Vixen APP-TL130 Statief voor AP, GPD & SX Monteringen

Standfestes und sehr leichtes Stativ, perfekt für Reisen

  • Zeer licht maar stabiel reisstatief
  • Geschikt voor Porta II, SX, AP en HF2 monteringen
  • Verlengbaar over drie secties
  • Gewicht: 3 kg
  • Inclusief: aluminium statief, instelpinnen

€ 209,00*

Beschikbaar, levertijd: 1-3 dagen

Productnummer: X000030
EAN: 4955295251919
WEEE-Reg.-Nr.: DE 34323861

Met BRESSER is een prettige kennismaking met de grote wereld van de astronomie mogelijk. Onze uitgebreide informatie ("Telescoopgids") biedt waardevolle tips voor beginners - maar ook ervaren astronomen kunnen onze verstrekte informatie (bijv. tabellen voor de geografische breedte van alle grote wereldsteden) gebruiken als naslagwerk.

Hier is de inhoudsopgave van de uitgebreide BRESSER Telescoopgids:

Sky Guides van Bresser

De Sky Guide biedt volledige informatie over sterrenbeelden, planetenposities en astronomische evenementen, perfect om je observaties te plannen en dieper in de astronomie te duiken!
Bezoek de gids direct hier om het meeste uit je observaties te halen.
Productinformatie "Vixen APP-TL130 Statief voor AP, GPD & SX Monteringen"
Het APP-TL130 Stativ is een zeer eenvoudig te transporteren statief voor alle gangbare Vixen monteringen met een opname van 45 mm.
Compatibel zijn bijv. de Vixen HF2, SX, AP en AXJ monteringen.
Het statief kan in 3 secties worden ingesteld en kan worden ingeschoven tot zeer compacte afmetingen.
Met een gewicht van slechts 3 kg is hij perfect geschikt voor astro-reizen.

EIGENSCHAPPEN
  • Pootbereik: 3x uittrekbaar
  • Maximaal uitgeschoven hoogte: 1.296 mm
  • Minimaal ingeschoven hoogte: 598,4 mm
  • Materiaal: Aluminium
  • Gewicht: 3,0 kg
  • Maximale hoogte: 1.159mm (hoogte boven de grond)
  • Minimale hoogte: 526mm (hoogte vanaf de grond)

LEVERINGSOMVANG
  • Aluminium statief
  • Instelpinnen voor GP2, GPD2, AP en SX monteringen

Batterijen vereist: Nee
Kleur: zwart/wit
Materiaal: aluminium
Nettogewicht (zonder accessoires) (g): 3000

Product- en veiligheidsinstructies


Fabrikant: 
Bresser GmbH, Gutenbergstraße 2, 46414 Rhede

Contact: 
www.bresser.de


Waarschuwingen
  • Algemene veiligheidsinstructies GEVAAR Verstikkingsgevaar! Onjuist gebruik van dit product kan verstikking veroorzaken, vooral bij kinderen. Let daarom goed op de volgende veiligheidsinstructies. Houd verpakkingsmaterialen (plastic zakken, elastiekjes, enz.) uit de buurt van kinderen! Verstikkingsgevaar! Houd kabels, linten en soortgelijke materialen uit de buurt van kinderen! Ze kunnen zichzelf per ongeluk verstrikken en stikken! LET OP Gevaar voor materiële schade! Bij onjuist gebruik kunnen het apparaat en/of de accessoires beschadigd raken. Gebruik het apparaat daarom alleen volgens de onderstaande veiligheidsinstructies. Demonteer het apparaat niet! Neem bij een defect contact op met uw vakhandelaar. Deze neemt contact op met het servicecentrum en kan het apparaat indien nodig ter reparatie opsturen.
  • Kijk nooit zonder een goedgekeurd beschermfilter door een oculair/telescoop naar de zon. Een maanfilter mag nooit gebruikt worden voor zonne-observatie. Het maanfilter is alleen voor maanobservatie geschikt. Het zonnenfilter moet vóór de telescoopopening gemonteerd worden, niet op het oculair. Het licht dat door de optiek wordt gebundeld, zal anders onmiddellijk het filterfolie vernietigen, wat onmiddellijk leidt tot ernstige oogbeschadiging tot volledige blindheid.
  • Laat de optiek nooit onbeheerd achter. Kinderen en onervaren volwassenen zouden het telescoop zonder de nodige voorzorgsmaatregelen naar de zon kunnen richten en daarbij hun gezichtsvermogen verliezen.
  • Stel het apparaat niet bloot aan hoge temperaturen

Accessories

Vixen draagtas 100 voor statief of telescoop
Veilige en praktische draagtas voor het vervoer van uw telescooptubus of statief naar de observatieplaats. Geschikt voor verschillende maten buizen. Bevestig uw optische instrumenten in de beschermende doek met de klittenbandsluiting . Inclusief 2 accessoiretas om zoekerkijker en kantelspiegel in op te bergen. Reflecterende strepen op de draagriemen verhogen de zichtbaarheid in het donker.Aanbevolen tubus en statieven: A80M ; A80Mf ; A70Lf ; ED103S; ED115D; AX103S ; SXGHAL130 en SXG-AL130 statiefKENMERKENDraagtas voor statief of telescoopMaximale telescoopgrootte: 850 x 125 mm (L &W)reflecterende strepen maken de tas 's nachts beter zichtbaarLEVERINGSOMVANG1x Vixen draagtas2x tas voor accessoires

€ 93,00*
Cadeaubon ter waarde van €50
BRESSER Cadeaubon ter waarde van 50€  Elk jaar komen verjaardagen, jubilea, Kerstmis en andere gelegenheden onvermijdelijk op ons af. En daarmee steeds weer dezelfde vraag: Hoe kunnen we onze dierbaren bij deze bijzondere gelegenheden een plezier doen? Stuur met een BRESSER-cadeaubon mannen, vrouwen en kinderen op geheel individuele ontdekkingsreizen.  Geven met vooruitzicht – de BRESSER cadeaubon ter waarde van 50 euro  Een cadeau brengt alleen vreugde voor beide partijen als het bij de ontvanger past. Zo weet u zeker dat een BRESSER cadeaubon gegarandeerd met een blijde glimlach wordt ontvangen: Voldoet de ontvanger aan een of meerdere van de volgende uitspraken?  De ontvanger … … richt bij elke heldere sterrennacht de telescoop naar de hemel. … neemt op vakantie altijd eerst een bodemmonster, dat dan nog in het hotel onder de microscoop grondig wordt onderzocht. … houdt ervan om met open ogen door de natuur te wandelen, kamperen of jagen. … runt met passie een eigen fotostudio. … mist nooit de weersvoorspelling. … is enthousiast over innovatieve technologie en nieuwe gadgets. … staat open voor alles en is altijd bereid om de eigen horizon te verbreden. Treffer? Dan heeft u met een BRESSER cadeaubon het perfecte cadeau gevonden. Want of het nu gaat om een absolute beginner of een gepassioneerde professional: De veelzijdige producten uit de categorieën astronomie, microscopie, sport-optiek, fotostudio, weer & tijd en elektronica bieden uw dierbaren prachtige inzichten in fascinerende werelden. En dat geldt niet alleen voor de grote ontdekkers: Verrassend genoeg is een BRESSER cadeaubon ook ideaal voor kinderen die met ons kindvriendelijke aanbod spelenderwijs kennismaken met de wetenschap.  Zo verkrijgt u de 50-euro-cadeaubon van BRESSER Wilt u een dierbaar iemand nieuwe perspectieven bieden? Niets eenvoudiger dan dat: Kies een van de mooie cadeaubonmotieven. Astronomie, microscopie, elektronica, etc. – voor elk interessegebied is er een prachtige look beschikbaar. Belangrijk: Ongeacht welk motief u kiest, elke cadeaubon is uiteraard in de hele webshop op bresser.de inwisselbaar. Vul uw naam en de naam van de ontvanger in. Vervolgens kunt u een bericht tot 300 tekens toevoegen om uw cadeaubon een persoonlijke touch te geven. Leg de cadeaubon in de winkelwagen en voltooi de betaling. Zodra de bestelling is afgerond, ontvangt u de cadeaubon als PDF direct in uw e-mailinbox. Van daaruit kunt u hem als digitale groet op afstand versturen. Of u print hem uit en overhandigt hem persoonlijk.  Verschenk een blik over de horizon – met de BRESSER 50-euro cadeaubon voor vrouwen, mannen en kinderen. 

€ 50,00*
Vixen HF2 Vorkmontering
De HF2 vorkmontering is een azimutale montering voor de opname van grote verrekijkers. U heeft bovendien de montageplaat X000161 nodig voor het bevestigen van diverse verrekijkers. Bij de BT126S-A is deze echter niet nodig. EIGENSCHAPPEN Te gebruiken: SXG-HAL130, SXG-AL130, APP-TL130 Draagkracht: 13 kg Gewicht: 3,4 kg OMVANG VAN DE LEVERING HF2 monteringMontagegereedschap

€ 345,00*
Vixen AP-Z azimutale montering met Slipkoppeling
Eenvoudige wrijving houdt de telescoop op zijn plek. Stel de telescoop gewoon op een hemelobject in, zonder een schroef los te moeten draaien. Door de wrijving blijft de telescoop automatisch in positie. De AP-montering zorgt voor een veilige, stabiele opname van uw telescoop. Met zijn slipkoppelingsmechanisme kan de montering snel op het object worden ingesteld. Een grote keuze aan toebehoor is optioneel verkrijgbaar. EIGENSCHAPPEN Azimutale telescoop montering met handmatige fijnafstelling Eenvoudige bediening en snelle opbouw Geschikt voor telescopen van maximaal 8 kg OMVANG VAN DE LEVERING Montering Kartels voor de fijnafstelling

€ 679,00*
%
Vixen AP-SM Montering met RA Motormodule en Star Book One Controller
De AP-SM-montering is de uitbreiding naar AP-montering. In tegenstelling tot de AP-montering heeft hij echter een RA-motor en is hij uitgerust met de STARBOOK ONE-besturing. Met de AP-montering kunt u uw telescoop veilig en stabiel monteren. Met zijn slipkoppelingsmechanisme kan de montering snel worden aangepast aan het doelobject. Optioneel is er een breed scala aan accessoires verkrijgbaar. De ADVANCED POLARIS-montering is ideaal voor beginners en ook voor ervaren gebruikers die een lichte montering willen gebruiken. STIJLVOL DESIGN De AP-montering is makkelijk in gebruik en heeft geen uitsteeksels. Plaats gewoon uw telescoop op de montering en beweeg deze naar uw observatieobject zonder eerst enige klemmen los te hoeven laten. SNELLE POLAIRE RICHTING De eenvoudige uitlijning met het doelobject door middel van de slipkoppelingen vergemakkelijkt de afstelling aanzienlijk. U hoeft in het donker niet meer te zoeken naar de vergrendelingsklemmen. Door middel van optionele poolmeters kunt u de hemelpool vinden, zelfs als deze verscholen is door bomen of huizen. OPTIONELE POOLZOEKER De nieuw ontwikkelde poolzoeker is een nieuw type pooluitlijning. De juiste instelling voor de zichtbare sterren via het dradenkruis. Dit gebeurt via 3 referentiesterren. De poolzoeker is verlicht voor oriëntatie en schakelt na 3 minuten automatisch uit om de batterijen te besparen. VOEDING De RA- en DEC-motormodules werken met vier AA-alkaline-, Ni-MH- of Ni-Cd-batterijen. De RA-motormodule heeft een USB Micro-B-connector voor externe voeding. Voor langere observaties kunt u een USB-powerpack of een auto-oplaadkabel gebruiken. STAR BOOK ONE-BESTURING De STAR BOOK ONE is een veelzijdige maar gebruiksvriendelijke besturing die wordt gebruikt om de RA- en DC-assen met verschillende snelheden te volgen. Trackingopties zijn ontworpen voor timelapses van siderische snelheid, maansnelheid, zonnesnelheid en nog veel meer. Daarnaast biedt de besturing vele handige functies, zoals compensatie, autoguide-poort, PEC en het ingebouwde rode ledlampje. KENMERKEN R.A. Wormwielen: 58,4 mm Ø Messing wiel met 140 tanden DEC. Wormwielen: 58,4 mm Ø Messing wiel met 140 tanden Azimut afstelling: Dubbele stelschroeven Hoogte afstelling: Dubbele stelschroeven Aantal kogellagers: 7 stuks Poolzoeker: Optioneel Motor: Stappenmotor RA Tracking: STAR BOOK ONE (max. 60x zwenken) Voeding: USB Micro-B Tegengewichtstang: 20 mm MEEGELEVERD AP-SM-montering 1,0 kg tegengewicht STARBOOK ONE-besturing

€ 1.039,00* € 1.299,00* (20.02% bespaard)
Vixen SXG voor GP, AP & SX Monteringen
Voor montage van een GP2-, GPD2-, SX- of AP-montering met 45 mm voet op het SXG- of AP-statief . Voorkomt dat lange telescoopbuizen de montering raken. KENMERKENGeschikt voor SX-, SXD2-, SXP-, GP2-, GPD2-, SKYPOD-, HF2 GPD- en GP-monteringen met 45mm-aansluiting Hoogte 207 mm Diameter 130 mmGewicht 1,8 kg LEVERINGSOMVANGHalfzuilAfstelpennen voor GP2-, GPD2-, AP- en SX-monteringen

€ 199,00*
%
Vixen universele accessoiretas voor statiefmontage
De zacht gevoerde Vixen-accessoiretas kan aan een statief worden bevestigd om uw accessoires binnen handbereik te houden. De tas is precies even groot als de Polarie U Star tracker. Maar ook andere accessoires, zoals een cameralens, batterijen of de afstandsbediening van uw camera kunt u veilig en gereed houden en in deze zachte tas opbergen. Het neopreen materiaal, dat uitstekend schokken absorbeert en een goede thermische isolatie biedt, beschermt uw accessoires uitstekend en biedt uw batterijen en USB-accupacks bescherming tegen extreme kou. KENMERKEN Accessoiretas voor bevestiging aan een statief Perfecte pasvorm voor de Polarie U Star Tracker Materiaal: Neopreen, polyester Afmetingen: 11 x 13 cm Gewicht: 95 g LEVERINGSOMVANGStatief accessoire tas Bevestigingsband

€ 26,00* € 32,00* (18.75% bespaard)

Kunden kauften auch

Vixen draagtas 100 voor statief of telescoop
Veilige en praktische draagtas voor het vervoer van uw telescooptubus of statief naar de observatieplaats. Geschikt voor verschillende maten buizen. Bevestig uw optische instrumenten in de beschermende doek met de klittenbandsluiting . Inclusief 2 accessoiretas om zoekerkijker en kantelspiegel in op te bergen. Reflecterende strepen op de draagriemen verhogen de zichtbaarheid in het donker.Aanbevolen tubus en statieven: A80M ; A80Mf ; A70Lf ; ED103S; ED115D; AX103S ; SXGHAL130 en SXG-AL130 statiefKENMERKENDraagtas voor statief of telescoopMaximale telescoopgrootte: 850 x 125 mm (L &W)reflecterende strepen maken de tas 's nachts beter zichtbaarLEVERINGSOMVANG1x Vixen draagtas2x tas voor accessoires

€ 93,00*
%
Vixen universele accessoiretas voor statiefmontage
De zacht gevoerde Vixen-accessoiretas kan aan een statief worden bevestigd om uw accessoires binnen handbereik te houden. De tas is precies even groot als de Polarie U Star tracker. Maar ook andere accessoires, zoals een cameralens, batterijen of de afstandsbediening van uw camera kunt u veilig en gereed houden en in deze zachte tas opbergen. Het neopreen materiaal, dat uitstekend schokken absorbeert en een goede thermische isolatie biedt, beschermt uw accessoires uitstekend en biedt uw batterijen en USB-accupacks bescherming tegen extreme kou. KENMERKEN Accessoiretas voor bevestiging aan een statief Perfecte pasvorm voor de Polarie U Star Tracker Materiaal: Neopreen, polyester Afmetingen: 11 x 13 cm Gewicht: 95 g LEVERINGSOMVANGStatief accessoire tas Bevestigingsband

€ 26,00* € 32,00* (18.75% bespaard)
Vixen-zoekerschoen
Vixen-zoekerschoen voor het bevestigen van een zoekerhouder aan uw telescoop. Het is de Vixen-standaardaansluitingKENMERKENVixen-standaardaansluitingBevestiging via twee schroevenLEVERINGSOMVANGVixen-zoekerschoenBevestigingsschroeven

€ 15,90*
Vixen-poolzoeker PF-L II voor AP- & SX-monteringen
Een volledig nieuwe poolzoeker men eenvoudige instelling. De Vixen-poolzoeker PF-L II voor AP- & SX-monteringen toont de poolster en 2 andere sterren (Delta UMi en 51 Cep) in ware positie. Door de poolzoeker te draaien, zet u deze sterren congruent met de streepplaat en wordt de positie van de noordpool correct weergegeven. Alles wat u nu nog moet doen is de poolster op de jaarmarkering instellen. Dit elimineert de noodzaak voor ingewikkelde datum- en tijdafstemming. Voor het zuidelijk halfrond gebruikt u de trapezoïde (Sigma, Chi, Tau en Upsilon Octantis) van het sterrenbeeld Octans en brengt u het kruis met de trapeziumvormige sterren congruent boven elkaar. De poolzoeker heeft een ingebouwde verlichting, die dimbaar is op verschillende niveaus, en heeft een automatische uitschakeling na 2 minuten. De PFL-II heeft een verbeterde randscherpte in vergelijking met zijn voorganger. KENMERKEN Verlichting: Donkerveldverlichting met automatische uitschakeling Voeding: CR2032 knoopcel Nauwkeurigheid: ≤ 3 hoekminuten Afmetingen: 47 x 55 x 127 mm Gewicht: 155 g Compatibiliteit: AP-, SX-, AXJ-, AXD-montering LEVERINGSOMVANG Inbussleutel Batterij CR2032

€ 275,00*
%
BRESSER BR-RC15 Raincover DSRL Camera's
De BRESSER BR-RC15 Raincover in de kleur zwart beschermt uw camera en (tele)lens tegen regen, sneeuw, zand, zout, stof en vuil. U kunt deze hoes gemakkelijk om uw apparatuur schuiven. Deze raincover is ontworpen voor gebruik met spiegelreflexcamera's met objectieven met een maximale lengte van 25cm. De hoes kan gemakkelijk aangepast worden naar de grootte van uw objectief. De Bresser BR-RC15 zorgt voor een optimale bescherming van uw apparatuur. Let op: het is belangrijk dat u de raincover eerst laat drogen voordat u hem opbergt. U kunt deze regenhoes alleen schoonmaken met water. Heet wassen of stomen is afgeraden. KENMERKEN Waterdichte regenhoes Lichtgewicht en gebruiksvriendelijk Gemakkelijke toegang tot de camera Geschikt voor DSLR's met een objectief LEVERINGSOMVANG Bresser BR-RC15 Raincover Klitteband

€ 19,79* € 19,95* (0.8% bespaard)

Kunden haben sich ebenfalls angesehen

EXPLORE SCIENTIFIC Deep Sky Astro Camera 26MP
Hoge resolutie deep-sky camera met grote SONY EXMOR IMX-571 APS-C CMOS-sensor en actieve koeling. De extreme gevoeligheid wordt bereikt door SONY-technologie voor backside-illumination. Zelfs gevorderde amateurastronomen zijn helemaal enthousiast over deze nieuwe camera.Stap nu in wereld van de astrofotografie. Met de nieuwe EXPLORE SCIENTIFIC Deep Sky Astro Camera krijgt u een modern alles-in-één pakket voor het gemakkelijk maken van astrofoto's en video's. Eindelijk, een gemakkelijk te gebruiken camera voor opnames van galaxy's, sterrengroepen, de maan en zelfs de planeten met hoge resolutie en weinig sensorruis. Dankzij de snelle USB-3.0 computerinterface worden alle beeldgegevens binnen enkele seconden overgedragen. Lang wachten is nu verleden tijd.Sluit de camera eenvoudig aan op uw telescoop met behulp van de T2-binnendraad (M42, 0,75 mm) of de meegeleverde 2" (50,8 mm) insteekadapter en na installatie van de stuurprogramma's en de meegeleverde EXPLORE Capture opname- en bewerkingssoftware bent u klaar om uw eerste echte astrofoto's te maken met een camera die zeer gespecialiseerd is voor uw doel.De meegeleverde EXPLORE Capture professionele software biedt niet alleen de noodzakelijke basisfuncties voor beeld- en video-opname, maar ook veel nuttige speciale functies voor beeldnabewerking en voor het instellen van de camera. Functies zoals live beeldweergave, belichtingsinstellingen, witbalans, donkere beelden vastleggen, stacking, timelapse-opnamen en nog veel meer kunnen individueel worden geconfigureerd. Vooral de zeer geavanceerde software maakt het u erg gemakkelijk om met astrofotografie te beginnen. Met de automatische instellingen kunt u zonder veel voorkennis absoluut presentabele resultaten produceren. Als u wilt, schakelt u gewoon de automatische instellingen uit en waagt u zich geleidelijk aan de individuele professionele instellingen.De nieuwe EXPLORE SCIENTIFIC Deep Sky Astro Camera is uitgerust met een zeer gevoelige en ruisarme SONY EXMOR IMX-571 APS-C CMOS-sensor, die een zeer hoge gevoeligheid en een zeer lage ruis heeft en die bovendien wordt gekoeld tot 40 °C onder de omgevingstemperatuur door tweetraps thermo-elektrische koeling. Dit zorgt voor veel minder ruis en minder hot pixels in uw opnamen in vergelijking met normale DSLR-camera's. Als gevolg daarvan zijn de beelden niet alleen aanzienlijk scherper en briljanter, maar bevatten ze simpelweg meer bruikbare beeldinformatie. Door een gecontroleerde aanpassing van de gewenste cameratemperatuur is het maken van donkere frames onder reproduceerbare opnameomstandigheden op elk moment mogelijk. De grote 28,3 mm diagonale CMOS-sensor maakt ook grote beeldvelden mogelijk en vereenvoudigt het afstellen en centreren van objecten aanzienlijk.Het geheim van de hoge lichtgevoeligheid is SONY's nieuwe achterkant belichte EXMOR CMOS-sensor. Dit verhoogt het kwantumrendement tot 80% bij 533 nm, wat een uiterst hoge lichtopbrengst betekent en dus vooral heldere en contrastrijke foto's oplevert.De camera heeft een ingebouwde USB-hub aan de achterkant met 2 x USB-2.0 poorten. Sluit uw extra autoguider camera of motor-focus etc. daar aan via een korte USB-kabel en verminder het risico van kabelklitten en -breuken. Aparte kabelverbindingen van uw accessoires met uw computer zijn dus niet meer nodig.Een stevige harde koffer voor de camera plus accessoires is ook inbegrepen.AANWIJZINGEN: Laat u niet in de war brengen door de megapixelspecificaties en de tegenstrijdige prijsstructuur. In de astronomie is niet de sensorresolutie het doorslaggevende criterium, maar de maximale lichtgevoeligheid. Het belangrijkste doel is om in korte tijd zoveel mogelijk licht te vangen.Download de huidige camerasoftware en stuurprogramma's hier onder de "instructies" of: http://www.touptek.com/download/showdownload.php?lang=en&id=2Voorbeeld van foto's gemaakt door Lóránd Fényes in Hongarije: https://fenyeslorand.hu/m31/https://fenyeslorand.hu/ic349_merope_nebula/https://fenyeslorand.hu/asztrofotok/Zichtvelden voor verschillende brandpuntsafstanden in boogminuten en graden:400 mm - 201' x 135' (3,4 x 2,3 graden)500 mm - 161' x 108' (2,7 x 1,8 graden)600 mm - 134' x 90' (2,2 x 1,5 graden)700 mm - 115' x 77' (1,9 x 1,3 graden)800 mm - 100' x 67' (1,7 x 1,1 graden)900 mm - 89' x 60' (1,5 x 1,0 graden)1000 mm - 80' x 54' (1,3 x 0,9 graden)1250 mm - 64' x 43' (1,1 x 0,7 graden)1500 mm - 53' x 36' (0,9 x 0,6 graden)1750 mm - 46' x 31' (0,8 x 0,5 graden)2000 mm - 40' x 27' (0,7 x 0,45 graden)KENMERKENCameratype: ASTRO kleurencamera 26,0MP ATR3CMOS26000KPAGegevensuitvoer: Afzonderlijke beelden en video   Beeldsensor: SONY EXMOR IMX-571 CMOS-kleurensensor Instelbare resolutie: 6224x4168 / 3104x2084 / 2064x1386Instelbare binning:  1x1 / 2x2 / 3x3Framerate per seconde (FBS):  6,8 / 28 / 63 Fysieke sensorgrootte in pixels: 6224 x 4168Megapixel: 26 MPSensorgrootte: 23,48 x 15,67 mm (APS-C formaat)Beelddiagonaal: 28,3 mmPixelgrootte: 3,76 µm x 3,76 µmBitdiepte: 8 bit / 16 bitAansluitmaat:  17,5 mm Type sluiter: Rolling ShutterIntern camerageheugen: 512 MB DDR 3 RAMThermo-elektrische koeling met ventilator: Ja, tot 40 °C onder omgevingInstelbare belichtingstijden: 150 µs tot 60 minBedrijfstemperatuur: -10 tot +50 °C (30-80 % RH)Kabellengte USB 3.0: 150 cmLengte DC-kabel netspanningsadapter: 200 cmCNC-gefreesde aluminium behuizingCameradiameter: 80 mm; lengte: 102 mmCameragewicht: 0,53 kgDiameter van de camera-aansluiting: 2 inch (50,8 mm)Camera-aansluitdraad: T2 (M42x0,75 mm)Filterdraad: Ja, 2,0 inch in steekhulsAansluiting van de camera op de pc: USB 3.0Ingebouwde USB-hub met 2 x USB-2.0-poortenVoeding: Netspanningsadapter 12 Volt 3,0 ampère inbegrepen Software: EXPLORE Capture inbegrepenCamera-stuurprogramma en ASCOM-stuurprogrammaBesturingssysteem: WINDOWS 10 + 11PC-vereisten: CPU Intel Core2 2,8 Ghz of hoger / 2 GB Ram / USB 3.0  LEVERINGSOMVANGDeep Sky Astro Camera 26MPInsteekadapter T2-draad naar 2,0" (50,8 mm)USB-3.0-aansluiten 150 cmNetspanningsadapter 230 V / 12V 3,0 AStofkap voor camera-opening Software-cdKoffer met harde schaalGebruiksaanwijzing

€ 1.599,00*
BRESSER Statief met Poolhoogte Instelling
Bent u in het bezit van de 4964111 BRESSER Photo Mount en op zoek naar een ultrastabiel statief? Dan is het in hoogte verstelbare roestvrijstalen statief met geïntegreerde poolhoogte instelling van BRESSER een uiterst stabiele basis. De instelling van de poolhoogte (breedtegraad) en de azimut gebeurt met de grote kartel- en knevelschroeven. Het fijnafstellen van de photo mount is kinderspel dankzij de geïntegreerde waterpas. Met behulp van twee 1/4'' schroeven wordt de BRESSER Photo Mount stevig op het statief bevestigd. Dit statief is dé aanvulling op de 4964112 BRESSER Photo Mount. KENMERKEN Statief voor 4964111 BRESSER Photo Mount In hoogte verstelbaar Roestvrijstalen statief Grote knevel- en kartelschroeven Eenvoudige bediening Statiefhoogte maximaal 125 cm Gewicht statief met poolhouder: 3,5 kg LEVERINGSOMVANG 1x Statief voor 4964111 BRESSER Photo Mount 1x Set montagegereedschap 1x Handleiding

€ 149,00*