Vixen Mobile Porta A70Lf compleet telescoopset

Complete instap-telescoop met 70mm-refractor, montering, statief en twee oculairs

  • Eenvoudige bediening, ook geschikt voor kinderen
  • Voor snelle observaties zonder gecompliceerde montage
  • Zeer licht en transportabel
  • Verstelling via slipkoppelingmechanisme
  • Fijnafstelling van de assen is mogelijk door middel van de bedieningsknop
  • Gewicht: 4,9 kg

€ 327,00*

% € 409,00* (20.05% bespaard)

Beschikbaar, levertijd: 1-3 dagen

Productnummer: X000172
EAN: 4955295399055
WEEE-Reg.-Nr.: DE 34323861

Met BRESSER is een prettige kennismaking met de grote wereld van de astronomie mogelijk. Onze uitgebreide informatie ("Telescoopgids") biedt waardevolle tips voor beginners - maar ook ervaren astronomen kunnen onze verstrekte informatie (bijv. tabellen voor de geografische breedte van alle grote wereldsteden) gebruiken als naslagwerk.

Hier is de inhoudsopgave van de uitgebreide BRESSER Telescoopgids:

Sky Guides van Bresser

De Sky Guide biedt volledige informatie over sterrenbeelden, planetenposities en astronomische evenementen, perfect om je observaties te plannen en dieper in de astronomie te duiken!
Bezoek de gids direct hier om het meeste uit je observaties te halen.
Productinformatie "Vixen Mobile Porta A70Lf compleet telescoopset"
Het set omvat een 70 mm refractor met een azimutale eenvoudig te bedienen montering en twee oculairs.
De MOBILE PORTA is een kleine, transporabele reismontering voor snelle observaties, zonder een omslachtige opbouw uit te moeten voeren.
Het nieuwe compacte design en het geringe gewicht zorgen ervoor dat hij met een paar handbewegingen gereed voor gebruik is en zeer transportabel.
De nieuwe multi-arm kan qua hoek worden ingesteld en maakt zo een prettige observatie in de zenit ook met langere telescopen mogelijk.
Als aanvulling op deze nieuwe functies blijven de beproefde eigenschappen van de Porta-serie zoals de slipkoppeling en de fijne beweging natuurlijk behouden.

Eenvoudig instellen
De telescoop kan handmatig in alle richtingen worden bewogen en wordt door middel van de slipkoppeling in zijn positie gehouden.
Hierdoor is een snelle en eenvoudige instelling op het te observeren object mogelijk.

De nieuwe multi-arm
kan qua hoek worden ingesteld en maakt zo een prettige observatie in de zenit ook met langere telescopen mogelijk.
De multi-arm kan in stappen van 15 graden worden ingesteld.
Het multi-arm systeem maakt een ruimtebesparend samenvouwen van de montering voor transport mogelijk.

EIGENSCHAPPEN
  • Eenvoudige bediening, ook geschikt voor kinderen
  • Voor snelle observaties zonder gecompliceerde montage
  • Zeer licht en transportabel
  • Montering verstelbaar qua hoek
  • Telescoop met 70 mm diafragma en 900 mm brandpuntsafstand (f129
  • Gewicht: 4,9 kg

OMVANG VAN DE LEVERING
  • A70Lf telescoop
  • Mobile Porta montering
  • Statief
  • Statiefplateau
  • Golven voor de fijnafstelling
  • 2 oculairs PL20 mm en PL6,3 mm

Aanbevolen maximale vergroting: 140
Batterijen inbegrepen: 0
Brandpuntsafstand (mm): 900
Brandpuntsverhouding: 12.9
Doelgroep [Telescopen]: Beginner
ED-glas: 0
Graticule: 0
In hoogte verstelbaar statief: 0
Kleur: wit
Kompas: 0
Materiaal: aluminium
Oplossend vermogen (boogseconden): 1.66
Optisch ontwerp: Achromatische refractor
Productfamilie [Telescopen]: Lenzentelescoop
Spiegel/Lensdiameter (mm): 70
Toepassingsgebied [Telescopen]: Deep Sky observatie , Maanfotografie, Maan observatie, Planetaire observatie
Tubusmateriaal: Aluminium
Type coating: Meerlaagse coating
Type montering [telescoop]: Azimutaal
Visuele stellare grensmagnitude (ca., mag): 11

Product- en veiligheidsinstructies


Fabrikant: 
Bresser GmbH, Gutenbergstraße 2, 46414 Rhede

Contact: 
www.bresser.de


Accessories

Vixen NPL 50° 10mm-oculair (1,25'')
Het 2-groepen 4-elementen Plössl optisch ontwerp van de NPL-oculairs levert vlakke en heldere beelden met een goede kleurcorrectie. De lenzen zijn voorzien van multicoating voor een hoge lichttransmissie. De NPL 20mm-, 30mm- en 40mm-oculairs hebben een ingebouwde draaibare oogschelp voor comfortabel kijken en bescherming tegen strooilicht. Het Plössl-systeem bevat 4 lenselementen in 2 groepen, met goed gecorrigeerde chromatische aberratie. Deze hoogwaardige oculairs met volledige multicoating zijn een betaalbaar alternatief voor veeleisende astronomie-beginners. Een standaard 1,25'' filterdraad voor kleuren- en nevelfilters is uiteraard beschikbaar. Om storende reflecties verder te verminderen, zijn de binnenkanten van de oculairhulzen zorgvuldig zwart gemaakt. KENMERKEN Insteekdiameter: 31,7 mm Zichtbaar gezichtsveld: 50° Pupilafstand: 6,5 mm Gewicht: 80 g 1,25'' filterdraad Multicoating LEVERINGSOMVANG 1x 10mm-oculair (1,25'') Stofkappen

€ 49,00*
Cadeaubon ter waarde van €50
BRESSER Cadeaubon ter waarde van 50€  Elk jaar komen verjaardagen, jubilea, Kerstmis en andere gelegenheden onvermijdelijk op ons af. En daarmee steeds weer dezelfde vraag: Hoe kunnen we onze dierbaren bij deze bijzondere gelegenheden een plezier doen? Stuur met een BRESSER-cadeaubon mannen, vrouwen en kinderen op geheel individuele ontdekkingsreizen.  Geven met vooruitzicht – de BRESSER cadeaubon ter waarde van 50 euro  Een cadeau brengt alleen vreugde voor beide partijen als het bij de ontvanger past. Zo weet u zeker dat een BRESSER cadeaubon gegarandeerd met een blijde glimlach wordt ontvangen: Voldoet de ontvanger aan een of meerdere van de volgende uitspraken?  De ontvanger … … richt bij elke heldere sterrennacht de telescoop naar de hemel. … neemt op vakantie altijd eerst een bodemmonster, dat dan nog in het hotel onder de microscoop grondig wordt onderzocht. … houdt ervan om met open ogen door de natuur te wandelen, kamperen of jagen. … runt met passie een eigen fotostudio. … mist nooit de weersvoorspelling. … is enthousiast over innovatieve technologie en nieuwe gadgets. … staat open voor alles en is altijd bereid om de eigen horizon te verbreden. Treffer? Dan heeft u met een BRESSER cadeaubon het perfecte cadeau gevonden. Want of het nu gaat om een absolute beginner of een gepassioneerde professional: De veelzijdige producten uit de categorieën astronomie, microscopie, sport-optiek, fotostudio, weer & tijd en elektronica bieden uw dierbaren prachtige inzichten in fascinerende werelden. En dat geldt niet alleen voor de grote ontdekkers: Verrassend genoeg is een BRESSER cadeaubon ook ideaal voor kinderen die met ons kindvriendelijke aanbod spelenderwijs kennismaken met de wetenschap.  Zo verkrijgt u de 50-euro-cadeaubon van BRESSER Wilt u een dierbaar iemand nieuwe perspectieven bieden? Niets eenvoudiger dan dat: Kies een van de mooie cadeaubonmotieven. Astronomie, microscopie, elektronica, etc. – voor elk interessegebied is er een prachtige look beschikbaar. Belangrijk: Ongeacht welk motief u kiest, elke cadeaubon is uiteraard in de hele webshop op bresser.de inwisselbaar. Vul uw naam en de naam van de ontvanger in. Vervolgens kunt u een bericht tot 300 tekens toevoegen om uw cadeaubon een persoonlijke touch te geven. Leg de cadeaubon in de winkelwagen en voltooi de betaling. Zodra de bestelling is afgerond, ontvangt u de cadeaubon als PDF direct in uw e-mailinbox. Van daaruit kunt u hem als digitale groet op afstand versturen. Of u print hem uit en overhandigt hem persoonlijk.  Verschenk een blik over de horizon – met de BRESSER 50-euro cadeaubon voor vrouwen, mannen en kinderen. 

€ 50,00*
%
Vixen NPL 50° oculair 15 mm (1,25'')
Hoogwaardig NPL oculair voor beginners die goede resultaten willen behalen en toch binnen een betaalbare prijsklasse willen blijven. Het 2-groepen 4-elementen Plössl optisch ontwerp van de NPL-oculairs levert vlakke en heldere beelden met een goede kleurcorrectie. De lenzen hebben een volledige multicoating voor een hoge lichttransmissie en de oculairs hebben een comfortabele oogafstand. De NPL20-, NPL25-, NPL30- en NPL40-oculairs hebben draaibare oogschelpen die een comfortabele oogafstand bieden en die voor brildragers naar beneden kunnen worden gedraaid. De chromatische adderatie is verder gereduceerd in tegenstelling tot de vorige modellen en u zult ook onder de indruk zijn van de randscherpte. Een standaard 1,25'' filterdraad voor kleur- en nevelfilters is uiteraard aanwezig. Om storende reflecties verder te verminderen, zijn de binnenkanten van de oculairhulzen zorgvuldig zwart gemaakt. KENMERKEN Insteekdiameter: 31,7 mm Zichtbaar gezichtsveld: 50° Pupilafstand: 11 mm 1,25'' filterdraad Multicoating Gewicht: 100 g LEVERINGSOMVANG 1x 15mm-oculair (1,25'') Stofkappen

€ 39,00* € 49,00* (20.41% bespaard)
Vixen NPL 50° oculair 20 mm (1,25'')
Hoogwaardig oculair voor beginners die goede resultaten willen behalen en toch binnen een betaalbare prijsklasse willen blijven.Het 2-groepen 4-elementen Plössl optisch ontwerp van de NPL-oculairs levert vlakke en heldere beelden met een goede kleurcorrectie. De lenzen hebben een volledige multicoating voor een hoge lichttransmissie en de oculairs hebben een comfortabele oogafstand. De chromatische aberratie is verder verminderd in vergelijking met vorige modellen en u zult ook blij zijn met de randscherpte.KENMERKENInsteekdiameter: 31,7 mm Zichtbaar gezichtsveld: 50° Pupilafstand: 15 mm Gewicht: 110 g LEVERINGSOMVANG 1x 20mm-oculair (1,25'')Stofkappen voor en achter

€ 55,00*
Vixen NPL 50° oculair 25 mm (1,25'')
Hoogwaardig NPL-oculair voor beginners die goede resultaten willen behalen en toch binnen een betaalbare prijsklasse willen blijven. Het 2-groepen 4-elementen Plössl optisch ontwerp van de NPL-oculairs levert vlakke en heldere beelden met een goede kleurcorrectie. De lenzen zijn volledig multicoating voor hoge lichttransmissie en de oculairs hebben een comfortabele oogafstand. De NPL20-, NPL25-, NPL30- en NPL40-oculairs hebben draaibare oogschelpen die een comfortabele oogafstand bieden en die voor brildragers naar beneden kunnen worden gedraaid. De chromatische adderatie is verder gereduceerd in tegenstelling tot de vorige modellen en u zult ook onder de indruk zijn van de randscherpte. Een standaard 1,25'' filterdraad voor kleur- en nevelfilters is uiteraard aanwezig. Om storende reflecties verder te verminderen, zijn de binnenkanten van de oculairhulzen zorgvuldig zwart gemaakt. KENMERKEN Insteekdiameter: 31,7 mm Zichtbaar gezichtsveld: 50° Pupilafstand: 19,5 mm 1,25'' filterdraad Hoog draaibare oogschelpen Gewicht: 130 g LEVERINGSOMVANG 1x 25mm-oculair (1,25'') Stofkappen

€ 59,00*
Vixen NPL 50° Oculaire 30mm (1,25'')
Het 2-groeps 4-elementen Plossl optisch ontwerp van de NPL-oculairs levert vlakke en heldere beelden met een goede kleurcorrectie. De NPL20-, NPL25-, NPL30- en NPL40-oculairs hebben draaibare oogschelpen voor kijkcomfort. De lenzen zijn voorzien van multicoating voor een hoge lichttransmissie. KENMERKENInsteekdiameter: 31,7 mm Zichtbaar gezichtsveld: 50° Pupilafstand: 24 mm Gewicht: 120 g LEVERINGSOMVANG 1x oculair 30 mm (1,25'')Stofkappen

€ 62,00*
Vixen NPL 50° oculair 8 mm (1,25'')
Het Vixen 2-groep 4-element Plössl oculair van de NPL-oculairs geeft randscherpe en heldere beelden met goede kleurcorrectie. De lenzen zijn volledig multigecoat voor hoge lichttransmissie.De NPL20 mm, 30 mm en 40 mm oculairs hebben een ingebouwde draaibare oogschelp voor comfortabel kijken en bescherming tegen strooilicht.Het Plössl-systeem bevat 4 lenselementen in 2 groepen, met goed gecorrigeerde chromatische aberratie.Deze hoogwaardige oculairs met volledige multicoating zijn een betaalbaar alternatief voor veeleisende astronomie-beginners.KENMERKENInsteekdiameter: 31,7 mm Zichtbaar gezichtsveld: 50° Pupilafstand: 4,5 mm Gewicht: 79 g LEVERINGSOMVANG 1x oculair 8 mm (1,25'')

€ 49,00*
Vixen SLV 50° Oculair 10mm (1,25'')
De SLV-oculairs met hoogwaardig lanthaanglas leveren opmerkelijk heldere en contrastrijke sterrenbeelden tot aan de rand. De lenzen met volledige multicoating voor hoge lichttransmissie. Dankzij de grote pupilafstand van 20 mm wordt het oog ook bij langere waarnemingen niet moe en zelfs met een bril is het hele gezichtsveld duidelijk zichtbaar. De oogschelpen kunnen omhoog of omlaag worden gedraaid. KENMERKEN Zeer hoge scherpte en contrast over het gehele gezichtsveldComfortabele oogafstand van 20 mmbijna geen kleurafwijkingen door lanthaan-glas31,7 mm steekhulzen aansluitingDraaibare oogschelp voor brildragersGewicht: 173 g LEVERINGSOMVANG Vixen SLV 50° oculairStofkappen

€ 142,00*
Vixen SLV 50° oculair 12 mm (1,25'')
De SLV-oculairs met hoogwaardig lanthaanglas leveren opmerkelijk heldere en contrastrijke sterrenbeelden tot aan de rand. De lanthaanelementen elimineren de chromatische aberratie vrijwel geheel en geven daardoor een kleurneutraal beeld tot aan de rand. De lenzen met volledige multicoating voor hoge lichttransmissie. Dankzij de grote uittredepupilafstand van 20 mm wordt het oog ook bij langere waarnemingen niet vermoeid en zelfs met bril is het gehele gezichtsveld goed zichtbaar. De oogschelpen kunnen omhoog of omlaag worden gedraaid waardoor het oculair geschikt is voor brildragers. Een standaard 1,25'' filterdraad voor kleuren- en nevelfilters is uiteraard beschikbaar. Om storende reflecties verder te verminderen, zijn de binnenkanten van de oculairhulzen zorgvuldig zwart gemaakt. KENMERKEN Zeer hoge scherpte en contrast over het gehele gezichtsveld Comfortabele oogafstand van 20 mm bijna geen kleurafwijkingen door lanthaan-glas 31,7mm-steekhulzen aansluiting Draaibare oogschelp voor brildragers Gewicht: 172 g LEVERINGSOMVANG Vixen SLV 50° oculair Stofkappen

€ 142,00*
Vixen SLV 50° Oculair 15mm (1,25'')
De SLV-oculairs met hoogwaardig lanthaanglas leveren opmerkelijk heldere en contrastrijke sterrenbeelden tot aan de rand. De lenzen met volledige multicoating voor hoge lichttransmissie. Dankzij de grote pupilafstand van 20 mm wordt het oog ook bij langere waarnemingen niet moe en zelfs met een bril is het hele gezichtsveld duidelijk zichtbaar. De oogschelpen kunnen omhoog of omlaag worden gedraaid. KENMERKEN Zeer hoge scherpte en contrast over het gehele gezichtsveldComfortabele oogafstand van 20 mmbijna geen kleurafwijkingen door lanthaan-glas31,7 mm steekhulzen aansluitingDraaibare oogschelp voor brildragersGewicht: 163 g LEVERINGSOMVANG Vixen SLV 50° oculairStofkappen

€ 142,00*
Vixen SLV 50° Oculair 20mm (1,25'')
De SLV-oculairs met hoogwaardig lanthaanglas leveren opmerkelijk heldere en contrastrijke sterrenbeelden tot aan de rand. De lenzen met volledige multicoating voor hoge lichttransmissie. Dankzij de grote pupilafstand van 20 mm wordt het oog ook bij langere waarnemingen niet moe en zelfs met een bril is het hele gezichtsveld duidelijk zichtbaar. De oogschelpen kunnen omhoog of omlaag worden gedraaid. KENMERKEN Zeer hoge scherpte en contrast over het gehele gezichtsveldComfortabele oogafstand van 20 mmbijna geen kleurafwijkingen door lanthaan-glas31,7 mm steekhulzen aansluitingDraaibare oogschelp voor brildragersGewicht: 155 g LEVERINGSOMVANG Vixen SLV 50° oculairStofkappen

€ 142,00*
Vixen SLV 50° Oculair 25mm (1,25'')
De SLV-oculairs met hoogwaardig lanthaanglas leveren opmerkelijk heldere en contrastrijke sterrenbeelden tot aan de rand. De lenzen met volledige multicoating voor hoge lichttransmissie. Dankzij de grote pupilafstand van 20 mm wordt het oog ook bij langere waarnemingen niet moe en zelfs met een bril is het hele gezichtsveld duidelijk zichtbaar. De oogschelpen kunnen omhoog of omlaag worden gedraaid. KENMERKEN Zeer hoge scherpte en contrast over het gehele gezichtsveldComfortabele oogafstand van 20 mmbijna geen kleurafwijkingen door lanthaan-glas31,7 mm steekhulzen aansluitingDraaibare oogschelp voor brildragersGewicht: 151 g LEVERINGSOMVANG Vixen SLV 50° oculairStofkappen

€ 142,00*
Vixen SLV 50° Oculair 5mm (1,25'')
De SLV-oculairs met hoogwaardig lanthaanglas leveren opmerkelijk heldere en contrastrijke sterrenbeelden tot aan de rand. De lenzen met volledige multicoating voor hoge lichttransmissie. Dankzij de grote pupilafstand van 20 mm wordt het oog ook bij langere waarnemingen niet moe en zelfs met een bril is het hele gezichtsveld duidelijk zichtbaar. De oogschelpen kunnen omhoog of omlaag worden gedraaid. KENMERKEN Zeer hoge scherpte en contrast over het gehele gezichtsveldComfortabele oogafstand van 20 mmbijna geen kleurafwijkingen door lanthaan-glas31,7 mm steekhulzen aansluitingDraaibare oogschelp voor brildragersGewicht: 165 g LEVERINGSOMVANG Vixen SLV 50° oculairStofkappen

€ 142,00*
Vixen SLV 50° Oculair 6mm (1,25'')
De SLV-oculairs met hoogwaardig lanthaanglas leveren opmerkelijk heldere en contrastrijke sterrenbeelden tot aan de rand. De lenzen met volledige multicoating voor hoge lichttransmissie. Dankzij de grote pupilafstand van 20 mm wordt het oog ook bij langere waarnemingen niet moe en zelfs met een bril is het hele gezichtsveld duidelijk zichtbaar. De oogschelpen kunnen omhoog of omlaag worden gedraaid. KENMERKEN Zeer hoge scherpte en contrast over het gehele gezichtsveldComfortabele oogafstand van 20 mmbijna geen kleurafwijkingen door lanthaan-glas31,7 mm steekhulzen aansluitingDraaibare oogschelp voor brildragersGewicht: 165 g LEVERINGSOMVANG Vixen SLV 50° oculairStofkappen

€ 142,00*
Vixen SLV 50° Oculair 9mm (1,25'')
De SLV-oculairs met hoogwaardig lanthaanglas leveren opmerkelijk heldere en contrastrijke sterrenbeelden tot aan de rand. De lenzen met volledige multicoating voor hoge lichttransmissie. Dankzij de grote pupilafstand van 20 mm wordt het oog ook bij langere waarnemingen niet moe en zelfs met een bril is het hele gezichtsveld duidelijk zichtbaar. De oogschelpen kunnen omhoog of omlaag worden gedraaid. KENMERKEN Zeer hoge scherpte en contrast over het gehele gezichtsveldComfortabele oogafstand van 20 mmbijna geen kleurafwijkingen door lanthaan-glas31,7 mm steekhulzen aansluitingDraaibare oogschelp voor brildragersGewicht: 176 g LEVERINGSOMVANG Vixen SLV 50° oculairStofkappen

€ 142,00*
Vixen SG-L02 hoofdlamp rood/wit licht
De perfecte led-hoofdlamp die u nodig heeft voor nachtelijke observatie. De aanpassing van uw ogen aan de donkere omgeving is zeer belangrijk bij astronomische observatie. Op donkere plaatsen is het zeer moeilijk astronomische apparatuur te gebruiken zonder een geschikte lamp. Bij normale lampen is de verlichtingssterkte echter belangrijker dan bescherming van de ogen tegen fel licht. Indien een dergelijke lamp wordt gebruikt voor nachtelijke observatie, is het moeilijk om later weer aan de duisternis te wennen vanwege de sterke sluiting van de pupillen. Onze eerste Astro ledlamp SG-L01, waarin een rode led was ingebouwd, was de oplossing voor het probleem. Het gebied van het rode licht was echter niet zo goed zichtbaar. Met onze nieuwe Astro ledlamp SG-L02 hebben we de ledlampen veranderd in warm licht, wat de zichtbaarheid verbetert. Hierdoor blijft de donkere aanpassing van uw ogen behouden. Het licht wordt niet langer uitgezonden in het interfererende bereik van 555 nm. De helderheid van de ledlampen is instelbaar tussen 3 en 42 lumen in warm wit licht en tussen 0,28 en 7,62 lumen in rood licht. KENMERKEN De dimbare rode verlichting beschermt de donkere aanpassing van de ogen Ingebouwde oplaadbare accu, oplaadbaar via USB Waterdichte constructie Ledkleur veranderbaar van rood naar wit licht 0,28 tot 7,62 lumen met rood licht 3 tot 42 lumen Lumen met wit licht Afmetingen: 41 mm x 33 mm x 30 mm Gewicht: 29 g LEVERINGSOMVANG SG-L02 hoofdlamp Riem S Riem L Zakclip Kabel voor opladen van de accu's (USB-A stekker naar USB-Micro-B)

€ 69,00*
OCULUM VERLAG - Fernrohr-Führerschein in 4 Schritten (IN DUITS)
Let op: dit astronomieboek voor beginners is alleen beschikbaar in het Duits.

€ 19,90*
OCULUM VERLAG - Teleskop-1x1 (Boek in het Duits)
Let op: dit astronomieboek voor beginners is alleen beschikbaar in het Duits.

€ 12,90*
Vixen-maanfilter ND (ND4)
De heldere maan wordt door een telescoop nog helderder gemaakt. Met grote telescopen kan het waarnemen bij volle maan behoorlijk ''pijnlijk'' zijn voor de ogen en als u dan uw oog van het oculair haalt. Het maanfilter vermindert dit licht voor comfortabel waarnemen. Het maanfilter heeft een schroefdraad voor 31,7mm-oculairs. KENMERKEN Maanfilter voor 31,7mm-oculairsVermindert de helderheid van de maanBeschermt het oog tegen fel maanlichtGewicht: 10 gLEVERINGSOMVANGMaanfilter

€ 45,00*
Vixen 2x Barlow-lens met T2-schroefdraad voor fotografie en observatie
Deze Barlow-lens verdubbelt de brandpuntsafstand van de telescoop. Hiermee kunt u astronomisch waarnemen met een hogere vergroting dan met uw gebruikelijke oculair. Deze Vixen 2x Barlow-lens is optimaal voor het waarnemen van maanlandschappen en details op de heldere planeten. Voor fotografie zit er ook een T2-aansluiting voor DSLR-camera's op deze Barlow-lens. Met behulp van T2-verlengbuizen kan hij zelfs worden gebruikt als camera-projectieadapter. KENMERKEN 2x Barlow-lens met T2-schroefdraad Verdubbelt de vergroting Ook geschikt als camera-adapter 31,7mm-aansluiting LEVERINGSOMVANG 2x Barlow-lens Stofkappen

€ 59,00*
Vixen verstelbare as 300 mm, flexibel
300 mm lange, flexibele en buigzame verstelbare as voor comfortabel observeren met de Porta II en de Mini Porta. Met de grote instelknoppen kunnen de assen fijn en soepel worden ingesteld. Kan ook gebruikt worden voor vele andere monteringen van andere fabrikanten. KENMERKEN Aangenaam handmatig volgen Grote instelknoppen voor fijne afstellingen Geschikt voor vele monteringen Lengte: 300 mmLEVERINGSOMVANG Verstelbare as 300 mm

€ 25,00*
%
Vixen universele accessoiretas voor statiefmontage
De zacht gevoerde Vixen-accessoiretas kan aan een statief worden bevestigd om uw accessoires binnen handbereik te houden. De tas is precies even groot als de Polarie U Star tracker. Maar ook andere accessoires, zoals een cameralens, batterijen of de afstandsbediening van uw camera kunt u veilig en gereed houden en in deze zachte tas opbergen. Het neopreen materiaal, dat uitstekend schokken absorbeert en een goede thermische isolatie biedt, beschermt uw accessoires uitstekend en biedt uw batterijen en USB-accupacks bescherming tegen extreme kou. KENMERKEN Accessoiretas voor bevestiging aan een statief Perfecte pasvorm voor de Polarie U Star Tracker Materiaal: Neopreen, polyester Afmetingen: 11 x 13 cm Gewicht: 95 g LEVERINGSOMVANGStatief accessoire tas Bevestigingsband

€ 26,00* € 32,00* (18.75% bespaard)
Vixen draagtas 100 voor statief of telescoop
Veilige en praktische draagtas voor het vervoer van uw telescooptubus of statief naar de observatieplaats. Geschikt voor verschillende maten buizen. Bevestig uw optische instrumenten in de beschermende doek met de klittenbandsluiting . Inclusief 2 accessoiretas om zoekerkijker en kantelspiegel in op te bergen. Reflecterende strepen op de draagriemen verhogen de zichtbaarheid in het donker.Aanbevolen tubus en statieven: A80M ; A80Mf ; A70Lf ; ED103S; ED115D; AX103S ; SXGHAL130 en SXG-AL130 statiefKENMERKENDraagtas voor statief of telescoopMaximale telescoopgrootte: 850 x 125 mm (L &W)reflecterende strepen maken de tas 's nachts beter zichtbaarLEVERINGSOMVANG1x Vixen draagtas2x tas voor accessoires

€ 93,00*
%
Vixen Nikon T2-ring
T2-ringen dienen als verbindingsstuk tussen de camera-adapter en de camera. Let op: voor elk type camera is een andere T-ring nodig.KENMERKENT2-adapterring voor Nikon-camera'sPast de camera aan telescoop en microscoop aanGewicht: 22 gLEVERINGSOMVANGVixen Nikon T2-ring

€ 22,00* € 28,00* (21.43% bespaard)
%
Vixen Canon EOS T-ring
T-ringen dienen als verbindingsstuk tussen de camera-adapter en de camera. Let op: voor elk type camera is een andere T-ring nodig.KENMERKENVixen T-ring voor Canon EOS-camera'sVerbindt een camera-adapter met de cameraVoor microscopen, telescopen en T2-objectievenGewicht: 52 gLEVERINGSOMVANGVixen Canon EOS T-ring

€ 22,00* € 28,00* (21.43% bespaard)
%
Vixen T-ring - Four Thirds
Verbindt een Four Thirds-camera met uw telescoop of microscoop. Extra camera-adapter nodig. Gewicht: 58 gLEVERINGSOMVANGVixen T-ring - Four Thirds

€ 22,00* € 28,00* (21.43% bespaard)
Vixen micro Four Thirds T-ring
T-ringen dienen als verbindingsstuk tussen de camera-adapter en de camera. Let op: voor elk type camera is een andere T-ring nodig.KENMERKENMicro Four Thirds T-ringVoor telescoop en microscoopGewicht: 110 gLEVERINGSOMVANGMicro Four Thirds T-ring

€ 55,00*

Kunden kauften auch

EXPLORE SCIENTIFIC Maanfilter / Grijsfilter ND0.9 - 1,25 Inch
Explore Scientific Maanfilter / Grijsfilter ND0.9 - 1,25 InchDit hoogwaardig maan- en grijsfilter heeft een dichtheid van 0,9 en laat een transmissie van 13% door. Dit neutrale dichtheidsfilter laat het licht uit het gehele kleurenspectrum door. Hierdoor is het een uitstekende filter om straling of overbelichting te voorkomen als men naar de maan kijkt met elke telescoop. De ND96 kan ook gebruikt worden bij het scheiden van dichtbij elkaar staande sterren, waarbij een ster duidelijk helderder is dan de andere. Kleurfilters worden gebruikt om het contrast te verhogen bij visuele waarnemingen en astrofotografie van de maan en planeten.Specificaties? Geschikt voor het comfortabel bekijken van het maanoppervlak? Geschikt voor 1.25 inch oculairen? Gemaakt van hoogwaardig optiek? Antireflectie coating? Aluminium omhulsel? Transmissie: 13%? Dichtheid: 0.9 Leveringsomvang? Explore Scientific Maanfilter / Grijsfilter ND0.9 - 1,25 Inch

€ 25,00*
BRESSER Deluxe Smartphone Adapter voor Telescopen en Microscopen
Leg je waarnemingen vast op foto's, of je nu een hobby-astronoom bent of enthousiast bent over microscopie. Met de BRESSER Deluxe Smartphone Adapter voor telescopen en microscopen kan men eenvoudig opnamen maken met nagenoeg alle smartphones. Schroef de adapter op het oculair en gebruik uw smartphone als camera met een super telelens of super macro-objectief. Zo kunt u zelfs verre objecten of microscopisch kleine objecten fotograferen alsof u heel dichtbij bent. De Deluxe versie biedt een comfortabele en veilige bevestiging aan het oculair. Door het aandraaien van de klemring worden 3 klembekken gelijkmatig op de oculairbehuizing aangebracht en zit de smartphone adapter stevig en centraal op het oculair. De hoogteverstelling van de smartphone-ondersteuning maakt een snelle en nauwkeurige instelling van de kijkhoogte van de smartphone camera boven de oculairlens mogelijk. KENMERKEN Fotograferen met de smartphone via microscoop en/of telescoop Hoogteverstelling van de smartphone-ondersteuning via fijnafstelling Groot verstelbereik voor oculairdiameter Geschikt voor 31,7mm (1,25'') oculairen Oculairopname van 22 38 mm Afmetingen: 145x80x60 mm Gewicht: 80 gram LEVERINGSOMVANG BRESSER Deluxe Smartphone Adapter voor telescopen en microscopen Flexibele vergrendelband voor de smartphone Let op! De Smartphonehouder en de riem mogen alleen voor een korte tijd gebruikt worden om de Smartphone op het oculair te bevestigen. Deze constructie is niet geschikt om de Smartphone gedurende langere tijd vast te zetten! De rubberen doppen en de riem kunnen bij langdurig gebruik losraken waardoor de Smartphone kan vallen en beschadigen.

€ 14,90*