€ 142,00*
Vixen SLV 50° oculair 12 mm (1,25'')
De SLV-oculairs met hoogwaardig lanthaanglas leveren opmerkelijk heldere en contrastrijke sterrenbeelden tot aan de rand. De lanthaanelementen elimineren de chromatische aberratie vrijwel geheel en geven daardoor een kleurneutraal beeld tot aan de rand. De lenzen met volledige multicoating voor hoge lichttransmissie. Dankzij de grote uittredepupilafstand van 20 mm wordt het oog ook bij langere waarnemingen niet vermoeid en zelfs met bril is het gehele gezichtsveld goed zichtbaar. De oogschelpen kunnen omhoog of omlaag worden gedraaid waardoor het oculair geschikt is voor brildragers. Een standaard 1,25'' filterdraad voor kleuren- en nevelfilters is uiteraard beschikbaar. Om storende reflecties verder te verminderen, zijn de binnenkanten van de oculairhulzen zorgvuldig zwart gemaakt. KENMERKEN Zeer hoge scherpte en contrast over het gehele gezichtsveld Comfortabele oogafstand van 20 mm bijna geen kleurafwijkingen door lanthaan-glas 31,7mm-steekhulzen aansluiting Draaibare oogschelp voor brildragers Gewicht: 172 g LEVERINGSOMVANG Vixen SLV 50° oculair Stofkappen

€ 142,00*
Vixen SLV 50° Oculair 15mm (1,25'')
De SLV-oculairs met hoogwaardig lanthaanglas leveren opmerkelijk heldere en contrastrijke sterrenbeelden tot aan de rand. De lenzen met volledige multicoating voor hoge lichttransmissie. Dankzij de grote pupilafstand van 20 mm wordt het oog ook bij langere waarnemingen niet moe en zelfs met een bril is het hele gezichtsveld duidelijk zichtbaar. De oogschelpen kunnen omhoog of omlaag worden gedraaid. KENMERKEN Zeer hoge scherpte en contrast over het gehele gezichtsveldComfortabele oogafstand van 20 mmbijna geen kleurafwijkingen door lanthaan-glas31,7 mm steekhulzen aansluitingDraaibare oogschelp voor brildragersGewicht: 163 g LEVERINGSOMVANG Vixen SLV 50° oculairStofkappen

€ 142,00*
Vixen SLV 50° Oculair 20mm (1,25'')
De SLV-oculairs met hoogwaardig lanthaanglas leveren opmerkelijk heldere en contrastrijke sterrenbeelden tot aan de rand. De lenzen met volledige multicoating voor hoge lichttransmissie. Dankzij de grote pupilafstand van 20 mm wordt het oog ook bij langere waarnemingen niet moe en zelfs met een bril is het hele gezichtsveld duidelijk zichtbaar. De oogschelpen kunnen omhoog of omlaag worden gedraaid. KENMERKEN Zeer hoge scherpte en contrast over het gehele gezichtsveldComfortabele oogafstand van 20 mmbijna geen kleurafwijkingen door lanthaan-glas31,7 mm steekhulzen aansluitingDraaibare oogschelp voor brildragersGewicht: 155 g LEVERINGSOMVANG Vixen SLV 50° oculairStofkappen

€ 142,00*
Vixen SLV 50° Oculair 25mm (1,25'')
De SLV-oculairs met hoogwaardig lanthaanglas leveren opmerkelijk heldere en contrastrijke sterrenbeelden tot aan de rand. De lenzen met volledige multicoating voor hoge lichttransmissie. Dankzij de grote pupilafstand van 20 mm wordt het oog ook bij langere waarnemingen niet moe en zelfs met een bril is het hele gezichtsveld duidelijk zichtbaar. De oogschelpen kunnen omhoog of omlaag worden gedraaid. KENMERKEN Zeer hoge scherpte en contrast over het gehele gezichtsveldComfortabele oogafstand van 20 mmbijna geen kleurafwijkingen door lanthaan-glas31,7 mm steekhulzen aansluitingDraaibare oogschelp voor brildragersGewicht: 151 g LEVERINGSOMVANG Vixen SLV 50° oculairStofkappen

€ 142,00*
Vixen SLV 50° Oculair 4mm (1,25'')
De SLV-oculairs met hoogwaardig lanthaanglas leveren opmerkelijk heldere en contrastrijke sterrenbeelden tot aan de rand. De lenzen met volledige multicoating voor hoge lichttransmissie. Dankzij de grote pupilafstand van 20 mm wordt het oog ook bij langere waarnemingen niet moe en zelfs met een bril is het hele gezichtsveld duidelijk zichtbaar. De oogschelpen kunnen omhoog of omlaag worden gedraaid. KENMERKEN Zeer hoge scherpte en contrast over het gehele gezichtsveldComfortabele oogafstand van 20 mmbijna geen kleurafwijkingen door lanthaan-glas31,7 mm steekhulzen aansluitingDraaibare oogschelp voor brildragersGewicht: 168 g LEVERINGSOMVANG Vixen SLV 50° oculairStofkappen

€ 142,00*
Vixen SLV 50° Oculair 5mm (1,25'')
De SLV-oculairs met hoogwaardig lanthaanglas leveren opmerkelijk heldere en contrastrijke sterrenbeelden tot aan de rand. De lenzen met volledige multicoating voor hoge lichttransmissie. Dankzij de grote pupilafstand van 20 mm wordt het oog ook bij langere waarnemingen niet moe en zelfs met een bril is het hele gezichtsveld duidelijk zichtbaar. De oogschelpen kunnen omhoog of omlaag worden gedraaid. KENMERKEN Zeer hoge scherpte en contrast over het gehele gezichtsveldComfortabele oogafstand van 20 mmbijna geen kleurafwijkingen door lanthaan-glas31,7 mm steekhulzen aansluitingDraaibare oogschelp voor brildragersGewicht: 165 g LEVERINGSOMVANG Vixen SLV 50° oculairStofkappen

€ 142,00*
Vixen SLV 50° Oculair 6mm (1,25'')
De SLV-oculairs met hoogwaardig lanthaanglas leveren opmerkelijk heldere en contrastrijke sterrenbeelden tot aan de rand. De lenzen met volledige multicoating voor hoge lichttransmissie. Dankzij de grote pupilafstand van 20 mm wordt het oog ook bij langere waarnemingen niet moe en zelfs met een bril is het hele gezichtsveld duidelijk zichtbaar. De oogschelpen kunnen omhoog of omlaag worden gedraaid. KENMERKEN Zeer hoge scherpte en contrast over het gehele gezichtsveldComfortabele oogafstand van 20 mmbijna geen kleurafwijkingen door lanthaan-glas31,7 mm steekhulzen aansluitingDraaibare oogschelp voor brildragersGewicht: 165 g LEVERINGSOMVANG Vixen SLV 50° oculairStofkappen

€ 142,00*
Vixen SLV 50° Oculair 9mm (1,25'')
De SLV-oculairs met hoogwaardig lanthaanglas leveren opmerkelijk heldere en contrastrijke sterrenbeelden tot aan de rand. De lenzen met volledige multicoating voor hoge lichttransmissie. Dankzij de grote pupilafstand van 20 mm wordt het oog ook bij langere waarnemingen niet moe en zelfs met een bril is het hele gezichtsveld duidelijk zichtbaar. De oogschelpen kunnen omhoog of omlaag worden gedraaid. KENMERKEN Zeer hoge scherpte en contrast over het gehele gezichtsveldComfortabele oogafstand van 20 mmbijna geen kleurafwijkingen door lanthaan-glas31,7 mm steekhulzen aansluitingDraaibare oogschelp voor brildragersGewicht: 176 g LEVERINGSOMVANG Vixen SLV 50° oculairStofkappen

€ 142,00*
Vixen SG-L02 hoofdlamp rood/wit licht
De perfecte led-hoofdlamp die u nodig heeft voor nachtelijke observatie. De aanpassing van uw ogen aan de donkere omgeving is zeer belangrijk bij astronomische observatie. Op donkere plaatsen is het zeer moeilijk astronomische apparatuur te gebruiken zonder een geschikte lamp. Bij normale lampen is de verlichtingssterkte echter belangrijker dan bescherming van de ogen tegen fel licht. Indien een dergelijke lamp wordt gebruikt voor nachtelijke observatie, is het moeilijk om later weer aan de duisternis te wennen vanwege de sterke sluiting van de pupillen. Onze eerste Astro ledlamp SG-L01, waarin een rode led was ingebouwd, was de oplossing voor het probleem. Het gebied van het rode licht was echter niet zo goed zichtbaar. Met onze nieuwe Astro ledlamp SG-L02 hebben we de ledlampen veranderd in warm licht, wat de zichtbaarheid verbetert. Hierdoor blijft de donkere aanpassing van uw ogen behouden. Het licht wordt niet langer uitgezonden in het interfererende bereik van 555 nm. De helderheid van de ledlampen is instelbaar tussen 3 en 42 lumen in warm wit licht en tussen 0,28 en 7,62 lumen in rood licht. KENMERKEN De dimbare rode verlichting beschermt de donkere aanpassing van de ogen Ingebouwde oplaadbare accu, oplaadbaar via USB Waterdichte constructie Ledkleur veranderbaar van rood naar wit licht 0,28 tot 7,62 lumen met rood licht 3 tot 42 lumen Lumen met wit licht Afmetingen: 41 mm x 33 mm x 30 mm Gewicht: 29 g LEVERINGSOMVANG SG-L02 hoofdlamp Riem S Riem L Zakclip Kabel voor opladen van de accu's (USB-A stekker naar USB-Micro-B)

€ 69,00*
OCULUM VERLAG - Fernrohr-Führerschein in 4 Schritten (IN DUITS)
Let op: dit astronomieboek voor beginners is alleen beschikbaar in het Duits.

€ 19,90*
Vixen-maanfilter ND (ND4)
De heldere maan wordt door een telescoop nog helderder gemaakt. Met grote telescopen kan het waarnemen bij volle maan behoorlijk ''pijnlijk'' zijn voor de ogen en als u dan uw oog van het oculair haalt. Het maanfilter vermindert dit licht voor comfortabel waarnemen. Het maanfilter heeft een schroefdraad voor 31,7mm-oculairs. KENMERKEN Maanfilter voor 31,7mm-oculairsVermindert de helderheid van de maanBeschermt het oog tegen fel maanlichtGewicht: 10 gLEVERINGSOMVANGMaanfilter

€ 45,00*
Vixen 2x Barlow-lens met T2-schroefdraad voor fotografie en observatie
Deze Barlow-lens verdubbelt de brandpuntsafstand van de telescoop. Hiermee kunt u astronomisch waarnemen met een hogere vergroting dan met uw gebruikelijke oculair. Deze Vixen 2x Barlow-lens is optimaal voor het waarnemen van maanlandschappen en details op de heldere planeten. Voor fotografie zit er ook een T2-aansluiting voor DSLR-camera's op deze Barlow-lens. Met behulp van T2-verlengbuizen kan hij zelfs worden gebruikt als camera-projectieadapter. KENMERKEN 2x Barlow-lens met T2-schroefdraad Verdubbelt de vergroting Ook geschikt als camera-adapter 31,7mm-aansluiting LEVERINGSOMVANG 2x Barlow-lens Stofkappen

€ 59,00*
%
Vixen T-ring voor Sony E-camera's
Deze T2-ring adapteert uw Sony-camera aan een telescoop of microscoop met T2-schroefdraad.Afhankelijk van het ontwerp kan het zijn dat u nog een camera-adapter nodig heeft.KENMERKENT2-ring voor aansluiting van een reflexcameraGeschikt voor Sony EGewicht: 113 gLEVERINGSOMVANGT2-ring Sony E

€ 44,00* € 55,00* (20% bespaard)
%
Vixen T-ring - Four Thirds
Verbindt een Four Thirds-camera met uw telescoop of microscoop. Extra camera-adapter nodig. Gewicht: 58 gLEVERINGSOMVANGVixen T-ring - Four Thirds

€ 22,00* € 28,00* (21.43% bespaard)
Vixen-draagtas voor PORTA II- en MINI PORTA-monteringen en accessoiretas
KENMERKEN Draagtas voor Porta II- en Mini Porta-monteringen Lengte van de tas gemakkelijk verstelbaar met riemengeen verschuiven dankzij verstelbare riemenafzonderlijk accessoiretasje om aan de buitenkant van de draagtas te bevestigenmet handvatlussen om te dragen of op te hangenRitssluiting voor gemakkelijk en snel opbergengevoerd compartiment voor de montering LEVERINGSOMVANG Monteringtas Accessoiretas

€ 59,00*
Vixen verstelbare as 300 mm, flexibel
300 mm lange, flexibele en buigzame verstelbare as voor comfortabel observeren met de Porta II en de Mini Porta. Met de grote instelknoppen kunnen de assen fijn en soepel worden ingesteld. Kan ook gebruikt worden voor vele andere monteringen van andere fabrikanten. KENMERKEN Aangenaam handmatig volgen Grote instelknoppen voor fijne afstellingen Geschikt voor vele monteringen Lengte: 300 mmLEVERINGSOMVANG Verstelbare as 300 mm

€ 25,00*
%
Zonneprojectiescherm A
Zubehör für die Sonnenbeobachtung. Mit diesem Projetions-Schirm können Sie die Sonne sicher beobachten.bei der Sonnen-Projektion können mehrere Personen gleichzeitig die Sonne beobachten.Daher eignet sich ein Projektions-Schirm hervorragend für Besuchergruppen an Sternwarten oder Schulklassen. EIGENSCHAFTEN Einsetzbares Teleskop: Vixen A80MfGewicht: 914g ( Nur Körper 866g )LIEFERUMFANGSonnen Projektions Schirm A

€ 132,00* € 165,00* (20% bespaard)

Klanten kochten ook

OCULUM VERLAG - Hobby-Astronom in 4 Schritten (Boek in het Duits)
Let op: dit astronomieboek voor beginners is alleen beschikbaar in het Duits.

€ 14,90*
OCULUM VERLAG - Fernrohr-Führerschein in 4 Schritten (IN DUITS)
Let op: dit astronomieboek voor beginners is alleen beschikbaar in het Duits.

€ 19,90*

Klanten bekeken ook

BRESSER Automatik 80/400 Goto telescoop starterset
Deze telescoop-startset laat niets te wensen over. De BRESSER Automatic 80/400 is een moderne astronomische telescoop, hier inclusief een uitgebreide accessoireset voor een voordelige prijs. Het garandeert u een ongecompliceerde start en vele mogelijkheden om het universum te ontdekken. De computergestuurde refractortelescoop BRESSER Automatic 80/400 is een heldere refractietelescoop met een groot gezichtsveld, die u dankzij het compacte ontwerp gemakkelijk overal kunt vergezellen. De telescoop is ideaal voor beginners en als reistelescoop. Neem deze computertelescoop mee naar uw favoriete observatieplek, tijdens een wandeling, op de camping of zelfs op vakantie. Ondanks zijn compacte ontwerp heeft het een gemakkelijk te gebruiken, volledig Go-To-systeem. De BRESSER Automatic 80/400 kan gemakkelijk worden bediend op een tafel of met het meegeleverde statief. De computerbesturing vergemakkelijkt uitlijning van de telescoop aan de nachtelijke hemel en met een druk op de knop kunnen automatisch interessante hemelobjecten worden gericht. Meer dan 270.000 bekende astronomische objecten zijn al opgeslagen in de database van de besturing. U kunt achterover leunen en hoeft u maar op één ding te concentreren: het uitzicht op de uitgestrektheid van het heelal! Ontelbare kraters op de maan, de wolkenbanden op Jupiter of de ringen van Saturnus zijn nog maar het begin van wat je met deze telescoop kunt zien. De menunavigatie van de computer handbox is ook meertalig en biedt de instelling van Duits, Engels, Frans, Spaans en Italiaans.Inclusief een hoogwaardig objectief zonnefilter voor veilige observatie van zonnevlekken, verduisteringen en planeetovergangen.Deze telescoopset biedt u ook de volgende accessoires:Deluxe smartphonehouder voor het maken van foto's (art.-nr. 4914914)Kleurenfilterset 1,25 inch, rood, groen, blauw, geel (art.-nr. 0310290)Bresser HD USB-camera 1,25 inch voor WIN10/11 (art.-nr. 4959040)ASTRO R-LITE rood licht zaklamp (art.-nr. 4959010)KENMERKENAstronomische telescoopset met veel accessoiresTelescoop voor nacht- en zonneobservatie20x tot 40x vergrotingEenvoudige installatie en bediening, zelfs voor beginnersAutomatische besturing van observatieobjecten met een druk op de knopCoördinaten van meer dan 270.000 hemellichamen reeds voorgeïnstalleerdDetails van de maan, zon en planeten zichtbaarOok geschikt voor vogelspotten en aardobservatieWaarnemen van zonnevlekken, verduisteringen en planeetovergangen (alleen met beschermfilter)De objecten fotograferen met uw eigen smartphoneVerbetering van de zichtbaarheid van objectdetails door het gebruik van kleurenfiltersGemakkelijk foto's en video's maken met de Bresser wificameraOriëntatie en lezen van sterrenkaarten bij nacht met een rode zaklampLEVERINGSOMVANGAchromatische refractor ("telescoop")Azimutale enkele arm montering met GotoAluminium statief met accessoireplankjeComputerbesturing (handbox) DE/GB/FR/ES/IT2 oculairs diameter 31,7 mm (1,25-inch): 10 mm en 20 mmMaanfilter diam. 31,7 mm (1,25-inch)Objectief-zonnefilterKompas met ronde waterpasLuxe smartphonehouder voor fotografieSet kleurenfilters (rood, groen, blauw, geel) diam. 31,7 mm (1,25-inch)Bresser HD USB-camera diam. 31,7 mm (1,25-inch) WIN10/11ASTRO R-LITE roodlicht-zaklampSterrenkaart en astronomiesoftware (via download)Gebruiksaanwijzing

€ 419,00*