Vixen-maanfilter ND (ND4)

Het Vixen-maanfilter ND4 voor 31,7mm oculairs vermindert het felle maanlicht

  • Maanfilter (ND4) voor 31,7mm oculairs
  • Vermindert de helderheid van de maan
  • Beschermt het oog tegen fel maanlicht
  • Zeer belangrijk tijdens volle maan voor aangename observatie
  • Schroefdraad voor 31,7mm-oculairs
  • Gewicht 10 g

€ 45,00*

Beschikbaar, levertijd: 1-3 dagen

Productnummer: X000138
EAN: 4955295372225
WEEE-Reg.-Nr.: DE 34323861

Met BRESSER is een prettige kennismaking met de grote wereld van de astronomie mogelijk. Onze uitgebreide informatie ("Telescoopgids") biedt waardevolle tips voor beginners - maar ook ervaren astronomen kunnen onze verstrekte informatie (bijv. tabellen voor de geografische breedte van alle grote wereldsteden) gebruiken als naslagwerk.

Hier is de inhoudsopgave van de uitgebreide BRESSER Telescoopgids:

Sky Guides van Bresser

De Sky Guide biedt volledige informatie over sterrenbeelden, planetenposities en astronomische evenementen, perfect om je observaties te plannen en dieper in de astronomie te duiken!
Bezoek de gids direct hier om het meeste uit je observaties te halen.
Productinformatie "Vixen-maanfilter ND (ND4)"
De heldere maan wordt door een telescoop nog helderder gemaakt. Met grote telescopen kan het waarnemen bij volle maan behoorlijk ''pijnlijk'' zijn voor de ogen en als u dan uw oog van het oculair haalt. Het maanfilter vermindert dit licht voor comfortabel waarnemen. Het maanfilter heeft een schroefdraad voor 31,7mm-oculairs.

KENMERKEN
  • Maanfilter voor 31,7mm-oculairs
  • Vermindert de helderheid van de maan
  • Beschermt het oog tegen fel maanlicht
  • Gewicht: 10 g

LEVERINGSOMVANG
  • Maanfilter
Kleur: zwart
Materiaal: Glas, Kunststof

Product- en veiligheidsinstructies


Fabrikant: 
Bresser GmbH, Gutenbergstraße 2, 46414 Rhede

Contact: 
www.bresser.de


Waarschuwingen
  • Algemene veiligheidsinstructies GEVAAR Verstikkingsgevaar! Onjuist gebruik van dit product kan verstikking veroorzaken, vooral bij kinderen. Let daarom goed op de volgende veiligheidsinstructies. Houd verpakkingsmaterialen (plastic zakken, elastiekjes, enz.) uit de buurt van kinderen! Verstikkingsgevaar! Houd kabels, linten en soortgelijke materialen uit de buurt van kinderen! Ze kunnen zichzelf per ongeluk verstrikken en stikken! LET OP Gevaar voor materiële schade! Bij onjuist gebruik kunnen het apparaat en/of de accessoires beschadigd raken. Gebruik het apparaat daarom alleen volgens de onderstaande veiligheidsinstructies. Demonteer het apparaat niet! Neem bij een defect contact op met uw vakhandelaar. Deze neemt contact op met het servicecentrum en kan het apparaat indien nodig ter reparatie opsturen.
  • Kijk nooit zonder een goedgekeurd beschermfilter door een oculair/telescoop naar de zon. Een maanfilter mag nooit gebruikt worden voor zonne-observatie. Het maanfilter is alleen voor maanobservatie geschikt. Het zonnenfilter moet vóór de telescoopopening gemonteerd worden, niet op het oculair. Het licht dat door de optiek wordt gebundeld, zal anders onmiddellijk het filterfolie vernietigen, wat onmiddellijk leidt tot ernstige oogbeschadiging tot volledige blindheid.
  • Laat de optiek nooit onbeheerd achter. Kinderen en onervaren volwassenen zouden het telescoop zonder de nodige voorzorgsmaatregelen naar de zon kunnen richten en daarbij hun gezichtsvermogen verliezen.
  • Stel het apparaat niet bloot aan hoge temperaturen

Accessories

Vixen SLV 50° Oculair 10mm (1,25'')
De SLV-oculairs met hoogwaardig lanthaanglas leveren opmerkelijk heldere en contrastrijke sterrenbeelden tot aan de rand. De lenzen met volledige multicoating voor hoge lichttransmissie. Dankzij de grote pupilafstand van 20 mm wordt het oog ook bij langere waarnemingen niet moe en zelfs met een bril is het hele gezichtsveld duidelijk zichtbaar. De oogschelpen kunnen omhoog of omlaag worden gedraaid. KENMERKEN Zeer hoge scherpte en contrast over het gehele gezichtsveldComfortabele oogafstand van 20 mmbijna geen kleurafwijkingen door lanthaan-glas31,7 mm steekhulzen aansluitingDraaibare oogschelp voor brildragersGewicht: 173 g LEVERINGSOMVANG Vixen SLV 50° oculairStofkappen

€ 142,00*
Cadeaubon ter waarde van €50
BRESSER Cadeaubon ter waarde van 50€  Elk jaar komen verjaardagen, jubilea, Kerstmis en andere gelegenheden onvermijdelijk op ons af. En daarmee steeds weer dezelfde vraag: Hoe kunnen we onze dierbaren bij deze bijzondere gelegenheden een plezier doen? Stuur met een BRESSER-cadeaubon mannen, vrouwen en kinderen op geheel individuele ontdekkingsreizen.  Geven met vooruitzicht – de BRESSER cadeaubon ter waarde van 50 euro  Een cadeau brengt alleen vreugde voor beide partijen als het bij de ontvanger past. Zo weet u zeker dat een BRESSER cadeaubon gegarandeerd met een blijde glimlach wordt ontvangen: Voldoet de ontvanger aan een of meerdere van de volgende uitspraken?  De ontvanger … … richt bij elke heldere sterrennacht de telescoop naar de hemel. … neemt op vakantie altijd eerst een bodemmonster, dat dan nog in het hotel onder de microscoop grondig wordt onderzocht. … houdt ervan om met open ogen door de natuur te wandelen, kamperen of jagen. … runt met passie een eigen fotostudio. … mist nooit de weersvoorspelling. … is enthousiast over innovatieve technologie en nieuwe gadgets. … staat open voor alles en is altijd bereid om de eigen horizon te verbreden. Treffer? Dan heeft u met een BRESSER cadeaubon het perfecte cadeau gevonden. Want of het nu gaat om een absolute beginner of een gepassioneerde professional: De veelzijdige producten uit de categorieën astronomie, microscopie, sport-optiek, fotostudio, weer & tijd en elektronica bieden uw dierbaren prachtige inzichten in fascinerende werelden. En dat geldt niet alleen voor de grote ontdekkers: Verrassend genoeg is een BRESSER cadeaubon ook ideaal voor kinderen die met ons kindvriendelijke aanbod spelenderwijs kennismaken met de wetenschap.  Zo verkrijgt u de 50-euro-cadeaubon van BRESSER Wilt u een dierbaar iemand nieuwe perspectieven bieden? Niets eenvoudiger dan dat: Kies een van de mooie cadeaubonmotieven. Astronomie, microscopie, elektronica, etc. – voor elk interessegebied is er een prachtige look beschikbaar. Belangrijk: Ongeacht welk motief u kiest, elke cadeaubon is uiteraard in de hele webshop op bresser.de inwisselbaar. Vul uw naam en de naam van de ontvanger in. Vervolgens kunt u een bericht tot 300 tekens toevoegen om uw cadeaubon een persoonlijke touch te geven. Leg de cadeaubon in de winkelwagen en voltooi de betaling. Zodra de bestelling is afgerond, ontvangt u de cadeaubon als PDF direct in uw e-mailinbox. Van daaruit kunt u hem als digitale groet op afstand versturen. Of u print hem uit en overhandigt hem persoonlijk.  Verschenk een blik over de horizon – met de BRESSER 50-euro cadeaubon voor vrouwen, mannen en kinderen. 

€ 50,00*
Vixen SLV 50° oculair 12 mm (1,25'')
De SLV-oculairs met hoogwaardig lanthaanglas leveren opmerkelijk heldere en contrastrijke sterrenbeelden tot aan de rand. De lanthaanelementen elimineren de chromatische aberratie vrijwel geheel en geven daardoor een kleurneutraal beeld tot aan de rand. De lenzen met volledige multicoating voor hoge lichttransmissie. Dankzij de grote uittredepupilafstand van 20 mm wordt het oog ook bij langere waarnemingen niet vermoeid en zelfs met bril is het gehele gezichtsveld goed zichtbaar. De oogschelpen kunnen omhoog of omlaag worden gedraaid waardoor het oculair geschikt is voor brildragers. Een standaard 1,25'' filterdraad voor kleuren- en nevelfilters is uiteraard beschikbaar. Om storende reflecties verder te verminderen, zijn de binnenkanten van de oculairhulzen zorgvuldig zwart gemaakt. KENMERKEN Zeer hoge scherpte en contrast over het gehele gezichtsveld Comfortabele oogafstand van 20 mm bijna geen kleurafwijkingen door lanthaan-glas 31,7mm-steekhulzen aansluiting Draaibare oogschelp voor brildragers Gewicht: 172 g LEVERINGSOMVANG Vixen SLV 50° oculair Stofkappen

€ 142,00*
Vixen SLV 50° Oculair 15mm (1,25'')
De SLV-oculairs met hoogwaardig lanthaanglas leveren opmerkelijk heldere en contrastrijke sterrenbeelden tot aan de rand. De lenzen met volledige multicoating voor hoge lichttransmissie. Dankzij de grote pupilafstand van 20 mm wordt het oog ook bij langere waarnemingen niet moe en zelfs met een bril is het hele gezichtsveld duidelijk zichtbaar. De oogschelpen kunnen omhoog of omlaag worden gedraaid. KENMERKEN Zeer hoge scherpte en contrast over het gehele gezichtsveldComfortabele oogafstand van 20 mmbijna geen kleurafwijkingen door lanthaan-glas31,7 mm steekhulzen aansluitingDraaibare oogschelp voor brildragersGewicht: 163 g LEVERINGSOMVANG Vixen SLV 50° oculairStofkappen

€ 142,00*
Vixen SLV 50° Oculair 2,5mm (1,25'')
De SLV-oculairs met hoogwaardig lanthaanglas leveren opmerkelijk heldere en contrastrijke sterrenbeelden tot aan de rand. De lenzen met volledige multicoating voor hoge lichttransmissie. Dankzij de grote pupilafstand van 20 mm wordt het oog ook bij langere waarnemingen niet moe en zelfs met een bril is het hele gezichtsveld duidelijk zichtbaar. De oogschelpen kunnen omhoog of omlaag worden gedraaid. KENMERKEN Zeer hoge scherpte en contrast over het gehele gezichtsveldComfortabele oogafstand van 20 mmbijna geen kleurafwijkingen door lanthaan-glas31,7 mm steekhulzen aansluitingDraaibare oogschelp voor brildragersGewicht: 173 g LEVERINGSOMVANG Vixen SLV 50° oculairStofkappen

€ 142,00*
Vixen SLV 50° Oculair 20mm (1,25'')
De SLV-oculairs met hoogwaardig lanthaanglas leveren opmerkelijk heldere en contrastrijke sterrenbeelden tot aan de rand. De lenzen met volledige multicoating voor hoge lichttransmissie. Dankzij de grote pupilafstand van 20 mm wordt het oog ook bij langere waarnemingen niet moe en zelfs met een bril is het hele gezichtsveld duidelijk zichtbaar. De oogschelpen kunnen omhoog of omlaag worden gedraaid. KENMERKEN Zeer hoge scherpte en contrast over het gehele gezichtsveldComfortabele oogafstand van 20 mmbijna geen kleurafwijkingen door lanthaan-glas31,7 mm steekhulzen aansluitingDraaibare oogschelp voor brildragersGewicht: 155 g LEVERINGSOMVANG Vixen SLV 50° oculairStofkappen

€ 142,00*
Vixen SLV 50° Oculair 25mm (1,25'')
De SLV-oculairs met hoogwaardig lanthaanglas leveren opmerkelijk heldere en contrastrijke sterrenbeelden tot aan de rand. De lenzen met volledige multicoating voor hoge lichttransmissie. Dankzij de grote pupilafstand van 20 mm wordt het oog ook bij langere waarnemingen niet moe en zelfs met een bril is het hele gezichtsveld duidelijk zichtbaar. De oogschelpen kunnen omhoog of omlaag worden gedraaid. KENMERKEN Zeer hoge scherpte en contrast over het gehele gezichtsveldComfortabele oogafstand van 20 mmbijna geen kleurafwijkingen door lanthaan-glas31,7 mm steekhulzen aansluitingDraaibare oogschelp voor brildragersGewicht: 151 g LEVERINGSOMVANG Vixen SLV 50° oculairStofkappen

€ 142,00*
Vixen SLV 50° Oculair 4mm (1,25'')
De SLV-oculairs met hoogwaardig lanthaanglas leveren opmerkelijk heldere en contrastrijke sterrenbeelden tot aan de rand. De lenzen met volledige multicoating voor hoge lichttransmissie. Dankzij de grote pupilafstand van 20 mm wordt het oog ook bij langere waarnemingen niet moe en zelfs met een bril is het hele gezichtsveld duidelijk zichtbaar. De oogschelpen kunnen omhoog of omlaag worden gedraaid. KENMERKEN Zeer hoge scherpte en contrast over het gehele gezichtsveldComfortabele oogafstand van 20 mmbijna geen kleurafwijkingen door lanthaan-glas31,7 mm steekhulzen aansluitingDraaibare oogschelp voor brildragersGewicht: 168 g LEVERINGSOMVANG Vixen SLV 50° oculairStofkappen

€ 142,00*
Vixen SLV 50° Oculair 5mm (1,25'')
De SLV-oculairs met hoogwaardig lanthaanglas leveren opmerkelijk heldere en contrastrijke sterrenbeelden tot aan de rand. De lenzen met volledige multicoating voor hoge lichttransmissie. Dankzij de grote pupilafstand van 20 mm wordt het oog ook bij langere waarnemingen niet moe en zelfs met een bril is het hele gezichtsveld duidelijk zichtbaar. De oogschelpen kunnen omhoog of omlaag worden gedraaid. KENMERKEN Zeer hoge scherpte en contrast over het gehele gezichtsveldComfortabele oogafstand van 20 mmbijna geen kleurafwijkingen door lanthaan-glas31,7 mm steekhulzen aansluitingDraaibare oogschelp voor brildragersGewicht: 165 g LEVERINGSOMVANG Vixen SLV 50° oculairStofkappen

€ 142,00*
Vixen SLV 50° Oculair 6mm (1,25'')
De SLV-oculairs met hoogwaardig lanthaanglas leveren opmerkelijk heldere en contrastrijke sterrenbeelden tot aan de rand. De lenzen met volledige multicoating voor hoge lichttransmissie. Dankzij de grote pupilafstand van 20 mm wordt het oog ook bij langere waarnemingen niet moe en zelfs met een bril is het hele gezichtsveld duidelijk zichtbaar. De oogschelpen kunnen omhoog of omlaag worden gedraaid. KENMERKEN Zeer hoge scherpte en contrast over het gehele gezichtsveldComfortabele oogafstand van 20 mmbijna geen kleurafwijkingen door lanthaan-glas31,7 mm steekhulzen aansluitingDraaibare oogschelp voor brildragersGewicht: 165 g LEVERINGSOMVANG Vixen SLV 50° oculairStofkappen

€ 142,00*
Vixen SLV 50° Oculair 9mm (1,25'')
De SLV-oculairs met hoogwaardig lanthaanglas leveren opmerkelijk heldere en contrastrijke sterrenbeelden tot aan de rand. De lenzen met volledige multicoating voor hoge lichttransmissie. Dankzij de grote pupilafstand van 20 mm wordt het oog ook bij langere waarnemingen niet moe en zelfs met een bril is het hele gezichtsveld duidelijk zichtbaar. De oogschelpen kunnen omhoog of omlaag worden gedraaid. KENMERKEN Zeer hoge scherpte en contrast over het gehele gezichtsveldComfortabele oogafstand van 20 mmbijna geen kleurafwijkingen door lanthaan-glas31,7 mm steekhulzen aansluitingDraaibare oogschelp voor brildragersGewicht: 176 g LEVERINGSOMVANG Vixen SLV 50° oculairStofkappen

€ 142,00*
Vixen NPL 50° oculair 8 mm (1,25'')
Het Vixen 2-groep 4-element Plössl oculair van de NPL-oculairs geeft randscherpe en heldere beelden met goede kleurcorrectie. De lenzen zijn volledig multigecoat voor hoge lichttransmissie.De NPL20 mm, 30 mm en 40 mm oculairs hebben een ingebouwde draaibare oogschelp voor comfortabel kijken en bescherming tegen strooilicht.Het Plössl-systeem bevat 4 lenselementen in 2 groepen, met goed gecorrigeerde chromatische aberratie.Deze hoogwaardige oculairs met volledige multicoating zijn een betaalbaar alternatief voor veeleisende astronomie-beginners.KENMERKENInsteekdiameter: 31,7 mm Zichtbaar gezichtsveld: 50° Pupilafstand: 4,5 mm Gewicht: 79 g LEVERINGSOMVANG 1x oculair 8 mm (1,25'')

€ 49,00*
Vixen NPL 50° Oculair 6mm (1,25'')
Hoogwaardig oculair voor beginners, die goede resultaten willen bereiken en desalniettemin binnen een betaalbaar prijsbereik willen blijven. Het 2-groepen-4-element-Plossl-optiekdesign van de NPL-oculairs biedt scherpe en heldere beelden met een goede kleurcorrectie. De lenzen zijn volledig meervoudig gecoat voor een hoge lichtdoorlaatbaarheid en de oculairs hebben een prettige oogafstand. De chromatische aberratie is in tegenstelling tot de voorafgaande modellen verder gereduceerd en ook de randscherpte zal u weten te overtuigen EIGENSCHAPPEN Stekkerdiameter: 31,7 mm Schijnbaar zichtveld: 50° Uittredepupilafstand: 3,0 mm Gewicht: 70 g OMVANG VAN DE LEVERING 1x oculair 6mm (1.25'') en beschermdoppen

€ 49,00*
Vixen NPL 50° Oculaire 30mm (1,25'')
Het 2-groeps 4-elementen Plossl optisch ontwerp van de NPL-oculairs levert vlakke en heldere beelden met een goede kleurcorrectie. De NPL20-, NPL25-, NPL30- en NPL40-oculairs hebben draaibare oogschelpen voor kijkcomfort. De lenzen zijn voorzien van multicoating voor een hoge lichttransmissie. KENMERKENInsteekdiameter: 31,7 mm Zichtbaar gezichtsveld: 50° Pupilafstand: 24 mm Gewicht: 120 g LEVERINGSOMVANG 1x oculair 30 mm (1,25'')Stofkappen

€ 62,00*
Vixen NPL 50° oculair 25 mm (1,25'')
Hoogwaardig NPL-oculair voor beginners die goede resultaten willen behalen en toch binnen een betaalbare prijsklasse willen blijven. Het 2-groepen 4-elementen Plössl optisch ontwerp van de NPL-oculairs levert vlakke en heldere beelden met een goede kleurcorrectie. De lenzen zijn volledig multicoating voor hoge lichttransmissie en de oculairs hebben een comfortabele oogafstand. De NPL20-, NPL25-, NPL30- en NPL40-oculairs hebben draaibare oogschelpen die een comfortabele oogafstand bieden en die voor brildragers naar beneden kunnen worden gedraaid. De chromatische adderatie is verder gereduceerd in tegenstelling tot de vorige modellen en u zult ook onder de indruk zijn van de randscherpte. Een standaard 1,25'' filterdraad voor kleur- en nevelfilters is uiteraard aanwezig. Om storende reflecties verder te verminderen, zijn de binnenkanten van de oculairhulzen zorgvuldig zwart gemaakt. KENMERKEN Insteekdiameter: 31,7 mm Zichtbaar gezichtsveld: 50° Pupilafstand: 19,5 mm 1,25'' filterdraad Hoog draaibare oogschelpen Gewicht: 130 g LEVERINGSOMVANG 1x 25mm-oculair (1,25'') Stofkappen

€ 59,00*
Vixen NPL 50° oculair 20 mm (1,25'')
Hoogwaardig oculair voor beginners die goede resultaten willen behalen en toch binnen een betaalbare prijsklasse willen blijven.Het 2-groepen 4-elementen Plössl optisch ontwerp van de NPL-oculairs levert vlakke en heldere beelden met een goede kleurcorrectie. De lenzen hebben een volledige multicoating voor een hoge lichttransmissie en de oculairs hebben een comfortabele oogafstand. De chromatische aberratie is verder verminderd in vergelijking met vorige modellen en u zult ook blij zijn met de randscherpte.KENMERKENInsteekdiameter: 31,7 mm Zichtbaar gezichtsveld: 50° Pupilafstand: 15 mm Gewicht: 110 g LEVERINGSOMVANG 1x 20mm-oculair (1,25'')Stofkappen voor en achter

€ 55,00*
%
Vixen NPL 50° oculair 15 mm (1,25'')
Hoogwaardig NPL oculair voor beginners die goede resultaten willen behalen en toch binnen een betaalbare prijsklasse willen blijven. Het 2-groepen 4-elementen Plössl optisch ontwerp van de NPL-oculairs levert vlakke en heldere beelden met een goede kleurcorrectie. De lenzen hebben een volledige multicoating voor een hoge lichttransmissie en de oculairs hebben een comfortabele oogafstand. De NPL20-, NPL25-, NPL30- en NPL40-oculairs hebben draaibare oogschelpen die een comfortabele oogafstand bieden en die voor brildragers naar beneden kunnen worden gedraaid. De chromatische adderatie is verder gereduceerd in tegenstelling tot de vorige modellen en u zult ook onder de indruk zijn van de randscherpte. Een standaard 1,25'' filterdraad voor kleur- en nevelfilters is uiteraard aanwezig. Om storende reflecties verder te verminderen, zijn de binnenkanten van de oculairhulzen zorgvuldig zwart gemaakt. KENMERKEN Insteekdiameter: 31,7 mm Zichtbaar gezichtsveld: 50° Pupilafstand: 11 mm 1,25'' filterdraad Multicoating Gewicht: 100 g LEVERINGSOMVANG 1x 15mm-oculair (1,25'') Stofkappen

€ 39,00* € 49,00* (20.41% bespaard)
Vixen NPL 50° 10mm-oculair (1,25'')
Het 2-groepen 4-elementen Plössl optisch ontwerp van de NPL-oculairs levert vlakke en heldere beelden met een goede kleurcorrectie. De lenzen zijn voorzien van multicoating voor een hoge lichttransmissie. De NPL 20mm-, 30mm- en 40mm-oculairs hebben een ingebouwde draaibare oogschelp voor comfortabel kijken en bescherming tegen strooilicht. Het Plössl-systeem bevat 4 lenselementen in 2 groepen, met goed gecorrigeerde chromatische aberratie. Deze hoogwaardige oculairs met volledige multicoating zijn een betaalbaar alternatief voor veeleisende astronomie-beginners. Een standaard 1,25'' filterdraad voor kleuren- en nevelfilters is uiteraard beschikbaar. Om storende reflecties verder te verminderen, zijn de binnenkanten van de oculairhulzen zorgvuldig zwart gemaakt. KENMERKEN Insteekdiameter: 31,7 mm Zichtbaar gezichtsveld: 50° Pupilafstand: 6,5 mm Gewicht: 80 g 1,25'' filterdraad Multicoating LEVERINGSOMVANG 1x 10mm-oculair (1,25'') Stofkappen

€ 49,00*
Vixen NPL 4,0mm 4-element Plössl-oculair 1,25''
Hoogwaardig NPL-oculair voor beginners die goede resultaten willen behalen en toch binnen een betaalbare prijsklasse willen blijven. Het 2-groepen 4-elementen Plössl optisch ontwerp van de NPL-oculairs levert vlakke en heldere beelden met een goede kleurcorrectie. De lenzen zijn volledig multicoating voor hoge lichttransmissie en de oculairs hebben een comfortabele oogafstand. De NPL20-, NPL25-, NPL30- en NPL40-oculairs hebben draaibare oogschelpen die een comfortabele oogafstand bieden en die voor brildragers naar beneden kunnen worden gedraaid. De chromatische adderatie is verder gereduceerd in tegenstelling tot de vorige modellen en u zult ook onder de indruk zijn van de randscherpte. Een standaard 1,25'' filterdraad voor kleur- en nevelfilters is uiteraard aanwezig. Om storende reflecties verder te verminderen, zijn de binnenkanten van de oculairhulzen zorgvuldig zwart gemaakt. KENMERKEN Aansluiting steekhuls: 31,7 mm 2-groepen 4-elementen Plössl optisch ontwerp Zichtveld: 50° Oogafstand: 2,3 mm 1,25'' filterdraad Gewicht: 70 g LEVERINGSOMVANG Vixen NPL 4,0mm 4 element Plössl-oculair 1,25'' Stofhoes

€ 49,00*

Kunden kauften auch

Vixen NPL 50° Oculaire 30mm (1,25'')
Het 2-groeps 4-elementen Plossl optisch ontwerp van de NPL-oculairs levert vlakke en heldere beelden met een goede kleurcorrectie. De NPL20-, NPL25-, NPL30- en NPL40-oculairs hebben draaibare oogschelpen voor kijkcomfort. De lenzen zijn voorzien van multicoating voor een hoge lichttransmissie. KENMERKENInsteekdiameter: 31,7 mm Zichtbaar gezichtsveld: 50° Pupilafstand: 24 mm Gewicht: 120 g LEVERINGSOMVANG 1x oculair 30 mm (1,25'')Stofkappen

€ 62,00*
Vixen ED80Sf Porta II telescoop
De ED80Sf Porta II is een compacte 80 mm-ED-apochromaat en weet te overtuigen met zijn reisvriendelijke afmetingen en een contrastrijke afbeeldingskwaliteit met geringe kleurfouten. Samen met de Porta-montering is de ED80Sf-Porta de ideale reistelescoop voor het donker of deep-sky- en planeetoberservaties onderweg. De buitengewone complete uitvoering biedt transportkoffer voor de optica, Crayford-focuers, 9x50-zoeker, klapspiegel en Porta-montering. De Porta montering kan eenvoudig via een slipkoppelingsmechanisme worden ingesteld, zonder een klemhendel te moeten bedienen. EIGENSCHAPPEN Contrastrijke afbeeldingskwaliteit met geringe kleurfouten 80 mm ED lenzen 600 mm brandpuntsafstand Oplossend vermogen: 1,45 Lichtverzamelend vermogen: 131x Beperkende grootte: 11,3 Ideaal geschikt voor reizen Eenvoudig te bedienen AZ montering Klapspiegel voor 90° observaties in de zenit Camera-aansluiting aan de klapspiegel (T2-schroefdraad) OMVANG VAN DE LEVERING ED80Sf telescoop Porta II montering met statief Lichtsterke 9 x 50 telescoop zoeker 2 oculairs, NPL6 en NPL20 mm Klapspiegel met T2 camera-aansluiting Buisklemmen Zwaluwstaart rails Golven voor de fijnafstelling Toebehoortray Montagegereedschap Transportkoffer voor telescoop

€ 1.299,00*
%
Vixen R130Sf Porta II telescoopset
Het Vixen R130Sf Porta II telescoopset omvat alles wat men nodig heeft voor de start in de astronomie. De R130Sf is een Newton spiegeltelescoop met een goed contrast en lichtverzamelingscapaciteit en uitstekend geschikt voor de observatie van maan, planeten, nevels en sterrenstelsels. De PORTA II montering is niet alleen erg populair bij beginners, maar biedt ook ervaren astronomen de mogelijkheid hun apparaten snel en eenvoudig te monteren. De PORTA II biedt u een goede kwaliteit en bezit een fijnafstelling in beide assen. De PORTA II heeft geen klemming nodig, hij bezit een slipkoppeling, waardoor de montering eenvoudig kan worden ingesteld op een object. Deze houdt automatisch de positie vast en kan zodoende eenvoudig door iedereen worden bediend. EIGENSCHAPPEN Spiegel: 130 mm Brandpuntsafstand: 650mm (f5,0) Resolutie en beperkende grootte: 0,89 boogseconden; 12,3 Lichtverzamelend vermogen: 345 x Totaal gewicht: 11 kg Adapter en aansluitingen: 31,7 mm bus met T2 aansluiting voor camera‘s OMVANG VAN DE LEVERING Montering Porta II R130Sf telescoop 2 oculairs Plössl 20 mm en Plössl 6,3 mm Telescoop zoeker 6x30 Verlengbus 31,7 mm Statief Statief vak voor toebehoor Golven voor fijnafstelling Buisklemmen en zwaluwstaart adapter Beschermend deksel Montagegereedschap

€ 479,00* € 599,00* (20.03% bespaard)
BRESSER Barlow lens 2x Achromaat (1,25 inch) Short
De BRESSER Barlow lens 2x Achromaat is geschikt voor 1,25 inch oculairen en de ideale barlowlens voor de Meade ETX-Serie en de GoTo telescopen van National Geographic! De barlow verdubbeld het brandpunt van de telescoop. Een ideaal instrument voor bij een beginners telescoop. De lensdelen zijn multi gecoat en geven een goed en helder beeld.SPECIFICATIESVergroting: 2xDiameter: 31,7 mm (1,25 inch)Optisch design: AchromaatCoating optiek: fully multi coatedLEVERINGSOMVANGBRESSER Barlow lens 2x Achromaat (1,25 inch) Short

€ 29,90*
EXPLORE SCIENTIFIC 82° Ar Oculair 11 mm (1,25")
Dit oculair biedt functies die u tot nu toe alleen van de 100° oculairs van Explore Scientific kende. Want dit oculair met 82° gezichtsveld is ook waterdicht en gevuld met beschermend gas. Dit voorkomt op doeltreffende wijze het beslaan van de binnenkant, het binnendringen van stof en vocht, en de ontwikkeling van glasschimmel. De hoogwaardige multicoating is dus bijzonder goed beschermd en duurzaam.Ook de hantering wordt vergemakkelijkt, omdat u het oculair gemakkelijk met reinigingsvloeistof kunt behandelen, en zelfs zware dauwafzettingen niet tussen de lenzen kunnen doordringen. Dit oculair staat dus garant voor een onbewolkte waarnemingservaring gedurende vele jaren! Natuurlijk hoeft u ook niet in te leveren op beeldkwaliteit, want het ontwerp van het oculair zorgt voor een scherp, contrastrijk beeld over het hele, enorme gezichtsveld - zelfs bij telescopen met een snelle brandpuntsverhouding. Hoogwaardig glas en zwarte lensranden zorgen samen met de EMD-multicoating voor maximaal contrast.Bovendien behoren een opvouwbare rubberen oogschelp, een standaard filterschroefdraad en een conische vergrendelingsmoer in de roestvrijstalen huls tot de standaarduitrusting van dit oculair.

€ 175,00*
BRESSER Universele Smartphone Adapter
Het fotograferen door het oculair (digiscoping) van uw telescoop, micrscoop of spotting scope is nog nooit zo eenvoudig geweest. Met de universele smartphone adaper van BRESSER kan de camera van nagenoeg elke mobiele telefoon nauwkeurig op het oculair geplaatst worden van bijna elke telescoop, microscoop en spotting scope. Maak op deze eenvoudige wijze foto's van bijvoorbeeld de maan, insecten of vogels.KENMERKENGeschikt voor oculairen met een diameter tot en met 68 mmGeschikt voor smartphone met een breedte van 58 - 88 mmAfmetingen adapter: 177 x 90 x 41 mmGewicht adapter: 164 gramEenvoudige montageLEVERINGSOMVANGBRESSER Universele Smartphone AdapterHandleiding (EN/DU)

€ 39,00*